Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #59951 5 marca 2014, 18:18

MarzenieSmakowe Gotowa na wszystko
Zreszta co mama to opinia więc iech każdy robi co uważa za słuszne :)

Zgłoś nadużycie #59952 5 marca 2014, 18:20

hakuna.matata Supermama

MarzenieSmakowe napisał(a)

zreszta bez przesady dziecko je co iles czasu wiec mozesz zaplanowac wczesniej i znalesc wczesniej pokoj z mysla o tym ze TWOJE DZIECKO moze byc juz niedlugo glodne zreszta ja tak mialam i dalam rade wszystko zalezy od osoby

o ile zachowuje sie regularnosc w jedzeniu u dziecka oczywiscie :)

Dobrze że to dodałaś, bo nie każda mama regularnie karmi dziecko ;) Ja wiedziałam kiedy moje bedzie głodne, więc też nie miałam problemów z karmieniem nawet niemowlaka. A jeżeli na każdy płacz mama wciska cyca to wtedy cały czas może latać z wywalonym na pokaz biustem ;)
Tylko wiesz, jak dziecko jest starsze, to wydaje mi się, że własnie można karmić rano i wieczorem w domu a nie przy ludziach - czyli to co cały czas piszesz apropo tej dziewczynki o której mowa - matka mogła nie robić tego przy ludziach ;)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #59953 5 marca 2014, 18:22

hakuna.matata napisał(a)

Dobrze że to dodałaś, bo nie każda mama regularnie karmi dziecko ;) Ja wiedziałam kiedy moje bedzie głodne, więc też nie miałam problemów z karmieniem nawet niemowlaka. A jeżeli na każdy płacz mama wciska cyca to wtedy cały czas może latać z wywalonym na pokaz biustem ;)
Tylko wiesz, jak dziecko jest starsze, to wydaje mi się, że własnie można karmić rano i wieczorem w domu a nie przy ludziach - czyli to co cały czas piszesz apropo tej dziewczynki o której mowa - matka mogła nie robić tego przy ludziach ;)

ale tak jak napisalam wyzej uwazam rowniez za przesade karmienie 2.5 letniego dziecka tym bardziej przy gosciach. ale ja odnosilam sie do Twoich postwo dotyczacych ze karmienie rocznego dziecka jest obrzydliwe...

Zgłoś nadużycie #59954 5 marca 2014, 18:24

hakuna.matata napisał(a)

co do regularnosci karmienia wszystko zalezy od matki bo to matka uczy dziecko regularnego jedzenia.

Zgłoś nadużycie #59955 5 marca 2014, 18:24

hakuna.matata napisał(a)

co do regularnosci karmienia wszystko zalezy od matki bo to matka uczy dziecko regularnego jedzenia.

Zgłoś nadużycie #59956 5 marca 2014, 18:24

oj przepraszam dwa razy sie wkleiło :(

Zgłoś nadużycie #59957 5 marca 2014, 18:30

hakuna.matata Supermama

ale tak jak napisalam wyzej uwazam rowniez za przesade karmienie 2.5 letniego dziecka tym bardziej przy gosciach. ale ja odnosilam sie do Twoich postwo dotyczacych ze karmienie rocznego dziecka jest obrzydliwe...

Tak, dla mnie jest obrzydliwe karmienie rocznego dziecka przy ludziach bo uważam że to już duże dziecko. Nie twierdzę, ze robią źle tylko moim zdaniem niepotrzebnie. A co robią i jak karmią w domu to już ich sprawa :)

To tez prywatna sprawa, ale tez mnie wkurza jak matka mówi, bo moje dziecko je np co 15 min... nieee, dziecko nie je co 15 min - to matka je tak nauczyła :/
ale tak jest ze wszystkim.

Zgłoś nadużycie #59958 5 marca 2014, 18:33

oj to temat rzeka kazdy robi jak chce a pomimo wszystko ciesze sie ze karmilam tyle czasu ile karmiłam :) Mnie to nie denerwuje jak ktos narzeka ze dziecko co 15 min je bo to nie moja sprawa, ja nauczyłam swoje dzieci tego czego chciałam i z tego jestem dumna mam nadzieje ze z nastepnym będzie tak samo :)

Zgłoś nadużycie #59959 5 marca 2014, 18:34

hakuna.matata Supermama

oj to temat rzeka kazdy robi jak chce a pomimo wszystko ciesze sie ze karmilam tyle czasu ile karmiłam :) Mnie to nie denerwuje jak ktos narzeka ze dziecko co 15 min je bo to nie moja sprawa, ja nauczyłam swoje dzieci tego czego chciałam i z tego jestem dumna mam nadzieje ze z nastepnym będzie tak samo :)

z tymi wnioskami moge się zgodzić ;)

Zgłoś nadużycie #59960 5 marca 2014, 18:37

takasobieja Fajna mama
Eeeejj... :D może nie tyle co to obrzydliwe, ale po prostu niesmaczne :) też nie chciałabym karmić już ponad rocznego dziecka cyckiem :/

Zgłoś nadużycie #59961 5 marca 2014, 18:38

takasobieja Fajna mama
A po serduszku weszłam prosto na fm, bo nie miałam co robić te 15min, bo ława zakrywała mi tv, więc wzięłam lapka (bo mam małego 12 cali) na nogi :P hiihh

Zgłoś nadużycie #59962 5 marca 2014, 18:43

hakuna.matata Supermama

takasobieja napisał(a)

A po serduszku weszłam prosto na fm, bo nie miałam co robić te 15min, bo ława zakrywała mi tv, więc wzięłam lapka (bo mam małego 12 cali) na nogi :P hiihh

hehe ja bym tak nie mogła zrobić, bo jestem pewna że usłyszała bym coś takiego: "a Ty nawet o tym, ze skończyliśmy 5 min temu musisz koleżaneczkom na forum napisac?" :D

Zgłoś nadużycie #59963 5 marca 2014, 18:43

Konto usunięte
akurat karmienie małego dziecka w centrum handlowym nie byłoby dla mnie dziwne bo rózne sprawy w zyciu wynikają, a takie dziecko moze zgłodniec tak poprostu i zaczac plakac i co przeciez go nie przytrzymasz na siłę... bardziej byłabym przeciwa całującej sie parze homo w publicznym miejscu, a nie mamy karmiącej dziecko...

Zgłoś nadużycie #59964 5 marca 2014, 18:45

staraczka Supermama
widze ze temat karmienai piersia sie rozwinal - u nas w rodzinie ze strony meza ciotka karmila jak mlody mial 4 lata, i dla mnie to bylo poprostu obrzydliwe ! okropne i nie wiem co jeszcze, poprostu ciezko bylo mi takie widoki ogladac, malo tego mlody dopiero w wieku 5 lat nauczyl sie korzystac z toalety..

Zgłoś nadużycie #59965 5 marca 2014, 18:45

takasobieja Fajna mama

hakuna.matata napisał(a)

hehe ja bym tak nie mogła zrobić, bo jestem pewna że usłyszała bym coś takiego: "a Ty nawet o tym, ze skończyliśmy 5 min temu musisz koleżaneczkom na forum napisac?" :D

Haha... nie no on ma to gdzieś :D sam mi podał laptopa żebym w sufit nie patrzyła :P

Zgłoś nadużycie #59966 5 marca 2014, 18:49

staraczka Supermama

darien napisał(a)

akurat karmienie małego dziecka w centrum handlowym nie byłoby dla mnie dziwne bo rózne sprawy w zyciu wynikają, a takie dziecko moze zgłodniec tak poprostu i zaczac plakac i co przeciez go nie przytrzymasz na siłę... bardziej byłabym przeciwa całującej sie parze homo w publicznym miejscu, a nie mamy karmiącej dziecko...

dokladnie !

Zgłoś nadużycie #59967 5 marca 2014, 18:49

staraczka Supermama

takasobieja napisał(a)

Haha... nie no on ma to gdzieś :D sam mi podał laptopa żebym w sufit nie patrzyła :P

no to cud chlop ! :D

Zgłoś nadużycie #59968 5 marca 2014, 18:51

hakuna.matata Supermama
Darien, proszę nie zaczynaj tematu homo przynajmniej póki ja tu jestem bo nie chciała bym się z kimś pokłócić... jezeli oczywiscie ktoś ma inne zdanie niż ja ;)

Takasobieja - na serio fajnego masz tego małża :)

Zgłoś nadużycie #59969 5 marca 2014, 18:52

staraczka Supermama

hakuna.matata napisał(a)

Darien, proszę nie zaczynaj tematu homo przynajmniej póki ja tu jestem bo nie chciała bym się z kimś pokłócić... jezeli oczywiscie ktoś ma inne zdanie niż ja ;)

taiego to ze swieca szukac hehe

Zgłoś nadużycie #59970 5 marca 2014, 18:53

Konto usunięte

hakuna.matata napisał(a)

tylko mi nie mów, ze jesteś zwolenniczką takich par?