Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #62611 19 marca 2014, 12:11

Szpilkka Supermama

gusiaa napisał(a)

Mi zabieraja 5zł za prowdzenie tego konta.. ;/ Pieniadze dostaje do reki miałam zacząć wpłać sobie ale widzę ze się nie da z tym bankiem normalnie życ.. Pójdę i zrobię awanturę jak można za tel zabrac pieniadzejak bym wiedziała nie odebrałabym;/

Jeśli ci ulży to możesz zrobic awanturę ale myślę że to i tak nic nie da :-) Powiedzą, że w umowie jest wszystko zawarte, albo jakimś innym tekstem się wymigają. Nie myślałaś o tym, żeby sie przenieść gdzie indziej ?

Zgłoś nadużycie #62612 19 marca 2014, 12:13

gusiaa Supermama

Szpilkka napisał(a)

Jeśli ci ulży to możesz zrobic awanturę ale myślę że to i tak nic nie da :-) Powiedzą, że w umowie jest wszystko zawarte, albo jakimś innym tekstem się wymigają. Nie myślałaś o tym, żeby sie przenieść gdzie indziej ?

Zamknę to konto i gdzieś indziej sie przeniosę... Tyle na ten temat :) juz mi ulżyło :P
Aniołek (*) 9tc.. 1.03.14 :(

Zgłoś nadużycie #62613 19 marca 2014, 12:24

gusiaa Supermama
Nie lubie Ewy Chodakowskiej tzn jakoś jestem na nią źle nastawiona
Od jutra zaczynam http://melb.pl/262wiczenia.html uwielbiam ja ona mnie jakos bardziej przekonuje.. :)

Zgłoś nadużycie #62614 19 marca 2014, 12:37

hakuna.matata Supermama

gusiaa napisał(a)

OPŁATA ZA TELEFON INTERWENCYJN
-10,00 PLN

To jest chore.... Jutro mam wolne zrobie im taką jazde ze hej...

no niestety z bankami jest tak ze trzeba czytac regulamin i raczej nic nie wskórasz :(
Tak samo ma chyba platforma UPC za to że TY do nich zadzwonisz i poprosisz o pomoc - doliczają do faktury za pomoc :D
A jeżeli chodzi o kartę zbliżeniową to od razu ją zablokowałam, bo jak zgubisz albo Cię okradną, to złodziej może całe konto Ci wyczyścić a jak się nie zorientujesz że nie masz karty to transakcje na koncie pojawią się odpiero po kilku dniach bo sa offlinowe :/
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #62615 19 marca 2014, 12:37

Konto usunięte
Co wy o bankach :)
My kobiety jesteśmy aniołami,
gdy nam sie podetnie skrzydła lecimy dalej -
na miotłach bo wkoncu jesteśmy elastyczne ;)

Zgłoś nadużycie #62616 19 marca 2014, 12:46

Konto usunięte

hakuna.matata napisał(a)

no niestety z bankami jest tak ze trzeba czytac regulamin i raczej nic nie wskórasz :(
Tak samo ma chyba platforma UPC za to że TY do nich zadzwonisz i poprosisz o pomoc - doliczają do faktury za pomoc :D
A jeżeli chodzi o kartę zbliżeniową to od razu ją zablokowałam, bo jak zgubisz albo Cię okradną, to złodziej może całe konto Ci wyczyścić a jak się nie zorientujesz że nie masz karty to transakcje na koncie pojawią się odpiero po kilku dniach bo sa offlinowe :/

Wy sie tu zabicie to wlaczylam na swoje konto i co widzę ze mi bank zdublowal przelew :( noz kur.... ) w poniedziałek nie było a dzis jest no cuda . Cuda i jeszcze po chamska mi wsteczną datę wstawili

Zgłoś nadużycie #62617 19 marca 2014, 12:59

Szpilkka Supermama

gusiaa napisał(a)

Nie lubie Ewy Chodakowskiej tzn jakoś jestem na nią źle nastawiona
Od jutra zaczynam http://melb.pl/262wiczenia.html uwielbiam ja ona mnie jakos bardziej przekonuje.. :)

można cwiczyc i jednocześnie się starac o dziecko? bo się właśnie nad tym tak zastanawiam :-) czy tylko diete MŻ stosowac? jak myślisz?

Zgłoś nadużycie #62618 19 marca 2014, 13:03

Konto usunięte

Szpilkka napisał(a)

można cwiczyc i jednocześnie się starac o dziecko? bo się właśnie nad tym tak zastanawiam :-) czy tylko diete MŻ stosowac? jak myślisz?

Ja proponuje MŻ i WS :P

Zgłoś nadużycie #62619 19 marca 2014, 13:03

Konto usunięte
A tak serio to mozna ale z umiarem

Zgłoś nadużycie #62620 19 marca 2014, 13:05

Szpilkka Supermama

Klementyna napisał(a)

Ja proponuje MŻ i WS :P

Dieta MŻ jest chyba najbardziej skuteczna ;-) a WS ? co to ?

Zgłoś nadużycie #62621 19 marca 2014, 13:06

gusiaa Supermama

Szpilkka napisał(a)

Myśle ze przed owulką mozna cwiczyc.. Ja chodziałam na siłownie zanim zaszłam.. Wiadomo mż jak najbardziej.. Ja juz od pon staram sie jesc czesciej ale mniej..

Zgłoś nadużycie #62622 19 marca 2014, 13:11

Konto usunięte

Szpilkka napisał(a)

Dieta MŻ jest chyba najbardziej skuteczna ;-) a WS ? co to ?

Mniej żryj i wiecej seksu :P

Zgłoś nadużycie #62623 19 marca 2014, 13:37

gusiaa Supermama

Klementyna napisał(a)

:-)

Zgłoś nadużycie #62624 19 marca 2014, 13:46

Konto usunięte
powróciłam z nową bluzką, spodniami i lakierem do paznokci :D
a co do diet.. nic tak nie odchudzi jak dobry stres i zmartwienie, dlatego nigdy się nie odchudzałam...

Zgłoś nadużycie #62625 19 marca 2014, 13:51

hakuna.matata Supermama

darien napisał(a)

powróciłam z nową bluzką, spodniami i lakierem do paznokci :D
a co do diet.. nic tak nie odchudzi jak dobry stres i zmartwienie, dlatego nigdy się nie odchudzałam...

pochwalisz sie zakupami? Ja nie mam kasy na zakupy, więc chociaż cudzymi się pocieszę ;)
Ja stres zajadam, wiec u mnie to nie działa. A co Ty taka zamartwiająca się? :(

Szpilkka napisał(a)

Można ćwiczyć przed, w trakcie i po. A umiar? Bez przesady, wątpię żeby na 100 osób znalazła się jedna, która za dużo ćwiczy :P
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #62626 19 marca 2014, 14:08

Konto usunięte

hakuna.matata napisał(a)

pochwalisz sie zakupami? Ja nie mam kasy na zakupy, więc chociaż cudzymi się pocieszę ;)
Ja stres zajadam, wiec u mnie to nie działa. A co Ty taka zamartwiająca się? :(

ja własnie jak mam stersa to nie jem, może się nie zamartwiam aczkolwiek po szpitalu po poronieniu schudłam 8 kilogramów. narazie sie utrzymuje waga...
oczywiscie ze sie pochwalę :) spodni zdjęcia nie zrobiłam bo zwykłe czarne.

Zgłoś nadużycie #62627 19 marca 2014, 14:15

paola Fajna mama
A ja włąsnie wrócilam z mężem z ZUSu z komisji

Zgłoś nadużycie #62628 19 marca 2014, 14:36

Edka82 Fajna mama

hakuna.matata napisał(a)

z upc pierwsze słyszę, a jestem u nich od początku istnienia praktycznie. Ja tam nie blokuje paypass można zrobić transakcje jednorazowo do 50 zł, a dziennie też jest limit, wiec wątpię, by mnie mocno okradli nawet jak zniknie mi karta ;)

Zgłoś nadużycie #62629 19 marca 2014, 14:44

Szpilkka Supermama

Klementyna napisał(a)

Po cichu tak myślałam, ale powstrzymałam się od napisania hehe.

Darien! Masz rację. Pisałam już wcześniej o mojej przyjaciółce która porządnie schudła jak była mega zabiegana i nie miała nawet czasu zjesc :D

Zgłoś nadużycie #62630 19 marca 2014, 14:53

mamelka Fajna mama

darien napisał(a)

ja własnie jak mam stersa to nie jem, może się nie zamartwiam aczkolwiek po szpitalu po poronieniu schudłam 8 kilogramów. narazie sie utrzymuje waga...
oczywiscie ze sie pochwalę :) spodni zdjęcia nie zrobiłam bo zwykłe czarne.

Cześć Wszystkim :)
Darien, piękny lakier! Już taki wiosenny :) A bluzka z jakiejś sieciówki? Bo też by mi się taka przydała :)