Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #65631 31 marca 2014, 10:56

Szpilkka Supermama

Aniussia napisał(a)

robila test ?? ??

stronka 3278

Zgłoś nadużycie #65632 31 marca 2014, 10:57

Aniussia Gotowa na wszystko

Szpilkka napisał(a)

stronka 3278

juz zauwazyalm dziekiii :) nooo Anglea tez tam cos widze :) tylko, ze faktycznie slaba jakos fotki :)

Zgłoś nadużycie #65633 31 marca 2014, 11:00

Edka82 Fajna mama
hej wstałam z 30 min temu dopiero :D Za godzinę ma być moja chrzestna, bo przyleciała z Irlandii, a ja muszę się jeszcze wykapać i umyć podłogę w pokoju dziennym, wczoraj już mi się nie chciało. Mi zostały 2 testy owu, wydałam na nie sporo, bo to te z rossmana i pluję sobie w twarz, bo tyle kasy :/ a z 2 opakowania kupiłam. wczoraj zamówiłam z allegro priorytetem, więc jest szansa, ze do środy dotrą. Tak myślę, że to ostatni zakup testów owu, następnym razem kupuje ten mikroskopik, za ok 80 zł już można dostać na allegro. Miałam badania iść zrobić, ale tak mnie przykuło do łózka, w środę zrobię, mowa o tych wszystkich tarczycowych :0 a co do moich plamień po cyto, gdzieś czytałam laska miała 7 dni i też zgłupiała tak jak ja :/ Na badania nasienia jeszcze poczekamy, bo i tak serduszkujemy ;) Zamówiłam mojemu psu nowy kojec, pasuje nam do narożnika, tez z dodatkiem skórkowej tkaniny ;)

Zgłoś nadużycie #65634 31 marca 2014, 11:04

Szpilkka Supermama

Edka82 napisał(a)

hej wstałam z 30 min temu dopiero :D Za godzinę ma być moja chrzestna, bo przyleciała z Irlandii, a ja muszę się jeszcze wykapać i umyć podłogę w pokoju dziennym, wczoraj już mi się nie chciało. Mi zostały 2 testy owu, wydałam na nie sporo, bo to te z rossmana i pluję sobie w twarz, bo tyle kasy :/ a z 2 opakowania kupiłam. wczoraj zamówiłam z allegro priorytetem, więc jest szansa, ze do środy dotrą. Tak myślę, że to ostatni zakup testów owu, następnym razem kupuje ten mikroskopik, za ok 80 zł już można dostać na allegro. Miałam badania iść zrobić, ale tak mnie przykuło do łózka, w środę zrobię, mowa o tych wszystkich tarczycowych :0 a co do moich plamień po cyto, gdzieś czytałam laska miała 7 dni i też zgłupiała tak jak ja :/ Na badania nasienia jeszcze poczekamy, bo i tak serduszkujemy ;) Zamówiłam mojemu psu nowy kojec, pasuje nam do narożnika, tez z dodatkiem skórkowej tkaniny ;)

Tez myslalam o tym mikroskopie. Przecuez ja juz tyle kasy wydalam na te testy owulacyjne ze nawet miala bym juz ten termometr owulacyjny za 250zl :/

Zgłoś nadużycie #65635 31 marca 2014, 11:14

hakuna.matata Supermama

Szpilkka napisał(a)

No to już pierwszy mały sukces :-) Ja tylko na ograniczonym jedzeniu spadłam 5 kg, więc jak widać nie trzeba od razu zalewać się potem od ćwiczeń wystarczy jest zdrowo :-)

A nie zależy Ci na jędrnym ciałku? :P Ja jedzonko ograniczam tylko trochę a cwicze, kilogramy spadają mi wolno, ale centymetrów mam coraz mniej i skóra nie wisi :)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #65636 31 marca 2014, 11:20

Szpilkka Supermama

hakuna.matata napisał(a)

A nie zależy Ci na jędrnym ciałku? :P Ja jedzonko ograniczam tylko trochę a cwicze, kilogramy spadają mi wolno, ale centymetrów mam coraz mniej i skóra nie wisi :)

Jasne że zależny, ale wiesz .... jak mam np tylko 5-7 kg do zrzucenia to przecież nic mi się stanie jak nie będę cwiczyc

Zgłoś nadużycie #65637 31 marca 2014, 11:23

mamelka Fajna mama
Angel ja tam widzę wyraźną kreskę, ale może to tylko moja wyobraźnia widzi ją tam gdzie powinna być? Nie! Nie! Jest kreska, widzę ją! Na moje oko to ciąża.
Chyba też w tym cyklu zamówię sobie testy owu z allegro, dam im jeszcze raz szanse, które używacie? Które się najlepiej sprawdzają z allegro?
Gusia, super!Oby tak dalej :)

Zgłoś nadużycie #65638 31 marca 2014, 11:24

gusiaa Supermama
Ja od jutra bede jeszcze biegac kiedys tylko to robiłam a ciało było ekstra a teraz ?? Masakra
Aniołek (*) 9tc.. 1.03.14 :(

Zgłoś nadużycie #65639 31 marca 2014, 11:26

mamelka Fajna mama
Tylko sie gusiaa, jak teraz zaczęłaś ćwiczyć, biegać, troszkę zrzucać wagę to @ może się znacznie opóźnić przez to...

Zgłoś nadużycie #65640 31 marca 2014, 11:28

Tasiemka Supermama

gusiaa napisał(a)

Ja od jutra bede jeszcze biegac kiedys tylko to robiłam a ciało było ekstra a teraz ?? Masakra

gratuluje motywacji do działania :P ja nadal nie mogę się zebrać... :P

Zgłoś nadużycie #65641 31 marca 2014, 11:31

hakuna.matata Supermama

Szpilkka napisał(a)

Jasne że zależny, ale wiesz .... jak mam np tylko 5-7 kg do zrzucenia to przecież nic mi się stanie jak nie będę cwiczyc

Ja nie mam nic do zrzucenia, ale i tak chcę pozbyć się ok 3 kg ;) Mimo to ćwiczę, bo za raz wskoczę w krótkie spodenki, obcisłe topy i nie chcę aby mi oponka wystawała a poślady wisiały ;) Nie każdy lubi umięśnione ciało, mi się nie podobają za bardzo muskularne kobiety, ale wolę mięśnie od sflaczałej skóry. 
No i dzięki temu, że dużo ćwiczę to od porodu nie mam wcale cellulitu a miałam duuuży :/ Jem słodycze a cellulit nie wraca - lubię to ;)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #65642 31 marca 2014, 11:31

mamelka Fajna mama
Ja też jakoś nie mogę się zebrać za bieganie, podchodziłam już kilka razy, raz nawet zapisałam się na bieg na 10 km, bo byłam w stanie tyle ubiec, a później odpuściłam... :(

Zgłoś nadużycie #65643 31 marca 2014, 11:33

Tasiemka Supermama
czy jakaś dobra dusza mogłaby mnie przesunąć w naszej tabelce? :) bo nie chce jej zepsuć, a nie pamiętam jak to się robiło :P a zmieniłam datę testowania...

Zgłoś nadużycie #65644 31 marca 2014, 11:34

mamelka Fajna mama

hakuna.matata napisał(a)

Ja nie mam nic do zrzucenia, ale i tak chcę pozbyć się ok 3 kg ;) Mimo to ćwiczę, bo za raz wskoczę w krótkie spodenki, obcisłe topy i nie chcę aby mi oponka wystawała a poślady wisiały ;) Nie każdy lubi umięśnione ciało, mi się nie podobają za bardzo muskularne kobiety, ale wolę mięśnie od sflaczałej skóry. 
No i dzięki temu, że dużo ćwiczę to od porodu nie mam wcale cellulitu a miałam duuuży :/ Jem słodycze a cellulit nie wraca - lubię to ;)

Ja w sumie też nie mam nic do zrzucenia, wh bmi mam nawet niedowagę :D Ale jedrne ciało chętnie bym przed latem przywitała :D Może jednak pójdę dzisiaj biegać. Tym bardziej, że mam bieżnię 100 m od domu :)

Zgłoś nadużycie #65645 31 marca 2014, 11:36

gusiaa Supermama

mamelka napisał(a)

Tylko sie gusiaa, jak teraz zaczęłaś ćwiczyć, biegać, troszkę zrzucać wagę to @ może się znacznie opóźnić przez to...

Jak narazie niemam jeszcze@ po zabiegu .. czekam cały czas :(
Aniołek (*) 9tc.. 1.03.14 :(

Zgłoś nadużycie #65646 31 marca 2014, 11:36

staraczka Supermama

Tasiemka napisał(a)

czy jakaś dobra dusza mogłaby mnie przesunąć w naszej tabelce? :) bo nie chce jej zepsuć, a nie pamiętam jak to się robiło :P a zmieniłam datę testowania...

zaraz sprobuje :D

Zgłoś nadużycie #65647 31 marca 2014, 11:37

Szpilkka Supermama

mamelka napisał(a)

Angel ja tam widzę wyraźną kreskę, ale może to tylko moja wyobraźnia widzi ją tam gdzie powinna być? Nie! Nie! Jest kreska, widzę ją! Na moje oko to ciąża.
Chyba też w tym cyklu zamówię sobie testy owu z allegro, dam im jeszcze raz szanse, które używacie? Które się najlepiej sprawdzają z allegro?
Gusia, super!Oby tak dalej :)

mi do tej pory najlepiej służyły te różowe testy po 1zł/szt. Potem miałam niebieskie, z początku myślałam że są wadliwe bo słabo pierwsza kreska wychodziła ale suma suma rum pokazały dwie wyraźne krechy w 33dc ;-) Teraz mam zielone no i zobaczymy ....

Zgłoś nadużycie #65648 31 marca 2014, 11:37

mamelka Fajna mama

gusiaa napisał(a)

Jak narazie niemam jeszcze@ po zabiegu .. czekam cały czas :(

Wiem, wiem... :( To troszkę przez zmieniony tryb życia może się też przesunąć...

Zgłoś nadużycie #65649 31 marca 2014, 11:38

staraczka Supermama

Tasiemka napisał(a)

proszę ;)

Zgłoś nadużycie #65650 31 marca 2014, 11:39

Szpilkka Supermama

hakuna.matata napisał(a)

Tzn. Nie to, że ja mam do zrzucenia .... po prostu chce się pozbyć troszkę kg dla własnego samopoczucia :-) Gdybym zrzucała 10-15 kg no to obowiązkowo były by ćwiczenia bo skóra na pewno była by sflaczała i nieestetyczna ale 5 kg? ;-)