Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #68011 8 kwietnia 2014, 17:43

takasobieja Fajna mama
Ej no... bo wiesz co... jechałam autem z Ina i od tego czasu co mi koło odpadło się zlewam potem na każde stuknięcie w aucie :D byłam mokra jak szczur, a myślałam, że to od tego, a nie że rzeczywiscie jest duchota :P

Zgłoś nadużycie #68012 8 kwietnia 2014, 17:49

staraczka Supermama

takasobieja napisał(a)

Ej no... bo wiesz co... jechałam autem z Ina i od tego czasu co mi koło odpadło się zlewam potem na każde stuknięcie w aucie :D byłam mokra jak szczur, a myślałam, że to od tego, a nie że rzeczywiscie jest duchota :P

kiedy ci kolo odpadlo ? hahaahah :D

Zgłoś nadużycie #68013 8 kwietnia 2014, 17:50

Szpilkka Supermama

takasobieja napisał(a)

Która wymyśliła mycie okien? No przyznać się :D właśnie godzinę temu umyłam swoje i pięknie zlała mi je ulewa + burza gratis :D

U mnie okna na piętrze pomyte tylko, ale dzisiaj burza się szykuje. Jest strasznie duszno i już słychac w oodali grzmoty. Mój pies na dworze już szuka schronu (potwornie boi się burzy, zawsze w piwnicy siedzi jak jest burza)

Zgłoś nadużycie #68014 8 kwietnia 2014, 17:50

staraczka Supermama

takasobieja napisał(a)

czyli nie czujesz się bezpiecznie w aucie jak sama prowadzisz ?
spoko ja tez nie haha :D jak ja wyjezdzam to bojcie się :D a już zwłaszcza z kwadratu ;) zwykle przecinam grudziadzka i jade podgorna :D

Zgłoś nadużycie #68015 8 kwietnia 2014, 17:53

angel Fajna mama

anastazjaaa napisał(a)

jakie plamienie jaka @ a sio ;)

no niestety to chyba @ trudno trzeba walczyc dalej :-(

Zgłoś nadużycie #68016 8 kwietnia 2014, 17:56

takasobieja Fajna mama

staraczka napisał(a)

czyli nie czujesz się bezpiecznie w aucie jak sama prowadzisz ?
spoko ja tez nie haha :D jak ja wyjezdzam to bojcie się :D a już zwłaszcza z kwadratu ;) zwykle przecinam grudziadzka i jade podgorna :D

Nie.. ja kocham jeździć autem :) i się w ogole nie boję :) ... ale nie tym! No nie slyszalas mojej historii z kołem? :D odpadło mi z miesiąc temu przy sądzie, a raczej blizej ronda bernardyńskiego :P ledwo od domu odjechałam, jechałam na angielski :D Mój wymienial koła i nie dokręcił :D teraz mam obsesje

Zgłoś nadużycie #68017 8 kwietnia 2014, 17:56

lady_89 Gotowa na wszystko

takasobieja napisał(a)

Trzeba było mi napisac że zaplanowałaś burze :P okien bym nie myła :P
Aha... a jak było ze szwagrem? Bolały go jajka czy jak? czy brzuch

Bolał go brzuch przez kilka dni nie mógł nic dźwigać. Czy nasienie się polepszyło nie wiadomo bo dopiero 3 miesiące po zabiegu ma zrobić badanie bo tyle czasu potrzeba na jakiekolwiek efekty. Więc jak minię i będę wiedzieć to dam Ci znać.

Zgłoś nadużycie #68018 8 kwietnia 2014, 18:01

lady_89 Gotowa na wszystko
I do mnie ulewa przyszła ;/ dobrze, że okien nie myłam bo bym się wkurzyła nieziemsko :)

Zgłoś nadużycie #68019 8 kwietnia 2014, 18:08

ewcia21k Gotowa na wszystko
A u mnie piękne słoneczko i cieplutko bo 20 w cieniu :) Ale za to od jutra do niedzieli zapowiadają u nas deszcz :(

Zgłoś nadużycie #68020 8 kwietnia 2014, 18:36

mama.aniolka85 Gotowa na wszystko
u nas poki co spokojnie, ale zapowiada sie deszcz...
w niedz po 22 poszlam do szpitala na izbe (strasznie bolal mnie brzuch i glowa - bardziej podejrzewalam zapalenie, niz bol z powodu ciazy... zapalenie niewielkie wyszlo w organizmie, ale mocz czysty) w pon o 15 wyszlam:
z konsultacji gin:
- nie jestem w ciazy :-(
+ w niedz byłam przed owulacja - pecherzyk graffa niepekniety: 28mm, endometrium 6-7mm (wiec jest nadzieja, tym bardziej ze serduszkowalismy w sobote po poludniu i dzis rano :-) )
A tak dlugo mnie trzymali bo skierowali mnie jeszcze do chirurga, neurologa, neurochirurga i okulisty (aby znalezc przyczyne bolu glowy)

Zgłoś nadużycie #68021 8 kwietnia 2014, 18:48

takasobieja Fajna mama

mama.aniolka85 napisał(a)

u nas poki co spokojnie, ale zapowiada sie deszcz...
w niedz po 22 poszlam do szpitala na izbe (strasznie bolal mnie brzuch i glowa - bardziej podejrzewalam zapalenie, niz bol z powodu ciazy... zapalenie niewielkie wyszlo w organizmie, ale mocz czysty) w pon o 15 wyszlam:
z konsultacji gin:
- nie jestem w ciazy :-(
+ w niedz byłam przed owulacja - pecherzyk graffa niepekniety: 28mm, endometrium 6-7mm (wiec jest nadzieja, tym bardziej ze serduszkowalismy w sobote po poludniu i dzis rano :-) )
A tak dlugo mnie trzymali bo skierowali mnie jeszcze do chirurga, neurologa, neurochirurga i okulisty (aby znalezc przyczyne bolu glowy)

Nie chcę Ci odbierać nadziei, ale... eh... na moje 28mm to już się zrobił przerośnięty pęcherzyk, a na taki pęcherzyk masz nieciekawe endometrium :/... a co Ci gin mówiła?

Zgłoś nadużycie #68022 8 kwietnia 2014, 18:53

maslanka Fajna mama

staraczka napisał(a)

a ty skad jesteś ?

Z wawy....właśnie dotarlam do pracy....straaaasznie wieje na dworze ;/

Zgłoś nadużycie #68023 8 kwietnia 2014, 18:57

maslanka Fajna mama
Takadobieja jestem z Tobą!! I trzymam kciuki, żeby Twój mężczyzna szybko doszedł do siebie po operacji!! :)

Zgłoś nadużycie #68024 8 kwietnia 2014, 19:01

takasobieja Fajna mama

maslanka napisał(a)

Takadobieja jestem z Tobą!! I trzymam kciuki, żeby Twój mężczyzna szybko doszedł do siebie po operacji!! :)

Dzięki wielkie :) mam nadzieje, ze będzie tak jak mówisz. Mega boli mnie dziś lewy jajnik :/ jestem ciekawa na jaki mam owu

Zgłoś nadużycie #68025 8 kwietnia 2014, 19:10

nic, ze ten pecherzyk jest normalnej wielkosci i pewnie niedlugo peknie...
a 6-7mm u mnie tez jest chyba normalne - zazwyczaj mam takie... (przed @ dochodzi do 10mm)

tak jak by owulka przesunela mi sie o te 2 tyg - na poczatku marca (bylam w szpitalu na antybiotyku tydzien od 5 dnia cyklu) to moze przez to? (słyszałam ze przy antybiotykoterapiach owulacja czesto sie opoznia)

Zgłoś nadużycie #68026 8 kwietnia 2014, 19:26

ewcia21k Gotowa na wszystko
Kurcze no nie ciekawie,ale jak sama piszesz nadzieja jest-to bardzo dobrze :)
Znaleźli przyczynę tego bólu głowy w końcu?

Zgłoś nadużycie #68027 8 kwietnia 2014, 19:27

takasobieja Fajna mama

mama.aniolka85 napisał(a)

nic, ze ten pecherzyk jest normalnej wielkosci i pewnie niedlugo peknie...
a 6-7mm u mnie tez jest chyba normalne - zazwyczaj mam takie... (przed @ dochodzi do 10mm)
tak jak by owulka przesunela mi sie o te 2 tyg - na poczatku marca (bylam w szpitalu na antybiotyku tydzien od 5 dnia cyklu) to moze przez to? (słyszałam ze przy antybiotykoterapiach owulacja czesto sie opoznia)

Mój gin uważa że w naturalnym cyklu pęcherzyk o wielkosc 28mm... to przerośnięty pęcherzyk, w cyklu stymulowanym jest na styk...
Endo słabe :/ sprzyja poronienion :/ :( niestety, nie myslalas coś z tym robić ? W sumie nie wiem czy sie da... ale warto zapytać gina

Zgłoś nadużycie #68028 8 kwietnia 2014, 19:36

hakuna.matata Supermama
Jade sie odstresowac, milego wieczoru. A za ten deszcz powinnyscie dostac lanie- tez ostatnio okna mylam ;)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #68029 8 kwietnia 2014, 19:41

takasobieja Fajna mama
Wiem, że czerwone wino poprawia ukrwienie, i orzechy chyba włoskie poprawiają endo...

Zgłoś nadużycie #68030 8 kwietnia 2014, 19:50

takasobieja napisał(a)

Mój gin uważa że w naturalnym cyklu pęcherzyk o wielkosc 28mm... to przerośnięty pęcherzyk, w cyklu stymulowanym jest na styk...
Endo słabe :/ sprzyja poronienion :/ :( niestety, nie myslalas coś z tym robić ? W sumie nie wiem czy sie da... ale warto zapytać gina

nie wiem, poki co zadnych poronien nie mialam...
przyczyne znalezli, ale wymaga daleszej diagnostyki juz w trybie ambulatoryjnym - w przychodni terminy na sierpien :D