Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #62711 19 marca 2014, 19:25

Konto usunięte

maslanka napisał(a)

Skads to znam :)

ale przeciez jak mu powiedziałam bardz troszkę dla mnie milszy to narobiłam awantury o co mi chodzi.. zepsuł mi humor całkiem!

Zgłoś nadużycie #62712 19 marca 2014, 19:26

Tasiemka Supermama

hakuna.matata napisał(a)

Ej, włączyłam sobie z nudów SKALPEL Chodakowskiej, ćwiczę, ćwiczę i nagle słyszę "gratuluję, ze dotrwałaś ze mną do końca..." yyyy to już koniec? :D
Ćwiczyłam to: http://www.youtube.com/watch?v=msObwFzk1jA
czy to jakas okrojona wersja czy to ten słynny SKALPEL? :D

skalpel trwa ponad 40 minut :P

Zgłoś nadużycie #62713 19 marca 2014, 19:33

Szpilkka Supermama

hakuna.matata napisał(a)

Ej, włączyłam sobie z nudów SKALPEL Chodakowskiej, ćwiczę, ćwiczę i nagle słyszę "gratuluję, ze dotrwałaś ze mną do końca..." yyyy to już koniec? :D
Ćwiczyłam to: http://www.youtube.com/watch?v=msObwFzk1jA
czy to jakas okrojona wersja czy to ten słynny SKALPEL? :D

tak to jest to. Czas trwania 43 minuty ;-)

Zgłoś nadużycie #62714 19 marca 2014, 19:33

Tasiemka Supermama

darien napisał(a)

ale przeciez jak mu powiedziałam bardz troszkę dla mnie milszy to narobiłam awantury o co mi chodzi.. zepsuł mi humor całkiem!

oo a mój mnie właśnie przeprosił i oczywiście nic z soboty nie pamiętał... dopiero jak mu naświetliłam sytuację, to zrobił wielkie oczy i przepraszał... aż się rozczuliłam :P ;/ jestem miętka wiem.. ale to chyba z emocji, które mnie od soboty trzymały...

Zgłoś nadużycie #62715 19 marca 2014, 19:37

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

oo a mój mnie właśnie przeprosił i oczywiście nic z soboty nie pamiętał... dopiero jak mu naświetliłam sytuację, to zrobił wielkie oczy i przepraszał... aż się rozczuliłam :P ;/ jestem miętka wiem.. ale to chyba z emocji, które mnie od soboty trzymały...

to zazdroszczę bo to zazwyczaj ja muszę przepraszać...

Zgłoś nadużycie #62716 19 marca 2014, 20:20

paola Fajna mama
No to powiem wam że juz nie wiem co zrobić z ta gazówką. Kurde znajomy robi w sklepie i nam polecił a nie chce mi się wierzyc zeby nas próbował naciągnąć.

Zgłoś nadużycie #62717 19 marca 2014, 20:27

hakuna.matata Supermama

paola napisał(a)

No to powiem wam że juz nie wiem co zrobić z ta gazówką. Kurde znajomy robi w sklepie i nam polecił a nie chce mi się wierzyc zeby nas próbował naciągnąć.

nie ma dobrego wyboru bo żaden nie jest zły :P Nam jak kupowaliśmy pralkę znajomy, który je naprawia odradzał BEKO, bo nie naprawiają w polsce, bo drogie czesci itp a mimo to wzięliśmy bo mamy lodówkę i jestesmy z niej zadowoleni. Odpukać z nowej pralki też. Nawet w najlepszej firmie, o ile taka istnieje, moze sie trafic jakis trefny model. Poza tym masz gwarancję :)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #62718 19 marca 2014, 20:31

maslanka Fajna mama

darien napisał(a)

Może staraj się nie zwracać na niego uwagi....:/ w końcu przyjdzie i przeprosi

Zgłoś nadużycie #62719 19 marca 2014, 20:34

maslanka Fajna mama

paola napisał(a)

Poczytaj jeszcze opinie w necie na temat modelu który chcesz kupić :)

Zgłoś nadużycie #62720 19 marca 2014, 20:36

Szpilkka Supermama
Darien zacznij go olewac to przyjdzie do ciebie ssybciej niz myslisz :-)

Zgłoś nadużycie #62721 19 marca 2014, 20:36

paola Fajna mama

hakuna.matata napisał(a)

nie ma dobrego wyboru bo żaden nie jest zły :P Nam jak kupowaliśmy pralkę znajomy, który je naprawia odradzał BEKO, bo nie naprawiają w polsce, bo drogie czesci itp a mimo to wzięliśmy bo mamy lodówkę i jestesmy z niej zadowoleni. Odpukać z nowej pralki też. Nawet w najlepszej firmie, o ile taka istnieje, moze sie trafic jakis trefny model. Poza tym masz gwarancję :)

my tez mamy pralkę Beko i jestesmy bardzo zadowoleni. Teraz już robią tak żeby się popsuły jak się kończy gwarancja bo przeciez musza na czymś zarabiac. nie ma takiej solidnej roboty jak kiedys.

Zgłoś nadużycie #62722 19 marca 2014, 20:38

hakuna.matata Supermama

maslanka napisał(a)

Poczytaj jeszcze opinie w necie na temat modelu który chcesz kupić :)

Nie czytaj opinii!!! :D Nie ma czegoś takiego jak obiektywne oceny ponieważ wszystkie fora i strony są zapełnione przez PRowców i osoby zatrudnione przez dane firmy aby wypowiadały się pozytywnie bądz negatywnie na temat danego produktu :D
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #62723 19 marca 2014, 20:45

Tasiemka Supermama
Darien... u mnie to samo, teraz chyba był wyjątek...

Zgłoś nadużycie #62724 19 marca 2014, 20:46

takasobieja Fajna mama
Ja kupowałam elektrolux z 3 lata temu :) i jestem bardzo zadowolona. Mają dobre opinie, bo w większości padają jakieś łożyska czy coś, których nie idzie tam zrobic bo kosztuje naprawa tyle co pralka, a w tych niby nie :) mam krótkie prania itd, pościele odświeżam na 30min latem i tyle :)

Zgłoś nadużycie #62725 19 marca 2014, 20:47

Tasiemka Supermama

Szpilkka napisał(a)

Darien zacznij go olewac to przyjdzie do ciebie ssybciej niz myslisz :-)

u mnie ten system nie działa, olewa mnie wtedy on jeszcze bardziej :P

Zgłoś nadużycie #62726 19 marca 2014, 20:54

takasobieja Fajna mama
Przyznam się, że dziś przy tej nie spadajacej tempce zrobiłam test, nie wytrzymałam... o czulosci 10 :/ ale z drugiego moczu :( i negatyw, takze jutro bedzie spadek i tyle :(

Zgłoś nadużycie #62727 19 marca 2014, 20:57

Konto usunięte
hej laski, zaniedbuję was ostatnio, przepraszam ale mamy nawał w pracy i muszę zostawać dłużej... do tego w domu zaczęliśmy budowę łazienki i 5 faceta kręci mi się po mieszkaniu.... jednym słowem syf i stres wpadnę do was jak się wszystko uspokoi

Trzymam za wszystkie kciuki ;)

wielkie buziole ;)

Zgłoś nadużycie #62728 19 marca 2014, 21:02

rozowaagus888 Świeżo upieczona
Czesc dziewczyny... 
Jestem tu nowa poniewaz doroslam dopiero teraz w wieku 26 lat do tego aby zaczac starania o dziecko. Zawsze mowilam, ze nie lubie dzieci, ze mnie denerwuje ich placz, ale od jakiegos czasu, kilka miesiecy cos sie we mnie odblokowało... Pragne tego dziecka jak nigdy wczesniej. Nie wiem co sie ze mna stało.. Jestem nie reguralna cała ;p dlatego trudno mi to wszystko obliczyc, kupilam testy owulacyjne, wczoraj zrobilam jeden i dzis drugi bo sluz ze mnie wyplywal bezbarwny , ale na tescie negatywnie. Mam nadwage duża, ale wdrazylam zdrowsze jedzenie, owoce warzywa, zdrowe pieczywo i mniejsze porcje, biore kwas foliowy.

Zgłoś nadużycie #62729 19 marca 2014, 21:03

Edka82 Fajna mama

hakuna.matata napisał(a)

Mam mieszkanie pod Kołobrzegiem i gdyby tylko woda w Bałtyku była na tyle ciepła, zeby człowiek nie drętwiał wchodząc do niej to pewnie co roku bym jeździła a ostatni raz byłam 5 lat temu :( No i brak gwarancji pogody :( Jak pada to nie ma co robić nad morzem. Jeszcze kiedyś to można było całe dnie i wieczory w barach spędzać a z dzieciakiem lipa :/

Gorenje

A wynajmujesz to mieszkanko? Ja do Grzybowa, bo Sunrise w lipcu oczywiście :D

Zgłoś nadużycie #62730 19 marca 2014, 21:09

Edka82 Fajna mama

hakuna.matata napisał(a)

Świętna bluzka - piekna w swojej prostocie, jak ja lubię takie ubrania :) i chustka też fajne kolory :)

Kochana, takie historie słyszałam od "znajomych" że po nich od razu zablokowałam kartę i nigdy nie bede mieć paypassa. Co z tego ze jednorazowo 50 zł? A limit jaki ustalisz - 500 zł? No to mozesz miec 500 zł mniej :P Ja wole nie ryzykowac ;)

Mozna ustawić limit tez na ilość transakcji, możesz tez na kwotę :)