Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #61671 14 marca 2014, 20:21

takasobieja Fajna mama
Basia, a co gin mówił?

Zgłoś nadużycie #61672 14 marca 2014, 20:21

Tasiemka Supermama

takasobieja napisał(a)

Bo mówię, że prawie każde :) ... to zależy też od marki i gazu, masz sekwencję? A jaka masz markę i model a jaki miałaś kiedys (auta)?

tera mamy audi a 3 i sekwencje, a wczesniej mielismy honde civic... i tez była sekwencja... aa tam ja się nie znam na autach :P wiem tylko, że jak bierze olej to źle :P

Zgłoś nadużycie #61673 14 marca 2014, 20:21

Konto usunięte

basia3030 napisał(a)

Witam, przepraszam, że nic nie pisałam, ale czasu nie miałam. Wczoraj z rana musiałam odwieść męża do pracy, bo se popił wieczorem, potem biegiem do gina, bo znajoma załatwiła mi wizytę chyba u najlepszego ginekologa w Krakowie, byłam na fnz a czułam się jakbym była na prywatnej wizycie. Zrobiłam test wczoraj rano ale nim pojawił się wynik wpadł mi do wody więc go odstawiłam. Gdy wróciłam wieczorem po pracy patrzę a tam dwie kreski, przy czym ta druga taka cienka i słaba, więc nie wiem czy to efekt kąpieli?
Dziś powtórzyłam po południu, ale na początku nic a później jak wyschnął to jest ledwo widoczna druga kreska. Jedynie co to pobolewa mnie podbrzusze ale tylko czasem. Wczoraj w nocy jak wracałam straciłam równowagę (nigdy nic takiego nie miałam) i mało się nie przewróciłam, dobrze że szłam z koleżanką i mnie przytrzymała i to wszystkie moje objawy ewentualnej ciąży. Czekam do niedzieli, i powtórzę test o ile nie pojawi się @ :(

wrzuć nam fotkę testu po wyschnięciu! :)

Zgłoś nadużycie #61674 14 marca 2014, 20:22

hakuna.matata Supermama

basia3030 napisał(a)

Witam, przepraszam, że nic nie pisałam, ale czasu nie miałam. Wczoraj z rana musiałam odwieść męża do pracy, bo se popił wieczorem, potem biegiem do gina, bo znajoma załatwiła mi wizytę chyba u najlepszego ginekologa w Krakowie, byłam na fnz a czułam się jakbym była na prywatnej wizycie. Zrobiłam test wczoraj rano ale nim pojawił się wynik wpadł mi do wody więc go odstawiłam. Gdy wróciłam wieczorem po pracy patrzę a tam dwie kreski, przy czym ta druga taka cienka i słaba, więc nie wiem czy to efekt kąpieli?
Dziś powtórzyłam po południu, ale na początku nic a później jak wyschnął to jest ledwo widoczna druga kreska. Jedynie co to pobolewa mnie podbrzusze ale tylko czasem. Wczoraj w nocy jak wracałam straciłam równowagę (nigdy nic takiego nie miałam) i mało się nie przewróciłam, dobrze że szłam z koleżanką i mnie przytrzymała i to wszystkie moje objawy ewentualnej ciąży. Czekam do niedzieli, i powtórzę test o ile nie pojawi się @ :(

To jak byłas u gina to nie mogłas powiedziec ze podejrzewasz ze mozesz byc w ciąży? Moze by sprawdzil?
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #61675 14 marca 2014, 20:22

Tasiemka Supermama

anastazjaaa napisał(a)

A do tego nie powinno się dolewac oleju na ciepły silnik,

to wieeeem :D chodziłam na prawo jazdy ej :P

Zgłoś nadużycie #61676 14 marca 2014, 20:23

Tasiemka Supermama

basia3030 napisał(a)

ooooo trzymam kciuki za więcej objawów "ewentualnej" ciąży :D

Zgłoś nadużycie #61677 14 marca 2014, 20:23

takasobieja Fajna mama

anastazjaaa napisał(a)

A do tego nie powinno się dolewac oleju na ciepły silnik,

No nie powinno :) ale jeśli jesteś w trasie, to lepiej troszkę dolać żeby było trochę ponad minimum niż przegrzać silnik brakiem oleju :D

Zgłoś nadużycie #61678 14 marca 2014, 20:23

hakuna.matata Supermama

maslanka napisał(a)

Darien mi też się pupa odparza od popdasek Hehe :) od tamponow też boli mnie brzuch i zakładam je sporadycznie ;) imprezy itp.

takasobieja napisał(a)

Mnie też pobolewa, ale czego się nie robi dla komfortu w majtasach :D kocham tampony! Jakbym była na bezludnej wyspie i rybka zapytała mnie o 3 rzeczy - to na pewno tampony, szampon i pasta do zębów :D

Tasiemka napisał(a)

witam w klubie odparzonych dupsk :D :P ;/

Hrabianki :D

takasobieja napisał(a)

Mojjego męża obiadek :D fuj, ale mi po tych sushi ręce waliły!

pycha :) Paluszek krabowy a drugi rodzaj to co?
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #61679 14 marca 2014, 20:24

Tasiemka Supermama
takasobieja :D nie wiedziałam, że ty taka obcykana nawet w samochodach :D :P

Zgłoś nadużycie #61680 14 marca 2014, 20:24

Konto usunięte
Basia, super wiadomość ;)

Zgłoś nadużycie #61681 14 marca 2014, 20:25

takasobieja Fajna mama
Ciągle mi siedwa razy wklejają posty :P

Zgłoś nadużycie #61682 14 marca 2014, 20:25

takasobieja Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

tera mamy audi a 3 i sekwencje, a wczesniej mielismy honde civic... i tez była sekwencja... aa tam ja się nie znam na autach :P wiem tylko, że jak bierze olej to źle :P

Jeśli olej by zjadał benzyniak czy diesel to źle, ale niby przy gazie (nie jest to porządane) niestety tak sie zdarza :)

Zgłoś nadużycie #61683 14 marca 2014, 20:26

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

to wieeeem :D chodziłam na prawo jazdy ej :P

Serio, mi takich rzeczy na kursie nie mówili, dowiedziałam się od mechanika,
Ale prawko robiłam 11 lat temu więc....

Zgłoś nadużycie #61684 14 marca 2014, 20:27

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

No nie powinno :) ale jeśli jesteś w trasie, to lepiej troszkę dolać żeby było trochę ponad minimum niż przegrzać silnik brakiem oleju :D

No proszę tego tez nie wiedziałam, dzięki przyda się taka informacja ;)

Zgłoś nadużycie #61685 14 marca 2014, 20:27

takasobieja Fajna mama

anastazjaaa napisał(a)

Serio, mi takich rzeczy na kursie nie mówili, dowiedziałam się od mechanika,
Ale prawko robiłam 11 lat temu więc....

Mi też nie :P ale mój mąż mechanik z zawodu wyuczonego i z 4 lata pracował w zawodzie, a teraz zmienił branże :P

Zgłoś nadużycie #61686 14 marca 2014, 20:27

Tasiemka Supermama

takasobieja napisał(a)

Jeśli olej by zjadał benzyniak czy diesel to źle, ale niby przy gazie (nie jest to porządane) niestety tak sie zdarza :)

przekaże małżowi ,ale nie wiem czy to go przekona :P on jest uparty i zawsze musi mieć wszystko cacy... ;/

Zgłoś nadużycie #61687 14 marca 2014, 20:28

Szpilkka Supermama
Basia jeśli test wysechł to już nie jest wiarygodny, tym bardziej jak wpadł do wody.

Zgłoś nadużycie #61688 14 marca 2014, 20:29

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

Mi też nie :P ale mój mąż mechanik z zawodu wyuczonego i z 4 lata pracował w zawodzie, a teraz zmienił branże :P

To fajnie ze ma pojęcie, mój to tylko kolo potrafi zmienić i na tym koniec jego wiedzy samochodowej ;)

Zgłoś nadużycie #61689 14 marca 2014, 20:30

Konto usunięte

Szpilkka napisał(a)

Basia jeśli test wysechł to już nie jest wiarygodny, tym bardziej jak wpadł do wody.

Ale drugi nie wpadł ;)

Trzymamy kciuki

Zgłoś nadużycie #61690 14 marca 2014, 20:31

Szpilkka Supermama

anastazjaaa napisał(a)

Ale drugi nie wpadł ;)

Trzymamy kciuki

ale Basia napisała, że po wyschnięciu była druga kreseczka ;-) . Tak czy inaczej mam nadzieję, że to ciążowa kreseczka :-)