Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #59431 4 marca 2014, 10:32

Konto usunięte
Hej wszystkim, uwielbiam mój urlop, zwlekam się z łóżka o 9 kocham to ;)

hakuna.matata napisał(a)

Siema :)
Kosia, widziałaś kiedyś film na Polsacie bez reklam? :D
Też byłam w kinie i bardzo się cieszę bo mega mi się podobało :)

No wiesz, nie oglądałam polskiej tv juz prawie cztery lata, mój mąż obstawial ze się zlitowali i ieden film bez reklam dali, mi się nie chciało w to wierzyć, i znów miałam racje

Ostatnio włączyłam sobie lejdys, aby zobaczyć tego kota jak mówi kosia.... Uśmiałam się i myślałam o was ;)

Zgłoś nadużycie #59432 4 marca 2014, 10:32

maslanka Fajna mama
W każdej dziedzinie trafiają się konowały niestety, dobrego lekarza to ze swieca szukac, z psychologami jest tak samo niestety;/

Zgłoś nadużycie #59433 4 marca 2014, 10:34

Konto usunięte

motyl1909 napisał(a)

heloł laski :D ja już zwarta i gotowa, za 10 min jadę na tą rozmowę, trzymajcie za mnie mocno kciuki ;*

Trzymam mocno

Zgłoś nadużycie #59434 4 marca 2014, 10:35

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

Będzie usunięty ;) na 3 dni do szpitala, czekamy na termin ;) oby teraz było ok! Biedny, szkoda mi go, ale wiemy na czym stoimy

I co dalej, po zabiegu, długo trwa rekonwalescencja

Juz doczytałam, już wiem, nie martw się szybko zleci i zanim się obejrzysz będziesz wklejać fotkę dwóch kreseczek, ściskam mocho, najważniejsze że znacie juz przyczynę, teraz tylko podleczyc i czekać na pozytywne rezultaty

Zgłoś nadużycie #59435 4 marca 2014, 10:47

Konto usunięte
Ja po moim poronieniu wyladowalam u psychologa, wcale się tego nie wstydzę, miałam wielkie problemy z akceptacja siebie uważałam ze to moja wina, te wizyty bardzo mi pomogły, choć jak byłam w ciąży z tiago leżałam w szpitalu łącznie ponad cztery miesiące głównie przez to ze nie wierzyłam ze tym razem się uda, że nie zasługuje itd.... Odetchnelam dopiero jak zobaczyłam synola po drugiej stronie brzunia ;)

Wspomnienia o moim aniolku często do mnie wracają, często płacze i pytam się dlaczego tak się stało.... Poprostu my kobiety jesteśmy matkami juz od poczęcia, więź jest od razu

Zgłoś nadużycie #59436 4 marca 2014, 10:48

hakuna.matata Supermama

darien napisał(a)

ej dziewczyny mam pytanie . mogę już dzis wedrowac w takich butach http://rmshoes.pl/allegro5/bi1375_12.GIF bo nie wiem czy wypada juz czy jeszcze nie ? :D zawsze mam z tym problem

Wędrowała bym :]

motyl1909 napisał(a)

heloł laski :D ja już zwarta i gotowa, za 10 min jadę na tą rozmowę, trzymajcie za mnie mocno kciuki ;*

3mam!! :D

darien napisał(a)

zyję zasadą : ty masz prawo miec sowje zdanie, a ja mam prawo miec je w dupie! ;)

Lubię to! :D

Dzień dobry :)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #59437 4 marca 2014, 11:11

Konto usunięte
Dzis ostatki :)
My kobiety jesteśmy aniołami,
gdy nam sie podetnie skrzydła lecimy dalej -
na miotłach bo wkoncu jesteśmy elastyczne ;)

Zgłoś nadużycie #59438 4 marca 2014, 11:18

hakuna.matata Supermama

Klementyna napisał(a)

Dzis ostatki :)

I co w związku z tym?
Jeżeli to oznacza ze ostatni raz przed Wielkanocą można się obżerać, opijac i isc na imprezę to mi się podoba ;)

Zgłoś nadużycie #59439 4 marca 2014, 11:21

Konto usunięte
Wróciłam :) rozmowa okej, jutro albo pojutrze mają oddzwonić :D wtedy jest w przyszłym tyg spotkanie z prezesem i praca od 17.03 ;D i co najważniejsze Edka! - UMOWA O PRACĘ :D hihi ;) zaciskajcie kciuki ;)

Zgłoś nadużycie #59440 4 marca 2014, 11:22

Szpilkka Supermama
ostatki ostatkami a ja już dostałam mimo to zaproszenie do klubu z okazji dnia kobiet i jakie to ostatki? Jeśli imprezy taneczne normalnie się odbywają

Zgłoś nadużycie #59441 4 marca 2014, 11:22

Szpilkka Supermama

motyl1909 napisał(a)

Wróciłam :) rozmowa okej, jutro albo pojutrze mają oddzwonić :D wtedy jest w przyszłym tyg spotkanie z prezesem i praca od 17.03 ;D i co najważniejsze Edka! - UMOWA O PRACĘ :D hihi ;) zaciskajcie kciuki ;)

no to super &&

Zgłoś nadużycie #59442 4 marca 2014, 11:33

Konto usunięte
maslanka, coraz bliżej testowania :D DD ale emocje :D

Zgłoś nadużycie #59443 4 marca 2014, 11:34

Konto usunięte
Nie marudzic :)
My kobiety jesteśmy aniołami,
gdy nam sie podetnie skrzydła lecimy dalej -
na miotłach bo wkoncu jesteśmy elastyczne ;)

Zgłoś nadużycie #59444 4 marca 2014, 11:35

Tasiemka Supermama
hejoooo :)

Jezu wyskoczyłam dzisiaj z łóżka jak poparzona jak zobaczyłam na zegarku 10 godzinę!!! :D
takie mam sapanie ostatnio, że szok :D gorzej z uśnięciem... ;/

Kosia :D hihih

takasobieja trzymam kciuki, za to żeby wszystko sprawnie poszło i żeby potem były fasolkowe efekty!! :) :) :)

Szpilkka co do ostatków... to to się teraz tylko tak nazywa, a nikt potem niczego nie przestrzega... moja mama pracuje w restauracji, a w środe popielcową mają zawsze największe zapotrzebowanie na żurek z kiełbasą :D i schabowego :D , a Dnie Kobiet będę organizowane do końca kwietnia :D taki tam POST... ;/ żenada

Zgłoś nadużycie #59445 4 marca 2014, 11:35

Tasiemka Supermama
Aaaa i Motyyyl trzymam kciukasy &&&&&&& :)

Zgłoś nadużycie #59446 4 marca 2014, 11:41

hakuna.matata Supermama

motyl1909 napisał(a)

Jeżeli pisałaś to nie doczytałam - możesz napisac co będziesz robić? :) Umowa o prace łaaał - zaszczyt, który powinien być obowiązkiem :/ śmieszy mnie to, ale Tobie oczywiście tego życzę :)

Szpilkka napisał(a)

ostatki ostatkami a ja już dostałam mimo to zaproszenie do klubu z okazji dnia kobiet i jakie to ostatki? Jeśli imprezy taneczne normalnie się odbywają

Tak jak Tasiemka napisała - nie te czasy ;)

Zgłoś nadużycie #59447 4 marca 2014, 11:42

Konto usunięte
Klementyna, Ty jakby co to 9.03 testujesz tak? :D

Zgłoś nadużycie #59448 4 marca 2014, 11:42

Edka82 Fajna mama

motyl1909 napisał(a)

trzymam :)

Zgłoś nadużycie #59449 4 marca 2014, 11:43

Konto usunięte

hakuna.matata napisał(a)

Jeżeli pisałaś to nie doczytałam - możesz napisac co będziesz robić? :) Umowa o prace łaaał - zaszczyt, który powinien być obowiązkiem :/ śmieszy mnie to, ale Tobie oczywiście tego życzę :)

Praca polega na tym, że siedzę w biurze i wystawiam oferty tursytyczne z całej Polski - współpracuję z właścicielami ośrodków pensjonatów itd. :) wiem, przykre, ale widzisz, 80% pracodawców daje umowę zlecenie :/

Zgłoś nadużycie #59450 4 marca 2014, 11:45

Inezka Gotowa na wszystko
Czesc dziewczyny, milego dnia :)