Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #65431 29 marca 2014, 20:08

Tasiemka Supermama

motyl1909 napisał(a)

idziemy z nią przecież Tasiemka :)

marzę o tym, ale mam inne przeczucia.. ;/

Zgłoś nadużycie #65432 29 marca 2014, 20:09

Tasiemka Supermama
lady udostępnij swój wykres, bo nic nie można zobaczyć :(

Zgłoś nadużycie #65433 29 marca 2014, 20:09

Konto usunięte
dzisiaj odwiedziłam babcię i ciocię w ciąży ;) już ma mega duży brzuszek :) hihi ;) no i o 7 rano moja druga ciocia w Irlandii urodziła synka :)
a potem pojechałam do rodziców (oni mieszkają z drugą babcią) i robiliśmy nowe oczko na ogrodzie! :) a pogoda była tak piękna, że chodziłam w bluzce na ramiączkach :) i jest kolejny pozytyw - wzięłam sobie rower od nich do mieszkanka i zaczynamy z mężem jeździć na wycieczki rowerowe ;)

Zgłoś nadużycie #65434 29 marca 2014, 20:10

Szpilkka Supermama

Tasiemka napisał(a)

ja oprócz prezerwatyw nie używałam nic innego, przed samym ślubem to już był stosunek przerywany :) namawiał mnie mój jeszcze wtedy narzecuny :D namawiał mnie na tabletki, ale byłam nie ugięta... jakoś zawsze się wystrzegałam od wszystkiego co anty :P

My swoją noc poślubną mieliśmy dopiero po drugim dniu (w niedzielę) i mój w trakcie się pyta czy mam płodne czy nie płodne hehehe bo chciał do końca a ja nieeeeeee :D a w sumie mogło byc do końca może wtedy by się cos poczęło :D

Zgłoś nadużycie #65435 29 marca 2014, 20:11

Tasiemka Supermama
ja uciekam, buziaczki, do jutra! :)

Zgłoś nadużycie #65436 29 marca 2014, 20:11

Tasiemka Supermama

Szpilkka napisał(a)

My swoją noc poślubną mieliśmy dopiero po drugim dniu (w niedzielę) i mój w trakcie się pyta czy mam płodne czy nie płodne hehehe bo chciał do końca a ja nieeeeeee :D a w sumie mogło byc do końca może wtedy by się cos poczęło :D

ja w piątek przed ślubem dostałam okresu... zajebista noc poślubna... i cały tydzień :P ;/

Zgłoś nadużycie #65437 29 marca 2014, 20:14

Konto usunięte

Szpilkka napisał(a)

mnie denerwuje to, bo przed ślubem, kiedy nawet nie mieszkaliśmy razem jakoś go nie obchodziły płodne czy niepłodne... po prostu się kochaliśmy. A teraz? kurna, cały seks potrafi zepsuć, bo w trakcie liczy ile to dni po @, i nie da się go oszukać :/ wtedy kochaliśmy się bez zabezp a on wychodził na koniec :/

Zgłoś nadużycie #65438 29 marca 2014, 20:15

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

ja w piątek przed ślubem dostałam okresu... zajebista noc poślubna... i cały tydzień :P ;/

ja się modliłam, żeby mi okres w tym dniu nie wypadł, ale dostałam równo tydzień przed ślubem, i w ślub byłam "czysta" :)

Zgłoś nadużycie #65439 29 marca 2014, 20:15

lady_89 Gotowa na wszystko

Tasiemka napisał(a)

lady udostępnij swój wykres, bo nic nie można zobaczyć :(

już

Zgłoś nadużycie #65440 29 marca 2014, 20:18

Szpilkka Supermama

Tasiemka napisał(a)

Na moje szczęście dostalam tydzień po tak że jak pojechaliśmy na zdjęcia to @ miałam ;/

Zgłoś nadużycie #65441 29 marca 2014, 20:20

Szpilkka Supermama

motyl1909 napisał(a)

mnie denerwuje to, bo przed ślubem, kiedy nawet nie mieszkaliśmy razem jakoś go nie obchodziły płodne czy niepłodne... po prostu się kochaliśmy. A teraz? kurna, cały seks potrafi zepsuć, bo w trakcie liczy ile to dni po @, i nie da się go oszukać :/ wtedy kochaliśmy się bez zabezp a on wychodził na koniec :/

jak masz regularne to się nie oszuka, ja mam nieregularne sama się gubie czasem więc mój nie jest w stanie zgadnąc kiedy mam :-) jakieś dwa lata kochaliśmy się bez zabezpieczenia ale stosunek przerywany i jakoś nie wpadliśmy ;-)

Zgłoś nadużycie #65442 29 marca 2014, 20:23

Agnesss Gotowa na wszystko

Tasiemka napisał(a)

a który to dzień cyklu?

19 dzien cyklu. A moj cykl wynosi 33dni.

Zgłoś nadużycie #65443 29 marca 2014, 20:27

Konto usunięte

Szpilkka napisał(a)

jak masz regularne to się nie oszuka, ja mam nieregularne sama się gubie czasem więc mój nie jest w stanie zgadnąc kiedy mam :-) jakieś dwa lata kochaliśmy się bez zabezpieczenia ale stosunek przerywany i jakoś nie wpadliśmy ;-)

no ja stety czy niestety mam regularne. I owulka jest książkowo 13/14 dc.

Zgłoś nadużycie #65444 29 marca 2014, 20:28

Konto usunięte
fajne buty kappa są w lidlu za 69 zł :)

Zgłoś nadużycie #65445 29 marca 2014, 20:36

hakuna.matata Supermama

motyl1909 napisał(a)

uwierz mi, że teraz niczego bardziej nie pragnę, niż zobaczyć jego minę, jak pokażę mu test z II kreseczkami ;) zresztą - chciałabym zobaczyć swoją minę przy okazji jeśli się okaże że się udało ;)

Swoją drogą zabawne jest to, że wszystkie planujemy ciążę, z nadzieją czekamy na || na zasikanym teście a jak się pojawią (daj Boże) to i tak będziemy zdziwione i będzie niedowierzanie "ale jak to?" :D
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #65446 29 marca 2014, 20:41

Szpilkka Supermama

hakuna.matata napisał(a)

Swoją drogą zabawne jest to, że wszystkie planujemy ciążę, z nadzieją czekamy na || na zasikanym teście a jak się pojawią (daj Boże) to i tak będziemy zdziwione i będzie niedowierzanie "ale jak to?" :D

Moja reacja była "coooooo? o boże " i płacz :D

Zgłoś nadużycie #65447 29 marca 2014, 20:41

Konto usunięte

hakuna.matata napisał(a)

wiesz, ja naprawdę będę zdziwiona, bo akurat ten cykl olałam. Zero myślenia o ciąży. Dopiero po owulce pomyślałam "a gdyby się udało?"

Zgłoś nadużycie #65448 29 marca 2014, 20:44

Konto usunięte

Szpilkka napisał(a)

Moja reacja była "coooooo? o boże " i płacz :D

ja to w ogóle śmiesznie miałam :P bo jak wróciliśmy z podróży poślubnej , to dopiero zdałam sobie sprawę, że istnieje taka możliwość. I pamiętam jak w dzień okresu mąż szedł na 6 do pracy, a ja wstałam, nasikałam na 3 różne testy, rzuciłam je na szafkę i poszłam spać dalej. Wstałam o 10, i mało się nie przewróciłam jak zobaczyłam na każdym z 3 testów II krechy :) mina-bezcenna. :) i od razu na betę poleciałam. :) mężowi zadzwoniłam i oboje byliśmy mega happy ;)

Zgłoś nadużycie #65449 29 marca 2014, 21:07

Malina89 Fajna mama
Wpadlam tylko zyczyc wam milego wieczoru. Ja poklocilam sie ze swoim, potem z mama i to w sumie o glupoty i jakos tak mi humor siadl ze chyba ide spac, dobranoc :-*

Zgłoś nadużycie #65450 29 marca 2014, 21:13

Konto usunięte

Malina89 napisał(a)

Wpadlam tylko zyczyc wam milego wieczoru. Ja poklocilam sie ze swoim, potem z mama i to w sumie o glupoty i jakos tak mi humor siadl ze chyba ide spac, dobranoc :-*

hihi, mi też smutno, bo sama w domku siedzę :P