Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #62731 19 marca 2014, 21:15

Edka82 Fajna mama

maslanka napisał(a)

Mazury cud natury :) polecam jezioro narty.....cud miód malina :) p.s. mój facet jest z mazur właśnie a i ja za dzieciaka każde wakacje na mazurach spedzalam, bo blisko miałam bardzo :-

Ja tam byłam podczas podrózy poślubnej, bo dookoła Polski jechalismy, nocowałismy w Jedwabnie :)

Zgłoś nadużycie #62732 19 marca 2014, 21:18

Edka82 Fajna mama
Zmykam do pracy :) Do jutra :)

Zgłoś nadużycie #62733 19 marca 2014, 21:21

hakuna.matata Supermama
Takasobieja - poczekaj może jeszcze te dwa dni...

Kosia, smutno bez ciebie :(

Edka82 napisał(a)

A wynajmujesz to mieszkanko? Ja do Grzybowa, bo Sunrise w lipcu oczywiście :D

Ojciec chyba wynajmuje...

Edka82 napisał(a)

Mozna ustawić limit tez na ilość transakcji, możesz tez na kwotę :)

No można, ale mi się zdarza czasami w ciągu jednego dnia płacić nawet 10 razy kartą (rzadko ale się zdarza), albo jednorazowo wydać więcej niż 500 zł, więc nie lubię mieć limitów. Jakaś uprzedzona jestem do tego płacenia i tyle.
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #62734 19 marca 2014, 21:24

maslanka Fajna mama

hakuna.matata napisał(a)

Nie czytaj opinii!!! :D Nie ma czegoś takiego jak obiektywne oceny ponieważ wszystkie fora i strony są zapełnione przez PRowców i osoby zatrudnione przez dane firmy aby wypowiadały się pozytywnie bądz negatywnie na temat danego produktu :D

A ja czytam i póki co sie nie zawiodlam :D ale najpierw muszę przekopac wszystkie możliwe fora zanim kupię coś na lata :)

Zgłoś nadużycie #62735 19 marca 2014, 21:32

Tasiemka Supermama

takasobieja napisał(a)

Przyznam się, że dziś przy tej nie spadajacej tempce zrobiłam test, nie wytrzymałam... o czulosci 10 :/ ale z drugiego moczu :( i negatyw, takze jutro bedzie spadek i tyle :(

nie możliwe...

Anastazjaaa czekamy na Ciebie z niecierpliwością ;)

rozowaagus888 napisał(a)

Czesc dziewczyny... 
Jestem tu nowa poniewaz doroslam dopiero teraz w wieku 26 lat do tego aby zaczac starania o dziecko. Zawsze mowilam, ze nie lubie dzieci, ze mnie denerwuje ich placz, ale od jakiegos czasu, kilka miesiecy cos sie we mnie odblokowało... Pragne tego dziecka jak nigdy wczesniej. Nie wiem co sie ze mna stało.. Jestem nie reguralna cała ;p dlatego trudno mi to wszystko obliczyc, kupilam testy owulacyjne, wczoraj zrobilam jeden i dzis drugi bo sluz ze mnie wyplywal bezbarwny , ale na tescie negatywnie. Mam nadwage duża, ale wdrazylam zdrowsze jedzenie, owoce warzywa, zdrowe pieczywo i mniejsze porcje, biore kwas foliowy.

pytaj o wszystko jeśli masz tylko jakieś wątpliwości, dziewczyny tu mają głowę pełną wiedzy i na pewno Ci pomogą ;)

Zgłoś nadużycie #62736 19 marca 2014, 21:33

Tasiemka Supermama

takasobieja napisał(a)

Przyznam się, że dziś przy tej nie spadajacej tempce zrobiłam test, nie wytrzymałam... o czulosci 10 :/ ale z drugiego moczu :( i negatyw, takze jutro bedzie spadek i tyle :(

nie możliwe...

Anastazjaaa czekamy na Ciebie z niecierpliwością ;)

rozowaagus888 napisał(a)

Czesc dziewczyny... 
Jestem tu nowa poniewaz doroslam dopiero teraz w wieku 26 lat do tego aby zaczac starania o dziecko. Zawsze mowilam, ze nie lubie dzieci, ze mnie denerwuje ich placz, ale od jakiegos czasu, kilka miesiecy cos sie we mnie odblokowało... Pragne tego dziecka jak nigdy wczesniej. Nie wiem co sie ze mna stało.. Jestem nie reguralna cała ;p dlatego trudno mi to wszystko obliczyc, kupilam testy owulacyjne, wczoraj zrobilam jeden i dzis drugi bo sluz ze mnie wyplywal bezbarwny , ale na tescie negatywnie. Mam nadwage duża, ale wdrazylam zdrowsze jedzenie, owoce warzywa, zdrowe pieczywo i mniejsze porcje, biore kwas foliowy.

pytaj o wszystko jeśli masz tylko jakieś wątpliwości, dziewczyny tu mają głowę pełną wiedzy i na pewno Ci pomogą ;)

Zgłoś nadużycie #62737 19 marca 2014, 21:38

Tasiemka Supermama
pożyczyłam mojej mamie dzisiaj laptopa, a mój małż elegancko ją "przeprosił" , że chce coś sprawdzić, a on biedny pousuwał moje "zapamiętane" fm i ovu i mówi do mnie: "zrobiłem to dla naszego dobra, żeby mamusia nie dociekała" :D

... a ty czasem dobranoc kochane, do jutra! :)

Zgłoś nadużycie #62738 19 marca 2014, 22:00

hakuna.matata Supermama

Tasiemka napisał(a)

pożyczyłam mojej mamie dzisiaj laptopa, a mój małż elegancko ją "przeprosił" , że chce coś sprawdzić, a on biedny pousuwał moje "zapamiętane" fm i ovu i mówi do mnie: "zrobiłem to dla naszego dobra, żeby mamusia nie dociekała" :D

Rany nawet bym na to nie wpadła :D Roztropny ten Twój małż :D

Zgłoś nadużycie #62739 19 marca 2014, 22:13

Aniussia Gotowa na wszystko
hello dziewczyny :d u mnie @ dzisiaj nie przyszla wiec jutro z rana tescik robie :) przygotowany w lazience zebym nie zapomniala :d a teraz spadam spacku żeby szybciej wstac i zrobic tesciora :d dobranoc i trzymajcie kciuki za mnie jutro :* :* :*

Zgłoś nadużycie #62740 19 marca 2014, 22:14

hakuna.matata Supermama

Aniussia napisał(a)

hello dziewczyny :d u mnie @ dzisiaj nie przyszla wiec jutro z rana tescik robie :) przygotowany w lazience zebym nie zapomniala :d a teraz spadam spacku żeby szybciej wstac i zrobic tesciora :d dobranoc i trzymajcie kciuki za mnie jutro :* :* :*

Trzymam mocno od dziś do rana, pisz jak tylko zrobisz! Będzie dobrze :)

Zgłoś nadużycie #62741 19 marca 2014, 22:15

Tasiemka napisał(a)

tasiemka dobrze, ze sie zorientowal w czas :D

Zgłoś nadużycie #62742 19 marca 2014, 22:15

wstane rano i napisze jak tylko zrobie :* buziaki spadam :D

Zgłoś nadużycie #62743 19 marca 2014, 22:50

basia3030 Zaprawiona w bojach

gusiaa napisał(a)

Zrobiłam sobie jakis czas minus na kącie przez dotykową karte...Dzwonili ze mam minus i musze yregulowac dzien pozniej dostałam list ze jest minus na kącie .. Spłaciłam to ,a teraz wchodze na konto patrze 10zł za telefon odjeli że dzwonili i 30zł za list wzieli ze przysłąli mi.. I znowu mam minus na koncie bo ja tej karty juz nie uzywam... Szlak!!!!!!!!

Też tak miałam z debetową uregulowałam a tam dalej minus bo 30zł za pismo, drugie 30zł za przekroczenie limitu o 2,89zł i trzecie 30zł juz nie pamiętam za co i 100zł było nie moje za 2,89zł, teraz już pilnuję :)

Zgłoś nadużycie #62744 19 marca 2014, 22:51

gusiaa napisał(a)

Pko

no tak, mam ten sam bank, ale powoli się z niego wycofuję :)

Zgłoś nadużycie #62745 19 marca 2014, 22:55

maslanka Fajna mama

Aniussia napisał(a)

Będę trzymać już od 5 :D

Zgłoś nadużycie #62746 19 marca 2014, 22:57

maslanka Fajna mama

basia3030 napisał(a)

no tak, mam ten sam bank, ale powoli się z niego wycofuję :)

Ale o którym banku jest mowa PKO BP czy PKO SA ? Ja mam SA i nie narzekam :)

Zgłoś nadużycie #62747 19 marca 2014, 23:12

maslanka napisał(a)

Ale o którym banku jest mowa PKO BP czy PKO SA ? Ja mam SA i nie narzekam :)

pko bp, dla mnie masakra, pieniędzy już tam nie trzymam ale co miesiąc płacę ok 7zł , teraz zapłaciłam za kartę która jest nieaktywna 25zł ale już założyłam konto w ing i na razie jest ok :)

Zgłoś nadużycie #62748 19 marca 2014, 23:15

Aniussia napisał(a)

wstane rano i napisze jak tylko zrobie :* buziaki spadam :D

Trzymam kciuki, ja też rano robię, kupiłam bobo test :) może coś będzie, bo temp wysoka, wszystko napuchnięte a @ nie widać, zasnę z marzeniami, mam nadzieję, że juto będą rzeczywistością :) albo znów dostanę w twarz od losu :(

Zgłoś nadużycie #62749 19 marca 2014, 23:16

Dobranoc :)

Zgłoś nadużycie #62750 19 marca 2014, 23:50

gusiaa Supermama
Tradycyjnie jak wracam nikogo niema :-/
Nadrobilam trzymam kciuki za testujące jutro i witam nowa mamusie pisz śmiało i pytaj ;-)
Aniołek (*) 9tc.. 1.03.14 :(