Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #61771 14 marca 2014, 21:52

Tasiemka Supermama
ja tez uciekam kochane :) jutro o 6 pobudka ;/ kolorowych snów i samych motywacji i w ogóle :P samych pozytywnych rzeczy hehe :D :P paaaaaaaaaaaaaaa

Zgłoś nadużycie #61772 14 marca 2014, 21:53

basia3030 Zaprawiona w bojach

hakuna.matata napisał(a)

to dla Ciebie cien cienowaty? :P To jest blada kreska a nie cień!!! :)

Tak, tylko trzeba zaznaczyć, że ten test pływał w wodzie i odłożyłam go na półkę bo stwierdziłam że nic z tego a te kreski zobaczyłam wczoraj wieczorem jak wróciłam z pracy poszukałam test przez ciekawość :) Dzisiejsza kreska jest tak blada, że aparat jej nie chwyta, tak że nie mam sensu wstawiać.
dobranoc :)

Zgłoś nadużycie #61773 14 marca 2014, 22:02

Inezka Gotowa na wszystko

motyl1909 napisał(a)

coś tam jest... oby w niedzielę pokazało się wyraźnie :)

co do motywacji... wiecie, mówiłam tak samo jak wy. Że od jutra zacznę. Ale powiem wam coś. Wkurzałam się, że jest tyle szczupłych dziewczyn, tylko nie ja :( i było mi przykro, bo nie podobam się sobie. Mam okropny brzuchol, mega rozstępy na nogach. No i nie wytrzymałam, napisałam do Chodakowskiej wiadomość na FB, wysłałam swoje aktualne zdjęcia w bieliźnie i poprosiłam o pomoc i motywację. Jakie było moje zdziwienie kiedy ewa mi odpisała! Napisałam mi co mam ćwiczyć i ile, i trzyma kciuki. Pisałam z nią 5.03, a więc 5.04 muszę jej wysłać zdjęcia nowe po ćwiczeniach. Jest się czym chwalić, mija 10 dni jutro jak codziennie ćwiczę i widzę ZNACZNĄ poprawę. Ale też jem dietetycznie. Brzuszek robi mi się płaski - zaczynam to kochać :) i choć jestem mega zmęczona, to nie zasnę póki nie poćwiczę. Poza tym, do lata zostały 3 miesiące - czy chcecie być wielorybami chowającymi się w sukienki zamiast latać w pięknych plażowych strojach? :) ja nie! dlatego ćwiczę i wytrwam, wierzę w to :) w czerwcu będę jak ta lala :D KONIEC PRZEMÓWIENIA :P

Dobranoc :)

super, trzymam kciuki! :)

Zgłoś nadużycie #61774 14 marca 2014, 22:02

maslanka Fajna mama
Dziewczyna z tatuazem na tvn :D jutro na 6 do roboty ale film muszę obejrzeć
Dobranoc kochane :*
Basia trzymam kciuki!!

Zgłoś nadużycie #61775 14 marca 2014, 22:06

hakuna.matata Supermama

maslanka napisał(a)

Dziewczyna z tatuazem na tvn :D jutro na 6 do roboty ale film muszę obejrzeć
Dobranoc kochane :*
Basia trzymam kciuki!!

ale amerykańska wersja :(

Tasiemka napisał(a)

hakuna sportowiec? trener czy co? :> pochwal się :)

piłkarz :P

Tasiemka napisał(a)

brawo! :D Ewka motywuje, mam ją na fb od roku... i jakoś się zebrać nie mogę, jestem leń :P przyznaję się, ale spoko, że na Ciebie to działa, może ja też się zawezmę od poniedziałku :P

dobranoc :P

Ciebie nie motywuje bo dla ciebie jest osobą anonimową. A jak Motyl do niej napisała i w dodatku dostała odpowiedz z wiadomoscią, ze Ewa czeka na jej postępy to jak ma nie być zmotywowana?
Motylku bardzo się cieszę, ze widzisz sens ćwiczen! Bo to jest najwazniejsze aby efekty jeszcze bardziej nas nakręcały i żeby nigdy nie spoczywac na laurach bo sport powinien nam towarzyszyć przez całe życie dla zdrowia i urody :)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #61776 14 marca 2014, 22:10

Dziewczyny, to ja mam radę dla tych co potrzebują "kopa" żeby wziąść się za siebie.. taki plan:
robimy tabelkę na 10 dni. kolumny to dni tygodnia, wiersze to 4 punkty.
1. nie jem między posiłkami
ustalasz sobie o której godzinie jesz, np. 8, 10, 14, 16, 19 (to są moje godziny). Regularność MUSI być bo tylko jedząc możesz schudnąć.
2. nie jem po 19.00 - choćby ssało, męczyło, paliło się i waliło -NIE JEM NIC. Daje odpocząć żołądkowi.
W nagrode za wtrwalość można sobie zrobić coś pysznego na śniadanie. Nagrody są fajne!!!
3. Nie jem słodyczy
4. Ruch. Choćby długi spacer, siłownia, rower - COKOLWIEK!

I teraz tak:
Stawiasz sobie "x lub V" że punkt tego dnia zaliczony. Na 10 dni wychodzi 40 punktów. Na zaliczenie ustalasz że musisz zdobyć punktów powiedzmy 36.
Wygrasz, robisz sobie nagrodę - np. nie planowany shoping, fryzjer, kosmetyczka...
I najważniejsze - ważysz się w pierwszy dzień, i kolejny po tabeleczce.
EFEKT GWARANTOWANY!!!

Można sobie tabeleczkę zrobić swoją, wg uznania. Ta jest moja - sprawdzona.

Do dzieła dziewczyny!!!
Plaża już tuż - tuż :)
Ja tez sie jej trzymam, przez sąsiadkę. Robię to dla niej, razem jest raźniej. Ale co za probolem motywować się na forum ?? ?

Kto dołącza?

:)

Zgłoś nadużycie #61777 14 marca 2014, 22:20

Edka82 Fajna mama
Dobranoc :0

Zgłoś nadużycie #61778 14 marca 2014, 22:35

Edka82 napisał(a)

Dobranoc :0

ja się przespałam o 18.00 bo tatuś Muminka z Muminkiem pojechali na basen...i pewnie teraz szybko nie zasnę.. :(

Zgłoś nadużycie #61779 14 marca 2014, 23:04

mamelka Fajna mama

takasobieja napisał(a)

Hmm no ja w sumie mam objawy pco, tycie (waga mi teraz stanęla), wypadanie włosów, ciemne owłosienie na skórze, szczególnie rękach i brzuchu :/ i tyje w brzuch, kiedys tak nie tyłam... a teraz wyglądam jak w ciaży
0

Ja z wagą przy PCOS na szczęście nie mam problemów, przy wzroście ponad 170 cm ważę 54-55 kg, ale wiadomo jakbym się zaczęła opychać to waga poszła by z pewnością do góry, a jeśli chodzi o włosy to mi też lecą jak szalone, czasem aż boję się czesać, ale już sama nie wiem czy to wina tarczycy czy pcos

Zgłoś nadużycie #61780 14 marca 2014, 23:06

mamelka Fajna mama

Beata79 napisał(a)

to tylko prolaktyne masz za wysoka czy jeszcze dodatkowo coś?

Oprócz prolaktyny miałam jeszcze podwyższone TSH, po lekach jest w normie :)

Zgłoś nadużycie #61781 14 marca 2014, 23:08

mamelka Fajna mama

basia3030 napisał(a)

Witam, przepraszam, że nic nie pisałam, ale czasu nie miałam. Wczoraj z rana musiałam odwieść męża do pracy, bo se popił wieczorem, potem biegiem do gina, bo znajoma załatwiła mi wizytę chyba u najlepszego ginekologa w Krakowie, byłam na fnz a czułam się jakbym była na prywatnej wizycie. Zrobiłam test wczoraj rano ale nim pojawił się wynik wpadł mi do wody więc go odstawiłam. Gdy wróciłam wieczorem po pracy patrzę a tam dwie kreski, przy czym ta druga taka cienka i słaba, więc nie wiem czy to efekt kąpieli?
Dziś powtórzyłam po południu, ale na początku nic a później jak wyschnął to jest ledwo widoczna druga kreska. Jedynie co to pobolewa mnie podbrzusze ale tylko czasem. Wczoraj w nocy jak wracałam straciłam równowagę (nigdy nic takiego nie miałam) i mało się nie przewróciłam, dobrze że szłam z koleżanką i mnie przytrzymała i to wszystkie moje objawy ewentualnej ciąży. Czekam do niedzieli, i powtórzę test o ile nie pojawi się @ :(

Basia, trzymam kciuki, czuję, że to fasolinka u Ciebie w brzuszku :)

Zgłoś nadużycie #61782 14 marca 2014, 23:10

mamelka Fajna mama

maslanka napisał(a)

Zapach benzyny.....uwielbiam wręcz :D i butapren tez lubię :)

ooooo, ja też i zapach kamfory, mogłabym to wąchać cały dzień ;)

Zgłoś nadużycie #61783 14 marca 2014, 23:13

mamelka Fajna mama

takasobieja napisał(a)

Wspaniała... dziękuje :D jestem okropną zrzędą i marudą! Wiem to i się przyznaje ! Ale z nim nie idzie inaczej.... :P wlasnie sie rozebrał i położył do łózka, a ciuchy leżą na podłodze "bo on je jutro ubiera" :P :/ no i nie miał gdzie położyć...

Hehe, mój czasem robi podobnie, już przestałam na to zwracać uwagę :)

Zgłoś nadużycie #61784 14 marca 2014, 23:19

mamelka Fajna mama

basia3030 napisał(a)

Tak, tylko trzeba zaznaczyć, że ten test pływał w wodzie i odłożyłam go na półkę bo stwierdziłam że nic z tego a te kreski zobaczyłam wczoraj wieczorem jak wróciłam z pracy poszukałam test przez ciekawość :) Dzisiejsza kreska jest tak blada, że aparat jej nie chwyta, tak że nie mam sensu wstawiać.

Basia blada kreska to też kreska, zrób bete, albo jutro test z porannego moczu :)

Zgłoś nadużycie #61785 14 marca 2014, 23:21

mamelka Fajna mama
Dobrej nocki wszystkim :)

Zgłoś nadużycie #61786 15 marca 2014, 7:27

Szpilkka Supermama

basia3030 napisał(a)

Mam poprzednie testy jak robiłam i dla porównania tam po czasie nic nie wychodziło, dla tego też nie ukrywam że jest we mnie duży cień nadziei :) i znów dostane w policzek jeśli przyjdzie @ :(

Basiu no widac druga kreske, tylko z doswiadczenia wiem ze te testy po wyschnieciu lubia wychodzic falszywie pozytywne bo sama mialam taka sytuacje. Nie mniej jednak trzymam kciuki za pozytywny kolejny test :)

Zgłoś nadużycie #61787 15 marca 2014, 7:36

maslanka Fajna mama
Dzień dobry :) witam was w ten....deszczowy dzień :D

Zgłoś nadużycie #61788 15 marca 2014, 7:45

maslanka Fajna mama
Hakuna Ty zaszlas normalnie w ciążę, czy bralas jakieś wspomagacze typu dupek ?

Zgłoś nadużycie #61789 15 marca 2014, 8:09

angel Fajna mama
witam basiu trzymam kciuki za pozytyw obys jutro rano wkleila nam fotke II kreseczek :-) u mnie ten cykl jakis dziwny tempka dziwnie spokojna dzisiaj mam jakis spadek nie wiem dlaczego bo z wykresu wyglada to jak owulacja ale po sobie tego nie czuje pobolewa mnie troche brzuch dolem i to wszystko nie wiem juz sama zobacze jutro czy wzrosnie.

Zgłoś nadużycie #61790 15 marca 2014, 8:11

angel Fajna mama
a myslicie ze siemie lniane moze przyspieszyc owulacje? bo wczesniej go nie pilam w tym miesiacu zaczelam.