Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #66251 2 kwietnia 2014, 12:28

Edka82 Fajna mama
Badania zrobione TSH fT3 i FT4 i magnez, wyniki dziś, może dam rade odebrać;. Teraz kawa, bo wczesniej nie mogłam i lecę do Rossmanna kupić jakiś do prania środek na ten narożnik :/ Musze jeszcze na pocztę testy owu odebrać, legitkę studencką do Warszawy do podbicia wysłać, do banku CA, zamknąć konto, bo otworzyłam nowe w aliorze :) Na obiad robię dziś spagetti, więc duzo czasu mi to nie zajmie, a wieczorkiem idzimy z ciotka chrzestna na piwko do Rynku. Wczoraj u ciotki drzwi wstawialiśmy, w poniedziałek kupiła, nie pisałam Wam. Mieszkanie stoi puste, jakaś awaria rury była, ciotka za granicą mieszka, więc administracja komisyjnie z policją weszła jej do mieszkania wywalając zamek, oczywiście zamek jej założyli, ale złodziej nie spi, wiec ktoś do chaty sie włamał, bo wiedziqał, ze nikogo tam nie ma...mieszkanie podobno 5 dni stało otwarte....co za sąsiedzi! tam pełno pijaczyn w tej klatce, jeden z nich podobno wstawił nowy zamek, by nie było otwarte, przez co klucze do zamku, który wstawiła administracja nie pasowały, a ze sie nachlał to zapomniał powiedzieć,, wezwałyśmy ślusarza, który, sumując 3 raz wywalił zamek, drzwi wisiały na włosku, no mówię Wam cyrk na kółkach :/ To ci sąsiedzi sie włamali na bank, ale ciotka olała sprawę i nie zgłosiła na policję, bo w PL jest tydzień tylko, a wiadomo ile takie sprawy sie ciagna. Po pierwszych ogledzinach nic nie zginęło, ale gdy odkreciliśmy wodę, by sobie nastawić na kawke okazało się, że ze sciany w łazience woda leci, bo..... zaj***li termę łacznie z grzejnikiem !!! Odpiłowali ja od rurek....

Zgłoś nadużycie #66252 2 kwietnia 2014, 12:28

takasobieja Fajna mama

Malina89 napisał(a)

No wlasnie ja takiego bolu jak na @ nie mam, tylko raczej takie bulgotanie w srodku i jakby.. rozciaganie? Nie potrafie tego opisac ;-) noi cere mam gladka jak nigdy przed @bolace piersi od pach do sutkow o wczoraj przed kapaniem zauwazylam takie ciemniejsze brszowe obwodki przy sutkach ale tez pomyslalam sobie ze chyba cos sobie uroilam i to zignorowalam ;-)
Poczekam do jutra, bo jutro moze jeszcze czar prysnac..

Moje osobiste zdanie już znasz :) . i ja jestem na 99,9% pewna ze to nie pregnyl :) już za długo... Ciemniejsze brodawki to dobry znak :D

Zgłoś nadużycie #66253 2 kwietnia 2014, 12:35

Tasiemka Supermama
Ja już wróciłam od babci :D zadowolona jak nie wiem, że ma czyściutko i nowe firanki i w ogóle :) a mnie boli brzuch... ale tak dziwnie jak na owulkę, raz jeden jajnik raz drugi... chyba sobie zaczynam coś wkręcać ;/

Edka to faktycznie nie zła akcja się odbyła... ;/ ludzie są teraz bez serca, poważnie, wynieśliby Cię i nikt by nie zauważył... każdy się boi o swój tyłek... ;/

Malina i Angel :D czekam z niecierpliwością na rozwój wydarzeń ;)

Zgłoś nadużycie #66254 2 kwietnia 2014, 12:37

Edka82 Fajna mama
hmmm ciekawe co z ta moja owu, w zeszłym cyklu testy +, śluz tez a skoku brak, w tym usg idealne, testów + brak a i tempka jakaś nieogarnięta, śluz tez się pojawił, moze program przez te teperaturowe zawirowania mi nie wyznacza"? a niby wahania temp. są w normie :/

Zgłoś nadużycie #66255 2 kwietnia 2014, 12:38

lady_89 Gotowa na wszystko

Tasiemka napisał(a)

Ja już wróciłam od babci :D zadowolona jak nie wiem, że ma czyściutko i nowe firanki i w ogóle :) a mnie boli brzuch... ale tak dziwnie jak na owulkę, raz jeden jajnik raz drugi... chyba sobie zaczynam coś wkręcać ;/

Edka to faktycznie nie zła akcja się odbyła... ;/ ludzie są teraz bez serca, poważnie, wynieśliby Cię i nikt by nie zauważył... każdy się boi o swój tyłek... ;/

Malina i Angel :D czekam z niecierpliwością na rozwój wydarzeń ;)

To szybciutko się uwinęłaś z tym sprzątaniem :)

Zgłoś nadużycie #66256 2 kwietnia 2014, 12:44

Tasiemka Supermama

lady_89 napisał(a)

To szybciutko się uwinęłaś z tym sprzątaniem :)

bo to dwa małe pokoiki :) okienka malutkie to raz dwa, u babci tylko stół i krzesła wielka szafa to nie jest kto wie ile sprzątania :) jej by to biednej zajęło dwa dni, bo już starowinka ledwo łazi, 85lat, po wylewie.... a dla mnie to pryszczyk przy dwupiętrowym domu :)

Zgłoś nadużycie #66257 2 kwietnia 2014, 12:51

Malina89 Fajna mama
Tasiemka, przyjedz do mnie posprzatac, nie lubie myc okien :-P

Zgłoś nadużycie #66258 2 kwietnia 2014, 12:52

lady_89 Gotowa na wszystko
No to faktycznie malutko sprzątania miałaś :) ale za to wielka radość babci :) moja babcia w tamtym roku jak sama myła sobie okna to z krzesła spadła to teraz już prosi o pomoc jak potrzeba.

Zgłoś nadużycie #66259 2 kwietnia 2014, 12:52

Malina89 Fajna mama
Odezwe sie po 16 jak bede juz w domu bo bateria mi pada, trzymajcie sie :-*

Zgłoś nadużycie #66260 2 kwietnia 2014, 12:53

Szpilkka Supermama
Ja wczoraj umylam okna :-)

Zgłoś nadużycie #66261 2 kwietnia 2014, 12:54

maslanka Fajna mama

Szpilkka napisał(a)

wraca w czwartek w nocy a jedzie w niedziele w nocy.

Idealnie :D :D Plemniki będą zregenerowane :D Korzystajcie :D

Zgłoś nadużycie #66262 2 kwietnia 2014, 13:01

maslanka Fajna mama

Edka82 napisał(a)

Badania zrobione TSH fT3 i FT4 i magnez, wyniki dziś, może dam rade odebrać;. Teraz kawa, bo wczesniej nie mogłam i lecę do Rossmanna kupić jakiś do prania środek na ten narożnik :/ Musze jeszcze na pocztę testy owu odebrać, legitkę studencką do Warszawy do podbicia wysłać, do banku CA, zamknąć konto, bo otworzyłam nowe w aliorze :) Na obiad robię dziś spagetti, więc duzo czasu mi to nie zajmie, a wieczorkiem idzimy z ciotka chrzestna na piwko do Rynku. Wczoraj u ciotki drzwi wstawialiśmy, w poniedziałek kupiła, nie pisałam Wam. Mieszkanie stoi puste, jakaś awaria rury była, ciotka za granicą mieszka, więc administracja komisyjnie z policją weszła jej do mieszkania wywalając zamek, oczywiście zamek jej założyli, ale złodziej nie spi, wiec ktoś do chaty sie włamał, bo wiedziqał, ze nikogo tam nie ma...mieszkanie podobno 5 dni stało otwarte....co za sąsiedzi! tam pełno pijaczyn w tej klatce, jeden z nich podobno wstawił nowy zamek, by nie było otwarte, przez co klucze do zamku, który wstawiła administracja nie pasowały, a ze sie nachlał to zapomniał powiedzieć,, wezwałyśmy ślusarza, który, sumując 3 raz wywalił zamek, drzwi wisiały na włosku, no mówię Wam cyrk na kółkach :/ To ci sąsiedzi sie włamali na bank, ale ciotka olała sprawę i nie zgłosiła na policję, bo w PL jest tydzień tylko, a wiadomo ile takie sprawy sie ciagna. Po pierwszych ogledzinach nic nie zginęło, ale gdy odkreciliśmy wodę, by sobie nastawić na kawke okazało się, że ze sciany w łazience woda leci, bo..... zaj***li termę łacznie z grzejnikiem !!! Odpiłowali ja od rurek....

Ja pierdykam......nieźle :D Pewnie na złom to poszło............ja bym chyba poszła na skup złomu i się zapytałą czy ktos przez ostatnie kika dni nie probowal sprzedac czegos takiego....ja bym wszczęła śledztwo, tak żebym wiedziała na kogo uważać na przyszłość ;)

Zgłoś nadużycie #66263 2 kwietnia 2014, 13:05

maslanka Fajna mama
Tasiemka to może wpadnij do mnie ;) Skoro dwa pokoiki to dla Ciebie mały pryszcz :D

Zgłoś nadużycie #66264 2 kwietnia 2014, 13:15

Tasiemka Supermama

Malina89 napisał(a)

Tasiemka, przyjedz do mnie posprzatac, nie lubie myc okien :-P

hehe :D ja lubie myć, ale tylko takie małe :D jak sobie pomyślę o tym które mam w salonie (potrójne balkonowe) to mi słabo... :P

Zgłoś nadużycie #66265 2 kwietnia 2014, 13:16

Tasiemka Supermama

lady_89 napisał(a)

No to faktycznie malutko sprzątania miałaś :) ale za to wielka radość babci :) moja babcia w tamtym roku jak sama myła sobie okna to z krzesła spadła to teraz już prosi o pomoc jak potrzeba.

mojego męża babcia - była taka niecierpliwa przed Bożym Narodzeniem- teściowa miała do niej pojechac myć okna, to nie wytrzymała i sama chciała - złamał się pod nią stół, zmiażdżona kość w ręcę , na święta miała druty, dopiero nie dawno jej wyjęli... powiedziała, że nastepnym razem już poczeka... ale przed świetami zamiast piec placki i sprzatac to tesciowa z nią jeżdziła po lekarzach.. .ech te babcie..

Zgłoś nadużycie #66266 2 kwietnia 2014, 13:17

Tasiemka Supermama

Szpilkka napisał(a)

Ja wczoraj umylam okna :-)

ja u siebie w domu będę myła po niedzieli, a w tym tygodniu mam jeszcze druga babcię do obskoczenia :) bo lezy chora w łóżku ;/ jakaś grypa ją dopadła...

Zgłoś nadużycie #66267 2 kwietnia 2014, 13:18

Tasiemka Supermama

maslanka napisał(a)

Tasiemka to może wpadnij do mnie ;) Skoro dwa pokoiki to dla Ciebie mały pryszcz :D

słuchaj, mam bardzo napięty grafik :D nie wiem czy się ogarnę :d hehe :D

ej nie mam Cię jeszcze na fb ;>

Zgłoś nadużycie #66268 2 kwietnia 2014, 13:20

nadia1991 Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

mojego męża babcia - była taka niecierpliwa przed Bożym Narodzeniem- teściowa miała do niej pojechac myć okna, to nie wytrzymała i sama chciała - złamał się pod nią stół, zmiażdżona kość w ręcę , na święta miała druty, dopiero nie dawno jej wyjęli... powiedziała, że nastepnym razem już poczeka... ale przed świetami zamiast piec placki i sprzatac to tesciowa z nią jeżdziła po lekarzach.. .ech te babcie..

taka już ich natura od małego ciągle pracowały i teraz trudno im usiedzieć spokojnie w jednym miejscu

Zgłoś nadużycie #66269 2 kwietnia 2014, 13:26

Tasiemka Supermama

nadia1991 napisał(a)

taka już ich natura od małego ciągle pracowały i teraz trudno im usiedzieć spokojnie w jednym miejscu

dokładnie i ciężko im cokolwiek przegadać, bo one wiedzą najlepiej :D

spadam robić obiad ;) własciwie to kończyć :) do później :*

Zgłoś nadużycie #66270 2 kwietnia 2014, 13:42

nadia1991 Fajna mama
też będę później :) do usłyszenia :D