Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #60011 5 marca 2014, 19:37

takasobieja Fajna mama

MarzenieSmakowe napisał(a)

tez mam takich znajomych tylko maja dziecko i rodzina nie chce znac corki bo ma dziecko z murzynem jak to nazywaja paranoja:/

Ejjj ja z mężem marzymy o dziecku adoptowanym z Afryki ;D

Zgłoś nadużycie #60012 5 marca 2014, 19:37

hakuna.matata Supermama

takasobieja napisał(a)

Jakie studia skończyłaś?
Ja tam mam hormony w normie, ale czasem jak widze mojego lenia, który jest totalnie nie romantyczny, to myślę o lesbijstwie :D haha

To u mnie jest tak - ja w moim tępię romantyczność bo jej nie lubię a mój próbuje ją we mnie obudzić, bo sam jest romantyczny :D
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #60013 5 marca 2014, 19:37

Konto usunięte
marzeniesmakowe jeszcze jedno.
oni się domagają pozwolenia na adopcję. wyobrazasz sobie to jak para lesbijek adoptuje dziewczynkę? przeciez jak ona bedzie miec 16 lat to imsie dwom zacznie podobac.. albo geje co adoptują chłopaka i co wyruchają go jak bedzie miał 15 lat?

Zgłoś nadużycie #60014 5 marca 2014, 19:37

Konto usunięte

hakuna.matata napisał(a)

to jak się na tym znasz, to napisz mi proszę (bo własnie nie chce mi sie szukac w necie gdzie wśród informacji jest tez wiele śmieci) czy to ze teraz jest ich aż tak wielu to dlatego że bardziej o nich słychać przez media czy tak było zawsze tylko mniej widoczne, mniej nagłośnione? wiesz o co mi chodzi? Moja babcia twierdzi, ze za jej czasów tego nie było. Wiem, że było tylko wydaje mi się ze mniej. Więc co się stało, ze teraz jest to plaga? Więcej, jak to napisałas, zmian genetycznych? Skąd się to bierze?
I czy da się ich wyleczyć czy tak jak oni twierdzą - nie da się?

Bo kiedyś to był wstyd i się ukrywali, teraz się ujawniają bo chcą żyć po swojemu ;)

Zgłoś nadużycie #60015 5 marca 2014, 19:38

MarzenieSmakowe Gotowa na wszystko

takasobieja napisał(a)

Jakie studia skończyłaś?
Ja tam mam hormony w normie, ale czasem jak widze mojego lenia, który jest totalnie nie romantyczny, to myślę o lesbijstwie :D haha

HAHHAHAH musisz to przemyslec :D skonczyłam farmacje kliniczna i wszystkie przedmioty medyczne miałam wiec co nie co wiem ale nie wazne nie ma co sie spierac niech kazdy robi jak uwaza

Zgłoś nadużycie #60016 5 marca 2014, 19:39

takasobieja Fajna mama

anastazjaaa napisał(a)

Ha ha ha dobre ;) oj uśmiałam się.... Jeszcze się śmieje

Cieszę się, że Cię rozbawiłam :D ale kurcze taka prawda ... :D trochę nie wyobrażam sobie partnera bez "tego czegoś wiszącego naturalnego" ale poza tym to same plusy :D

Zgłoś nadużycie #60017 5 marca 2014, 19:39

takasobieja napisał(a)

ty sie smiejesz'? czy serio bo naprawde podziwiam takie osoby i uwazam ze jestes bardzo dzielna osoba jesli naprawde tak myslicie

Zgłoś nadużycie #60018 5 marca 2014, 19:40

Konto usunięte

ojej widzisz jak od razu sie denerwujesz powiedzialam ze chce wyrazic swoe zdanie to ty naskoczylas na mnie z pytaniem co bym powiedziala swojemu dziecku wiec ci odpowiefdzialam i nie musisz sie denerwowac jesli nie wiesz co masz powiedziec bo tak jak podkreslilam nie chce sie klocic a wyrazic swoje zdanie przeciez moge i mowie po raz kolejny w tym i w innym temacie kazdy MOZE MIEC SWOJE ZDANIE :)

i tu sie myslisz. moze i bym wiedziala co ci odpisac tylko kilka postow wczesniej napisalm koniec tematu a ty dalej swoje. wiec poki nie napiszesz wszytskiego co myslisz to sie temat nie zakonczy..

Zgłoś nadużycie #60019 5 marca 2014, 19:40

hakuna.matata Supermama

anastazjaaa napisał(a)

Bo kiedyś to był wstyd i się ukrywali, teraz się ujawniają bo chcą żyć po swojemu ;)

czyli wg Ciebie ilość homo jest taka sama jak była 50, 100 czy 200 lat temu? Jak by co to pytam tylko z ciekawości ;)

takasobieja napisał(a)

hehe żeby sąsiedzi Cie posądzali że zdradziłaś meża? :P ;)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #60020 5 marca 2014, 19:41

Konto usunięte

darien napisał(a)

oni się domagają pozwolenia na adopcję. wyobrazasz sobie to jak para lesbijek adoptuje dziewczynkę? przeciez jak ona bedzie miec 16 lat to imsie dwom zacznie podobac.. albo geje co adoptują chłopaka i co wyruchają go jak bedzie miał 15 lat?

A ja sobie wyobrażam, jak będzie miała 16 lat to wyrośnie na tolerancyjna dziewczynke a skłonnościami seksualnymi się nie zarazi przecież ;)

Zgłoś nadużycie #60021 5 marca 2014, 19:41

takasobieja Fajna mama

hakuna.matata napisał(a)

To u mnie jest tak - ja w moim tępię romantyczność bo jej nie lubię a mój próbuje ją we mnie obudzić, bo sam jest romantyczny :D

A ja nie oczekuję romantyczności na każdym kroku :D ale kurcze... mój tata 25lat po ślubie mamie potrafi kupić bukiet kwiatów bez okazji :D a my 1.5roku po ślubie i jeszcze bez okazji chyba nie doświadczyłam... :P

Zgłoś nadużycie #60022 5 marca 2014, 19:42

Konto usunięte

anastazjaaa napisał(a)

A ja sobie wyobrażam, jak będzie miała 16 lat to wyrośnie na tolerancyjna dziewczynke a skłonnościami seksualnymi się nie zarazi przecież ;)

ale bedzie miec wypaczone myslenie bo nie zostanie wychowana w normalnej rodzinie.

Zgłoś nadużycie #60023 5 marca 2014, 19:43

darien napisał(a)

al naprawde nie musisz sie do mnei rzucac bo tak jak napisalam wcale nie jestem za takimi parami co podkresliam juz wielokrotnie.I prosze nie uwazaj bo jak na razie to bardziej od tego wszystkiego razi mnie twoje slownictwo "wyruchaja?" uwazam ze takie osoby powinny sie leczyc i tyle to chcialam podkreslic a nie ze jestem za takimi parami a nie musisz skakac z taka agresja bo podobno mozna mowic wszytsko a ty jakos nie tolerujesz moich postow a ja mówie ze mozesz miec swoje zdanie i ja cie nie zaczepialam w ogole moje posty byly odzewem na twoje pytanie co bym powiedziala moim dzieciom. :)

Zgłoś nadużycie #60024 5 marca 2014, 19:43

Konto usunięte

hakuna.matata napisał(a)

czyli wg Ciebie ilość homo jest taka sama jak była 50, 100 czy 200 lat temu? Jak by co to pytam tylko z ciekawości ;)

Tak według mnie liczba kiedyś nie różni się zbytnio od liczby teraz

Zgłoś nadużycie #60025 5 marca 2014, 19:44

hakuna.matata napisał(a)

a co cie obchodza sasiedzi mieszkasz na wsi?

Zgłoś nadużycie #60026 5 marca 2014, 19:44

takasobieja Fajna mama

ty sie smiejesz'? czy serio bo naprawde podziwiam takie osoby i uwazam ze jestes bardzo dzielna osoba jesli naprawde tak myslicie

Nie śmieje się :) chciałabym dziecko adoptować i dać mu DUŻO lepsze warunki bytowe :) Mój mąż to samo... dzieci maleńkie w Polsce nie czekaja na adopcje, jest tyle chętnych, że niemowlaki od razu mają domy, a biedne dzieci głodne w Afryce? A co za różnica, czy byłaby to śliczna murzynka z kręconymi włoskami? pf :)

Zgłoś nadużycie #60027 5 marca 2014, 19:44

ja mieszkam ale nawet u mnie nie ma takich twierdzen....

Zgłoś nadużycie #60028 5 marca 2014, 19:45

Konto usunięte

darien napisał(a)

ale bedzie miec wypaczone myslenie bo nie zostanie wychowana w normalnej rodzinie.

Oj kochanie w "normalnej" rodzinie dzieci mogą doświadczyć więcej wypaczenia niż kochającej się lesbijskiej

Zgłoś nadużycie #60029 5 marca 2014, 19:45

anastazjaaa napisał(a)

Moja znajoma ma dwoje, i choć jej przykro w związku z postawą rodziny to jest mega szczęśliwa z mężem,

bo tak jest jesli go bardzo kocha to co za roznica jaki ma kolor skory.

Zgłoś nadużycie #60030 5 marca 2014, 19:45

Konto usunięte

al naprawde nie musisz sie do mnei rzucac bo tak jak napisalam wcale nie jestem za takimi parami co podkresliam juz wielokrotnie.I prosze nie uwazaj bo jak na razie to bardziej od tego wszystkiego razi mnie twoje slownictwo "wyruchaja?" uwazam ze takie osoby powinny sie leczyc i tyle to chcialam podkreslic a nie ze jestem za takimi parami a nie musisz skakac z taka agresja bo podobno mozna mowic wszytsko a ty jakos nie tolerujesz moich postow a ja mówie ze mozesz miec swoje zdanie i ja cie nie zaczepialam w ogole moje posty byly odzewem na twoje pytanie co bym powiedziala moim dzieciom. :)

a mnie nie razi moje słownictwo poniewaz nie moge nazwac zblizenia pary gejów słowem 'kochają się'.. jedyne słowo ktore mi sie nasuwa to własnie 'wyruchają' ...