Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #62371 18 marca 2014, 12:08

Konto usunięte

hakuna.matata napisał(a)

tak sie napaliłam a tu dupa :(

I serio serio nikt nie mierzy w łazience ?? ? To ja będę...

no jesli bardzo chcesz to spróbuj jutro rano, może jakos pojdzie ..

Zgłoś nadużycie #62372 18 marca 2014, 12:08

mamelka Fajna mama

hakuna.matata napisał(a)

bo się wstydzę :P nie wsadze sobie termometru w łóżku :(
Wszystkie mierzycie tempkę w łóżku?
trudno, nie bede mierzyc :(

Haa, a myślałam, że tylko ja tam mam, że bym się wstydziła, ja też nie zmierzyła bym przy A, nie jesteś sama :)

Zgłoś nadużycie #62373 18 marca 2014, 12:10

mamelka Fajna mama
Ja nie mierzę, ale z tego co się orientuję to musi być mierzona bez wstania z łóżka, dlatego pomiar w łazience będzie raczej niewiarygodny...

Zgłoś nadużycie #62374 18 marca 2014, 12:11

mamelka Fajna mama
Ale hakuna, można chyba też mierzyć w ustach, może to jest dla Ciebie jakieś rozwiązanie?

Zgłoś nadużycie #62375 18 marca 2014, 12:12

hakuna.matata Supermama

mamelka napisał(a)

Ale hakuna, można chyba też mierzyć w ustach, może to jest dla Ciebie jakieś rozwiązanie?

też o tym myślałam! Czy ktoś coś wie na ten temat? To pod język trzeba włożyć?

A Ty mierzysz w łazience?
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #62376 18 marca 2014, 12:12

mamelka Fajna mama
Ja nie mierzę w ogóle...

Zgłoś nadużycie #62377 18 marca 2014, 12:13

mamelka Fajna mama
''Pomiar oralny (w ustach) jest wygodny, ale ze względu na różnice temperatury w poszczególnych strefach pod językiem (z przodu niższa, z tyłu wyższa) wymaga szczególnej dokładności, dłuższego czasu pomiaru ( rtęciowym termometrem 8 minut), przy zamkniętych ustach. Polecany szczególnie kobietom lub dziewczętom, które jeszcze nie współżyły, lub mają powody, aby unikać pomiaru waginalnego lub raktalnego.''

Zgłoś nadużycie #62378 18 marca 2014, 12:14

gusiaa Supermama

hakuna.matata napisał(a)

ale ja się nie śmieję! Płakać mi się chce bo nie zrobię tego :( To dla mnie za intymne...

Ja nie mówie że dla ciebie to smieszne tylko dla innych...
Dasz rade znajdziesz jakis sposob..
Aniołek (*) 9tc.. 1.03.14 :(

Zgłoś nadużycie #62379 18 marca 2014, 12:18

hakuna.matata Supermama

gusiaa napisał(a)

Ja nie mówie że dla ciebie to smieszne tylko dla innych...
Dasz rade znajdziesz jakis sposob..

zrobie sobie drugie konto na ovu i bede mierzyc w łóżku pod językiem i w łazience waginalnie :)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #62380 18 marca 2014, 12:19

gusiaa Supermama

hakuna.matata napisał(a)

zrobie sobie drugie konto na ovu i bede mierzyc w łóżku pod językiem i w łazience waginalnie :)

jakas dziewczyna od nas mierzy wieczorem codziennie o tej samej godz
Aniołek (*) 9tc.. 1.03.14 :(

Zgłoś nadużycie #62381 18 marca 2014, 12:21

Szpilkka Supermama

hakuna.matata napisał(a)

bo się wstydzę :P nie wsadze sobie termometru w łóżku :(
Wszystkie mierzycie tempkę w łóżku?
trudno, nie bede mierzyc :(

Też na początku czułam wstyd przed małżem bo jak to będę wsadzać sobie termometr ;/ ale po czasie jakoś tak przywykłam do tego, przeważnie mój mąż jeszcze śpi a ja dyskretnie pod kołdrę termometr, gorzej jak kończy się pomiar i pika dosc długo, ale pod kołdrą nie słychac ;-) hehe myślę że on wie o mierzeniu, bo przecież widzi na szafce w sypialni termometr , ale nie wnika co jak po co :-)

Zgłoś nadużycie #62382 18 marca 2014, 12:22

takasobieja Fajna mama
Troche tego nie rozumiem :D skoro dla Ciebie wstydliwe jest przed mężem wkładać termometr do pochwy, to jak się kochacie ? :P On powinien się cieszyć, że sprawdzasz i korzystasz z każdej metody. Dla mnie to nic wstydliwego, mój na mnie patrzy jak leżę z termometrem i w ogole jakby go nie widział, normalnie się zachowuje, bo dla niego to jest już "normalne" :) . Początki były też lekko krępujące :P mój się śmiał, ale nigdy nie mówił fuj czy coś :P jedynie, że mam go umyć zanim on miały go użyć pod pachę :P

Zgłoś nadużycie #62383 18 marca 2014, 12:22

irving23 Supermama
Ja nie mierzyłam, ale bym się nie wstydziła :) nie mierzyłam z własnego lenistwa. Może bym się nie wstydziła bo mój mąż jest taki ludzki ze kompletnie niczego się przed nim nie wstydze :)
"Pod moim sercem, inne bije serce, Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane"

Zgłoś nadużycie #62384 18 marca 2014, 12:23

Szpilkka Supermama

hakuna.matata napisał(a)

tak sie napaliłam a tu dupa :(

I serio serio nikt nie mierzy w łazience ?? ? To ja będę...

z tego co wiem to jedna ze staraczek mierzy w porach wieczornych godz.21:30-22. Ty też możesz sobie tak pomierzyć jeden cykl i zobaczysz co z tego wyniknie.

Zgłoś nadużycie #62385 18 marca 2014, 12:24

Szpilkka Supermama

takasobieja napisał(a)

Troche tego nie rozumiem :D skoro dla Ciebie wstydliwe jest przed mężem wkładać termometr do pochwy, to jak się kochacie ? :P On powinien się cieszyć, że sprawdzasz i korzystasz z każdej metody. Dla mnie to nic wstydliwego, mój na mnie patrzy jak leżę z termometrem i w ogole jakby go nie widział, normalnie się zachowuje, bo dla niego to jest już "normalne" :) . Początki były też lekko krępujące :P mój się śmiał, ale nigdy nie mówił fuj czy coś :P jedynie, że mam go umyć zanim on miały go użyć pod pachę :P

przecież nawet nie będzie widział tego termometru bo jeśli z samego rana śpisz to jest się pod kołdrą ;-)

Zgłoś nadużycie #62386 18 marca 2014, 12:26

Tasiemka Supermama

hakuna.matata napisał(a)

też o tym myślałam! Czy ktoś coś wie na ten temat? To pod język trzeba włożyć?

A Ty mierzysz w łazience?

hakuna można doustnie, ale tempka jest wtedy mniej wiarygodna - tak mi mówiły dziewczyny kiedy zaczynałam, a w tym termometrze masz instrukcję i wszystko pisze :)

Zgłoś nadużycie #62387 18 marca 2014, 12:27

Szpilkka Supermama
.... a ja właśnie wróciłam z miasta. Kupiłam parę produktów w spożywce i to właściwie tyle na ten temat hehe. Potem chyba jeszcze do babci z mamą pojadę, a tymczasem pokaże wam mój posiłek ;-)

Zgłoś nadużycie #62388 18 marca 2014, 12:28

Edka82 Fajna mama
Nie, no dziewczyny, trochę mnie to śmieszy, nie obrażajcie się, ale jesteście w wieloletnich związkach, rozmawiacie z partnerami o dziecku, o planowaniu...dorosłe z Was baby, niektóre macie już dzieci, współżyjecie, a nie zmierzycie sobie tempki, bo co, wstydzicie się? Brzmicie w tym momencie dość niepoważnie dla mnie. Ja rozumiem, że jest to intymne, a co jeśli lekarz zaleci mierzenie temperatury? Tez nie rozumiem niestety, chodzicie do lekarzy ginekologów, a termometru sobie nie włożycie i to przy swoim partnerze?

Zgłoś nadużycie #62389 18 marca 2014, 12:31

Tasiemka Supermama

takasobieja napisał(a)

jestem podobnego zdania, mi nawet mąż sam zamówił ten termometr :) i od początku wiedział po co to i dlaczego, i jak pisałam wcześniej - pilnuje mnie, żebym z nim nie usnęła między nogami :P nie widzę w tym nic wstydliwego - to moje zdanie :) , w takich "intymnych rzeczach" jakoś nie mamy żadnych "krępacji" :) , każdy o sobie wszystko wie i nie ma wstydu :) . Ale każdy ma swój charakter i swoje "ale" dlatego też, może lepiej będzie dla Ciebie hakuna z doustną metodą ;)

Zgłoś nadużycie #62390 18 marca 2014, 12:31

mamelka Fajna mama
Mniam, mniam, uwielbiam takie przekąski :)