Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #66751 3 kwietnia 2014, 21:28

hakuna.matata Supermama

mamelka napisał(a)

Ejjj, bo będzie mi wstyd jak nie zdam tutaj przyjść ;)

I słusznie! Rozumiem że przktyki można nie zdać.... ale teori? :P Nie słuchaj głupot że jest trudniejsza - jest nowa więc ludzie panikują. A jak posiedzisz dziś nad tym porządnie to jutro z palcem w pupeczce to zdasz ;)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #66752 3 kwietnia 2014, 21:29

mamelka Fajna mama
Powinnam zdać o ile stres mnie nie zeżre :)

Zgłoś nadużycie #66753 3 kwietnia 2014, 21:29

Konto usunięte

paola napisał(a)

Nie każdy tak umie że moze wszystko olewać. Każdy jest inny, jednemu przychodzi to złatwością a inny się przejmuje.

No włąsnie ja nie umie, mąż nie raz do mnie mówi a co ty się tak tym przejmujesz olej ich (i chodzi tu o różne aspekty naszego życia a nie tylko ciążę czy dzieci) a ja jakoś nie potrafię olać tych głupich komentarzy

Zgłoś nadużycie #66754 3 kwietnia 2014, 21:34

Konto usunięte

hakuna.matata napisał(a)

I słusznie! Rozumiem że przktyki można nie zdać.... ale teori? :P Nie słuchaj głupot że jest trudniejsza - jest nowa więc ludzie panikują. A jak posiedzisz dziś nad tym porządnie to jutro z palcem w pupeczce to zdasz ;)

Och jakbym się cofnela w czasie i słyszała mojego ojca, brrrr, aż mnie ciarki przeszły ;)

Na szczęście mi się udało za pierwszym razem i obeszło się bez paluszka w pupeczce ;)

Zgłoś nadużycie #66755 3 kwietnia 2014, 21:34

hakuna.matata Supermama

anastazjaaa napisał(a)

No włąsnie ja nie umie, mąż nie raz do mnie mówi a co ty się tak tym przejmujesz olej ich (i chodzi tu o różne aspekty naszego życia a nie tylko ciążę czy dzieci) a ja jakoś nie potrafię olać tych głupich komentarzy

Ja się kiedyś przejmowałam póki nie oduczył mnie tego mój partner :) I żyje mi się dużo lżej. Nawet jak Was czytam, to się dziwię, ze nie ma na fm ani jednego dnia żeby ktoś nie narzekał - to przykre. Przejmowanie sie głupotkami, przejmowanie się tym co kto mówi - przecież to męczy emocjonalnie!

Zgłoś nadużycie #66756 3 kwietnia 2014, 21:37

Edka82 Fajna mama

takasobieja napisał(a)

Wytrzeszcz i duże oczy to objaw nadczynności :) niestety... :( a wynik też wskazuje na lekką nadczynność

wytrzeszcz w cudzysłowie, mam duże oczy, a wytrzeszczam je bo jestem slepa, taki sobie wyuczylam odruch, nigdy nie miałam zaburzeń tarczycowych, a oczy juz takie mam od zawsze, wiec to nie jest żaden objaw w moim przypadku,a wynik no to wiem ;)

Zgłoś nadużycie #66757 3 kwietnia 2014, 21:39

Konto usunięte
To jak mam zacząć to oduczanie się? Chętnie się pozbede tego ciężaru

Zgłoś nadużycie #66758 3 kwietnia 2014, 21:40

maslanka Fajna mama

mamelka napisał(a)

Nie nastawiam się, że zdam za pierwszym, bo to by było zbyt piękne, poodbno na tych nowych 2-3 osoby na 15 zdają. A jak tam rozwiązuję te testy i widzę niektóre pytania to mi słabo ;)

Najlepsi zdają za drugim razem :P :P

Zgłoś nadużycie #66759 3 kwietnia 2014, 21:41

Konto usunięte
Ja za drugim miałam praktykę ;)

Zgłoś nadużycie #66760 3 kwietnia 2014, 21:43

mamelka Fajna mama

hakuna.matata napisał(a)

Ja się kiedyś przejmowałam póki nie oduczył mnie tego mój partner :) I żyje mi się dużo lżej. Nawet jak Was czytam, to się dziwię, ze nie ma na fm ani jednego dnia żeby ktoś nie narzekał - to przykre. Przejmowanie sie głupotkami, przejmowanie się tym co kto mówi - przecież to męczy emocjonalnie!

Natura ludzi jest taka, że żeby żyć muszą ponarzekać :) Ja tam zbytnio nie narzekam, trzeba się cieszyć, że człowiek zdrowy i ma co do garnka włożyć :)

Zgłoś nadużycie #66761 3 kwietnia 2014, 21:44

mamelka Fajna mama

maslanka napisał(a)

Najlepsi zdają za drugim razem :P :P

Dzięki :) Według teorii, że głupi ma zawsze szczęście :D :D

Zgłoś nadużycie #66762 3 kwietnia 2014, 21:46

mamelka Fajna mama
Mój teorie zdawał 4 razy, mam nadzieję, że będę lepsza od niego, bo jak na razie jak siadam za kierownice to sika w majtki ze strachu i cały czas trzyma rękę na ręcznym :D :D :D

Zgłoś nadużycie #66763 3 kwietnia 2014, 21:46

Edka82 Fajna mama
Nie robiłam juz dziś testa owu, najwyraźniej dwa ostatnie dziwne cykle są efektem zaburzeń tarczycowych, 8 też nie testuje, bo po co, ale jeśli mogę sobie być z tą datą dalej to mi tak zostawcie, nie chce tam wisieć z ?

Zgłoś nadużycie #66764 3 kwietnia 2014, 21:48

Edka82 Fajna mama
ja zaraz koncze prace, do jutra dobranoc

Zgłoś nadużycie #66765 3 kwietnia 2014, 21:48

hakuna.matata Supermama

anastazjaaa napisał(a)

Och jakbym się cofnela w czasie i słyszała mojego ojca, brrrr, aż mnie ciarki przeszły ;)

Na szczęście mi się udało za pierwszym razem i obeszło się bez paluszka w pupeczce ;)

haha cytowałam własnego ojca :D

anastazjaaa napisał(a)

To jak mam zacząć to oduczanie się? Chętnie się pozbede tego ciężaru

Nie wiem, samo mi to przyszło, nie mówię, ze łatwo i szybko ale jak teraz o tym myślę to jestem w szoku jak się kiedyś zachowywałam :( Przede wszystkim mój A. za kazdym razem mi tłumaczył i uspokajał, że martwienie się i przejmowanie NIC NIE ZMIENI i NIC MI NIE DA. Słowa zostały powiedziane, przysłowiowe mleko wylane i nic już na to nie poradze. Ust wszystkim nie zamkniesz aby nie mowili tego czego nie chcesz słyszec. Nikt tez nie chce Cię specjalnie urazić. Uśmiech na ustach i pewność siebie moim zdaniem powinny towarzyszyć nam codziennie. Ludzie zdecydowani sa silniejsi. Jak chcesz dbać o swoją rodzinę, dzieci, jeżeli łamiesz się pod wpływem słów, które wcale nie miały na celu Cię urazić? Nie wyszło, dziś, to wyjdzie jutro. A jak w to nie wierzysz to poczytaj Paulo Coelho z notatnikiem i zapisuj to co uważasz za ważne - zapiszesz cały notatnik :) Kiedyś często czytałam pozytywne cyctaty z różnych książek.

Zgłoś nadużycie #66766 3 kwietnia 2014, 21:52

hakuna.matata Supermama

mamelka napisał(a)

Natura ludzi jest taka, że żeby żyć muszą ponarzekać :) Ja tam zbytnio nie narzekam, trzeba się cieszyć, że człowiek zdrowy i ma co do garnka włożyć :)

hahaha a widziałyście nowe hasło turystyczne reklamujące Polskę:
poland. come and complain
:D

Zgłoś nadużycie #66767 3 kwietnia 2014, 21:53

mamelka Fajna mama

Edka82 napisał(a)

Nie robiłam juz dziś testa owu, najwyraźniej dwa ostatnie dziwne cykle są efektem zaburzeń tarczycowych, 8 też nie testuje, bo po co, ale jeśli mogę sobie być z tą datą dalej to mi tak zostawcie, nie chce tam wisieć z ?

Przynajmniej wiesz na czym stoisz, teraz może być już tylko lepiej :) Testujemy niby w ten sam dzień, ale ja w tym cyklu też nie testuje, bo wg gina nie było owulacji, już się nie mogę doczekać okresu :)

Zgłoś nadużycie #66768 3 kwietnia 2014, 21:53

maslanka Fajna mama
Niestety Polska z tego słynie, że ludzie tu wiecznie narzeka. Ja czasem sama się na tym łapie jak narzekam, ale po chwili bije się w łeb ......żyj tak aby nikt inny przez Ciebie nie cierpiał ot i co! A to że inni gadaja, niech gadaja, w sumie to żal mi takich ludzi bo to świadczy o tym że wiodą nudne życie, dlatego interesują się życiem innych ;/

Zgłoś nadużycie #66769 3 kwietnia 2014, 21:54

Konto usunięte

hakuna.matata napisał(a)

Nie wiem, samo mi to przyszło, nie mówię, ze łatwo i szybko ale jak teraz o tym myślę to jestem w szoku jak się kiedyś zachowywałam :( Przede wszystkim mój A. za kazdym razem mi tłumaczył i uspokajał, że martwienie się i przejmowanie NIC NIE ZMIENI i NIC MI NIE DA. Słowa zostały powiedziane, przysłowiowe mleko wylane i nic już na to nie poradze. Ust wszystkim nie zamkniesz aby nie mowili tego czego nie chcesz słyszec. Nikt tez nie chce Cię specjalnie urazić. Uśmiech na ustach i pewność siebie moim zdaniem powinny towarzyszyć nam codziennie. Ludzie zdecydowani sa silniejsi. Jak chcesz dbać o swoją rodzinę, dzieci, jeżeli łamiesz się pod wpływem słów, które wcale nie miały na celu Cię urazić? Nie wyszło, dziś, to wyjdzie jutro. A jak w to nie wierzysz to poczytaj Paulo Coelho z notatnikiem i zapisuj to co uważasz za ważne - zapiszesz cały notatnik :) Kiedyś często czytałam pozytywne cyctaty z różnych książek.

Hmmmmm, chyba spróbuje, bo na 100 procent przejmuje się za mocno, chyba w kryzysowych sytuacjach musze sobie powtarzać hakuna-matata ;)
Dzięki, od jutra zaczynam pracować nad sobą.
Etap pierwszy, olewać gadke teściowej ;)
Jak pokonam to to pokanam wszystko ;)

Zgłoś nadużycie #66770 3 kwietnia 2014, 21:54

mamelka Fajna mama

hakuna.matata napisał(a)

hahaha a widziałyście nowe hasło turystyczne reklamujące Polskę:
poland. come and complain
:D

Haha, nie widziałam :D