Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #60351 6 marca 2014, 16:09

Konto usunięte

paola napisał(a)

100% Poliester

aha. no to nie rozprasujesz do końca.. musiałabys wyprać.

Zgłoś nadużycie #60352 6 marca 2014, 16:11

Szpilkka Supermama

Tasiemka napisał(a)

ej czytałam u październikówek, że jedna spodziewa się bliźniaków... i tak sobie myślę, że gdyby coś... to u mnie też jest taka szansa... moja babcia jest z bliźniaków, miała bliźniaki, tyle tylko, że zmarły...zaraz po porodzie 2 dni...taty pokolenie nie miało... i moje jeszcze też nie... więc, jakaś tam szansa jest :D

ja zawsze mówiłam mężowi, że chce troje dzieci :P najpierw jedno potem bliźniaki :D , bo jakbyśmy mieli najpierw bliźniaki, to pewnie by się nie zdecydował na trzecie :P

no własnie też słyszałam o tym. moja koleżanka urodziła bliźniaki bo .... jej babcia to jedna z bliźniaczek, więc ona nie miała bliźniaków, jej córka też nie miała, dopiero jej dzieci (czyli moja koleżanka) mogły miec i faktycznie się sprawdziło. Jakoś co drugie pokolenie się liczy. :-) U mnie w rodzinie są bliźniaczki, ale na szczęście w żaden sposób u mnie nie mogło by ich byc ;-)

Zgłoś nadużycie #60353 6 marca 2014, 16:12

paola Fajna mama

darien napisał(a)

aha. no to nie rozprasujesz do końca.. musiałabys wyprać.

Wyprałam i nic. może jeszcze raz spróbuje

Zgłoś nadużycie #60354 6 marca 2014, 16:16

Konto usunięte
Zamocz i prasuj, Zamocz i prasuj, za każdym razem zagniecienie będzie mniejsze

Zgłoś nadużycie #60355 6 marca 2014, 16:17

Konto usunięte
Co do bliźniąt, ja nie miałabym nic przeciwko, rok czasu męża namawialam na dziecko, wiec o trzecim mogę zapomnieć, a tak mialabym dwojkenna raz, dla mnie rewelka

Zgłoś nadużycie #60356 6 marca 2014, 16:21

Konto usunięte
fajne takie dwa małe niunie :D

Zgłoś nadużycie #60357 6 marca 2014, 16:22

Szpilkka Supermama
ja dzieci nie mam, ale nie chciała bym miec bliźniaków, chyba nie dała bym rady sama. Jeszcze pies do tego ;/

Zgłoś nadużycie #60358 6 marca 2014, 16:23

paola Fajna mama

Szpilkka napisał(a)

no własnie też słyszałam o tym. moja koleżanka urodziła bliźniaki bo .... jej babcia to jedna z bliźniaczek, więc ona nie miała bliźniaków, jej córka też nie miała, dopiero jej dzieci (czyli moja koleżanka) mogły miec i faktycznie się sprawdziło. Jakoś co drugie pokolenie się liczy. :-) U mnie w rodzinie są bliźniaczki, ale na szczęście w żaden sposób u mnie nie mogło by ich byc ;-)

Ej nie straszcie mnie... u mojego męża babcia jest z bliźniąt i jeszcze nikt w jego lini nie ma to chyba czas na mnie, jak się nam w końcu uda to zaraz będzie z grubej rury hehe

Zgłoś nadużycie #60359 6 marca 2014, 16:23

Konto usunięte

Szpilkka napisał(a)

ja dzieci nie mam, ale nie chciała bym miec bliźniaków, chyba nie dała bym rady sama. Jeszcze pies do tego ;/

w sumie obowiazków dwa razy wiecej :D ale przecież jak są to nic nikt nie poradzi :D

Zgłoś nadużycie #60360 6 marca 2014, 16:25

Inezka Gotowa na wszystko
hej :*
bliźnięta... słowo które już zawsze będzie wywoływało u mnie dreszcze... :(

Zgłoś nadużycie #60361 6 marca 2014, 16:26

Konto usunięte

Inezka napisał(a)

hej :*
bliźnięta... słowo które już zawsze będzie wywoływało u mnie dreszcze... :(

:(

Zgłoś nadużycie #60362 6 marca 2014, 16:27

Inezka Gotowa na wszystko
podobno bliźnięta zwykle są uwarunkowane genetycznie, i zwykle co drugie pokolenie. Częściej ze strony matki ciężarnej. U nas akurat teściowa jest z bliźniąt...

Zgłoś nadużycie #60363 6 marca 2014, 16:28

Szpilkka Supermama

paola napisał(a)

Ej nie straszcie mnie... u mojego męża babcia jest z bliźniąt i jeszcze nikt w jego lini nie ma to chyba czas na mnie, jak się nam w końcu uda to zaraz będzie z grubej rury hehe

hmm nie wiem jak to się tyczy facetów. Mi się wydaje że to raczej twoja broszka, więc jak od twojej strony nie było to nie będziesz miala ;-)

Zgłoś nadużycie #60364 6 marca 2014, 16:28

paola Fajna mama

Inezka napisał(a)

podobno bliźnięta zwykle są uwarunkowane genetycznie, i zwykle co drugie pokolenie. Częściej ze strony matki ciężarnej. U nas akurat teściowa jest z bliźniąt...

Eh to może mnie to ominie. Wystarczy że jestem zodiakalnym Bliżniakiem

Zgłoś nadużycie #60365 6 marca 2014, 16:29

paola Fajna mama

Inezka napisał(a)

Eh to może mnie to ominie. Wystarczy że jestem zodiakalnym Bliżniakiem

Zgłoś nadużycie #60366 6 marca 2014, 16:29

Tasiemka Supermama

Szpilkka napisał(a)

mam kolegów bliźniaków w swoim wieku :) i rozmawiałam kiedyś z ich mamą... to mówi, że jak się dowiedziała to przeryczała chyba tydzień, bo stwierdziła, że nie da rady... ale w końcu rodzina się za nią wzięła... siostry, bracia, szwagry i inne bratowe :D pomagali i dali radę ;) teraz mówi, że to najcudowniejszy okres w jej życiu i że śmiać się jej chce z tego, że tyle wtedy przeryczała zamiast się cieszyć :P

Zgłoś nadużycie #60367 6 marca 2014, 16:30

Aniussia Gotowa na wszystko
elo dziewczyny :* ja w razie co żyje :D i dalej termin sie nie zmienia co do testowania :) ostatnio mało czas mam ale podczytyje Was ;) u mnie za pare dni owulka i bedziemy probowac :D moze sie uda :D Trzymam kciuki za Was Kochane :*

Zgłoś nadużycie #60368 6 marca 2014, 16:31

Tasiemka Supermama

anastazjaaa napisał(a)

Hello a ja robie pizze z waszego wczorajszego przepisu, ciasto juz rośnie, jeszcze godzinka i będziemy jeść

kochana możesz mi napisać ten przepis, ja wczoraj napisałam go na kartce i nie wiem gdzie ją palnęłam, a planuje ją robić dziś :D

Zgłoś nadużycie #60369 6 marca 2014, 16:31

Aniussia Gotowa na wszystko
a co do blizniakow ;d to u mojej tesciowej i jej brata są blizniaki i jak powiedzialam ostatnio mojemu, ze nie chcialabym blizniakow to powiedział ze on by sie cieszył i by chcial ;D w szoku bylam :D

Zgłoś nadużycie #60370 6 marca 2014, 16:31

Tasiemka Supermama

Aniussia napisał(a)

elo dziewczyny :* ja w razie co żyje :D i dalej termin sie nie zmienia co do testowania :) ostatnio mało czas mam ale podczytyje Was ;) u mnie za pare dni owulka i bedziemy probowac :D moze sie uda :D Trzymam kciuki za Was Kochane :*

nooo heeeej :) to trzymamy kciuki za owocne serduszkowanie :D :*