Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #60111 5 marca 2014, 21:03

Inezka Gotowa na wszystko

motyl1909 napisał(a)

mój obok siedzi z dziadkiem w drugim pokoju, a ja oglądam "na dobre i na złe" i piszę tu z wami ;)

mój się mojej mamie poleciał podlizywac i jakieś półki zawieszać, panna Migotka śpi a ja się relaksuję :)

z Wami :*

Zgłoś nadużycie #60112 5 marca 2014, 21:04

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

a ja z małżem oglądam mecz :D

Oj oj oj w życiu mąż by mnie namówił na mecz ;)

Zgłoś nadużycie #60113 5 marca 2014, 21:05

Konto usunięte

anastazjaaa napisał(a)

Ja lubię mecze ogólnie, oglądać i chodzić na nie :D

Zgłoś nadużycie #60114 5 marca 2014, 21:05

Inezka Gotowa na wszystko

takasobieja napisał(a)

To jest mój mistrz! Moja chrześniaczka! Ostatnio mi powiedziała, że jestem jej ekspertem, jak zapytałam od czego, to powiedziała, że od wujka Mateusza (mojego męża - jej kochanego wujka :D ) a po chwili, że jestem też bohaterem, bo umiem podać mydełko i nalać wodę (jak ja kąpię :D , a nie kąpałam jej z miesiąc, a jej się uroiło to kilka dni temu i specjalnie dzwoniła, żeby mi to powiedzieć...hehe). Ogólnie to dużo używa słów - to doskonale, wyśmienicie, cudownie itd :D mój mały anioł :D

no to super ma mowę jak na 2,5 latka...mojej się rozwinęła jak miała 3,5 ...
ale za to pieluszkę pożegnaliśmy w wieku niecałych 2 latek..
expert od męża hihihihi no wiesz...jakby nie było trasfiła w 10! :P

Zgłoś nadużycie #60115 5 marca 2014, 21:06

Tasiemka Supermama
okeeey to już czuję oczyszczoną atmosferę :D

ale padam na ryj dzisiaj, cały dzień w trasie...

takasobieja uwielbiam takie "rezolutne" dzieci :D

Inezka, słodko wygląda Twoja młoda przy pracy ;)

Zgłoś nadużycie #60116 5 marca 2014, 21:06

Konto usunięte

Inezka napisał(a)

...moje dzieckko przy pracy ;P

Sliczniusia i jakie fajne kite

Zgłoś nadużycie #60117 5 marca 2014, 21:06

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

a czemu w trasie?

Zgłoś nadużycie #60118 5 marca 2014, 21:08

staraczka Supermama
motyl ty dajesz rade tka cwiczyc calosc z chodakowska ? :D ja pierdyle probowalam wlasnie zrobic to http://www.youtube.com/watch?v=DbZs9Dp4E-s i skonczylam na 14 minucie :D nie dalam rady ! ale tez nei chce sie forsowac bo @ sie rozkreca.

Zgłoś nadużycie #60119 5 marca 2014, 21:08

Tasiemka Supermama

anastazjaaa napisał(a)

ja oglądam tylko jak gra Polska :P

Zgłoś nadużycie #60120 5 marca 2014, 21:08

Tasiemka Supermama

anastazjaaa napisał(a)

ja oglądam tylko jak gra Polska :P

Zgłoś nadużycie #60121 5 marca 2014, 21:09

Konto usunięte

staraczka napisał(a)

motyl ty dajesz rade tka cwiczyc calosc z chodakowska ? :D ja pierdyle probowalam wlasnie zrobic to http://www.youtube.com/watch?v=DbZs9Dp4E-s i skonczylam na 14 minucie :D nie dalam rady ! ale tez nei chce sie forsowac bo @ sie rozkreca.

powiem Ci, że skalpel robię bez problemu, zdyszana mega, ale zrobię wszystko.... a dzisiejsze "turbo spalanie"... yyyy wymiękłam trochę,... starałam się robić chociaż 3 powtórzenia ale w swoim tempie bo nie dawałam rady :/ 40 min w ciągłym ruchu... podskoki i gółra dół ;p ale skalpel jest okej :)

Zgłoś nadużycie #60122 5 marca 2014, 21:09

Konto usunięte

motyl1909 napisał(a)

Ja lubię mecze ogólnie, oglądać i chodzić na nie :D

No to szacun :)
Inezka mój też zaczął wołać jak miał rok i osiem miesięcy, nawet w nocy juz się nie moczyl

Tak kto ma być ekspertem od męża jak nie jego żona, z całą pewnością trafiła w 10

Zgłoś nadużycie #60123 5 marca 2014, 21:11

Tasiemka Supermama

motyl1909 napisał(a)

a czemu w trasie?

a najpierw zawoziłam babcie do lekarza, potem sobie umyślała zakupy :D - a że ja driver to musiałam wszędzie podwieźć, ledwo weszłam do domu i zjadłam obiad, pojechałam do koleżanki pisać pracę... w domu byłam grubo po 19, a z domu wyszłam koło 10..., cały dzień poza domem... :/

Zgłoś nadużycie #60124 5 marca 2014, 21:11

Konto usunięte
Uciekam kochaniutkie na film buziaczki i do jutra ;)

Zgłoś nadużycie #60125 5 marca 2014, 21:11

takasobieja Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

Nie chwaląc się... ona jest tak mądra! Umie liczyć już o 10 :D uczymy ją wielu rzeczy, staramy się używać takich słów jak wspaniale, cudownie itd, a ona umie je używać :) ... Ale np... nie szło jej nauczyć siusiu robić na topek, do dziś sika w pieluchę, kupę woła, ale to krzyczy "ciocia szybko, bo nie wytśimam" :P Kiedyś byliśmy w zoo, to podeszła do królików kucnęła (miała 2 latka) i się przedstawiła imieniem i naziwskiem :D powiedziała "cześć, jestem Ania Ch..." :D hehe... ale jest strasznym ryczkiem, nie lubi facetów (tylko wujka mateusza(mojego męża i tatusia), na innych płacze, albo jest mega speszona :/ do przedszkola nie chce iść bo mówi, że nie lubi dzieci :D

Zgłoś nadużycie #60126 5 marca 2014, 21:12

staraczka Supermama
motyl no to masz kondycje :D
ja dzis nie dalam rady ale moze to troche z lenistwa ? nie wiem, codziennie bede sobie po trochu cwiczyc albo co 2 dni chociaz.

Zgłoś nadużycie #60127 5 marca 2014, 21:12

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

a najpierw zawoziłam babcie do lekarza, potem sobie umyślała zakupy :D - a że ja driver to musiałam wszędzie podwieźć, ledwo weszłam do domu i zjadłam obiad, pojechałam do koleżanki pisać pracę... w domu byłam grubo po 19, a z domu wyszłam koło 10..., cały dzień poza domem... :/

To ja posiedzialam w domu za ciebie bo prawie cały dzień

Dobranoc uciekam pa

Zgłoś nadużycie #60128 5 marca 2014, 21:13

Tasiemka Supermama

anastazjaaa napisał(a)

Uciekam kochaniutkie na film buziaczki i do jutra ;)

trzym się ;)

Zgłoś nadużycie #60129 5 marca 2014, 21:13

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

Nie chwaląc się... ona jest tak mądra! Umie liczyć już o 10 :D uczymy ją wielu rzeczy, staramy się używać takich słów jak wspaniale, cudownie itd, a ona umie je używać :) ... Ale np... nie szło jej nauczyć siusiu robić na topek, do dziś sika w pieluchę, kupę woła, ale to krzyczy "ciocia szybko, bo nie wytśimam" :P Kiedyś byliśmy w zoo, to podeszła do królików kucnęła (miała 2 latka) i się przedstawiła imieniem i naziwskiem :D powiedziała "cześć, jestem Ania Ch..." :D hehe... ale jest strasznym ryczkiem, nie lubi facetów (tylko wujka mateusza(mojego męża i tatusia), na innych płacze, albo jest mega speszona :/ do przedszkola nie chce iść bo mówi, że nie lubi dzieci :D

dobre :)

Zgłoś nadużycie #60130 5 marca 2014, 21:14

Konto usunięte

staraczka napisał(a)

motyl no to masz kondycje :D
ja dzis nie dalam rady ale moze to troche z lenistwa ? nie wiem, codziennie bede sobie po trochu cwiczyc albo co 2 dni chociaz.

ja lecę codziennie coś innego ;) kiedy szacujesz testowanie teraz?