Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #61791 15 marca 2014, 8:19

paola Fajna mama
Dziś urodziny męża i wieczorem goście. dużo pracy przede mną a juz mi się nie chce, zważywszy ze o 2.30 była pobudka bo ogladałm mecz Agnieszki Radwańskiej. Swoją drogą to urodziny sa drogie.

Zgłoś nadużycie #61792 15 marca 2014, 8:20

paola Fajna mama
A własnie basiu trzymam kciuki i ja.

Zgłoś nadużycie #61793 15 marca 2014, 8:23

hakuna.matata Supermama

paola napisał(a)

Dziś urodziny męża i wieczorem goście. dużo pracy przede mną a juz mi się nie chce, zważywszy ze o 2.30 była pobudka bo ogladałm mecz Agnieszki Radwańskiej. Swoją drogą to urodziny sa drogie.

Co dobrego robisz? Kupowalas jakis prezent mezowi? Nie jestem az takim kibicem zeby w nocy wstawac :D

maslanka napisał(a)

Hakuna Ty zaszlas normalnie w ciążę, czy bralas jakieś wspomagacze typu dupek ?

Zadnych dupkow, sama natura :) i to w dodatku bez wiedzy ktora posiadam dzieki fm oraz bez mozliwosci wyliczenia dni plodnych, bo tak jak pisalam @ zupelnie mi sie zawiesil na pol roku :)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #61794 15 marca 2014, 8:28

hakuna.matata Supermama
Inezka swietny pomysl z ta tabelka!!!! A moze zrobimy taka ogolnodostepna taka jak mamy w linku do testowania? Tylko trzeba by bylo to ogarnac zeby bylo czytelne.
I ja musle ze nagroda moze byc jedzenie, cos co ktos lubi, np ciasto albo czekolada na drugie sniadanie. Jestem zdania ze nawet podczas diety nie wolno odmawiac sobie zupelnie slodyczy lub fast foodow bo organizm musi umiec je trawic. Oczywiscie wszystko z umiarem a nie cala duza pizza na raz ;)

Zgłoś nadużycie #61795 15 marca 2014, 8:29

paola Fajna mama
mam zamówiony specjalny tort, jakies dwie sałatki, pieczarki, schabik, kotleciki po nimiecku itp. Potem wrzucę fotkę tortu. jako, ze mąż i ja jestesmy fanami samochodów to dostal prezent do swojej perełki samochodu zlotowego: kosmetyki z firmy Meguiars.

Zgłoś nadużycie #61796 15 marca 2014, 8:33

takasobieja Fajna mama

angel napisał(a)

a myslicie ze siemie lniane moze przyspieszyc owulacje? bo wczesniej go nie pilam w tym miesiacu zaczelam.

Przyspieszy? Nie :) ale poprawi jakoś śluzu :)

Zgłoś nadużycie #61797 15 marca 2014, 8:36

takasobieja Fajna mama

Inezka napisał(a)

Dziewczyny, to ja mam radę dla tych co potrzebują "kopa" żeby wziąść się za siebie.. taki plan:
robimy tabelkę na 10 dni. kolumny to dni tygodnia, wiersze to 4 punkty.
1. nie jem między posiłkami
ustalasz sobie o której godzinie jesz, np. 8, 10, 14, 16, 19 (to są moje godziny). Regularność MUSI być bo tylko jedząc możesz schudnąć.
2. nie jem po 19.00 - choćby ssało, męczyło, paliło się i waliło -NIE JEM NIC. Daje odpocząć żołądkowi.
W nagrode za wtrwalość można sobie zrobić coś pysznego na śniadanie. Nagrody są fajne!!!
3. Nie jem słodyczy
4. Ruch. Choćby długi spacer, siłownia, rower - COKOLWIEK!
I teraz tak:
Stawiasz sobie "x lub V" że punkt tego dnia zaliczony. Na 10 dni wychodzi 40 punktów. Na zaliczenie ustalasz że musisz zdobyć punktów powiedzmy 36.
Wygrasz, robisz sobie nagrodę - np. nie planowany shoping, fryzjer, kosmetyczka...
I najważniejsze - ważysz się w pierwszy dzień, i kolejny po tabeleczce.
EFEKT GWARANTOWANY!!!
Robiłam tak dwa miesiące przed ślubem :( 1kg w dół :( nie wiem czy to tarczyca, czy pco, ale żyć się nie chce
Można sobie tabeleczkę zrobić swoją, wg uznania. Ta jest moja - sprawdzona.
Do dzieła dziewczyny!!!
Plaża już tuż - tuż :)
Ja tez sie jej trzymam, przez sąsiadkę. Robię to dla niej, razem jest raźniej. Ale co za probolem motywować się na forum ?? ?
Kto dołącza?
:)

Przed ślubem się tak katowałam 2 miesiące i 1 kg w dół :( nie wiem  czy to tarczyca, czy pco, ale żyć się nie  chce :(

Zgłoś nadużycie #61798 15 marca 2014, 8:40

Szpilkka Supermama

paola napisał(a)

ile płaciłaś za tort?

Zgłoś nadużycie #61799 15 marca 2014, 8:47

paola Fajna mama
Jeszcze nie wiem bo sie robi. Ale pewnie gdzies 60-70 zł

Zgłoś nadużycie #61800 15 marca 2014, 8:55

hakuna.matata Supermama
Paola to na prezencie nie oszczedzalas :)
Pracowalam w firmie zajmujacej sie auto detailingiem :)
I jak mozna tez prosic o zdjecie przysmakow :)

Zgłoś nadużycie #61801 15 marca 2014, 8:58

maslanka Fajna mama
Pomysł z ta ogolnodostepna tabelka jest w cipoche :D jestem jak najbardziej za!! Tylko czy ktoś potrafi coś takiego zrobić ??

Zgłoś nadużycie #61802 15 marca 2014, 8:59

paola Fajna mama

hakuna.matata napisał(a)

Paola to na prezencie nie oszczedzalas :)
Pracowalam w firmie zajmujacej sie auto detailingiem :)
I jak mozna tez prosic o zdjecie przysmakow :)

Taki mi sie wymarzony trafił, ze nie umiem oszczędzać na nim, wole kupic coś jemu i zrobić mu przyjemność niż sobie.
hakuna to wiesz o jakie kosmetyki mi chodzi :0

Zgłoś nadużycie #61803 15 marca 2014, 9:06

hakuna.matata Supermama

paola napisał(a)

Taki mi sie wymarzony trafił, ze nie umiem oszczędzać na nim, wole kupic coś jemu i zrobić mu przyjemność niż sobie.

no wiem wiem :) i trochę Ci współczuję, bo prowadziłam też forum dla maniaków błyszczących aut i mimo, ze zajmowałam się tymkilka lat temu to do tej pory jestem w szoku jak FACECI wypowiadają się na temat czystości, polerowania, dopieszczania swoich samochodów i ile czasu im to zajmuje :D

Zgłoś nadużycie #61804 15 marca 2014, 9:10

hakuna.matata Supermama

maslanka napisał(a)

Pomysł z ta ogolnodostepna tabelka jest w cipoche :D jestem jak najbardziej za!! Tylko czy ktoś potrafi coś takiego zrobić ??

ja nie umiem utworzyć takiego pliku dostępnego dla wszystkich :/

Zgłoś nadużycie #61805 15 marca 2014, 9:13

paola Fajna mama

hakuna.matata napisał(a)

no wiem wiem :) i trochę Ci współczuję, bo prowadziłam też forum dla maniaków błyszczących aut i mimo, ze zajmowałam się tymkilka lat temu to do tej pory jestem w szoku jak FACECI wypowiadają się na temat czystości, polerowania, dopieszczania swoich samochodów i ile czasu im to zajmuje :D

jak za długo siedzi w garażu to mu to po prostu mówię że już kolej na mnie albo czasem ide do garazu i mówię; kochanie nie wiem ja ty ale ja jestem bez majtek... zawsze działa.
Kocham go za to że ma taką pasję i taka wiedze i go bardziej motywuje i podpowiadam co mi sie podoba i co mógłby zrobic. Długi temat do pisania a ja mam tyle roboty i tu doskakuje.

Zgłoś nadużycie #61806 15 marca 2014, 9:18

hakuna.matata Supermama

paola napisał(a)

jak za długo siedzi w garażu to mu to po prostu mówię że już kolej na mnie albo czasem ide do garazu i mówię; kochanie nie wiem ja ty ale ja jestem bez majtek... zawsze działa.
Kocham go za to że ma taką pasję i taka wiedze i go bardziej motywuje i podpowiadam co mi sie podoba i co mógłby zrobic. Długi temat do pisania a ja mam tyle roboty i tu doskakuje.

hehehe dobre dobre :)
to juz nie zagaduje bo tez mam troche roboty i wiem ze to temat rzeka :)
wpadne pozniej paaa :)

Zgłoś nadużycie #61807 15 marca 2014, 9:21

takasobieja Fajna mama

paola napisał(a)

Ja na moim też nie oszczędzam! Nie umiem, wszystko bym na niego wydała, kupiłam mu zegarek armaniego, łańcuszek złoty z krzyżykiem itd. I bez kitu, w ogole nie żałuję. On ma zresztą tak samo, wszystko by mi kupił. No ale trzeba odkładać :D jedno jest pewne! Na tuning auta bym mu nie dała :D bo u niego to już by szło w mega tysiącach. Cale szczeście mamy teraz starego złomka i nic w nim nie robi :D

Zgłoś nadużycie #61808 15 marca 2014, 9:23

paola Fajna mama

takasobieja napisał(a)

Ja na moim też nie oszczędzam! Nie umiem, wszystko bym na niego wydała, kupiłam mu zegarek armaniego, łańcuszek złoty z krzyżykiem itd. I bez kitu, w ogole nie żałuję. On ma zresztą tak samo, wszystko by mi kupił. No ale trzeba odkładać :D jedno jest pewne! Na tuning auta bym mu nie dała :D bo u niego to już by szło w mega tysiącach. Cale szczeście mamy teraz starego złomka i nic w nim nie robi :D

no u nas własnie w takich tysiącach idzie ale na modyfikację auta w dobrym tego słowa znaczeniu a nie jakis tam "wieś tuning".

Zgłoś nadużycie #61809 15 marca 2014, 9:43

mamelka Fajna mama
Hej, ale u mnie ciemno i straszliwie wieje

Zgłoś nadużycie #61810 15 marca 2014, 9:55

mamelka Fajna mama

angel napisał(a)

a myslicie ze siemie lniane moze przyspieszyc owulacje? bo wczesniej go nie pilam w tym miesiacu zaczelam.

Przyspieszyć na pewno nie, ale tak jak takasobieja mówi, poprawi śluz, chociaż ja jem codziennie na śniadanie od pół roku i jakieś wielkiej poprawy nie zauważyłam, olej z wiesiołka dał lepsze rezultaty, ale każda z nas jest inna :)