Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #62031 17 marca 2014, 9:34

takasobieja Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

heja, heja witam się i ja :)

pogoda okrutna, całą noc lało, teraz dalej leje i wieje, nie dziwię się Wam dziewczyny, że marzycie o wagarach :P ja chyba dzisiaj nosa z domu nie wystawię! ;/

a teraz lecę się ogarnąć :)

ps. Darien a na co czekasz? :P przecież nie trzeba wszystkiego wpisywać tam ;)

A ja muszę jechać do szpitala do teścia :/ brr... w nocy tak wiało, że myślałam, że mi z futryny wylecą okna, bo miałam w sypialni rozszczelnione. Mój M dziś w nocy się do mnie przytulił i mówi " wiesz? jestes moją żonką" była 3 w nocy, mówie M. połóż się spać, Ty spisz, a on do mnie "fajnie jest nie?" , potem mi mówił "ze jest zimno, musi iść po węgiel" Teraz mi się chce z tego śmiać, ale w nocy po prostu mu tłumaczyłam, że jest w łózku i ma zamknąć oczy i isć spać :P .

Zgłoś nadużycie #62032 17 marca 2014, 9:46

ciasteczkowa87 Gotowa na wszystko
Cześd dziewczyny po wekendzie .

Zgłoś nadużycie #62033 17 marca 2014, 9:49

takasobieja Fajna mama

Szpilkka napisał(a)

Każdy tak mówi a ja mojego psa nauczyłam sikać do kuwety hehe. "kuweta" tzn kawałek kartonu i w nim kilka kawałków ręcznika kuchennego :-) Tak naprawdę kuweta miała byc tylko w pierwszych miesiącach jak mój pies sikał 100 razy dziennie bo mieszkamy na drugim piętrze i trochę męczące było mi latac co kilka sekund na dwór tym bardziej, że mam na dworze drugiego psa który nie koniecznie z początku uwielbiał Sonie ;-) Teraz kiedy już spokojnie mogę ją wypuszczać samą bo psiaki już do siebie przywykły to w zasadzie kuweta już była niepotrzebna ale sobie jak była w rogu pokoju (gdyby soni zachciało się siku jak mnie nie ma) ale jak widac nadszedł jej kres hehe

Trzymam po prostu kciuki za twój cykl dlatego && :-) :-)

Hmm ja w ogole jestem "inna" jeśli chodzi o zwierzęta. Jeśli ktoś zakłada, że nie chce mu się zejść po mieszka na 2 piętrze, to niech nie kupuje sobie psa. :/. Ja u rodziców mam goldena, i co prawda nie było mi miło wychodzić ze szczeniakiem co 2 godz w śniegu po kolana z domu w nocy, ale to jest pies. U teściów jest kot, i wali do kuwety.
Mam szczura (wcześniej szczury), z którymi jeździłam do weta, wydawałam setki złotych na weterynarzy, żeby im ratować życie, mają ogromną klatkę, żeby się nie męczyły, puszczam po domu, co też nie było mi na rękę, bo to były szkodniki, kable pogryzione, kwiaty przekopane. Dla niektórych to chore jeździć z szczurem i go np leczyć na padaczkę, jak można go uspać, dla mnie nie. Ale każdy powinien dbać tak o pupila, jak tylko może. I tu niestety nie ma "nie chce mi się.". Jak moi rodzice dali mi psa na kilka dni, bo wyjechali w góry, to musiałam ogarnać psa, szczury i żółwia. I uwierz, że mi się nie chciało :) ALe musiałam.

Zgłoś nadużycie #62034 17 marca 2014, 9:58

gusiaa Supermama
Jejku jak mi sie dzis dzień dłuży;/
Aniołek (*) 9tc.. 1.03.14 :(

Zgłoś nadużycie #62035 17 marca 2014, 10:00

basia3030 Zaprawiona w bojach
Witam dziewczynki, ja na szczęście mieszkam w domu jednorodzinnym i piesek może biegać ile chce :) )
Czekam na @ zupełnie jakby o mnie zapomniała, wszystko się uspokoiło, nawet brzuch przestał boleć... myślę że to zasługa luteiny, bo dokąd jej nie brałam wszystko miałam ok a tu już 33 dzień cyklu i nic... znów to czekanie a za dwa tygodnie monitoring, zaczynam się obawiać, że się nie wyrobię :( i pojadę na monitoring w trakcie @

Zgłoś nadużycie #62036 17 marca 2014, 10:01

takasobieja Fajna mama

gusiaa napisał(a)

Jejku jak mi sie dzis dzień dłuży;/

U nas słończe wyszło! :D rozdaję Wam wszystkim po promyczku!

Zgłoś nadużycie #62037 17 marca 2014, 10:02

takasobieja Fajna mama

basia3030 napisał(a)

Witam dziewczynki, ja na szczęście mieszkam w domu jednorodzinnym i piesek może biegać ile chce :) )
Czekam na @ zupełnie jakby o mnie zapomniała, wszystko się uspokoiło, nawet brzuch przestał boleć... myślę że to zasługa luteiny, bo dokąd jej nie brałam wszystko miałam ok a tu już 33 dzień cyklu i nic... znów to czekanie a za dwa tygodnie monitoring, zaczynam się obawiać, że się nie wyrobię :( i pojadę na monitoring w trakcie @

Może idź na betę co?

Zgłoś nadużycie #62038 17 marca 2014, 10:07

gusiaa Supermama

basia3030 napisał(a)

Ale luteina powinna Ci wywołać @..Kiedy powatrzasz test/?
Aniołek (*) 9tc.. 1.03.14 :(

Zgłoś nadużycie #62039 17 marca 2014, 10:08

Szpilkka Supermama

takasobieja napisał(a)

Hmm ja w ogole jestem "inna" jeśli chodzi o zwierzęta. Jeśli ktoś zakłada, że nie chce mu się zejść po mieszka na 2 piętrze, to niech nie kupuje sobie psa. :/. Ja u rodziców mam goldena, i co prawda nie było mi miło wychodzić ze szczeniakiem co 2 godz w śniegu po kolana z domu w nocy, ale to jest pies. U teściów jest kot, i wali do kuwety.
Mam szczura (wcześniej szczury), z którymi jeździłam do weta, wydawałam setki złotych na weterynarzy, żeby im ratować życie, mają ogromną klatkę, żeby się nie męczyły, puszczam po domu, co też nie było mi na rękę, bo to były szkodniki, kable pogryzione, kwiaty przekopane. Dla niektórych to chore jeździć z szczurem i go np leczyć na padaczkę, jak można go uspać, dla mnie nie. Ale każdy powinien dbać tak o pupila, jak tylko może. I tu niestety nie ma "nie chce mi się.". Jak moi rodzice dali mi psa na kilka dni, bo wyjechali w góry, to musiałam ogarnać psa, szczury i żółwia. I uwierz, że mi się nie chciało :) ALe musiałam.

Wrzuć na luz i nie zrucaj się tak na mnie ;p bo w tym momencie to robisz ze mnie jakąs osobe bez serca hehe ;-) Po pierwsze tj wspomniałam to było tymczasowe , teraz mój pies normalnie wychodzi z domu, po drugie nie widzę nic złego w tym, że miałam w pokoju "podkład" na którym mój szczeniak sikał , a że to nazywam "kuwetą" no tak bywa ;-) po trzecie nie jesteś jedyną miłośniczką zwierząt bo sama dużo jestem w stanie poświecić dla dobra psa. Z moim bokserem też się najezdziłam troszkę , byłam u weta na zabiegu ucha z nią bo gdybym machła na to ręką to już dawno moja psina by zdechła a wtedy ja zapłakała bym się na śmierć ;/ Wchodzisz zupełnie na inny temat kochana.

Zgłoś nadużycie #62040 17 marca 2014, 10:18

hakuna.matata Supermama
5 aptek i nigdzie nie ma termometru!!!
Chyba zamowie na allegro
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #62041 17 marca 2014, 10:19

takasobieja Fajna mama

Szpilkka napisał(a)

Wrzuć na luz i nie zrucaj się tak na mnie ;p bo w tym momencie to robisz ze mnie jakąs osobe bez serca hehe ;-) Po pierwsze tj wspomniałam to było tymczasowe , teraz mój pies normalnie wychodzi z domu, po drugie nie widzę nic złego w tym, że miałam w pokoju "podkład" na którym mój szczeniak sikał , a że to nazywam "kuwetą" no tak bywa ;-) po trzecie nie jesteś jedyną miłośniczką zwierząt bo sama dużo jestem w stanie poświecić dla dobra psa. Z moim bokserem też się najezdziłam troszkę , byłam u weta na zabiegu ucha z nią bo gdybym machła na to ręką to już dawno moja psina by zdechła a wtedy ja zapłakała bym się na śmierć ;/ Wchodzisz zupełnie na inny temat kochana.

Nie chodzi mi o to, że nie masz serca. Temat zwierząt to bardzo drażliwy temat dla mnie :D sory, po prostu wzbudza we mnie takie emocje, że czasem nie umiem się powstrzymać. Chodziło mi głównie o to, że pies to nie kot i tyle. SOry jeśli Cię uraziłam :) .

Zgłoś nadużycie #62042 17 marca 2014, 10:20

Szpilkka Supermama
http://allegro.pl/komputer-cyklu-mikroskop-owulacyjny-termometr-i4036944285.html zobaczcie na to :D fuuull wypas nie? ale cena też fuuulll :D w sumie gdybym policzyła ilosc testów owulacyjnych i kase którą na nie wydałam przez te 5 miesięcy + termometr to pewnie to by mi wyszło na plus.

Zgłoś nadużycie #62043 17 marca 2014, 10:24

Szpilkka Supermama

takasobieja napisał(a)

Nie chodzi mi o to, że nie masz serca. Temat zwierząt to bardzo drażliwy temat dla mnie :D sory, po prostu wzbudza we mnie takie emocje, że czasem nie umiem się powstrzymać. Chodziło mi głównie o to, że pies to nie kot i tyle. SOry jeśli Cię uraziłam :) .

spoko hehe. Ja też kocham zwierzaki, mam szynszyla, dwa psy, kota i z 30 rybek w akwarium hehe ale nie widze związku między kochaniem zwierząt a tym co napisałam o podkładzie a ty od razu z takimi rzeczami hehe. Koniec tematu :-)

Zgłoś nadużycie #62044 17 marca 2014, 10:26

gusiaa napisał(a)

Ale luteina powinna Ci wywołać @..Kiedy powatrzasz test/?

Odrzuciłam luteinę bo źle ją znosiłam a teraz nowy ginekolog stwierdził, że jej nie potrzebuję, może dlatego że w poprzednim cyklu wywołała mi @ w 25dc to teraz bez luteiny się przeciągnie, sama nie wiem... jeszcze w piątek brzuch mnie bolał jak na @ a dziś już nic nie czuję, nie wiem, poczekam z 4 dni i jak nie będzie to powtórzę @ i rozejrzę się za betą, choć wątpię aby to ciąża była, jakiś cichy głos wewnątrz mówi ze to jednak nie ciąża :(

Zgłoś nadużycie #62045 17 marca 2014, 10:31

takasobieja Fajna mama
Spadam do teścia do szpitala :) ciał

Zgłoś nadużycie #62046 17 marca 2014, 10:32

Ja tez zabieram się za jakąś robotę. Do wieczora :)

Zgłoś nadużycie #62047 17 marca 2014, 10:38

Edka82 Fajna mama

hakuna.matata napisał(a)

Chyba zamowie na allegro

Ja też tak miałam :/ I to duże miasto :/ Hej Wam :) U mnie 5dc, więc mierzę temp. i co ?? ?? 36,85 :/ Skąd taka w 5dc?Noc przespana normalnie, a nawet jeśli to nie skoczyło by tyle :/ w poprzednim cyklu tempka nie doszła mi nawet do 36,6. WTF?

Zgłoś nadużycie #62048 17 marca 2014, 10:41

Tasiemka Supermama

takasobieja napisał(a)

A ja muszę jechać do szpitala do teścia :/ brr... w nocy tak wiało, że myślałam, że mi z futryny wylecą okna, bo miałam w sypialni rozszczelnione. Mój M dziś w nocy się do mnie przytulił i mówi " wiesz? jestes moją żonką" była 3 w nocy, mówie M. połóż się spać, Ty spisz, a on do mnie "fajnie jest nie?" , potem mi mówił "ze jest zimno, musi iść po węgiel" Teraz mi się chce z tego śmiać, ale w nocy po prostu mu tłumaczyłam, że jest w łózku i ma zamknąć oczy i isć spać :P .

haha :D romantyk o każdej porze dnia i nocy :D mój próbował się do mnie przytulać wieczorem, ale odwróciłam się pupą :P foszek za sobotę :P to leżał i mnie głaskał, ale nie reagowałam... czekałam aż coś przemówi, przeprosi, ale nic...więc poczekam :P dzisiaj ma służbę więc wróci jutro rano... pewnie myśli, że będzie jakby nigdy nic, aleee przejedzie sie :P bo przeprosiny muszą być :P

Zgłoś nadużycie #62049 17 marca 2014, 10:44

Tasiemka Supermama

hakuna.matata napisał(a)

Chyba zamowie na allegro

ja zamawiałam na allegro i nazywa się microlife czy jakoś tak :P

Zgłoś nadużycie #62050 17 marca 2014, 10:48

Tasiemka Supermama

Szpilkka napisał(a)

http://allegro.pl/komputer-cyklu-mikroskop-owulacyjny-termometr-i4036944285.html zobaczcie na to :D fuuull wypas nie? ale cena też fuuulll :D w sumie gdybym policzyła ilosc testów owulacyjnych i kase którą na nie wydałam przez te 5 miesięcy + termometr to pewnie to by mi wyszło na plus.

ooo jaaa faktycznie full opcja :D