Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #68591 10 kwietnia 2014, 20:08

gusiaa Supermama
Haa haaa wiecie co właśnie oglądam Zdrady na Polsacie :)
Aniołek (*) 9tc.. 1.03.14 :(

Zgłoś nadużycie #68592 10 kwietnia 2014, 20:09

Tasiemka Supermama

gusiaa napisał(a)

weeeź mnie nie osłabiaj :D nie mam nerwów, żeby to oglądać :D

Zgłoś nadużycie #68593 10 kwietnia 2014, 20:09

hakuna.matata Supermama

Tasiemka napisał(a)

ja znalazłam układankę przybijankę na allegro :D różne kształty, młoteczek i kołeczki i może układać co chce ;) też ciekawe jak dla chłopca, który lubi "majsterkowe" rzeczy ;)

brzmi fajnie no i wydaje się ciekawsze niż "zwykłe puzzle" :) Ale masz zagwozdkę :D

To ja trochę pomarudze, ale tylko trochę, nawet nie musicie mi nic odpisywać, nie mam komu się wygadac :P za 10 dni będę testować chyba ze @ wcześniej przyjdzie, ale raczej nie ma sensu marnować testu (zapłaciłam aż 1zł ;) ), ale mam zero objawów, śluz nie zaciążony, tempka skacze jak głupia, objawów zero brak, wiem, że to jeszcze wcześnie, ale ten śluz jest suchy, więc nie ma o czym mówić, testy poczekają raczej do następnego cyklu :D koniec narzekania, dziękuję za uwagę ;)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #68594 10 kwietnia 2014, 20:11

hakuna.matata Supermama

gusiaa napisał(a)

A ja czekam na Na Wspólnej bo odcinek z Maćkiem Gnatowskim mnie rozbroił :D Był chyba lepszy od Magdy Gessler :D

Zgłoś nadużycie #68595 10 kwietnia 2014, 20:13

gusiaa Supermama

Tasiemka napisał(a)

weeeź mnie nie osłabiaj :D nie mam nerwów, żeby to oglądać :D

Hahah ja sie śmieje z tego;DD mam humor lepszy przez to

Zgłoś nadużycie #68596 10 kwietnia 2014, 20:15

Konto usunięte

hakuna.matata napisał(a)

brzmi fajnie no i wydaje się ciekawsze niż "zwykłe puzzle" :) Ale masz zagwozdkę :D

To ja trochę pomarudze, ale tylko trochę, nawet nie musicie mi nic odpisywać, nie mam komu się wygadac :P za 10 dni będę testować chyba ze @ wcześniej przyjdzie, ale raczej nie ma sensu marnować testu (zapłaciłam aż 1zł ;) ), ale mam zero objawów, śluz nie zaciążony, tempka skacze jak głupia, objawów zero brak, wiem, że to jeszcze wcześnie, ale ten śluz jest suchy, więc nie ma o czym mówić, testy poczekają raczej do następnego cyklu :D koniec narzekania, dziękuję za uwagę ;)

I gdzie twoje dobre nastawienie się podzialo? W takich chwilach powtarzaj sobie hakuna matata ;)
Juz tyle mieliśmy ciąż które zupełnie nie miały objawów ciążowych, nie trać nadzieji

Zgłoś nadużycie #68597 10 kwietnia 2014, 20:17

Tasiemka Supermama

hakuna.matata napisał(a)

no ta układanka przybijanka jak na razie wygrywa w moim rankingu :D

jeśli o testowanie zaś chodzi, to od tej @ wychodzę z założenia, że nie będę testować w dzień @ tylko jak się zacznie spóźniać, bo inaczej dostaje spazmy i na siłę szukam objawów :P jak się spóźni tydzień mogę testować w dzień @ to co mi po tym...albo się rozczaruję, a i tak do lekarza nie polecę bo za wcześnie, żeby cokolwiek zobaczyć/usłyszeć :D stwierdziłam, że w tym cyklu muszę się ogarnąć :D to teraz ja zamarudziłam trochę :P

Zgłoś nadużycie #68598 10 kwietnia 2014, 20:20

Tasiemka Supermama

gusiaa napisał(a)

Hahah ja sie śmieje z tego;DD mam humor lepszy przez to

mój spokój i opanowanie kończy się na tych "programach" z Polsatu :D ciśnienie max mam :D

Zgłoś nadużycie #68599 10 kwietnia 2014, 20:25

hakuna.matata Supermama
Kosia bo ja tak pomarudziłam trochę ale az mi się humor przez to poprawił ;) Płakac będe jak będe to za rok ;)

Tasiemka masz rację z tym testowaniem - mi Szpilka napisała że testować moge dwa dni wcześniej (coś tam coś tam o fazie lutealnej wspominała ;) ) ale ja spokojnie wytrzymam do terminu :)
I programów polsatowskich też nie jestem w stanie zdzierżyć nawet dla śmiechu :D Najbardziej w tych tanich produkcjach denerwują mnie popełniane przez pseudoaktorów błędy językowe :D

Zgłoś nadużycie #68600 10 kwietnia 2014, 20:26

Konto usunięte
Nom, ja tak samo teraz termin testowania mam ustalony tydzień po spodziewanej @

Zgłoś nadużycie #68601 10 kwietnia 2014, 20:29

gusiaa Supermama

Tasiemka napisał(a)

mój spokój i opanowanie kończy się na tych "programach" z Polsatu :D ciśnienie max mam :D

Ja nawet niemam czasu na te programy ;D Jak włacze to leci..

Zgłoś nadużycie #68602 10 kwietnia 2014, 20:30

Tasiemka Supermama

hakuna.matata napisał(a)

Kosia bo ja tak pomarudziłam trochę ale az mi się humor przez to poprawił ;) Płakac będe jak będe to za rok ;)

Tasiemka masz rację z tym testowaniem - mi Szpilka napisała że testować moge dwa dni wcześniej (coś tam coś tam o fazie lutealnej wspominała ;) ) ale ja spokojnie wytrzymam do terminu :)
I programów polsatowskich też nie jestem w stanie zdzierżyć nawet dla śmiechu :D Najbardziej w tych tanich produkcjach denerwują mnie popełniane przez pseudoaktorów błędy językowe :D

ja to się w ogóle zastanawiam czy mierzyć dalej tempkę... :P już się przyzwyczaiłam do codziennego budzenia i mierzenia, nawet teraz to jak mam @ to się budzę :D ale kurdę... w tym cyklu przyświrowałam i teraz nie chce tego powtórzyć :P albo... do trzech razy sztuka, jak tym razem nic z mierzenia nie wyjdzie, albo za bardzo się nakrecę to już następnego nie mierzę i basta :P

Zgłoś nadużycie #68603 10 kwietnia 2014, 20:34

gusiaa Supermama

hakuna.matata napisał(a)

Lepiej testować po terminie @ ja testowałam w dniu @ i wyszłą mega blada kreska dopiero po 2 dniach od tamtego testu kreski były juz piękne ..

Zgłoś nadużycie #68604 10 kwietnia 2014, 20:38

Tasiemka Supermama
kurdę zapomniałam, że mąż mi kupił lodaaa :D lecę po niego :D

Zgłoś nadużycie #68605 10 kwietnia 2014, 20:40

hakuna.matata Supermama

Tasiemka napisał(a)

kurdę zapomniałam, że mąż mi kupił lodaaa :D lecę po niego :D

jakiego loda? Narób smaka ;)

Zgłoś nadużycie #68606 10 kwietnia 2014, 20:41

maslanka Fajna mama
Hakuna ja za dwa dni testuje i zero objawów, a wręcz przeczucie, że nic z tego :) w sumie nawet się tym nie doluje :) nie teraz to innym razem! I też zatestuje jak mi się spozni @ albo tempka bedzie mi się wysoko utrzymywać :)

Zgłoś nadużycie #68607 10 kwietnia 2014, 20:44

Tasiemka Supermama

hakuna.matata napisał(a)

jakiego loda? Narób smaka ;)

kit kat mniam :)

Zgłoś nadużycie #68608 10 kwietnia 2014, 20:45

maslanka Fajna mama
Najlepsze lody na patyku mają w lidlu :) smakują tak samo jak magnum migdalowe :) a kosztują 1.69 zł :D

Zgłoś nadużycie #68609 10 kwietnia 2014, 20:45

hakuna.matata Supermama

maslanka napisał(a)

Hakuna ja za dwa dni testuje i zero objawów, a wręcz przeczucie, że nic z tego :) w sumie nawet się tym nie doluje :) nie teraz to innym razem! I też zatestuje jak mi się spozni @ albo tempka bedzie mi się wysoko utrzymywać :)

najmilej sie tak zaskoczyc :) mocno trzymam kciuki :)

Zgłoś nadużycie #68610 10 kwietnia 2014, 20:46

hakuna.matata Supermama

Tasiemka napisał(a)

kit kat mniam :)

mniam!

podróba magnum z lidla jak na podróbe bardzo spoko :)