Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #61911 16 marca 2014, 12:19

hakuna.matata Supermama
Dziewczyny!
Macie zadanie bojowe! :D
Poproszę o sprawdzone sposoby na wydłużenie stosunku ;) Chodzi mi o coś dyskretnego, nienachalnego, naturalnego ;) Chodzi o to, że mój no... szybko kończy i twierdzi, że nie wie dlaczego - za bardzo go podniecam ;) Kiedyś tak nie było, wypity alkohol nie ma znaczenia, zmęczenie tez nie.
Co mogę z tym zrobić? :)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #61912 16 marca 2014, 12:20

Ilona25 Początkująca
Hej Kobietki :) Dawno mnie tu nie było i pozwoliłam sobie wtrącić się w Wasze rozmówki :)
W październiku poroniłam ;( i przyrzekłam sobie, że się nie poddam :) I ot znów coś się dzieje z moim ciałem :)
Ostatnią @ miałam 19.02, ale trwało to 2 dni i owszem plamienie miała obfite i bolesne, ale jak na mnie coś krótko. Od tamtej pory do teraz mam brązowo-mleczno-żółte upławy ( zależy od pory dnia),tydzień po @ cholernie bolało mnie podbrzusze i głowa, do takiego stopnia, że robiło mi się niedobrze. Teraz mam strasznie nabrzmiałe piersi, nadal upławy i "deskowaty"brzuch:/ testu nie robiłam, @ powinnam dostać 19-20.03, ale niepokoją mnie te upławy, wielkość mojego brzucha, bo ni to flak od przejedzenia, ni normalny brzuch...Temp...37.7 rano....Co Wy na to? Może świruję, bo tak bardzo chcę mieć Dzidziusia?

Zgłoś nadużycie #61913 16 marca 2014, 12:21

Konto usunięte

Ilona25 napisał(a)

Hej Kobietki :) Dawno mnie tu nie było i pozwoliłam sobie wtrącić się w Wasze rozmówki :)
W październiku poroniłam ;( i przyrzekłam sobie, że się nie poddam :) I ot znów coś się dzieje z moim ciałem :)
Ostatnią @ miałam 19.02, ale trwało to 2 dni i owszem plamienie miała obfite i bolesne, ale jak na mnie coś krótko. Od tamtej pory do teraz mam brązowo-mleczno-żółte upławy ( zależy od pory dnia),tydzień po @ cholernie bolało mnie podbrzusze i głowa, do takiego stopnia, że robiło mi się niedobrze. Teraz mam strasznie nabrzmiałe piersi, nadal upławy i "deskowaty"brzuch:/ testu nie robiłam, @ powinnam dostać 19-20.03, ale niepokoją mnie te upławy, wielkość mojego brzucha, bo ni to flak od przejedzenia, ni normalny brzuch...Temp...37.7 rano....Co Wy na to? Może świruję, bo tak bardzo chcę mieć Dzidziusia?

Na Twoim miejscu bym zatestowała. :) nie poddawaj się, ja poroniłam 2 razy i dalej walczę :)

Zgłoś nadużycie #61914 16 marca 2014, 12:22

Konto usunięte

hakuna.matata napisał(a)

Dziewczyny!
Poproszę o sprawdzone sposoby na wydłużenie stosunku ;) Chodzi mi o coś dyskretnego, nienachalnego, naturalnego ;) Chodzi o to, że mój no... szybko kończy i twierdzi, że nie wie dlaczego - za bardzo go podniecam ;) Kiedyś tak nie było, wypity alkohol nie ma znaczenia, zmęczenie tez nie.

Też mieliśmy ten problem :) teraz robimy tak, że w czasie seksu mój zwalnia tempo, na chwilkę się zatrzymuje we mnie, wtedy się całujemy i miziamy, tak ze 2 minutki, i z powrotem szybkość :) nam to dużo dało ;)

Zgłoś nadużycie #61915 16 marca 2014, 12:23

gusiaa Supermama

hakuna.matata napisał(a)

Dziewczyny!

My tez mamy czasem taki problem ,ale teraz to raczej z tego że długo nic nie było...
Raz jest długo raz jest krótko nie ma reguły.. niestety niewiem jak mam ci pomoc
Aniołek (*) 9tc.. 1.03.14 :(

Zgłoś nadużycie #61916 16 marca 2014, 12:23

Ilona25 Początkująca
To już 3 raz jak się nie udało...i im więcej nadziei we mnie, tym gorzej później znoszę porażkę :(

Zgłoś nadużycie #61917 16 marca 2014, 12:24

basia3030 Zaprawiona w bojach

Ilona25 napisał(a)

To już 3 raz jak się nie udało...i im więcej nadziei we mnie, tym gorzej później znoszę porażkę :(

Witam Dziewczynki :)
Iwonka ja już 8 miesiąc i porażka :(
Nie przejmuj się w końcu się uda kiedyś.... :)

Zgłoś nadużycie #61918 16 marca 2014, 12:24

gusiaa Supermama

Ilona25 napisał(a)

Kto wie może coś sie tam dzieję :) Poczekaj do tego 20 i wtedy za testuj a w tym czasie sie zrelaksuj i niemysl o tym bo nie potrzebnie bedziesz sie nakrecac..
Aniołek (*) 9tc.. 1.03.14 :(

Zgłoś nadużycie #61919 16 marca 2014, 12:26

paola Fajna mama

gusiaa napisał(a)

Hej :) ja dzis do 11 spałam normalnie masakra ale zaczełąm wczoraj ogladać walki i tak Adamka nie doczekałam :(
Szpilka fajnie ze to jednak był okres ..

Basia czekamy na Ciebie

ja tez dzis spałam do 10.20 i az mąż rano się obudził i słuchał czy oddycham i zastanawiał się czy mnie cos boli bo normalnie to o 5-6 na nogach jestem.

Zgłoś nadużycie #61920 16 marca 2014, 12:26

Ilona25 Początkująca
Aaaaa i w miedzy czasie jak plamiłam na brązowo, to zauważyłam maleńkie, malinowe kropeczki.....dzis rano temp...37.9

Zgłoś nadużycie #61921 16 marca 2014, 12:27

hakuna.matata Supermama

motyl1909 napisał(a)

Też mieliśmy ten problem :) teraz robimy tak, że w czasie seksu mój zwalnia tempo, na chwilkę się zatrzymuje we mnie, wtedy się całujemy i miziamy, tak ze 2 minutki, i z powrotem szybkość :) nam to dużo dało ;)

Po takiej przerwie jest jeszcze gorzej bo jak tylko zacznie się na nowo ruszac to już koniec ;)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #61922 16 marca 2014, 12:29

Ilona25 napisał(a)

Iwonka, to może zrób test, ja w pierwszej ciąży jak miała pojawić się ciąża to też miałam duże upławy, co chwilę biegłam do toalety, bo myślałam, że to już @ a to były upławy w końcu zrobiłam test i były dwie krechy, piersi nie pamiętam ale chyba dużo później zaczęły boleć, brzucha też nie bo byłam "tłuściutka" :)

Zgłoś nadużycie #61923 16 marca 2014, 12:33

paola napisał(a)

Chyba urodzinki dla męża sie podobały bo mi przyniósł śniadanie do łózka. Wstawiam fotke torciku.

piękny tort, mąż rozumiem fan vw? hehe bo nie jestem w temacie :) a kto robił tort?

Zgłoś nadużycie #61924 16 marca 2014, 12:33

Ilona25 Początkująca
Teraz np. siedzę i kłuje mnie w lewym jajniku...takie szpilkowate kłucie...zrobię test w dniu @ :D Do gin. mam 26.03 :) Ale musiałam się z kimś podzielić z tym, bo od tego myślenia mózg mnie boli ;)

Zgłoś nadużycie #61925 16 marca 2014, 12:34

Konto usunięte
basia, co z testem?

Zgłoś nadużycie #61926 16 marca 2014, 12:35

paola Fajna mama

Ilona25 napisał(a)

Kochana ja juz od sierpnia czekam i nic, staram sie o tym nie myśleć, wiem, ciężko ale jakoś trzeba dac radę.

Zgłoś nadużycie #61927 16 marca 2014, 12:39

Ilona25 Początkująca
Był okres, że mój Mąż uciekał ode mnie, bo jak tylko wracał zza granicy, dopadałam go tylko po to by zajść w ciążę, ale na szczęście mi przeszło :) Chęć bycia znów Mamą sprawiła, że "fisiowałam"....zrobiłam wszystkie potrzebne badania, jestem zdrowa 8 late temu urodziłam zdrowa córkę, a teraz no nie idzie za cholerę!;(

Zgłoś nadużycie #61928 16 marca 2014, 12:40

truskaffka napisał(a)

Witam Kochane!
U m ie pogoda fatalna....leje, wieje i w ogole zal z lozka wychodzic...
Basiu jak tam dzisiejszy test? Bo chyba dzisiaj miala byc powtorka?

Dzięki, niestety nic :( Za dwa tygodnie idę na ten tzw monitoring owulacji, bo w końcu trafiłam na mam nadzieję dobrego lekarza, poprzedni lekarz tak mi wszystko rozregulował, że do dziś nie mogę się pozbierać po tej luteinie a od października byłam pod opieką lekarza dziś jest marzec a ja tak na prawdę nie wiem dlaczego nie mogę mieć więcej dzieci, czy mam problem w głowie i to że bardzo chcę, czy dochodzą do tego tez problemy zdrowotne, mam nadzieję że przy nowym lekarzu wszystko się wyjaśni :)

Zgłoś nadużycie #61929 16 marca 2014, 12:41

paola napisał(a)

Kochana ja juz od sierpnia czekam i nic, staram sie o tym nie myśleć, wiem, ciężko ale jakoś trzeba dac radę.

hehe witaj w klubie ja też od sierpnia :)

Zgłoś nadużycie #61930 16 marca 2014, 12:41

truskaffka Gotowa na wszystko
Basia testowalas?

Lauren czy to jest na pewno wynik bbetahcg? Do wyniku bety musza byc waftosci podane i na ich podstawie sie interpretuje. Czy oni ci tam w tym labie nie zrobiki testu ciazowego plytkowego po prostu? Bo for a tego wyniku mnie zadziwia...