Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #59871 5 marca 2014, 14:46

takasobieja Fajna mama
I moj prawy wygląda na policystyczny :/ ale skoro mam owulki co 2 miesiace na każdy to nie mam się martwić :)

Zgłoś nadużycie #59872 5 marca 2014, 14:49

hakuna.matata Supermama

takasobieja napisał(a)

No jestem... i nie ogarniam, boli mnie prawy jak na owu! A tam nic :/... za to lewy myślałam, że tam jest torbiel, a jest pęcherzyk 20,7mm... Hmm endo jeszcze takie nie do końca przygotowane bo jeszcze ma minimalne echo środkowe :) ale już coraz lepsze... Kupiłam coś w aptece :D zaraz dodam zdjęcie, bo poczułam się jakbyśmy mieli po 80 lat :D
U góry koło mojego M. z suplementami :D a dolne moje :P hehe... nie patrzeć na kamień w zlewie! Nie mój :P tylko na wynajetym :P muszę zalać domestosem :P

hahaha co to jest? :D
a jezeli chodzi o pecherzyk, endo i echo srodkowe to o co chodzi? :D
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #59873 5 marca 2014, 14:52

maslanka Fajna mama

takasobieja napisał(a)

No jestem... i nie ogarniam, boli mnie prawy jak na owu! A tam nic :/... za to lewy myślałam, że tam jest torbiel, a jest pęcherzyk 20,7mm... Hmm endo jeszcze takie nie do końca przygotowane bo jeszcze ma minimalne echo środkowe :) ale już coraz lepsze... Kupiłam coś w aptece :D zaraz dodam zdjęcie, bo poczułam się jakbyśmy mieli po 80 lat :D
U góry koło mojego M. z suplementami :D a dolne moje :P hehe... nie patrzeć na kamień w zlewie! Nie mój :P tylko na wynajetym :P muszę zalać domestosem :P

Hehehe rzeczywiście moja babcia miała taki pojemniczek :D

Zgłoś nadużycie #59874 5 marca 2014, 14:54

takasobieja Fajna mama
No pęcherzyk jest więc jestem w fazie okołoowulacyjnej :) jak pęknie to wypadnie komórka jajowa, która sie zapładnia z plemniczkiem :D endo-endometrium to jest błona macicy która się przygotowuje na przyjęcie zarodka :) moje ma 12mm, ale jeszcze jest w srodku taka kreska, która zwana jest echem środkowym :D a nie powinno go być żeby już na 100% było pięknie przyjęte :) oczywiście musi się zapłodnić zeby się zagnieździło :P
A na zdjeciu są nasze pakiety tabletek :D

Zgłoś nadużycie #59875 5 marca 2014, 14:56

takasobieja Fajna mama
Zadziwiające, że mój mąż ma więcej leków ode mnie :D a to ja jestem chora :P gin mój mówił, że zna naszego urologa z Inowrocławia, że dobrze trafiliśmy :) kiedyś chciał być ginem :D ale został urologiem i pracował kiedyś w Holandii :P

Zgłoś nadużycie #59876 5 marca 2014, 14:56

hakuna.matata Supermama

takasobieja napisał(a)

No pęcherzyk jest więc jestem w fazie okołoowulacyjnej :) jak pęknie to wypadnie komórka jajowa, która sie zapładnia z plemniczkiem :D endo-endometrium to jest błona macicy która się przygotowuje na przyjęcie zarodka :) moje ma 12mm, ale jeszcze jest w srodku taka kreska, która zwana jest echem środkowym :D a nie powinno go być żeby już na 100% było pięknie przyjęte :) oczywiście musi się zapłodnić zeby się zagnieździło :P
A na zdjeciu są nasze pakiety tabletek :D

strasznie to wszystko skomplikowane... ja mam oba jajniki policystyczne głupie suki pęcherzyki nię pekają :(

Zgłoś nadużycie #59877 5 marca 2014, 14:57

staraczka Supermama
takasobieja haha przypominają mi się pudełeczka p dziadkow od lekow ;)

Zgłoś nadużycie #59878 5 marca 2014, 15:00

maslanka Fajna mama

staraczka napisał(a)

takasobieja haha przypominają mi się pudełeczka p dziadkow od lekow ;)

Sama bym takie używała :D hehe fajne!! Najważniejsze, żeby pomogły :) Trzymam za was kciuki! :)

Zgłoś nadużycie #59879 5 marca 2014, 15:06

hakuna.matata Supermama
Takasobieja - a to usg to prywatnie robisz?

Zgłoś nadużycie #59880 5 marca 2014, 15:08

takasobieja Fajna mama
Eee nie ma co :D odpusciłam psychicznie :) myslę żeby jak najszybciej było po laparo męża :) ale będziemy dzis działać hihi

Zgłoś nadużycie #59881 5 marca 2014, 15:09

Szpilkka Supermama

motyl1909 napisał(a)

no każdy ma coś. Ja mam kręgosłup chory, ale omijam ćwiczenia, które go obciążają... :P

Ja miałam sporo operacji na kolano i teoretycznie nie mogę skakac, i go przemęczac ale ostatnio jak cwiczylam z chodak. to troszkę leciałam w ciemno jak były cwiczenia na tej nodze...

Zgłoś nadużycie #59882 5 marca 2014, 15:11

Szpilkka Supermama

takasobieja napisał(a)

Pojemniczek fajny jak się zażywa różne leki o różnych porach. Ja np teraz łykam w sumie 7 tabletek dziennie i nie raz patrze na ta kartkę i myślę godzine którą teraz wziąsc :D

Zgłoś nadużycie #59883 5 marca 2014, 15:12

Szpilkka Supermama

takasobieja napisał(a)

Eee nie ma co :D odpusciłam psychicznie :) myslę żeby jak najszybciej było po laparo męża :) ale będziemy dzis działać hihi

hehe odpuściłam psychicznie - łatwo ci mówic bo dzisiaj masz pozytyw i tak czy siak będziecie dzisiaj serduszkowac ;-)

Zgłoś nadużycie #59884 5 marca 2014, 15:17

takasobieja Fajna mama
Będziemy :) ale nie czuję wewnętrznej presji :) nie spinam się i nie wyliczam 2 tyg do testu :D jakoś czuję, że mam to gdzieś :) w ubiegłym miesiącu się spinałam... liczyłam szłam szybko spać żeby znać temp rano :) a w tym cyklu to olałam :) )) spróbujemy dzis, bo jesli ma być to będzie :) może się uda, ale i tak nastawiona jestem, że zaczniemy działać po zabiegu :)

Zgłoś nadużycie #59885 5 marca 2014, 15:19

takasobieja Fajna mama
No nie umiem opisać, po prostu spróbujemy :) wczoraj mój mąż nie chciał serduszkować, to nie :) olałam to :) trudno nie teraz, to po zabiegu :D temp też myślę, że nie będę mierzyć jak juz podejdzie :) nie chce mi się.

Zgłoś nadużycie #59886 5 marca 2014, 15:24

Szpilkka Supermama

takasobieja napisał(a)

Będziemy :) ale nie czuję wewnętrznej presji :) nie spinam się i nie wyliczam 2 tyg do testu :D jakoś czuję, że mam to gdzieś :) w ubiegłym miesiącu się spinałam... liczyłam szłam szybko spać żeby znać temp rano :) a w tym cyklu to olałam :) )) spróbujemy dzis, bo jesli ma być to będzie :) może się uda, ale i tak nastawiona jestem, że zaczniemy działać po zabiegu :)

wiem o czym mówisz, ja w poprzednim cyklu też czułam że się spinam mimo tego że chciałam się wyluzowac ;/

Zgłoś nadużycie #59887 5 marca 2014, 16:00

Konto usunięte

Szpilkka napisał(a)

Ja miałam sporo operacji na kolano i teoretycznie nie mogę skakac, i go przemęczac ale ostatnio jak cwiczylam z chodak. to troszkę leciałam w ciemno jak były cwiczenia na tej nodze...

Ja mam oba uszkodzone więc trudno pominąć któreś kolano :P
My kobiety jesteśmy aniołami,
gdy nam sie podetnie skrzydła lecimy dalej -
na miotłach bo wkoncu jesteśmy elastyczne ;)

Zgłoś nadużycie #59888 5 marca 2014, 16:01

paola Fajna mama
a u mnie powolutku rozkreca sie @ więc będzie kolejne rozczarowanie...nawet nie doczekam testu

Zgłoś nadużycie #59889 5 marca 2014, 16:03

Konto usunięte
Nienawidze tych dni przed okresem , CH... Sie czuje i niewiem jak mam siedzieć zeby nie bolało, bo albo bolą plecy albo brzuch :( to chore ale 2 dni przed @ ńiemoze sie doczekać krwawienie wtedy następuje taka ulga w bólu
My kobiety jesteśmy aniołami,
gdy nam sie podetnie skrzydła lecimy dalej -
na miotłach bo wkoncu jesteśmy elastyczne ;)

Zgłoś nadużycie #59890 5 marca 2014, 16:05

paola Fajna mama

Klementyna napisał(a)

Nienawidze tych dni przed okresem , CH... Sie czuje i niewiem jak mam siedzieć zeby nie bolało, bo albo bolą plecy albo brzuch :( to chore ale 2 dni przed @ ńiemoze sie doczekać krwawienie wtedy następuje taka ulga w bólu

Mam tak samo,..