Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #65411 29 marca 2014, 19:51

lady_89 Gotowa na wszystko

Tasiemka napisał(a)

ja to nawet nie świadoma jestem, że takie badania istnieją... ;/ jestem ZIE LO NA! ;/

hehe.... z tego co wiem to najczęściej robi się go gdy wszystkie pozostałe badania wychodzą prawidłowo a mimo to kobieta nie może zajść.

Zgłoś nadużycie #65412 29 marca 2014, 19:53

Tasiemka Supermama

motyl1909 napisał(a)

Tasiemka, mój mąż jest DZIWNY. CZasem już mam go dość. No ale nieważne - decyzja podjęta. Mam tylko małą nadzieję, że jednak okres nie przyjdzie. I że w sobotę się okaże, że jednak w ciąży jestem. Mam mega dużo kremowego śluzu, aż mnie obrzydza normalnie. No i mam bóle miesiączkowe. I biegunkę. I mdłości z rańca dziś :/ Normalnie mam dość ...

ja znowu mam zajebiste wzdęcia... nie mogę sobie poradzić z nimi, aż mnie brzuchol boli... ;/
a ja myślałam, że Twój mąż jest spoko :P pisałaś kiedyś, że taki cudowny :P no ale każdy ma jakieś fazy...;/ mój małż też ma odchyły, ale pod tym względem (starań) jest nie ugięty...

Zgłoś nadużycie #65413 29 marca 2014, 19:54

takasobieja Fajna mama

lady_89 napisał(a)

Robiła może któraś z was badanie śluzu na wrogość nasienia ??

Mało lekarzy chce to robić. Pytałam androloga to szukał osoby chętnej żeby to robić i nikt nie chciał :/.

Zgłoś nadużycie #65414 29 marca 2014, 19:54

motyl1909 napisał(a)

Tasiemka, mój mąż jest DZIWNY. CZasem już mam go dość. No ale nieważne - decyzja podjęta. Mam tylko małą nadzieję, że jednak okres nie przyjdzie. I że w sobotę się okaże, że jednak w ciąży jestem. Mam mega dużo kremowego śluzu, aż mnie obrzydza normalnie. No i mam bóle miesiączkowe. I biegunkę. I mdłości z rańca dziś :/ Normalnie mam dość ...

No niestety faceci czasami są dziwni. Choć uważam tak jak już ktoś napisał mogłabyś po prostu przestać prowadzić obserwację itd. ale i też nie stosować żadnej anty i poddać się losowi

Zgłoś nadużycie #65415 29 marca 2014, 19:55

takasobieja Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

Trochę szybko na objawy :) tak mi się wydaje

Zgłoś nadużycie #65416 29 marca 2014, 19:56

takasobieja napisał(a)

Mało lekarzy chce to robić. Pytałam androloga to szukał osoby chętnej żeby to robić i nikt nie chciał :/.

Czyli to nie jest takie proste żeby zrobić takie badanie;/

Zgłoś nadużycie #65417 29 marca 2014, 19:57

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

ja znowu mam zajebiste wzdęcia... nie mogę sobie poradzić z nimi, aż mnie brzuchol boli... ;/
a ja myślałam, że Twój mąż jest spoko :P pisałaś kiedyś, że taki cudowny :P no ale każdy ma jakieś fazy...;/ mój małż też ma odchyły, ale pod tym względem (starań) jest nie ugięty...

Mój chciał dziecko. Ale przez to ostatnie wydarzenie z ciążą jakoś się podłamał. Zrozumiał, że nie jest gotowy jeszcze na dziecko. I bał mi się o tym powiedzieć. I w końcu nie wytrzymał presji i powiedział. Próbowałam, płakałam, groziłam. Nawet brakiem seksu przez miesiąc go straszyłam, nawet wyprowadzką. Nic na niego działa. Mój w tym jest nieugięty :( ale trudno, poczekam... kiedyś będziemy mieć dzidzię... może nawet teraz_

Zgłoś nadużycie #65418 29 marca 2014, 19:57

Tasiemka Supermama
ja oprócz prezerwatyw nie używałam nic innego, przed samym ślubem to już był stosunek przerywany :) namawiał mnie mój jeszcze wtedy narzecuny :D namawiał mnie na tabletki, ale byłam nie ugięta... jakoś zawsze się wystrzegałam od wszystkiego co anty :P

Zgłoś nadużycie #65419 29 marca 2014, 19:58

Konto usunięte

lady_89 napisał(a)

No niestety faceci czasami są dziwni. Choć uważam tak jak już ktoś napisał mogłabyś po prostu przestać prowadzić obserwację itd. ale i też nie stosować żadnej anty i poddać się losowi

Sama o tym decydować nie mogę. Niestety, małżeństwo to sztuka kompromisu. Nie mogę decydować za nas oboje.

Zgłoś nadużycie #65420 29 marca 2014, 19:59

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

Trochę szybko na objawy :) tak mi się wydaje

Nie napisałam, że to objawy. Zresztą w obu ciążach dość szybko je miałam. Napisałam tylko jak się czuję.

Zgłoś nadużycie #65421 29 marca 2014, 19:59

motyl1909 napisał(a)

Sama o tym decydować nie mogę. Niestety, małżeństwo to sztuka kompromisu. Nie mogę decydować za nas oboje.

Zgadza się trzeba się w związku dogadać w każdej kwestii. Ale może za niedługo zmieni zdanie tego Ci chyba wszystkie życzymy :)

Zgłoś nadużycie #65422 29 marca 2014, 20:00

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

ja oprócz prezerwatyw nie używałam nic innego, przed samym ślubem to już był stosunek przerywany :) namawiał mnie mój jeszcze wtedy narzecuny :D namawiał mnie na tabletki, ale byłam nie ugięta... jakoś zawsze się wystrzegałam od wszystkiego co anty :P

ja stosowałam i tabletki i plastry. I wolę jednak plastry, co prawda droższe, ale jakoś mniej odczuwałam skutki uboczne niż przy tabsach.

Zgłoś nadużycie #65423 29 marca 2014, 20:01

Konto usunięte
ciekawe jak tam ciasteczkowa się czuje :D mam nadzieję, że jutro ją wykopiemy na grudniówki! :)

Zgłoś nadużycie #65424 29 marca 2014, 20:02

Tasiemka Supermama

motyl1909 napisał(a)

Mój chciał dziecko. Ale przez to ostatnie wydarzenie z ciążą jakoś się podłamał. Zrozumiał, że nie jest gotowy jeszcze na dziecko. I bał mi się o tym powiedzieć. I w końcu nie wytrzymał presji i powiedział. Próbowałam, płakałam, groziłam. Nawet brakiem seksu przez miesiąc go straszyłam, nawet wyprowadzką. Nic na niego działa. Mój w tym jest nieugięty :( ale trudno, poczekam... kiedyś będziemy mieć dzidzię... może nawet teraz_

faceci są czasem dziwni, ale też przeżywają jakoś po swojemu... i trudno ich ogarnąć, ale kiedyś w szkole na wykładzie u mnie na uczelni babeczka powiedziała, że faceci są prędcy, nerwowi, najpierw robią potem myślą i że świat z samymi facetami byłby nudny, a kobiety wszystko równoważą... więc dlatego my - kobiety się zawsze na wszystko zgadzamy... chłopy to ogień, a my to woda... musimy przygasić trochę ogień, żeby się pożar za wielki nie zrobił i żeby się wszystko nie wypaliło... :)

Zgłoś nadużycie #65425 29 marca 2014, 20:03

takasobieja Fajna mama

lady_89 napisał(a)

Czyli to nie jest takie proste żeby zrobić takie badanie;/

No chyba nie...

Zgłoś nadużycie #65426 29 marca 2014, 20:04

hakuna.matata Supermama
Motylku, oby tym razem sie udalo... Ale maz mial by zdziwko ;)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #65427 29 marca 2014, 20:06

Tasiemka Supermama

motyl1909 napisał(a)

ciekawe jak tam ciasteczkowa się czuje :D mam nadzieję, że jutro ją wykopiemy na grudniówki! :)

musi kogoś wziąć ze sobą :P bo samej byłoby jej smutno :P

Zgłoś nadużycie #65428 29 marca 2014, 20:06

Konto usunięte

hakuna.matata napisał(a)

Motylku, oby tym razem sie udalo... Ale maz mial by zdziwko ;)

uwierz mi, że teraz niczego bardziej nie pragnę, niż zobaczyć jego minę, jak pokażę mu test z II kreseczkami ;) zresztą - chciałabym zobaczyć swoją minę przy okazji jeśli się okaże że się udało ;)

Zgłoś nadużycie #65429 29 marca 2014, 20:07

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

musi kogoś wziąć ze sobą :P bo samej byłoby jej smutno :P

idziemy z nią przecież Tasiemka :)

Zgłoś nadużycie #65430 29 marca 2014, 20:07

Tasiemka Supermama

motyl1909 napisał(a)

uwierz mi, że teraz niczego bardziej nie pragnę, niż zobaczyć jego minę, jak pokażę mu test z II kreseczkami ;) zresztą - chciałabym zobaczyć swoją minę przy okazji jeśli się okaże że się udało ;)

miny - bezcenne :D