Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #63491 24 marca 2014, 10:00

Edka82 Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

no masz szanse, że coś się wyjaśnie ;)

Tyle, ze za każdym razem usg jest prawidłowe, niech mi powie tylko czy jestem przed czy po owu ;/

Zgłoś nadużycie #63492 24 marca 2014, 10:02

Tasiemka Supermama

Szpilkka napisał(a)

Ja dzisiaj po wejsciu na Fb dowiedzialam sie ze dwie kolezanki w zaawansowanej ciazy, extra. Co wiecej, snulo mi sie ze bylam u lekarza na potwierdzeniu ciazy, a on mi przepisal jakies leki ale nie zbadal mnie i caly czas spiewal pod nosem :D

ja mam kolezankę, która co dwa tygodnie wrzuca zdjecie na fb i się chwali jak to jej brzuch rośnie... ;/ nie lubię czegoś takiego....

Zgłoś nadużycie #63493 24 marca 2014, 10:06

Edka82 Fajna mama
Ja też sie sparzyłam kilkakrotnie na tych z nfz, ale mam nadzieję, mojego gina też na nfz najpierw odwiedzałam, ten drugi co mnie przez ostatni rok przyjmował to tez na nfz, a w rankingach to jeden z najlepiej ocenianych lekarzy we Wro, nie poszłam za nim, tylko dla tego, że nie potrzebuję dwóch płatnych lekarzy.

Zgłoś nadużycie #63494 24 marca 2014, 10:08

ewcia21k Gotowa na wszystko

hakuna.matata napisał(a)

Ewcia siostra rodzona na listopad? Super jak dzieciaczki beda w jednym wieku. Mój synus sam sie bedzie wychowywal bo w rodzinie nikt jeszcze nie ma dzieci :(

Tak,rodzona,niestety chyba w maju pojedzie do męża do Hiszpanii i nie będziemy razem :(

Zgłoś nadużycie #63495 24 marca 2014, 10:08

maslanka Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

ja mam kolezankę, która co dwa tygodnie wrzuca zdjecie na fb i się chwali jak to jej brzuch rośnie... ;/ nie lubię czegoś takiego....

Ejjjj....trzeba się cieszyć szczęściem innych ;) Zobaczysz, że sama będziesz takie zdjęcia wstawiać ;)

Zgłoś nadużycie #63496 24 marca 2014, 10:11

Szpilkka Supermama

Tasiemka napisał(a)

No to już przesada, równie dobrze mogła by pisac "ide teraz siku do łazienki" hehe, dla mnie takie ciągłe informowanie wszystkich o wszystkim to .... chwalenie się? sama nie wiem jak to nazwac;/ głupota? Moja znajoma po tym jak zrobiła test ciążowy dodała wydarzenie z życia na FB "spodziewa się dziecka" no po prostu szczęka mi opadła, ktoś zapytał który to tydzień w komentarzu a ona "jeszcze nie wiem w poniedziałek idę do lekarza" ... tak sobie myślę gdyby nie daj boże poroniła to co doda na FB ? dla mnie szczyt głupoty, już niżej upasc się nie da.

Zgłoś nadużycie #63497 24 marca 2014, 10:12

maslanka Fajna mama
Dziewczyny chyba zazdrość przez was przemawia

Zgłoś nadużycie #63498 24 marca 2014, 10:13

maslanka Fajna mama
Każdy ma prawo okazywania swojego szczęścia na swój sposób ;)

Zgłoś nadużycie #63499 24 marca 2014, 10:15

hakuna.matata Supermama

Szpilkka napisał(a)

No to już przesada, równie dobrze mogła by pisac "ide teraz siku do łazienki" hehe, dla mnie takie ciągłe informowanie wszystkich o wszystkim to .... chwalenie się? sama nie wiem jak to nazwac;/ głupota? Moja znajoma po tym jak zrobiła test ciążowy dodała wydarzenie z życia na FB "spodziewa się dziecka" no po prostu szczęka mi opadła, ktoś zapytał który to tydzień w komentarzu a ona "jeszcze nie wiem w poniedziałek idę do lekarza" ... tak sobie myślę gdyby nie daj boże poroniła to co doda na FB ? dla mnie szczyt głupoty, już niżej upasc się nie da.

przepraszam, ale nie zgadzam się z Tobą... kazdy cieszy się w taki sposób w jaki portafi. Równie dobrze dziecko morze umrzeć podczas porodu. Twoja wypowiedz pachnie mi trochę haters gonna hate :P

ewcia21k napisał(a)

Tak,rodzona,niestety chyba w maju pojedzie do męża do Hiszpanii i nie będziemy razem :(

Ojej :( Moja siostra teraz wyjechała za granice i bardzo za nią tesknię a co dopiero siostra z dzieciątkiem ;( Ale przynajmniej bedziecie mieli gdzie spędzać wakacje! :)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #63500 24 marca 2014, 10:16

Tasiemka Supermama

maslanka napisał(a)

Ejjjj....trzeba się cieszyć szczęściem innych ;) Zobaczysz, że sama będziesz takie zdjęcia wstawiać ;)

z resztą - nigdy nie mów nigdy :D ... kiedyś powiedziałam, że nie kupie brązowej sukienki w grochy, a kupiłam :D więc...

Zgłoś nadużycie #63501 24 marca 2014, 10:22

Tasiemka Supermama
ale jednego jestem pewna jeśli chodzi o radość to to,że pierwszą rzeczą na pewno nie będzie "nowe wydarzenie" na fb :D

Zgłoś nadużycie #63502 24 marca 2014, 10:25

Ojej :( Moja siostra teraz wyjechała za granice i bardzo za nią tesknię a co dopiero siostra z dzieciątkiem ;( Ale przynajmniej bedziecie mieli gdzie spędzać wakacje! :) [/QUOTE]

oj nie na wakacje to już tam nie pojadę,mieszkaliśmy tam 6 lat,no chyba ze kiedyś zatęskni nam się za starymi śmieciami ;/ tez nie mówię nigdy ;)

Zgłoś nadużycie #63503 24 marca 2014, 10:25

Szpilkka Supermama
Nic przeze mnie nie przemawia Maslanka - po prostu dla mnie dodawanie wszystkiego na FB łącznie z poczęciem dziecka jest chore. Jak chcesz wiedziec co słychac wejdz na FB, w tych czasach nawet nie ma powodu żeby z kimś się spotkac bo po co, można przecież wejsc na fb i już

Zgłoś nadużycie #63504 24 marca 2014, 10:26

hakuna.matata Supermama

Tasiemka napisał(a)

ale jednego jestem pewna jeśli chodzi o radość to to,że pierwszą rzeczą na pewno nie będzie "nowe wydarzenie" na fb :D

My komukolwiek o ciąży powiedzieliśmy dopiero po 3 mcu, na poczatku drugiego trymestru - nawet najbliższej rodzinie. Ale nie mam nic przeciwko zdjęciom usg z pierwszego badania jak koleżanki wrzucają na fb. Najbardziej mnie ucieszyło takie zdjęcie koleżanki, która się starała od kilku lat o dziecko :)

Zgłoś nadużycie #63505 24 marca 2014, 10:29

hakuna.matata Supermama

ewcia21k napisał(a)

Ojej :( Moja siostra teraz wyjechała za granice i bardzo za nią tesknię a co dopiero siostra z dzieciątkiem ;( Ale przynajmniej bedziecie mieli gdzie spędzać wakacje! :)

oj nie na wakacje to już tam nie pojadę,mieszkaliśmy tam 6 lat,no chyba ze kiedyś zatęskni nam się za starymi śmieciami ;/ tez nie mówię nigdy ;) [/QUOTE]
Gdzie mieszkałaś? Napisałaś tak jak byś miała dosyć tamtego miejsca :D Nigdy nie byłam w Hiszpanii a moim największym marzeniem jest zobaczenie Sagrady Familii...

Zgłoś nadużycie #63506 24 marca 2014, 10:29

Szpilkka Supermama
[QUOTE=hakuna.matata;2278479]przepraszam, ale nie zgadzam się z Tobą... kazdy cieszy się w taki sposób w jaki portafi. Równie dobrze dziecko morze umrzeć podczas porodu. Twoja wypowiedz pachnie mi trochę haters gonna hate :P

Wybacz ale chyba mylisz słowo cieszyć a chwalić ;p

Zgłoś nadużycie #63507 24 marca 2014, 10:29

mój znajomy też na fb dodaje zdj swojej partnerki dla której zostawił żonę i 2 dzieci i zdj z usg bliźniąt.
Rozumiem radość ale szkoda mi jego byłej zony,że musi oglądać to wszystko.

Zgłoś nadużycie #63508 24 marca 2014, 10:34

hakuna.matata napisał(a)

oj nie na wakacje to już tam nie pojadę,mieszkaliśmy tam 6 lat,no chyba ze kiedyś zatęskni nam się za starymi śmieciami ;/ tez nie mówię nigdy ;)

Gdzie mieszkałaś? Napisałaś tak jak byś miała dosyć tamtego miejsca :D Nigdy nie byłam w Hiszpanii a moim największym marzeniem jest zobaczenie Sagrady Familii...[/QUOTE]
Mieszkaliśmy rok w Saragossie,a potem 5 lat w Pirenejach,nie powiem bo widoki piękne,góry za oknem a do morza mieliśmy 180km.
Ale na razie mi się nie tęskni.
Sagradę też widziałam.
W tym roku mieliśmy wakacje spędzić we Włoszech z Piotrusiem i Madzią jednak spędzimy je tutaj w Norw. u męża. I niestety tylko we trójkę :(

Zgłoś nadużycie #63509 24 marca 2014, 10:34

Tasiemka Supermama
różni są ludzie, różne sytuacje, świat idzie do przodu i NIESTETY, ale musimy się do niego dostosować... ;/ ej kiedyś było fajniej :P siedziało się non stop na polu, gadało o pierdołach,robiło się ogniska, wypady na rowerach.... a teraz żeby się z kimś spotkać to musisz się 10 razy zdzwaniać, nikt na nic nie ma czasu... bez sensu... gdyby nie Wy to nie miałabym z kim pogadac za bardzo...

Zgłoś nadużycie #63510 24 marca 2014, 10:36

hakuna.matata Supermama

ewcia21k napisał(a)

mój znajomy też na fb dodaje zdj swojej partnerki dla której zostawił żonę i 2 dzieci i zdj z usg bliźniąt.
Rozumiem radość ale szkoda mi jego byłej zony,że musi oglądać to wszystko.

nie musi oglądać... kto ma swoich byłych na fb? :/

Szpilkka napisał(a)

Wybacz ale chyba mylisz słowo cieszyć a chwalić ;p

jak się czymś cieszę to się tym chwalę :P Mam zdjęcia swojego synka na fb bo jest najlepszy więc się nim chwalę :P Mam zdjęcia psa bo jest ładny więc się nim chwalę :P Jak się komuś to podoba to ogląda i podziwia. A jak ktoś zazdrości to znaczy, że ma bardzo smutne życie.
Oglądam zdjęcia znajomych i ciesze się ich szczęściem. Widząc koleżankę w pięknej sukni ślubnej zazdroszczę, bo sama jeszcze sukni na sobie nie miałam :P Ale jest to zdrowa zazdrość a nie na zasadzie "głupia suka, po co wrzuciła zdjęcie w sukni, ja takiej nie miałam, nie powinna tego robić" helołłłłł :P