Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #59971 5 marca 2014, 18:53

staraczka Supermama
co do wspanialych mezow - patrzcie co moj mi dzis kupil :D prosilam tylko o 2 bulki :D

Zgłoś nadużycie #59972 5 marca 2014, 18:53

staraczka Supermama

darien napisał(a)

tylko mi nie mów, ze jesteś zwolenniczką takich par?

jak dla mnie jak ktos jest gejem czy lebijka niech sobie bedzie - ale niech sie do mnie nie zbliza :D

Zgłoś nadużycie #59973 5 marca 2014, 18:57

Konto usunięte

staraczka napisał(a)

jak dla mnie jak ktos jest gejem czy lebijka niech sobie bedzie - ale niech sie do mnie nie zbliza :D

dokładnie... nie można publicznie eskponować swej intymnosci tak jak robią to oni. w takim razie na ulice powinni wyjsc zwolennicy milosci oralnej, analnej.. a przeciez to jest nasza prywatna sprawa.

Zgłoś nadużycie #59974 5 marca 2014, 19:00

hakuna.matata Supermama

staraczka napisał(a)

co do wspanialych mezow - patrzcie co moj mi dzis kupil :D prosilam tylko o 2 bulki :D

no następny ze swieczką wyszukany :D

darien napisał(a)

tylko mi nie mów, ze jesteś zwolenniczką takich par?

hehe przeciwnie :P jak ktoś jest to niech będzie, ale ja nie chce tego widziec bo to jeszcze gorsze niż 4letnie dziecko przy cycku ;)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #59975 5 marca 2014, 19:01

MarzenieSmakowe Gotowa na wszystko

hakuna.matata napisał(a)

Darien, proszę nie zaczynaj tematu homo przynajmniej póki ja tu jestem bo nie chciała bym się z kimś pokłócić... jezeli oczywiscie ktoś ma inne zdanie niż ja ;)

Takasobieja - na serio fajnego masz tego małża :)

Tutaj ja się z Toba zgodzę :) co do tematow homo

Zgłoś nadużycie #59976 5 marca 2014, 19:01

hakuna.matata Supermama

darien napisał(a)

dokładnie... nie można publicznie eskponować swej intymnosci tak jak robią to oni. w takim razie na ulice powinni wyjsc zwolennicy milosci oralnej, analnej.. a przeciez to jest nasza prywatna sprawa.

buahahahahaha wyobraziłam to sobie hahahah :D

Zgłoś nadużycie #59977 5 marca 2014, 19:01

Konto usunięte

hakuna.matata napisał(a)

hehe przeciwnie :P jak ktoś jest to niech będzie, ale ja nie chce tego widziec bo to jeszcze gorsze niż 4letnie dziecko przy cycku ;)

racja! ;)

Zgłoś nadużycie #59978 5 marca 2014, 19:02

Konto usunięte

hakuna.matata napisał(a)

buahahahahaha wyobraziłam to sobie hahahah :D

a fuuuuj! :D

Zgłoś nadużycie #59979 5 marca 2014, 19:03

hakuna.matata napisał(a)

no następny ze swieczką wyszukany :D

hahhaha pewnie ze tak :) tylko jesli wymagamy tego od innych to sami tez nie "buziajmy sie"haha ze tak to nazwe. oczywiscie nie jestem za tym zeby pary homo to eksponowaly ale tak samo razi mnie jak dziewczyna z chlopakiem lize sie publicznie dla mnie to takie prywatne doznania :)

Zgłoś nadużycie #59980 5 marca 2014, 19:05

Zresztą niestety to nie wina lesbijki czy geja ze tacy sa:/ niestety. ale oczywiscie jestem za tym zeby okazywanie uczuć zachować w mniej liczne grona niz miejsca publiczne :)

Zgłoś nadużycie #59981 5 marca 2014, 19:08

staraczka Supermama
ja uciekam mezu zaraz bedzie . paa

Zgłoś nadużycie #59982 5 marca 2014, 19:08

hakuna.matata Supermama

MarzenieSmakowe napisał(a)

Zresztą niestety to nie wina lesbijki czy geja ze tacy sa:/ niestety. ale oczywiscie jestem za tym zeby okazywanie uczuć zachować w mniej liczne grona niz miejsca publiczne :)

Wszystko jest dla ludzi ale wszystko z umiarem - i to się tyczy wszystkiego.

Zgłoś nadużycie #59983 5 marca 2014, 19:09

Konto usunięte

hahhaha pewnie ze tak :) tylko jesli wymagamy tego od innych to sami tez nie "buziajmy sie"haha ze tak to nazwe. oczywiscie nie jestem za tym zeby pary homo to eksponowaly ale tak samo razi mnie jak dziewczyna z chlopakiem lize sie publicznie dla mnie to takie prywatne doznania :)

no dobrze ale u nas to wygląda naturalnie. u nich nie! wyobraz sobie, żę Twoje dziecko pyta Cię a mamusiu dlaczego ten pan pana całuje? czy my jestesmy dziwni.?
bo dochodzi do tego, żę to oni stają sie normalnoscia, a zwykla para nie.

Zgłoś nadużycie #59984 5 marca 2014, 19:09

Szpilkka Supermama
..... ale sobie temat znalazłyście ... ;p dla mnie less i gej to taki sam temat jak murzyni, jestem bardzo tolerancyjną sobą, ale jak ich nie widzę, jak mijam ulicą to nie mogę oderwać wzroku bo dla mnie to dziwne ;p

Zgłoś nadużycie #59985 5 marca 2014, 19:09

hakuna.matata Supermama

staraczka napisał(a)

ja uciekam mezu zaraz bedzie . paa

no pa :)

tez za raz spadam pobiegac bo mialam dzis dzien obzarstwa i musze do odpokutować ;)

Zgłoś nadużycie #59986 5 marca 2014, 19:13

Konto usunięte

Szpilkka napisał(a)

..... ale sobie temat znalazłyście ... ;p dla mnie less i gej to taki sam temat jak murzyni, jestem bardzo tolerancyjną sobą, ale jak ich nie widzę, jak mijam ulicą to nie mogę oderwać wzroku bo dla mnie to dziwne ;p

paradoks tolerujesz to ale jak przechodzisz to patrzysz bo są dziwni.. czyli nie jestes tak do konca tolerancyjna bo gdybys była to bys przechodzila jak kolo zwyklej paryi nie robilo to na Tobie specjalnego wrażenia ;)

Zgłoś nadużycie #59987 5 marca 2014, 19:15

darien napisał(a)

no dobrze ale u nas to wygląda naturalnie. u nich nie! wyobraz sobie, żę Twoje dziecko pyta Cię a mamusiu dlaczego ten pan pana całuje? czy my jestesmy dziwni.?
bo dochodzi do tego, żę to oni stają sie normalnoscia, a zwykla para nie.

to tlumaczylabym to dziecko tak samo dziecko mogloby mnie zapytac dlaczego pani sie caluje z tym panem i robi to w miejscu publicznym. Ja nie jestem za okazywaniem uczuc jakis wielkich w miejscach publicznych ale nie da sie odseparowac dzieci od roznych rzeczy. Osoby homo sa chore po prostu pod wzgledem medycznym wiesz? to co jak dziecko zapyta cie dlaczego dziecko z choroba downa jest inne to tez powiesz ze to dziwne i nie ma co zwracac uwage na takie dzieci? nie uchronisz dzieci przed wszytskim co jest na swiecie pozostaje ci tylko tlumaczenie i to moje zdanie i oczywiscie nie popieram i to podkresle EKSPONOWANIA CZULOSCI JAKIS MOCNYCH W MIEJSCACH PUBLICZNYCH. :) i nie jestem za takimi parami ale to zycie.....

Zgłoś nadużycie #59988 5 marca 2014, 19:15

Konto usunięte

staraczka napisał(a)

Oooo jak słodko

Zgłoś nadużycie #59989 5 marca 2014, 19:19

Konto usunięte

to tlumaczylabym to dziecko tak samo dziecko mogloby mnie zapytac dlaczego pani sie caluje z tym panem i robi to w miejscu publicznym. Ja nie jestem za okazywaniem uczuc jakis wielkich w miejscach publicznych ale nie da sie odseparowac dzieci od roznych rzeczy. Osoby homo sa chore po prostu pod wzgledem medycznym wiesz? to co jak dziecko zapyta cie dlaczego dziecko z choroba downa jest inne to tez powiesz ze to dziwne i nie ma co zwracac uwage na takie dzieci? nie uchronisz dzieci przed wszytskim co jest na swiecie pozostaje ci tylko tlumaczenie i to moje zdanie i oczywiscie nie popieram i to podkresle EKSPONOWANIA CZULOSCI JAKIS MOCNYCH W MIEJSCACH PUBLICZNYCH. :) i nie jestem za takimi parami ale to zycie.....

wiem, bo moj P. ma kolege geja.. i wiem, że to natura, on sobie tego nie wybrał.. ale jestem tradycjonalistką i dla mnie ma byc kobieta + mężczyzna. i nie mozesz tego podciągac pod chorobe czy cos takiego... bo doskonale wiesz, że tak nie jest. bronisz tylko swego zdania. a tym bardziej porównywac do dzieci z downem bo to nie na miejscu. wychowam swoje dziecko tak ze bedzie rozumiec i nie zapyta dlaczego inne dziecko taki jest. tyle w tym temacie. moje zdanie jest takie i go nie zmienie.

Zgłoś nadużycie #59990 5 marca 2014, 19:20

darien napisał(a)

paradoks tolerujesz to ale jak przechodzisz to patrzysz bo są dziwni.. czyli nie jestes tak do konca tolerancyjna bo gdybys była to bys przechodzila jak kolo zwyklej paryi nie robilo to na Tobie specjalnego wrażenia ;)

no to ja jestem toleracyjna bo mi wisi jakie pary chodza :) czy to czarnoskory czy inny.