Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #59411 4 marca 2014, 9:47

Szpilkka Supermama

staraczka napisał(a)

no.. chociaz ja to wolalabym zeby nikt do mnei nei przychodzil procz meza.

To nawet nie o to chodzi czy chcesz czy nie. Ja też wolała bym sama siedzieć i przepłakać cały ten czas, ale to i tak nie wróci już fasolki a dodatkowo można wpaść w depresję, wiesz chodzi o to wsparcie, rozmowę o byle czym, żeby tylko nie myśleć o tej całej sytuacji ... Jak ja wiedziałam, że już poroniłam to jedyne na co mialam ochotę to płacz, było mi smutno ale wystarczyło że mój M był przy mnie to już inaczej się czułam.

Zgłoś nadużycie #59412 4 marca 2014, 9:49

staraczka Supermama

Szpilkka napisał(a)

To nawet nie o to chodzi czy chcesz czy nie. Ja też wolała bym sama siedzieć i przepłakać cały ten czas, ale to i tak nie wróci już fasolki a dodatkowo można wpaść w depresję, wiesz chodzi o to wsparcie, rozmowę o byle czym, żeby tylko nie myśleć o tej całej sytuacji ... Jak ja wiedziałam, że już poroniłam to jedyne na co mialam ochotę to płacz, było mi smutno ale wystarczyło że mój M był przy mnie to już inaczej się czułam.

no tak rozumiem, kumam o co chodzi, ja tylko mowie jak byloby w moim przypadku bo dobrze znam swoja mame - nie moglabym jej widziec a to dlatego ze chocby jak moja bratowa poronila - mama pojechala i zaczela jej gadac ze ona tez kiedys poronila itp ! nie moglabym tego sluchac

Zgłoś nadużycie #59413 4 marca 2014, 9:49

Konto usunięte

Szpilkka napisał(a)

a wpaść w depresję to cienka granica... tez o mało nie wylądowałam u psychologa.

Zgłoś nadużycie #59414 4 marca 2014, 9:51

maslanka Fajna mama
To dobrze, że był przy niej narzeczony....Gusia potrzebuje teraz dużo czasu i spokoju. Mam nadzieję, że szybko wróci do siebie i będzie się starać dalej

Zgłoś nadużycie #59415 4 marca 2014, 9:51

staraczka Supermama
ja spadam bede pozniej papa :*

Zgłoś nadużycie #59416 4 marca 2014, 9:53

Konto usunięte

maslanka napisał(a)

To dobrze, że był przy niej narzeczony....Gusia potrzebuje teraz dużo czasu i spokoju. Mam nadzieję, że szybko wróci do siebie i będzie się starać dalej

dokładnie. ja pisalam na takim innym forum, ze dziewczyna poronila gdzies w listopadzie, a dzien przed wigilią dowiedziala sie ze narzeczony ją zdradza. a w Boze Narodzenia mial byc slub...

Zgłoś nadużycie #59417 4 marca 2014, 9:54

maslanka Fajna mama
Pójście do psychologa by jej nie zaszkodziło

Zgłoś nadużycie #59418 4 marca 2014, 9:55

Szpilkka Supermama

darien napisał(a)

dokładnie. ja pisalam na takim innym forum, ze dziewczyna poronila gdzies w listopadzie, a dzien przed wigilią dowiedziala sie ze narzeczony ją zdradza. a w Boze Narodzenia mial byc slub...

No szał O_o ...... często takie sytuacje kończą się na samobójstwie.

Zgłoś nadużycie #59419 4 marca 2014, 9:56

Konto usunięte

Szpilkka napisał(a)

No szał O_o ...... często takie sytuacje kończą się na samobójstwie.

no raczej.. ale pisalam z nią bardzo długo i nie bylo z nią ciekawie...

Zgłoś nadużycie #59420 4 marca 2014, 9:56

maslanka Fajna mama

darien napisał(a)

O Boszzz..... straszne to;/

Zgłoś nadużycie #59421 4 marca 2014, 9:58

Konto usunięte

maslanka napisał(a)

O Boszzz..... straszne to;/

ale gnojek to z niego musiał być!

Zgłoś nadużycie #59422 4 marca 2014, 10:00

maslanka Fajna mama

darien napisał(a)

ale gnojek to z niego musiał być!

Brak słów po prostu

Zgłoś nadużycie #59423 4 marca 2014, 10:12

Konto usunięte
Ale tematy przygnębiające :( ja sie nie wypowiem na temat bo juz ktos mi zarzucał ze jestem nie czuła i wredna jak powiedziałam dano temu co myśle więc nie :)

A mnie od rana okresowo boli brzuch ale te testy zamówiłam a co mi tam kiedyś sie przydadzą :P
My kobiety jesteśmy aniołami,
gdy nam sie podetnie skrzydła lecimy dalej -
na miotłach bo wkoncu jesteśmy elastyczne ;)

Zgłoś nadużycie #59424 4 marca 2014, 10:13

takasobieja Fajna mama
Ej bez takich mi tu! O samobójstwach mi tu nie pisać! :D pfu pfu...
Wiecie, nasza ciekawość to jedno, to co związane jest z gusią, ale sądzę iż nie powinnyśmy do niej pisać co jest? co się stało? jak się stało? Ona ma teraz swój czas ... i pewnie nie chciałabym wracać do tego co się stało, a co gorsza z kimś o tym pisać... jak będzie gotowa to pewnie sama tu wejdzie ;) tak myślę... a facet na pewno ją wspiera :)
Hej z rana... kurde owu za drzwiami, a ja śluzu nie mam nic a nic od wczoraj :/ hodujemy co prawda nasionka żeby były mocne :D pokaże się test pozytyw to działamy :)  
Mąż będzie miał zabieg operacyjny (laparo) w pełnym znieczuleniu, z drenami itd :P po zabiegu bleh... co gorsza w inowrocławiu, średnio mi się uśmiecha dojeżdzać 40km do szpitala, jak w bdg jest kilka szpitali, ale androlog zalecił tam, bo jeszcze z tego szpitala w inie nie było żadnych poprawek, zabieg robią dobrze, a mówi, ze w bdg zdarza się, że trzeba zabieg powtórzyć. Po prostu żebyśmy nie marnowali czasu... 
Wstrzemięźliwość... pewnie aż przestanie boleć, pogadamy o tym po zabiegu, męskie nasienie dojrzewa ok min. 70 dni :) więc po 2-3 miesiącach powinno już być normalne i zdrowe ;D troche długo :( ale co zrobić :(

Zgłoś nadużycie #59425 4 marca 2014, 10:17

maslanka Fajna mama
A propo psychologa.....większość Polaków uważa go jako coś ostatecznego, jak już chodzą to ukrywają to przed innymi, bo nie oszukujmy się ale się po prostu wstydzą, ja przyznam szczerze do niedawna też tak myślałam ale na studiach otworzyli mi oczy, porównując w USA większość mieszkańcow ma swojego psychologa czy terapeute

Zgłoś nadużycie #59426 4 marca 2014, 10:17

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

Ej bez takich mi tu! O samobójstwach mi tu nie pisać! :D pfu pfu...
Wiecie, nasza ciekawość to jedno, to co związane jest z gusią, ale sądzę iż nie powinnyśmy do niej pisać co jest? co się stało? jak się stało? Ona ma teraz swój czas ... i pewnie nie chciałabym wracać do tego co się stało, a co gorsza z kimś o tym pisać... jak będzie gotowa to pewnie sama tu wejdzie ;) tak myślę... a facet na pewno ją wspiera :)
Hej z rana... kurde owu za drzwiami, a ja śluzu nie mam nic a nic od wczoraj :/ hodujemy co prawda nasionka żeby były mocne :D pokaże się test pozytyw to działamy :)  
Mąż będzie miał zabieg operacyjny (laparo) w pełnym znieczuleniu, z drenami itd :P po zabiegu bleh... co gorsza w inowrocławiu, średnio mi się uśmiecha dojeżdzać 40km do szpitala, jak w bdg jest kilka szpitali, ale androlog zalecił tam, bo jeszcze z tego szpitala w inie nie było żadnych poprawek, zabieg robią dobrze, a mówi, ze w bdg zdarza się, że trzeba zabieg powtórzyć. Po prostu żebyśmy nie marnowali czasu... 
Wstrzemięźliwość... pewnie aż przestanie boleć, pogadamy o tym po zabiegu, męskie nasienie dojrzewa ok min. 70 dni :) więc po 2-3 miesiącach powinno już być normalne i zdrowe ;D troche długo :( ale co zrobić :(

ha ha ha moj to chyba by umarł jak by miał czekać 3-4 tyg z mizianiem, :D

No wiesz zawsze sie moze trafić jakiś rodzynki wczesniej i bedzie niespodzianka.

Zgadzam sie z tobą w sprawie gusii jak bedzie chciała to sama napisze , a nie tu o niej plotkowac :)

Zgłoś nadużycie #59427 4 marca 2014, 10:20

Konto usunięte

maslanka napisał(a)

A propo psychologa.....większość Polaków uważa go jako coś ostatecznego, jak już chodzą to ukrywają to przed innymi, bo nie oszukujmy się ale się po prostu wstydzą, ja przyznam szczerze do niedawna też tak myślałam ale na studiach otworzyli mi oczy, porównując w USA większość mieszkańcow ma swojego psychologa czy terapeute

W USA 90% społeczeństwa ma problemy psychiczne .

A to za sprawa ich historii. Bo na początku wlasnie do Ameryki wywozili chorych psychicznie, morderców , maniakow i innych nie tego więc tam prawie każdy ma przodka walnietego ;)

Aco do psychologów w Polsce to są dobrzy i tragicznie i nie daj panie boze trafić do takiego

Zgłoś nadużycie #59428 4 marca 2014, 10:21

Konto usunięte

Klementyna napisał(a)

Ale tematy przygnębiające :( ja sie nie wypowiem na temat bo juz ktos mi zarzucał ze jestem nie czuła i wredna jak powiedziałam dano temu co myśle więc nie :)

A mnie od rana okresowo boli brzuch ale te testy zamówiłam a co mi tam kiedyś sie przydadzą :P

zyję zasadą : ty masz prawo miec sowje zdanie, a ja mam prawo miec je w dupie! ;)
także się nie przejmuj. wiec tutaj wypowiadamy swoje własne zdanie, a nie takie zeby sie przypodobać :)
takasobieja nikt do niej nie chce pisać, tylko cierpliwie czekamy az sama napisze na forum i tak sobie gdybamy, wszystkie jej współczujemy całym serduchem i myśle ze nie bedzie miec nam za złe ze o niej piszemy bo sie po prostu martwimy...

Zgłoś nadużycie #59429 4 marca 2014, 10:22

Konto usunięte
uciekam, miłego dnia!

Zgłoś nadużycie #59430 4 marca 2014, 10:30

maslanka Fajna mama

Klementyna napisał(a)

W USA 90% społeczeństwa ma problemy psychiczne .

A to za sprawa ich historii. Bo na początku wlasnie do Ameryki wywozili chorych psychicznie, morderców , maniakow i innych nie tego więc tam prawie każdy ma przodka walnietego ;)

Aco do psychologów w Polsce to są dobrzy i tragicznie i nie daj panie boze trafić do takiego

Jakby rzxeczywiście tak było to by się tam wszyscy powybijali, dobra to może zobaczmy co się dzieje w Europie, ludzie korzystają z porad psychologa tak jak my chodzimy do ginekologa, czy laryngologa....po prostu jak mamy z czymś problem to idziemy a nie czekamy na to aż coś złego się wydarzy........pójcie do psychologa nie oznaczqa przecież, że zaraz mają zamknąć Cię na oddziale psychiatrycznym