Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #60031 5 marca 2014, 19:48

Konto usunięte
Dobra zmiana tematu, bo za kudly zaraz będziemy się szarpać a ja dziś świeżo od fryzjera wyszłam ;)

Zgłoś nadużycie #60032 5 marca 2014, 19:48

MarzenieSmakowe Gotowa na wszystko

hakuna.matata napisał(a)

to jak się na tym znasz, to napisz mi proszę (bo własnie nie chce mi sie szukac w necie gdzie wśród informacji jest tez wiele śmieci) czy to ze teraz jest ich aż tak wielu to dlatego że bardziej o nich słychać przez media czy tak było zawsze tylko mniej widoczne, mniej nagłośnione? wiesz o co mi chodzi? Moja babcia twierdzi, ze za jej czasów tego nie było. Wiem, że było tylko wydaje mi się ze mniej. Więc co się stało, ze teraz jest to plaga? Więcej, jak to napisałas, zmian genetycznych? Skąd się to bierze?
I czy da się ich wyleczyć czy tak jak oni twierdzą - nie da się?

a dlaczego jest wiecej dzieci z chorobami genetycznymi?to zalezne jest wszytsko do tego jak zmienia sie swiat od tego czym szprykuja jedzenie co wdychamy stad sie biora mutacje genetyczne miedzy innymi. Zauwaz sobie w jakim klimacie i czym sie zywila twoja moja babcia a czym my teraz. Wczesniej to byl temat tabu a teraz niektorzy sie zaczeli leczyc to moja odpowiedz na twoje pytanie :)

Zgłoś nadużycie #60033 5 marca 2014, 19:48

takasobieja Fajna mama

darien napisał(a)

ale bedzie miec wypaczone myslenie bo nie zostanie wychowana w normalnej rodzinie.

Wiecie co... też kiedys miałam takie podejście! Jak chcą być les czy gejami - spoko! Ale niech nie adoptuja dzieci! Ale wiecie co... chyba lepsze jest, jeśli geje czy lesbijki dali by miłość dziecku, wychowywali na normalnego człowieka, zaspokajali dziecka potrzeby, niż żeby bylo wychowywane w rodzinie z problemem alkoholowym, bite, gwałcone, itd?

Zgłoś nadużycie #60034 5 marca 2014, 19:49

Tasiemka Supermama
heeej, ja dopiero dotarłam do domu, padam na twarz ;/

dla relaksu zielona herbatka i idę was nadrobić, a naskrobałyścieeee, że łej :D

Zgłoś nadużycie #60035 5 marca 2014, 19:49

Konto usunięte
wyszło na to, żę jestesm dziwna bo nie akceptuje par homo ;) w sumie cieszę się, że jestem w mniejszości ;)

idę spac bo moja choroba sie rozkręca. :( dobranoc dziewczyny

Zgłoś nadużycie #60036 5 marca 2014, 19:49

hakuna.matata Supermama

darien napisał(a)

a mnie nie razi moje słownictwo poniewaz nie moge nazwac zblizenia pary gejów słowem 'kochają się'.. jedyne słowo ktore mi sie nasuwa to własnie 'wyruchają' ...

Zgadzam się i też się zgadzam ze dziecko wychowane w rodzinie homo bedzie wypaczone - poniewaz homo będzie dla niego czyms normalnym, naturalnym a przeciez nie jest!

MarzenieSmakowe napisał(a)

a co cie obchodza sasiedzi mieszkasz na wsi?

hahaha nie mieszkam na wsi, ale ostatnio w ukrytej prawdzie chyba był przypadek gdzie dziewczyna urodziła dziecko czarne bo zdradziła męża z murzynem i tak mi się jakoś skojarzyło :d tak, tak wiem "ukryta prawda" ale jakoś tak u mnie często to leci i zerkam :D
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #60037 5 marca 2014, 19:50

darien napisał(a)

i tu sie myslisz. moze i bym wiedziala co ci odpisac tylko kilka postow wczesniej napisalm koniec tematu a ty dalej swoje. wiec poki nie napiszesz wszytskiego co myslisz to sie temat nie zakonczy..

to po co to ciagniesz?hmmm

Zgłoś nadużycie #60038 5 marca 2014, 19:51

skoro to ja nie toleruje innego zdania toczemu ani ja ani anastazja nie moze miec innego niz twoje bo strasznie sie rzucasz ej nie wazne dziewczyny niech kazdy uwaza co chce i tlumaczy dzieciom co chce :)

Zgłoś nadużycie #60039 5 marca 2014, 19:51

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

Wiecie co... też kiedys miałam takie podejście! Jak chcą być les czy gejami - spoko! Ale niech nie adoptuja dzieci! Ale wiecie co... chyba lepsze jest, jeśli geje czy lesbijki dali by miłość dziecku, wychowywali na normalnego człowieka, zaspokajali dziecka potrzeby, niż żeby bylo wychowywane w rodzinie z problemem alkoholowym, bite, gwałcone, itd?

Dokładnie kochana dokładnie

Ja pracowałam w opiece społecznej i naogladalam się takzwanych "normalnych" rodzin, nóż się w kieszeni otwiera

Zgłoś nadużycie #60040 5 marca 2014, 19:52

hakuna.matata Supermama

a dlaczego jest wiecej dzieci z chorobami genetycznymi?to zalezne jest wszytsko do tego jak zmienia sie swiat od tego czym szprykuja jedzenie co wdychamy stad sie biora mutacje genetyczne miedzy innymi. Zauwaz sobie w jakim klimacie i czym sie zywila twoja moja babcia a czym my teraz. Wczesniej to byl temat tabu a teraz niektorzy sie zaczeli leczyc to moja odpowiedz na twoje pytanie :)

Czyli można powiedzieć że jest to tak jak by choroba cywilizacyjna? ;)

Tasiemka napisał(a)

heeej, ja dopiero dotarłam do domu, padam na twarz ;/

dla relaksu zielona herbatka i idę was nadrobić, a naskrobałyścieeee, że łej :D

Nadrabiaj to na pewno się zrelaksujesz :D
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #60041 5 marca 2014, 19:53

takasobieja napisał(a)

Nie śmieje się :) chciałabym dziecko adoptować i dać mu DUŻO lepsze warunki bytowe :) Mój mąż to samo... dzieci maleńkie w Polsce nie czekaja na adopcje, jest tyle chętnych, że niemowlaki od razu mają domy, a biedne dzieci głodne w Afryce? A co za różnica, czy byłaby to śliczna murzynka z kręconymi włoskami? pf :)

popieram cie pewnie ze nie ma w ogole roznicy i jestem normalnie pelna podziwu :)

Zgłoś nadużycie #60042 5 marca 2014, 19:53

Konto usunięte

darien napisał(a)

wyszło na to, żę jestesm dziwna bo nie akceptuje par homo ;) w sumie cieszę się, że jestem w mniejszości ;)

idę spac bo moja choroba sie rozkręca. :( dobranoc dziewczyny

Ja staram się być tolerancyjna dla wszystkich, również dla tych co nie są tolerancyjni, jeśli jesteś nietolerancyjna to twoja sprawa mi to nie przeszkadza ;) buziaczki

Zgłoś nadużycie #60043 5 marca 2014, 19:53

Konto usunięte

skoro to ja nie toleruje innego zdania toczemu ani ja ani anastazja nie moze miec innego niz twoje bo strasznie sie rzucasz ej nie wazne dziewczyny niech kazdy uwaza co chce i tlumaczy dzieciom co chce :)

zauważ, żę anastazja napsiała to w bardzo normalny sposob ;) i to jest ok. a ty wszytskim pokazujesz swoja wyzszosc mowiac ze zrobilas kilka kierunkow w medycynie. ok tylko wytłumacz to w normalny sposob bo ja bynajmniej odebrałam to źle. moze mylnie ale coż..

Zgłoś nadużycie #60044 5 marca 2014, 19:54

anastazjaaa napisał(a)

Dobra zmiana tematu, bo za kudly zaraz będziemy się szarpać a ja dziś świeżo od fryzjera wyszłam ;)

hahhahhaa ja tez mam ulozone wlosy wiec lepiej zeby takie zostały :D

Zgłoś nadużycie #60045 5 marca 2014, 19:55

[QUOTE=hakuna.matata;2245746]Czyli można powiedzieć że jest to tak jak by choroba cywilizacyjna? ;)
do choroby cywilizacyjnej musi miec okreslona liczbe stwierdzonych zachorowań i ludzi chętnych sie leczyc....po co ciagniesz tamat bez sensu

Zgłoś nadużycie #60046 5 marca 2014, 19:57

darien napisał(a)

zauważ, żę anastazja napsiała to w bardzo normalny sposob ;) i to jest ok. a ty wszytskim pokazujesz swoja wyzszosc mowiac ze zrobilas kilka kierunkow w medycynie. ok tylko wytłumacz to w normalny sposob bo ja bynajmniej odebrałam to źle. moze mylnie ale coż..

ojej czytanie ze zroumieniem NIE ZROBIŁAM KILKA KIERUNKOW NA MEDYCYNIE TYLKO SKONCZYŁAM JEDEN I MIAŁAM WIELE PRZEDMIOTOW COFNIJ SIE DO MOICH POSTOW I PRZECZYTAJ JESZCZE RAZ Z MOJEJ STRONY TO TYLE I NIE DENERWUJ SIE JUZ :)

Zgłoś nadużycie #60047 5 marca 2014, 19:58

anastazjaaa napisał(a)

Ja staram się być tolerancyjna dla wszystkich, również dla tych co nie są tolerancyjni, jeśli jesteś nietolerancyjna to twoja sprawa mi to nie przeszkadza ;) buziaczki

I MI ROWNIEZ NIE PRZESZKADZA BO TAK JAK NAPISALAM KAZDY MOZE MIEC SWOJE ZDANIE A NIE WYWYZSZAM SIE TYLKO NIE WIEM PO CO GADASZ ZE NACIAGAM POD CHOROBE COS JAK TEGO NIE SPR. :) nie zamierzam sie klocic bo nie ma o co niech kazdy zyje jak chce :)

Zgłoś nadużycie #60048 5 marca 2014, 19:59

takasobieja Fajna mama

anastazjaaa napisał(a)

Dokładnie kochana dokładnie

Ja pracowałam w opiece społecznej i naogladalam się takzwanych "normalnych" rodzin, nóż się w kieszeni otwiera

No więc własnie...

Zgłoś nadużycie #60049 5 marca 2014, 20:00

hakuna.matata napisał(a)

Zgadzam się i też się zgadzam ze dziecko wychowane w rodzinie homo bedzie wypaczone - poniewaz homo będzie dla niego czyms normalnym, naturalnym a przeciez nie jest!

hahaha nie mieszkam na wsi, ale ostatnio w ukrytej prawdzie chyba był przypadek gdzie dziewczyna urodziła dziecko czarne bo zdradziła męża z murzynem i tak mi się jakoś skojarzyło :d tak, tak wiem "ukryta prawda" ale jakoś tak u mnie często to leci i zerkam :D

tez na to zerkam hahhahaha czasami normalnie tematy z zycia :)

Zgłoś nadużycie #60050 5 marca 2014, 20:02

Szpilkka Supermama
Halo halo , co to za kłótnie ? Każda ma swoje zdanie tak ja na wiele innych kontrowersyjnych tematów i choć by nie wiem co to nie dojdzie się do jednego wspólnego zdania więc po co się kłócić :-) ?

Za raz na wspólnej bedzie leciało ;-)