Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #60051 5 marca 2014, 20:02

takasobieja Fajna mama

MarzenieSmakowe napisał(a)

ojej czytanie ze zroumieniem NIE ZROBIŁAM KILKA KIERUNKOW NA MEDYCYNIE TYLKO SKONCZYŁAM JEDEN I MIAŁAM WIELE PRZEDMIOTOW COFNIJ SIE DO MOICH POSTOW I PRZECZYTAJ JESZCZE RAZ Z MOJEJ STRONY TO TYLE I NIE DENERWUJ SIE JUZ :)

Jezu czapnijcie się :D nie można wymienić się po prostu zdaniem i tyle? Ciągniecie to już z 5stron :D

Zgłoś nadużycie #60052 5 marca 2014, 20:02

MarzenieSmakowe Gotowa na wszystko

takasobieja napisał(a)

No więc własnie...

ja moze bym nie chciala zeby takie pary adoptowaly dzieci ale jak patrze na dzieciz naprawde patologicznych rodzin mi sie siekiera otwiera hahhaha nie scycoryk tylko siekiera :D

Zgłoś nadużycie #60053 5 marca 2014, 20:03

hakuna.matata Supermama

[QUOTE=hakuna.matata;2245746]Czyli można powiedzieć że jest to tak jak by choroba cywilizacyjna? ;)
do choroby cywilizacyjnej musi miec okreslona liczbe stwierdzonych zachorowań i ludzi chętnych sie leczyc....po co ciagniesz tamat bez sensu

Ej, dla mnie to nie jest bez sensu- pisalas ze sie o tym uczylas wiec kogo mam pytac jak nie Ciebie. Po prostu probuje zrozumiec. Juz nie pytam.
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #60054 5 marca 2014, 20:03

takasobieja napisał(a)

Jezu czapnijcie się :D nie można wymienić się po prostu zdaniem i tyle? Ciągniecie to już z 5stron :D

no jej powiedzialam swoje to do mnie wykoczono ze co powiem dziecku ja juz zmienialm temat :) moze macie pomysl na popielcowa srode na kolacje :)

Zgłoś nadużycie #60055 5 marca 2014, 20:05

hakuna.matata napisał(a)

Ej, dla mnie to nie jest bez sensu- pisalas ze sie o tym uczylas wiec kogo mam pytac jak nie Ciebie. Po prostu probuje zrozumiec. Juz nie pytam.

ie nie to ze pytasz jest bez sensu ja naprawde nie mowie tego zlosliwie jesli masz jakies pytania naprawde bardzo chetnie odpiwiem na priv na kazde twoje pytanie i nie pisalam tego zlosliwie tylko nie chce sie klocic to mialam na mysli mowiac o ciagnieciu tematu :)

Zgłoś nadużycie #60056 5 marca 2014, 20:05

hakuna.matata Supermama

no jej powiedzialam swoje to do mnie wykoczono ze co powiem dziecku ja juz zmienialm temat :) moze macie pomysl na popielcowa srode na kolacje :)

A to dzis trzeba cos specjalnego jesc? Jak tak to ja dzis wyjatkowo zarlam przez caly dzien jak glupia ;)

Zgłoś nadużycie #60057 5 marca 2014, 20:07

hakuna.matata napisał(a)

A to dzis trzeba cos specjalnego jesc? Jak tak to ja dzis wyjatkowo zarlam przez caly dzien jak glupia ;)

hahha ja to sie staram post trzymać hahha moze ktos ma jakis pomysl na paste z rybki albo cUŚŚŚŚŚ?;P

Zgłoś nadużycie #60058 5 marca 2014, 20:08

hakuna.matata Supermama

ie nie to ze pytasz jest bez sensu ja naprawde nie mowie tego zlosliwie jesli masz jakies pytania naprawde bardzo chetnie odpiwiem na priv na kazde twoje pytanie i nie pisalam tego zlosliwie tylko nie chce sie klocic to mialam na mysli mowiac o ciagnieciu tematu :)

To wlasnie specjalnie napisalam wczesniej ze pytam tylko z ciekawosci :P bo homo twierdza ze to nie choroba i nie da sie ich wyleczyc. A mi sie zawsze wydawalo ze to musi byc choroba bo normalne nie jest. Ale dobra, koniec to koniec ja spadam, dobranoc :)

Zgłoś nadużycie #60059 5 marca 2014, 20:08

Szpilkka napisał(a)

Halo halo , co to za kłótnie ? Każda ma swoje zdanie tak ja na wiele innych kontrowersyjnych tematów i choć by nie wiem co to nie dojdzie się do jednego wspólnego zdania więc po co się kłócić :-) ?

Za raz na wspólnej bedzie leciało ;-)

JA DZIS OGLADAM TOP CHEF O ILE MAZ WYKĄPIE DZIECI :)

Zgłoś nadużycie #60060 5 marca 2014, 20:08

takasobieja Fajna mama
Mój pomysł na kolację? Rano zjazdłam sadwiche z serem, ogórkiem kiszonym i SZYNKĄ :D na obiad, pierś z kurczaka z ziołami powansalskimi, a teraz jem chlebek świezutki z pasztetem ze szczypiorkiem i ogórkiem kiszonym :P więc zaraz afera będzie że w środę popielcową mam czelność tak jeść :D a co mi...pff

Zgłoś nadużycie #60061 5 marca 2014, 20:11

hakuna.matata napisał(a)

To wlasnie specjalnie napisalam wczesniej ze pytam tylko z ciekawosci :P bo homo twierdza ze to nie choroba i nie da sie ich wyleczyc. A mi sie zawsze wydawalo ze to musi byc choroba bo normalne nie jest. Ale dobra, koniec to koniec ja spadam, dobranoc :)

wiesz co mi na zajeciach pan doktor mowil ze bardzo mały odsetek ludzi w ogole chce sie leczyc bo uważa ze to jest normalne. i dziwnym dla nich byloby traktowanie ich jako chorych.moze z czasem sie to zmieni bo tego sie nie da do konca wyleczyc ale mozna stymulowac hormonalnie zachowanie i popędy :) naprawde nie chcialam zle jesli moje slowa tak zabrzmialy to sory:*

Zgłoś nadużycie #60062 5 marca 2014, 20:12

takasobieja Fajna mama

wiesz co mi na zajeciach pan doktor mowil ze bardzo mały odsetek ludzi w ogole chce sie leczyc bo uważa ze to jest normalne. i dziwnym dla nich byloby traktowanie ich jako chorych.moze z czasem sie to zmieni bo tego sie nie da do konca wyleczyc ale mozna stymulowac hormonalnie zachowanie i popędy :) naprawde nie chcialam zle jesli moje slowa tak zabrzmialy to sory:*

Ej no to jak u alkoholików! A co najlepsze, alkoholizm też uznawany jest za chorobę i przyznają na to rentę :D ale prawie żadnej alkoholik nie przyznaje się do tego :D mówi że nie jest nałogowcem

Zgłoś nadużycie #60063 5 marca 2014, 20:12

Szpilkka Supermama
a ja zjadłam żelki zozole i mnie zmulilo ;/;/

Zgłoś nadużycie #60064 5 marca 2014, 20:12

takasobieja napisał(a)

Mój pomysł na kolację? Rano zjazdłam sadwiche z serem, ogórkiem kiszonym i SZYNKĄ :D na obiad, pierś z kurczaka z ziołami powansalskimi, a teraz jem chlebek świezutki z pasztetem ze szczypiorkiem i ogórkiem kiszonym :P więc zaraz afera będzie że w środę popielcową mam czelność tak jeść :D a co mi...pff

hahhahahha a co tam kazdy moze jesc na co zoladeczek ma ochote hahha ja po prostu poszcze :)

Zgłoś nadużycie #60065 5 marca 2014, 20:13

Szpilkka napisał(a)

a ja zjadłam żelki zozole i mnie zmulilo ;/;/

hahha to kolacja :D

Zgłoś nadużycie #60066 5 marca 2014, 20:13

takasobieja napisał(a)

Ej no to jak u alkoholików! A co najlepsze, alkoholizm też uznawany jest za chorobę i przyznają na to rentę :D ale prawie żadnej alkoholik nie przyznaje się do tego :D mówi że nie jest nałogowcem

właśnie....

Zgłoś nadużycie #60067 5 marca 2014, 20:15

Lece do moich dzieciów bo mąż chyba nie bardzo kwapi sie do kąpieli jesli ktorąs uraziłam w tym temacie to naprawde przepraszam chcialam wyrazic swoje zdanie :)

Zgłoś nadużycie #60068 5 marca 2014, 20:15

Szpilkka Supermama

hahha to kolacja :D

:-) będę smażyć się w piekle za te żelki

Zgłoś nadużycie #60069 5 marca 2014, 20:16

takasobieja Fajna mama

hahhahahha a co tam kazdy moze jesc na co zoladeczek ma ochote hahha ja po prostu poszcze :)

Boje się, żeby ktoś mnie tu zaraz nie zmuszał do zmiany jedzenia :P Jak tu już dziś takie walki są :D

Zgłoś nadużycie #60070 5 marca 2014, 20:17

takasobieja Fajna mama

Szpilkka napisał(a)

:-) będę smażyć się w piekle za te żelki

Jak Ty za żelki w piekle to co ja mam powiedzieć? :P