Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #65251 29 marca 2014, 10:33

hakuna.matata Supermama

motyl1909 napisał(a)

Cześć :)
Widzę, że moje odejście wzbudza wiele emocji ;p no więc moje kochane panie... Sprawa wygląda tak: za tydzień w sobotę testuję, powinna być wtedy @. I wszystko zależy od wyniku. Jeśli będzie pozytyw, to wszystko jasne. Jeśli negatyw, to niestety przerywam starania na jakiś czas. I to będzie czas, kiedy jeszcze bardziej zajmę się sobą (fitness, siłownia, dieta, wygląd). Wykorzystam ten czas. A za około rok wrócimy do starań, spokojnie :) druga sprawa, to, że się nie będę starać, nie znaczy, że was opuszczam tak całkowicie :) codziennie będę tu zaglądać i was dopingować, będę się starała aktualizować tabelkę :) spoko, dalej będę waszym security :) i na pewno przez rok mojej przerwy wykopię stąd was wszystkie! :) hihi... zbyt mocno was kocham, żeby tak odejść i nie pisać. Nie nie. Ja muszę z wami rozmawiać, będę was wspierać i trzymać kciuki ;) będę tu codziennie tak jak zwykle :)
No, to tyle.... rozpisałam się :P
Jutro testują nadia i Beata! :) Kochane TRZYMAM MEGA MOCNO ZA WAS KCIUKI! :) wejdę tu jak się wyśpię, i chcę widzieć przed oczami DWA POZYTYWNE TESTY CIĄŻOWE :) inna opcja nie wchodzi w grę.
A teraz zmykam spać, mąż wyjechał dziś do Darłowa i wraca dopiero w niedzielę po południu, więc mam całe łożko dla siebie! :D Muszę korzystać :)
Dobranoc robaczki ;*

DLA TYCH CO CZYTAJĄ CO DRUGĄ STRONĘ ;) :*
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #65252 29 marca 2014, 10:38

paola Fajna mama

hakuna.matata napisał(a)

Napisała wypracowanie na pół strony a Ty przeoczyłaś ?? ? :D Kilka stron temu, ładnie czytacie - co drugą stronę :P

Jak byś napisała że było Ci przykro, to co innego. Nie chce mi się szukać Twojego posta. Zakończmy to, ja już swoje zdanie na Twój temat mam i Ci współczuje, a tłumaczenia tylko bardziej mnie w nim utwierdzą. Ja skończyłam.

nigdzie nie napisałam ze jej zazdroszczę tylko ze jest mi przykro a ze tobie się nie chce szukac to już jest twój problem a nie mój.
Nie tłumacze się tylko sie bronie bo próbujesz mi wmówić ze jestem zazdrosna o co nie jestem. To ja współczuję tobie że nie potrafisz odróżnic przykrości od zazrdoszczenia.

Zgłoś nadużycie #65253 29 marca 2014, 10:45

hakuna.matata Supermama

paola napisał(a)

nigdzie nie napisałam ze jej zazdroszczę tylko ze jest mi przykro a ze tobie się nie chce szukac to już jest twój problem a nie mój.
Nie tłumacze się tylko sie bronie bo próbujesz mi wmówić ze jestem zazdrosna o co nie jestem. To ja współczuję tobie że nie potrafisz odróżnic przykrości od zazrdoszczenia.

Jak widziałaś to nie jestem jedyna, która to zauważyła... hmmmm przypadek czy obie nie potrafimy czytać ze zrozumieniem?

Zgłoś nadużycie #65254 29 marca 2014, 10:45

staraczka Supermama
hakuna ja nie czytałam 2w ogole :P ]

MOTYL CIESZE SIE ZE BEDZIESZ Z NAMI :* WYKOP MNIE STAD ! MNIE I KLEMENTYNE !

Zgłoś nadużycie #65255 29 marca 2014, 10:47

paola Fajna mama
Widze ze potraficie czlowieka zaszufladkowac i wmówić mu coś co nie jest prawdą!

Zgłoś nadużycie #65256 29 marca 2014, 10:57

hakuna.matata Supermama

staraczka napisał(a)

hakuna ja nie czytałam 2w ogole :P ]

Co to znaczy ? :D

Motyl chyba pisała wczesniej ze idzie po anty do gina, nie? Tylko po co?

Zgłoś nadużycie #65257 29 marca 2014, 10:59

lady_89 Gotowa na wszystko
Witam się z wszystkimi :) w końcu nadrobiłam to co nadrukowałyście; motyl- fajnie że jednak nie odchodzisz od nas tylko będziesz nas wspierać :) Mój przyszedł rano z pracy i tak się we mnie wtulił że nie chciało mi się wstawać :)

Zgłoś nadużycie #65258 29 marca 2014, 11:00

staraczka Supermama

hakuna.matata napisał(a)

Co to znaczy ? :D

Motyl chyba pisała wczesniej ze idzie po anty do gina, nie? Tylko po co?

nie wiem :(
no ja nie nadrabialam was bo jestem trochę z doskoku. w pracy jestem :D

Zgłoś nadużycie #65259 29 marca 2014, 11:07

nadia1991 Fajna mama
Dziewczyny dzięki za wspacie :) na razie idę troszkę posprzątać odezwę się do was poznej. :) Beata następnym razem uda się na pewno. Teściową się nie przejmuj z nimi juz tak bywa skup się na sobie mezulku i staraniach :)
Motyl super ze dalej jesteś z nami :)

Zgłoś nadużycie #65260 29 marca 2014, 11:11

hakuna.matata Supermama

staraczka napisał(a)

nie wiem :(
no ja nie nadrabialam was bo jestem trochę z doskoku. w pracy jestem :D

Aaaaa to ja dziecko zaniedbuję, zeby być na bieżąco! :D

Jestem bezsensu :D Cały tyzień pilnuję się z jedzeniem, ćwiczę a przychodzi weekend i KLOPS :D Jem drugio kawałek tiramisu a jutro grill - pierwszy w tym roku :) I znów żarcie... a w poniedziałek będe płakać :D

Zgłoś nadużycie #65261 29 marca 2014, 11:11

Aniussia Gotowa na wszystko
Anastazja cebula jest śmiertelna dla psa - nie wolno jej podawac... :) uwazaj :*

Zgłoś nadużycie #65262 29 marca 2014, 11:17

hakuna.matata napisał(a)

Aaaaa to ja dziecko zaniedbuję, zeby być na bieżąco! :D

Jestem bezsensu :D Cały tyzień pilnuję się z jedzeniem, ćwiczę a przychodzi weekend i KLOPS :D Jem drugio kawałek tiramisu a jutro grill - pierwszy w tym roku :) I znów żarcie... a w poniedziałek będe płakać :D

Nie ty jedna tak masz, z reszta w tygodniu zawsze łatwiej sobie czegoś odmówić niż w weekend, a tym bardziej jeśli w weekend sa to pokusy których dawno się nie jadło.

Zgłoś nadużycie #65263 29 marca 2014, 11:20

hakuna.matata Supermama

lady_89 napisał(a)

Nie ty jedna tak masz, z reszta w tygodniu zawsze łatwiej sobie czegoś odmówić niż w weekend, a tym bardziej jeśli w weekend sa to pokusy których dawno się nie jadło.

Dobrze że stosunek wstrzemięźliwości do obżarstwa wynosi 5:2 ;)

Zgłoś nadużycie #65264 29 marca 2014, 11:22

hakuna.matata napisał(a)

Dobrze że stosunek wstrzemięźliwości do obżarstwa wynosi 5:2 ;)

Dokładnie :) uciekam do sprzątania.... trochę kalorii przed pokusami trzeba spalić :) do później

Zgłoś nadużycie #65265 29 marca 2014, 11:24

hakuna.matata Supermama

lady_89 napisał(a)

Dokładnie :) uciekam do sprzątania.... trochę kalorii przed pokusami trzeba spalić :) do później

Dzięki za przypomnienie! :D umyję okna ;)

Zgłoś nadużycie #65266 29 marca 2014, 11:25

staraczka Supermama
hakuna spoko :D my sezon grillowy zaczelismy 3 tyg temu haha

a jutro jedziemy do torunia do "widelca" na hamburgery ;-)

Zgłoś nadużycie #65267 29 marca 2014, 11:26

Beata79 Fajna mama
co do mojej teściowej,to jest tragiczny przypadek,o niczym tak nie marze jak o tym rzeby juz być na swoim!wiecznie sie wtrąca,jak narazie ja sie z nia nie ściełam ale jestem juz na to gotowa powiedzieć jej co o niej myśle,po zatym przy niej mam wrazenie jak bym nic nie potrafiła ona na każdym kroku mowi wszystkim co maja robić!!!!

Zgłoś nadużycie #65268 29 marca 2014, 11:27

maslanka Fajna mama
Cześć :)
Ewcia, póki okres się nie rozbujal jest nadzieja :)
Beata no szkoda że @ przyszła ;/ ale jak wróżka przepowiedziala że urodziwa na początku roku, to przyszły miesiąc powinien być dla Ciebie szczęśliwy :)

Zgłoś nadużycie #65269 29 marca 2014, 11:28

staraczka Supermama

Beata79 napisał(a)

co do mojej teściowej,to jest tragiczny przypadek,o niczym tak nie marze jak o tym rzeby juz być na swoim!wiecznie sie wtrąca,jak narazie ja sie z nia nie ściełam ale jestem juz na to gotowa powiedzieć jej co o niej myśle,po zatym przy niej mam wrazenie jak bym nic nie potrafiła ona na każdym kroku mowi wszystkim co maja robić!!!!

może wlasnie przez to ze się stresujesz się nei udaje ?

Zgłoś nadużycie #65270 29 marca 2014, 11:31

hakuna.matata Supermama

staraczka napisał(a)

hakuna spoko :D my sezon grillowy zaczelismy 3 tyg temu haha
a jutro jedziemy do torunia do "widelca" na hamburgery ;-)

A na deser do Manekina na nalesniki!!! :)