Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #65231 29 marca 2014, 9:22

Agnesss Gotowa na wszystko
Czesc kobitki :)
Ładny dzień dzis za oknem, wstałam po 8. Wyszłam z pieskiem na spacer, a teraz na chwile przyszłam do was :)

Wiecie conigdy nie przykladalam do tego wagi kiedy mam nie plodne a plodne dni, a kiedy owulacje.
Bo nigdy nie myslalam o dziecku, nie bylo takiej potrzeby. Wiec powiedzcie mi czy moje objawy cos znacza w przewidywalnych dniach plodnych tak wyliczylam, bol podbrzusza, bardzo wrazliwe piersi na dotyk partnera?

Zgłoś nadużycie #65232 29 marca 2014, 9:57

paola Fajna mama

staraczka napisał(a)

hej. cos mnie ominelo ?

szpilkka daj psiakowi smecte :)

Można dać psu smectę oraz lek Nifuroksazyd oraz mocną czarna herbate ale lepiej idź sie dowiedz może to coś poważniejszego

Zgłoś nadużycie #65233 29 marca 2014, 9:59

staraczka Supermama

paola napisał(a)

Można dać psu smectę oraz lek Nifuroksazyd oraz mocną czarna herbate ale lepiej idź sie dowiedz może to coś poważniejszego

dokładnie. nawet zwykly wegiel można dac

Zgłoś nadużycie #65234 29 marca 2014, 10:06

paola Fajna mama

staraczka napisał(a)

dokładnie. nawet zwykly wegiel można dac

Tylko pytanie czy pies zje smecte czy węgiel bo mój jak widzi że cos mu innego próbuje dac niz zwykłe jedzenie to zwiewa :)

Zgłoś nadużycie #65235 29 marca 2014, 10:09

Konto usunięte
A mój to je wszystko... Ostatnio dalam mu cebuli i... Zjadł oblizal się i prosił o więcej.... ;)

Zgłoś nadużycie #65236 29 marca 2014, 10:09

nadia1991 Fajna mama
Cześć wszystkim :) test niestety negatywny :( ale jeśli chodzi o@ to dalej nie ma jeśli nic się nie zmieni to kolejny test w poniedziałek

Zgłoś nadużycie #65237 29 marca 2014, 10:11

staraczka Supermama

paola napisał(a)

Tylko pytanie czy pies zje smecte czy węgiel bo mój jak widzi że cos mu innego próbuje dac niz zwykłe jedzenie to zwiewa :)

no to można wegiel pokroić na mniejsze kawałki i wrzucić w kielbaske ;-) u mnie działa !

Zgłoś nadużycie #65238 29 marca 2014, 10:11

paola Fajna mama

anastazjaaa napisał(a)

A mój to je wszystko... Ostatnio dalam mu cebuli i... Zjadł oblizal się i prosił o więcej.... ;)

Jest mocny!!! To nawet ja cebuli nie lubię.

Zgłoś nadużycie #65239 29 marca 2014, 10:12

paola Fajna mama

staraczka napisał(a)

no to można wegiel pokroić na mniejsze kawałki i wrzucić w kielbaske ;-) u mnie działa !

mój cwaniak pierwszy kawałek zje ale potem to już zapomnij..

Zgłoś nadużycie #65240 29 marca 2014, 10:13

staraczka Supermama

anastazjaaa napisał(a)

hahaha nasza tez jest prawie wsyzstkozarloczna :D ogorki papryka pomidory chleb pasztet wszystkie miesa wędliny makaron wszystkie zupy - uwielbia ! marchewka pietruszka seler dosłownie pochłonie wszystko :D ale co się dziwic jak od malenkosci miała gotowane miesko a to pulpeciki a to kurczaczek hehe zupy zawsze z nami jada :)

Zgłoś nadużycie #65241 29 marca 2014, 10:16

staraczka Supermama

paola napisał(a)

hehe nasza to wpierdziela az się uszy trzesa :P

Zgłoś nadużycie #65242 29 marca 2014, 10:17

paola Fajna mama

staraczka napisał(a)

hahaha nasza tez jest prawie wsyzstkozarloczna :D ogorki papryka pomidory chleb pasztet wszystkie miesa wędliny makaron wszystkie zupy - uwielbia ! marchewka pietruszka seler dosłownie pochłonie wszystko :D ale co się dziwic jak od malenkosci miała gotowane miesko a to pulpeciki a to kurczaczek hehe zupy zawsze z nami jada :)

no to dobry pies z niego jak wszystko lubi. Mój wypija tacie kawę i potem pluje fusami.eh...

Zgłoś nadużycie #65243 29 marca 2014, 10:19

hakuna.matata Supermama
MOTYL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cieszę się że będziesz z nami :) A przez ten czas będziecie się zabezpieczać?

Agnesss napisał(a)

1988rok.

Bardzo dobry rocznik ;)

nadia1991 napisał(a)

Cześć wszystkim :) test niestety negatywny :( ale jeśli chodzi o@ to dalej nie ma jeśli nic się nie zmieni to kolejny test w poniedziałek

HA! Nie pozwolimy przyjść Twojej @! :D Czekam do poniedziałku i trzymam kciuki :)

maslanka napisał(a)

Jakie strzały? :D no a co nie jest tak, naogladalam się filmów dokumentalnych :) mysle,że jest w tej teorii jakąś Nutka prawdy :)

Ja myślę, że to bardziej przez globalne zanieczyszczenie :P

paola napisał(a)

Hakuna nie odsuwam się od koleżanki z zazdrości tylko przykro mi jest patrząc na nią i w sumie to od września jak mój mąż był na chorobowym przyjeżdżali do nas na kawe i jakoś tak nie mogli dojechac a w styczniu tak nagle w pewna niedziele zadzwonili że przyjadą i się pytam w trakcie rozmowy... No A. jak tam w pracy a ona mi na to że nie chodzi bo jest w ciąży. To wyszłam płakać do łazienki i nie moglam dojść do siebie.
A potem ten jej mąż do mojego taki tekst rzucił: a ty co slepakami strzelasz czy masz za krótkiego?
elo i kto tu ma czuc się dobrze po takich słowach?

Tekst rzeczywiście przykry, ale na pewno nie chciał Was urazić.
I oczywiście że jesteś zazdrosna i to chorobliwa zazdrość. Rób i postępuj jak chcesz, Twoja sprawa, Twoje życie, ale w ten sposób cieżko będzie Ci zajść w ciąże.
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #65244 29 marca 2014, 10:20

Konto usunięte

paola napisał(a)

Ja dalam mu tej cebuli aby go zniechęcić do skomlania o jedzenie, ale nie pomogło, okazało się ze cebulę tez uwielbia,
Choć mam wrażenie ze poprostu chce jeść to co my, nie ważne czy to sernik czy cebula ;)

Zgłoś nadużycie #65245 29 marca 2014, 10:21

Konto usunięte

nadia1991 napisał(a)

Trzymam kciuki aby w poniedziałek były dwie kreseczki

Zgłoś nadużycie #65246 29 marca 2014, 10:22

staraczka Supermama
motyl wrocila ? gdzie to napisala ? :D chce przeczytać :P !

Zgłoś nadużycie #65247 29 marca 2014, 10:23

Beata79 Fajna mama
hej!ja dostaje okres,trudno :( poza tym koszmarny dzień jak zwykle moj pokłócił sie z mamusia!moja teściowa ma coś z głową!

Zgłoś nadużycie #65248 29 marca 2014, 10:23

paola Fajna mama
Zazdrość a nawet chorobliwa to już troche za dużo powiedziane. Napisałam ze było mi przykro o nie że jej zazdrościłam.

Zgłoś nadużycie #65249 29 marca 2014, 10:25

Konto usunięte

Beata79 napisał(a)

hej!ja dostaje okres,trudno :( poza tym koszmarny dzień jak zwykle moj pokłócił sie z mamusia!moja teściowa ma coś z głową!

Trzymam kciuki za kolejny cykl

Co do teściowej, to twojej widzę ze dolega to co mojej, moja tez ma coś z głową ;)

Zgłoś nadużycie #65250 29 marca 2014, 10:32

hakuna.matata Supermama

staraczka napisał(a)

motyl wrocila ? gdzie to napisala ? :D chce przeczytać :P !

Napisała wypracowanie na pół strony a Ty przeoczyłaś ?? ? :D Kilka stron temu, ładnie czytacie - co drugą stronę :P

paola napisał(a)

Zazdrość a nawet chorobliwa to już troche za dużo powiedziane. Napisałam ze było mi przykro o nie że jej zazdrościłam.

Jak byś napisała że było Ci przykro, to co innego. Nie chce mi się szukać Twojego posta. Zakończmy to, ja już swoje zdanie na Twój temat mam i Ci współczuje, a tłumaczenia tylko bardziej mnie w nim utwierdzą. Ja skończyłam.
"No worries for the rest of your days"