Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #64551 27 marca 2014, 13:01

ewcia21k Gotowa na wszystko
Ja w sumie tez mam usprawiedliwienie :)
My po prostu nadrabiamy :) Nie widzimy się np miesiąc to potem się dzieje :)

Zgłoś nadużycie #64552 27 marca 2014, 13:02

Szpilkka napisał(a)

Po prostu każdy ma inne potrzeby i tyle :-) Jak mój wraca po dwóch tygodniach to od piątku do poniedziałku rano mógł by dwa razy dziennie, tylko że ja wtedy wysiadam :D no chyba że mam płodne :D :D

Skądś to znam ;)

Zgłoś nadużycie #64553 27 marca 2014, 13:04

takasobieja Fajna mama
U mnie to różnie bywa, raz podczas owu to tylko o seksie myślałam, a miesiąc temu... eh marzyłam żeby owu się przesunęło bo mi się nie chce :P

Zgłoś nadużycie #64554 27 marca 2014, 13:05

maslanka Fajna mama

hakuna.matata napisał(a)

Mój tak samo :( A mnie to nie wkur... tylko jest mi przykro :(

To przykro mi, że jest Ci przykro...mi w sumie też jest przykro ale bardziej jestem wkurw.....Czasami to chce mi się płakać ;/

Zgłoś nadużycie #64555 27 marca 2014, 13:05

Edka82 Fajna mama
Test owu negatyw, ale mocniejsza kreska niż wczoraj, wiec chyba nadchodzi ;) a te wysokie tempki to od infekcji, nawet alergicznej mogłam mieć. Zmykam do pracy, dziś mam tak, ze podczytam Was z telefonu

Zgłoś nadużycie #64556 27 marca 2014, 13:05

takasobieja Fajna mama

hakuna.matata napisał(a)

Mój tak samo :( A mnie to nie wkur... tylko jest mi przykro :(

Ej a ja tak mam, że mnie to mega wkur*** że mu się nie chce, ale mi się też nie chce :P . Ale mi się wydaje, że facetowi zawsze się chce, wtedy sobie wkręcam, ze może się mu nie podobam.

Zgłoś nadużycie #64557 27 marca 2014, 13:06

Edka82 napisał(a)

Test owu negatyw, ale mocniejsza kreska niż wczoraj, wiec chyba nadchodzi ;) a te wysokie tempki to od infekcji, nawet alergicznej mogłam mieć. Zmykam do pracy, dziś mam tak, ze podczytam Was z telefonu

Przyjemnej pracy :)

Zgłoś nadużycie #64558 27 marca 2014, 13:07

maslanka Fajna mama
Ja z doświadczenia wiem, że takie rozłąki na pare dni są dobre w związku ;) Wtedy to i mojemu się chce ;/ Za miesiac musze zaplanować jakiś wyjazd przed samą owulką to oże coś wyjdzie :D

Zgłoś nadużycie #64559 27 marca 2014, 13:08

takasobieja Fajna mama

maslanka napisał(a)

To przykro mi, że jest Ci przykro...mi w sumie też jest przykro ale bardziej jestem wkurw.....Czasami to chce mi się płakać ;/

Mi też. :/ Maślanka akurat Ty jesteś piękną kobietą. Ale kurcze ja sobie myśle, może mnie zdradza? :/. Ale jak pomyślę i przemyślę, to w sumie nawet nie ma kiedy, bo kończy pracę o 14.23 to 14.28 jest już w domu z dworca :P . I nigdy mi się nigdzie nie zgubił. Całe dnie siedzimy razem. :) Nie ma żadnych tel i smsów od panienek z pracy, ani żadnych nr kobiet nawet :P . Ale kurde, no... z jednej strony modlę się żeby mu się nie chciało, ale jak się za długo nie chce to nawet czasem ryczę. :/

Zgłoś nadużycie #64560 27 marca 2014, 13:08

takasobieja napisał(a)

Ej a ja tak mam, że mnie to mega wkur*** że mu się nie chce, ale mi się też nie chce :P . Ale mi się wydaje, że facetowi zawsze się chce, wtedy sobie wkręcam, ze może się mu nie podobam.

Kurcze widzę,że rozstania są jednak dobre :)
Mojemu zawsze się chce jak jest w domu albo jak ja jestem u niego :P

Zgłoś nadużycie #64561 27 marca 2014, 13:09

takasobieja Fajna mama

Edka82 napisał(a)

Ciul z tempką, ważne ze skok będzie :)

Zgłoś nadużycie #64562 27 marca 2014, 13:09

Szpilkka Supermama

maslanka napisał(a)

Najgorzej jest wtedy kiedy ja bardzo chce - próbuje na wszelkie sposoby mojego do łóżka zaciągnąć a on nie i koniec. Tu z jednej strony aż para mi z uszu idzie , kurwiki w oczach i z chęcią bym wybuchła z pretensjami no a z drugiej strony nie chce rozpoczynac kłótni bo mam płodne i za wszelką cenę chce go przelecieć :D hehe bezsilność

Zgłoś nadużycie #64563 27 marca 2014, 13:10

takasobieja Fajna mama

ewcia21k napisał(a)

Kurcze widzę,że rozstania są jednak dobre :)
Mojemu zawsze się chce jak jest w domu albo jak ja jestem u niego :P

Kiedyś kochaliśmy się codziennie, kilka razy dziennie, jak mieszkaliśmy u rodziców i musieliśmy szukać okazji na bzykanko :) a od kiedy mieszkamy razem i nie ma adrenaliny to jest dupa :/

Zgłoś nadużycie #64564 27 marca 2014, 13:11

takasobieja napisał(a)

Mi też. :/ Maślanka akurat Ty jesteś piękną kobietą. Ale kurcze ja sobie myśle, może mnie zdradza? :/. Ale jak pomyślę i przemyślę, to w sumie nawet nie ma kiedy, bo kończy pracę o 14.23 to 14.28 jest już w domu z dworca :P . I nigdy mi się nigdzie nie zgubił. Całe dnie siedzimy razem. :) Nie ma żadnych tel i smsów od panienek z pracy, ani żadnych nr kobiet nawet :P . Ale kurde, no... z jednej strony modlę się żeby mu się nie chciało, ale jak się za długo nie chce to nawet czasem ryczę. :/

każda z nas dla naszego męża jest piękna,faceci to wzrokowcy.nie ma opcji,żebyś nie podobała się własnemu facetowi!

Zgłoś nadużycie #64565 27 marca 2014, 13:13

hakuna.matata Supermama

maslanka napisał(a)

Ja z doświadczenia wiem, że takie rozłąki na pare dni są dobre w związku ;) Wtedy to i mojemu się chce ;/ Za miesiac musze zaplanować jakiś wyjazd przed samą owulką to oże coś wyjdzie :D

To prawda, jak mój na tydzien wyjechał to po powrocie pierwsza noc była piękna... szkoda ze tylko jedna ;)

maslanka napisał(a)

Ile razy ja przez to ryczałam ;( Przez taka niby głupotę chciałam go zostawić, bo dla mnie to jest ważne. Niby jest lepiej niz było, ale nie czuję się usatysfakcjonowana ;)

takasobieja napisał(a)

Ja mu nigdy nie odmówiłam od kiedy się znamy :P Mój twierdzi, że jemu się po prostu nie chce i tyle :/
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #64566 27 marca 2014, 13:14

Szpilkka Supermama

takasobieja napisał(a)

Kiedyś kochaliśmy się codziennie, kilka razy dziennie, jak mieszkaliśmy u rodziców i musieliśmy szukać okazji na bzykanko :) a od kiedy mieszkamy razem i nie ma adrenaliny to jest dupa :/

No to dokładnie tak jak u nas :-)

Zgłoś nadużycie #64567 27 marca 2014, 13:14

maslanka Fajna mama

takasobieja napisał(a)

Też myślałam o zdradzie, ale raczej ją wykluczam, bo całe dnie spedzamy razem ;/ może tu jest pies pogrzebany?

Zgłoś nadużycie #64568 27 marca 2014, 13:17

staraczka Supermama
takasobieja dobry rekst cos jego dotknie czegos mojego haha :D

Zgłoś nadużycie #64569 27 marca 2014, 13:17

takasobieja Fajna mama
Hakuna ja mojemu z raz może odmówiłam. Ogólnie to zazwyczaj zaciskam zęby jak mi się nie chce, bo cieszę się, że mu się chce, i pewnie jakoś nas to zbliży. A najbardziej mnie wkur** jak po seksie moj się dupą odwraca... i idzie spać

Zgłoś nadużycie #64570 27 marca 2014, 13:17

maslanka Fajna mama
My tu gadu gadu a obiad trzeba zrobić :D