Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #67491 7 kwietnia 2014, 11:11

Beebee Gotowa na wszystko

Szpilkka napisał(a)

Wpisałam cię w tabelkę. Jeśli chcesz to wyślij mi na priv wszystkie dane (wiek,woj.ile się starasz,imię,date testowania) to dopisze, albo sama dopisz jesli chcesz :-)

Wysłałam Ci na priv. ja chyba nie ogarnę żeby to zrobić sama bo co przychodzę do domu to mi wylatuje z głowy ;)

Zgłoś nadużycie #67492 7 kwietnia 2014, 11:13

kada24 Gotowa na wszystko
darien ja tez zaczynam od cienia na tescie i na 2 dzien coraz wyrazniejsza byla

Zgłoś nadużycie #67493 7 kwietnia 2014, 11:15

Szpilkka Supermama

kada24 napisał(a)

darien ja tez zaczynam od cienia na tescie i na 2 dzien coraz wyrazniejsza byla

Kada! ❤ miło cię widziec :-) 22 tydz ciązy, kiedy to zleciało? :-)

Zgłoś nadużycie #67494 7 kwietnia 2014, 11:22

kada24 Gotowa na wszystko
no szpilus nie wiem sama sie dziwie hehe a brzuch ogromny wszyscy gadaja ze arbuza sie najpierew kroi a potem je hehe

Zgłoś nadużycie #67495 7 kwietnia 2014, 11:26

Edka82 Fajna mama
Zmykam do pracy, poczytam Was z telefonu :)

Zgłoś nadużycie #67496 7 kwietnia 2014, 11:42

truskaffka Gotowa na wszystko
Ooo Edka jutro twoj dzien. Jak myslisz? Beda 2 kresku?

Zgłoś nadużycie #67497 7 kwietnia 2014, 11:45

julitav1 Zaprawiona w bojach
Hej dziewczyny jestem tu nowa :) Otóż tak: bardzo chcę mieć juz maleństwo. Stosunek był 5 kwietnia i to byl moj 15 dzien cyklu według wyliczeń owulacja ( chociaż na nie mozna tego powiedziec na 100% ) Cykle mam regularne 28 dni :) Ostatnia @ mialam 22 marca. Jeszcze tyle czasu muszę poczekać bardzo się niecierpliwie bo staramy sie juz od grudnia. Rok temu w marcu poroniłam :( i trochę się boje :(

Zgłoś nadużycie #67498 7 kwietnia 2014, 11:57

Edka82 Fajna mama

truskaffka napisał(a)

Ooo Edka jutro twoj dzien. Jak myslisz? Beda 2 kresku?

ja nie testuję, wiszę w tabelce z jakąś datą dla lepszego samopoczucia ;) Widziałaś mój wykres na OF? nie ma po co ;) Nawrt mi kolejny cykl owulki nie wyznaczyło. Ja się nawet zastanawiam w którym dc jestem, czy to plamienie po cyto to nie było @ a to co zaznaczyłam jako @ czy nie było jakimś plamieniem, tyle, że miałam USG i niby przed owu byłam więc o co cho z tym moim cyklem to nie wiem, możliwe, ze przez ta nadczynność co mi wyszła, ale podobno to niewielka jest :/

Zgłoś nadużycie #67499 7 kwietnia 2014, 11:57

Hej Julita :) Poronienie nigdy nie jest fajne :( myślę że dużo dziewczyn przez to przeszło tutaj. Ja poroniłam 2 lata temu. Ale należy próbować i być dobrej myśli :) trzymam kciuki.

Zgłoś nadużycie #67500 7 kwietnia 2014, 11:59

Edka82 napisał(a)

ja nie testuję, wiszę w tabelce z jakąś datą dla lepszego samopoczucia ;) Widziałaś mój wykres na OF? nie ma po co ;) Nawrt mi kolejny cykl owulki nie wyznaczyło. Ja się nawet zastanawiam w którym dc jestem, czy to plamienie po cyto to nie było @ a to co zaznaczyłam jako @ czy nie było jakimś plamieniem, tyle, że miałam USG i niby przed owu byłam więc o co cho z tym moim cyklem to nie wiem, możliwe, ze przez ta nadczynność co mi wyszła, ale podobno to niewielka jest :/

Edka ja myślę że cień szansy zawsze jest ;) ale rozumie też że nie chcesz sobie robić nadziei. Może jednak ten cykl będzie udany ;)

Zgłoś nadużycie #67501 7 kwietnia 2014, 12:03

Edka82 Fajna mama

Beebee napisał(a)

Edka ja myślę że cień szansy zawsze jest ;) ale rozumie też że nie chcesz sobie robić nadziei. Może jednak ten cykl będzie udany ;)

No wiem to tylko program, który mógł wg tempek nie wyznaczyć mi owu, a testy też mogły się mylić. pożyjemy zobaczymy. zmykam do tej pracy

Zgłoś nadużycie #67502 7 kwietnia 2014, 12:05

julitav1 Zaprawiona w bojach
Dziewczyny ja powiem tak: że wspieranie jest najważniejsze ja uwielbiam czytac wypowiedzi innych dziewczyn która jakie ma objawy jak sie czuje jak wyczekuje :) Ja muszę czekać jeszcze ze 2 tygodnie przewidywaną @ mam ok 19 :( jeszcze tyle czasu

Zgłoś nadużycie #67503 7 kwietnia 2014, 12:12

Edka82 napisał(a)

No wiem to tylko program, który mógł wg tempek nie wyznaczyć mi owu, a testy też mogły się mylić. pożyjemy zobaczymy. zmykam do tej pracy

Miłej pracy :) ja siedzę w swojej i się coraz bardziej dołuję, boli mnie brzuch, nie mam siły nic robić a jeszcze się pokłóciłam z moim mężem, grrr. Nienawidzę @.

Zgłoś nadużycie #67504 7 kwietnia 2014, 12:28

truskaffka Gotowa na wszystko

Edka82 napisał(a)

A moze akurat tak w tym xcyklu wyjdzie z zaskoczenia ;)
Mi tez OF nie wyznaczyl jeszcze owulki a dzisiaj chyba 19 dc wiec hellol o co kaman....

Zgłoś nadużycie #67505 7 kwietnia 2014, 12:36

Szpilkka Supermama

julitav1 napisał(a)

Dziewczyny ja powiem tak: że wspieranie jest najważniejsze ja uwielbiam czytac wypowiedzi innych dziewczyn która jakie ma objawy jak sie czuje jak wyczekuje :) Ja muszę czekać jeszcze ze 2 tygodnie przewidywaną @ mam ok 19 :( jeszcze tyle czasu

Witam :-)

Zgłoś nadużycie #67506 7 kwietnia 2014, 12:38

Tasiemka Supermama

maslanka napisał(a)

Jednakże, nie musi pokazać Tobie od razu dwóch kresek przed terminem ;)
Bądź dobrej myśli, inajlepiej bedzie jak powtorzysz test w terminie spodziewanej @

ostatnio mam @ co 26 dni, więc teoretycznie zrobiłam test 2 dni po terminie... :P ale poczekam jeszcze... :)

truskaffka napisał(a)

Tasiemka a ja dzisiaj mialam prorocsy sen ze wstawilas zdj 2 kreseczek wiec czekamy spokojnie dalej

co do snów... tez miałam dzisiaj sen, że miałam dwie kreski, ale moje sny zawsze są na opak, więc test zrobiłam dla formalności :P ech... że się mnie jeszcze żarty trzymają...

ewcia21k napisał(a)

Tasiemko jesteś ze świętokrzyskiego tak jak ja :)
Scyzorycka wioska :D

Scyzoryczki się tak łatwo nie poddają ;) trzeba być kwardym, a nie miętkim :)

darien napisał(a)

dziewczyny potrzebuje pomocy. zrobiłam dzis rano test bo @ nie ma. mój P cienia nie widzi, ja widzę...

Darien ja ewidentnie widzę bladowatą bladość... u mnie nawet bladowatości nie było :( powtarzaj test albo pędź na betę!

Zgłoś nadużycie #67507 7 kwietnia 2014, 12:38

lady_89 Gotowa na wszystko

julitav1 napisał(a)

Hej dziewczyny jestem tu nowa :) Otóż tak: bardzo chcę mieć juz maleństwo. Stosunek był 5 kwietnia i to byl moj 15 dzien cyklu według wyliczeń owulacja ( chociaż na nie mozna tego powiedziec na 100% ) Cykle mam regularne 28 dni :) Ostatnia @ mialam 22 marca. Jeszcze tyle czasu muszę poczekać bardzo się niecierpliwie bo staramy sie juz od grudnia. Rok temu w marcu poroniłam :( i trochę się boje :(

hej :) fajnie że do nas dołączyłaś :) tutaj na pewno znajdziesz wsparcie bynajmniej ja niedawno dołączyłam i jest super.

Zgłoś nadużycie #67508 7 kwietnia 2014, 12:39

Tasiemka Supermama

Malina89 napisał(a)

Tasiemka skoro u Ciebie nadal nie ma @ to tez mysle ze niedlugo spotkamy sie na grudniowkach ;-)

poczekamy - zobaczymy :) :*

Zgłoś nadużycie #67509 7 kwietnia 2014, 12:40

mamelka Fajna mama
Tasiemeczka, test jeszcze ma szansę wyjść pozytywny, tym bardziej, że pisałaś, że piersi bolą i są nabrzmiałe. @ nie ma, więc to dobry znak :)

Zgłoś nadużycie #67510 7 kwietnia 2014, 12:41

Tasiemka Supermama

julitav1 napisał(a)

Hej, trzymam kciuki, żeby ten cykl był Twój... a właściwie Wasz ;)