Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #59991 5 marca 2014, 19:21

Konto usunięte

MarzenieSmakowe napisał(a)

Zresztą niestety to nie wina lesbijki czy geja ze tacy sa:/ niestety. ale oczywiscie jestem za tym zeby okazywanie uczuć zachować w mniej liczne grona niz miejsca publiczne :)

A mnie to olal czy to para homo czy nie mam to w nosie niech każdy sypia z kim chce, chcą to pokazywać tez mam to w nosie, tu w holandii to częsty widok, Holandia jest bardzo tolerancyjna na prawie wszystko, dlatego jako imigrant nie czuje się tu zbyt inna, dlatego też nie oceniam innych.

Na początku widząc taka parę odwracalam głowę bo się wstydzilam, teraz już się obylam z tym widokiem i wisi. Mi to ;)

Zgłoś nadużycie #59992 5 marca 2014, 19:21

takasobieja Fajna mama
Mi tam nic nie przeszkadza :) znam bardzo fajnych murzynków :) i broń boże nic do nich nie mam! Ale cyganie ?? ? Wrrrrrrrrrrrr............ nie chce nawet mówić o tym. Jestem tolerancyjna w stosunku do wszystkich cudzoziemców, gejów i less, ale nie cyganów! :/
Mążek mój poszedł do pracy robić na rodzinę :D sama dzis rządzę :D ... mojego ze świecą szukać? On ma swoje fisie, wtedy chętnie bym go oddała każdemu!

Zgłoś nadużycie #59993 5 marca 2014, 19:21

Konto usunięte
a jak tam sobie uwazasz.

Zgłoś nadużycie #59994 5 marca 2014, 19:24

Konto usunięte
Mam znajomych w malzenstwach mono i poligamicznych, i naprawdę jeśli ludzie są szczęśliwi to niech żyją jak sobie chcą,
Znam polke która wyszła za mąż za murzyna i nie jeździ do rodziny do pl bo nie chcą się z tym pogodzić - i takie zachowanie potępiam i jest dla mnie niedopuszczalne

Zgłoś nadużycie #59995 5 marca 2014, 19:26

Konto usunięte
Dobra zmiana tematu, poszłam sobie dziś do fryzjera a mój mąż po powrocie nic nie zauważył, on chyba ślepy jest, albo już na mnie nie może patrzeć :/

Zgłoś nadużycie #59996 5 marca 2014, 19:27

Konto usunięte

anastazjaaa napisał(a)

Dobra zmiana tematu, poszłam sobie dziś do fryzjera a mój mąż po powrocie nic nie zauważył, on chyba ślepy jest, albo już na mnie nie może patrzeć :/

może zapracowany taki i zmęczony był :D

Zgłoś nadużycie #59997 5 marca 2014, 19:28

MarzenieSmakowe Gotowa na wszystko

darien napisał(a)

wiem, bo moj P. ma kolege geja.. i wiem, że to natura, on sobie tego nie wybrał.. ale jestem tradycjonalistką i dla mnie ma byc kobieta + mężczyzna.
i nie mozesz tego podciągac pod chorobe czy cos takiego... bo doskonale wiesz, że tak nie jest. bronisz tylko swego zdania.
tyle w tym temacie. moje zdanie jest takie i go nie zmienie.

kochana skonczylam studia medyczne i niestety ale nie wmowisz mi ze to pod coś podciagam ?? ?poczytaj troszke o tym i wtedy mozemy dyskutować. ja wcale nie jestem za gejami czy lesbijkami ale za tolerancja. Wracahjac do tematu naciagania. Hmmm najpierw bym na twoim miesjcu spr dokladnie a potem sie wypowiadala ze nie mozna tego podciagnac pod chorobe czy pod cos innego jak to nazwalas. Bo gej czy lesbijka ma zaburzenie genetyczne w wyniku, którego dochodzi do zwiększonego wydzielania u kobiety testosteronu a takim stopniu ze staje sie lesbijka i bedzie dominowała w swoim zwiazku albo nabywa mezczyzna więcej hormonow damskich i bedzie gejem ale z wygladem mezczyzny ale z mysleniem kobiety i zaburzeniem i nie zamierzam sie spierac na ten tamet bo akurat ze to jest choroba to jestem pewna na 200 procent i nie musze bronic swojego zdania bo chcialam je tylko wyrazic :) Podkreslę jeszcze na końcu ze wcale nie mowie ze jestem za eksponowaniem uczuc publicznie bo dla kazdego moze to byc szokiem ale takie mamy czasy ze duzo moze nasz szokowac. Jak zznajdziesz dowody przeciwstwne na to o napisalm o gejach i lesbijkach z pkt medycznego to zapraszam do dyskusji tylko dowody medyczne z literatury a nie z innego forum.

Zgłoś nadużycie #59998 5 marca 2014, 19:29

Konto usunięte
Taaak zapracowany.... Ciekawa jestem.... Lekki ner mam....

Zgłoś nadużycie #59999 5 marca 2014, 19:29

hakuna.matata Supermama
3000 strona!!!! :D
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #60000 5 marca 2014, 19:29

anastazjaaa napisał(a)

A mnie to olal czy to para homo czy nie mam to w nosie niech każdy sypia z kim chce, chcą to pokazywać tez mam to w nosie, tu w holandii to częsty widok, Holandia jest bardzo tolerancyjna na prawie wszystko, dlatego jako imigrant nie czuje się tu zbyt inna, dlatego też nie oceniam innych.

Na początku widząc taka parę odwracalam głowę bo się wstydzilam, teraz już się obylam z tym widokiem i wisi. Mi to ;)

dokladnie :)

Zgłoś nadużycie #60001 5 marca 2014, 19:32

anastazjaaa napisał(a)

Mam znajomych w malzenstwach mono i poligamicznych, i naprawdę jeśli ludzie są szczęśliwi to niech żyją jak sobie chcą,
Znam polke która wyszła za mąż za murzyna i nie jeździ do rodziny do pl bo nie chcą się z tym pogodzić - i takie zachowanie potępiam i jest dla mnie niedopuszczalne

tez mam takich znajomych tylko maja dziecko i rodzina nie chce znac corki bo ma dziecko z murzynem jak to nazywaja paranoja:/

Zgłoś nadużycie #60002 5 marca 2014, 19:32

Konto usunięte

hakuna.matata napisał(a)

3000 strona!!!! :D

Wow nawet nie zauważyłam

No to wszystkim gratulacje

Zgłoś nadużycie #60003 5 marca 2014, 19:33

A i jeszcze jedno darien ja nie amierzam zmieniac swojego zdania zapytalas mnie co bym zrobila jakby mnie dziecko zapytalo jak bedziesz miala dzieci to na pewno bedziesz musiała to na pewno cos powiesz :) to tyle w tym temacie ode mnie :)

Zgłoś nadużycie #60004 5 marca 2014, 19:33

Konto usunięte

kochana skonczylam studia medyczne i niestety ale nie wmowisz mi ze to pod coś podciagam ?? ?poczytaj troszke o tym i wtedy mozemy dyskutować. ja wcale nie jestem za gejami czy lesbijkami ale za tolerancja. Wracahjac do tematu naciagania. Hmmm najpierw bym na twoim miesjcu spr dokladnie a potem sie wypowiadala ze nie mozna tego podciagnac pod chorobe czy pod cos innego jak to nazwalas. Bo gej czy lesbijka ma zaburzenie genetyczne w wyniku, którego dochodzi do zwiększonego wydzielania u kobiety testosteronu a takim stopniu ze staje sie lesbijka i bedzie dominowała w swoim zwiazku albo nabywa mezczyzna więcej hormonow damskich i bedzie gejem ale z wygladem mezczyzny ale z mysleniem kobiety i zaburzeniem i nie zamierzam sie spierac na ten tamet bo akurat ze to jest choroba to jestem pewna na 200 procent i nie musze bronic swojego zdania bo chcialam je tylko wyrazic :) Podkreslę jeszcze na końcu ze wcale nie mowie ze jestem za eksponowaniem uczuc publicznie bo dla kazdego moze to byc szokiem ale takie mamy czasy ze duzo moze nasz szokowac. Jak zznajdziesz dowody przeciwstwne na to o napisalm o gejach i lesbijkach z pkt medycznego to zapraszam do dyskusji tylko dowody medyczne z literatury a nie z innego forum.

nie zamierzam niczego szukać moja droga. cieszę się bardzo skonczyłas takowe studia ale ewidentnie narzucasz nam wszytskim swoje zdanie. nie wolno wyrazic wojego zdania bo zaraz zjedziesz wszytskich. ostatnio w pt staraczkę z tego co pamietam. zaakceptuj fakt KTOŚ MA INNE ZDANIE,

Zgłoś nadużycie #60005 5 marca 2014, 19:34

takasobieja Fajna mama

Jakie studia skończyłaś?
Ja tam mam hormony w normie, ale czasem jak widze mojego lenia, który jest totalnie nie romantyczny, to myślę o lesbijstwie :D haha

Zgłoś nadużycie #60006 5 marca 2014, 19:34

Konto usunięte
nie zamierzam niczego szukać moja droga. cieszę się bardzo skonczyłas takowe studia ale ewidentnie narzucasz nam wszytskim swoje zdanie. nie wolno wyrazic wojego zdania bo zaraz zjedziesz wszytskich. ostatnio w pt staraczkę z tego co pamietam. zaakceptuj fakt KTOŚ MA INNE ZDANIE,

Zgłoś nadużycie #60007 5 marca 2014, 19:34

Konto usunięte

tez mam takich znajomych tylko maja dziecko i rodzina nie chce znac corki bo ma dziecko z murzynem jak to nazywaja paranoja:/

Moja znajoma ma dwoje, i choć jej przykro w związku z postawą rodziny to jest mega szczęśliwa z mężem,

Zgłoś nadużycie #60008 5 marca 2014, 19:35

hakuna.matata Supermama

(...)Bo gej czy lesbijka ma zaburzenie genetyczne (...)

to jak się na tym znasz, to napisz mi proszę (bo własnie nie chce mi sie szukac w necie gdzie wśród informacji jest tez wiele śmieci) czy to ze teraz jest ich aż tak wielu to dlatego że bardziej o nich słychać przez media czy tak było zawsze tylko mniej widoczne, mniej nagłośnione? wiesz o co mi chodzi? Moja babcia twierdzi, ze za jej czasów tego nie było. Wiem, że było tylko wydaje mi się ze mniej. Więc co się stało, ze teraz jest to plaga? Więcej, jak to napisałas, zmian genetycznych? Skąd się to bierze?
I czy da się ich wyleczyć czy tak jak oni twierdzą - nie da się?
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #60009 5 marca 2014, 19:36

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

Jakie studia skończyłaś?
Ja tam mam hormony w normie, ale czasem jak widze mojego lenia, który jest totalnie nie romantyczny, to myślę o lesbijstwie :D haha

Ha ha ha dobre ;) oj uśmiałam się.... Jeszcze się śmieje

Zgłoś nadużycie #60010 5 marca 2014, 19:36

darien napisał(a)

ojej widzisz jak od razu sie denerwujesz powiedzialam ze chce wyrazic swoe zdanie to ty naskoczylas na mnie z pytaniem co bym powiedziala swojemu dziecku wiec ci odpowiefdzialam i nie musisz sie denerwowac jesli nie wiesz co masz powiedziec bo tak jak podkreslilam nie chce sie klocic a wyrazic swoje zdanie przeciez moge i mowie po raz kolejny w tym i w innym temacie kazdy MOZE MIEC SWOJE ZDANIE :)