Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #59051 3 marca 2014, 10:22

Konto usunięte
ech.... dobra, zbieram się powoli do roboty :P

Zgłoś nadużycie #59052 3 marca 2014, 10:22

Konto usunięte
No moj w sobote to juz w ogóle poszedł, wraca z pracy i od progu dlaczego w domu bałagan, nie igotowanie ? ( hmmm moze dlatego ze od 7 rano do 20 mnie w domu nie było bo robiłam to co on powinien w piątek zrobic ) no i kłótnia gotowa :) w niedziele do południa był spokój a potem znowu , a jak zaczyna sie denerwować to mu mowie ze @ sie zbliża i zeby nie zaczynał bo i tak nie ma szans , wtedy on zawsze sie poddaje
My kobiety jesteśmy aniołami,
gdy nam sie podetnie skrzydła lecimy dalej -
na miotłach bo wkoncu jesteśmy elastyczne ;)

Zgłoś nadużycie #59053 3 marca 2014, 10:22

Konto usunięte

Edka82 napisał(a)

Gin kazał lyknac dupka, mam być u niego dzis po 16

idź idź, może powie coś konkretnego :)

Zgłoś nadużycie #59054 3 marca 2014, 10:28

staraczka Supermama
apropo naszych charakterkow :) http://bebzol.com/pl/Definicja-focha.143358.html

Zgłoś nadużycie #59055 3 marca 2014, 10:30

Konto usunięte

staraczka napisał(a)

apropo naszych charakterkow :) http://bebzol.com/pl/Definicja-focha.143358.html

Hi hi

Zgłoś nadużycie #59056 3 marca 2014, 10:50

Szpilkka Supermama

motyl1909 napisał(a)

no muszę przyznać, że nasze piczątki (pół roku) - masakra. Gdyby nie małżeństwo, to pewnie byśmy się rozeszli ;p a teraz, sporadycznie, to ja szukam zaczepki i kręcę afery z niczego :D a co :D

Mi się wydaje że więcej kłótni jest na odległosc, wiesz przez telefon wiele można napisac, gorzej powiedziec to prosto w oczy. My zawsze jak się widzieliśmy to było cudownie a jak sie nie widzieliśmy to wiecznie jakies niedomówienia, pretensje, żale ... :D

Zgłoś nadużycie #59057 3 marca 2014, 10:51

takasobieja Fajna mama
hej :) ja sobie dziś z mężem pospałam ;D
Co do słodzenia ziół... to wiem, że nie powinnam, lekko słodzę bo są fuj :P
Maślanka, nie wiem najwięcej ;D dziewczyny wiedza wiecej :D ja się od nich uczyłam :D no i chyba moje chodzenie po tych wszystkich lekarzach, zawsze mi wszystko opowiadają a ja uwaznie słucham :D wiecie, nie chce Was urazić, to bardziej przez żart, ale mój mąż wie więcej niż niejedna z Was świeżych tu na forum! :D boże jak on chce wszystko widzieć i wie! Z jednej strony jestem dumna, a z drugiej tak dziwnie....
Dziś wstał i mówi "to co herbatka, czy ziółka pijemy?" haha :D ale już mu powiedziałam, że ziółka tylko na noc :D

Edka, lutka czy dupek wstrzymują pękanie pęcherzyka, tzn mogą to spowodować jeśli nie pękł jeszcze... o to dziewczynom chodzi :) Dlatego się go bierze od 3 wyższej temperatury, bo było pewne że owu się odbyła.Idż na usg i będzie jasne wszystko :)
Ja się też zarejestruje na usg w tym tyg, żeby zobaczyć co z lewym jajnikiem, i czy pękł prawy :)

Zgłoś nadużycie #59058 3 marca 2014, 10:53

takasobieja Fajna mama

Szpilkka napisał(a)

Mi się wydaje że więcej kłótni jest na odległosc, wiesz przez telefon wiele można napisac, gorzej powiedziec to prosto w oczy. My zawsze jak się widzieliśmy to było cudownie a jak sie nie widzieliśmy to wiecznie jakies niedomówienia, pretensje, żale ... :D

U mnie na odwrót :) chyba, że mało dzwonił, to była kłótnia, że nie dzwoni ;D
u nas kłótnie o pierdoły, naczynia leżą a on leży i nie pomyśli żeby umyć, itd. :/ eh

Zgłoś nadużycie #59059 3 marca 2014, 10:53

Szpilkka Supermama
Kurcze u mnie od wczoraj wieczór okropny wiatr! a ja musze jechac do sklepu ;/;/

Zgłoś nadużycie #59060 3 marca 2014, 10:54

Szpilkka Supermama

takasobieja napisał(a)

u nas kłótnie o pierdoły, naczynia leżą a on leży i nie pomyśli żeby umyć, itd. :/ eh

:D skąd ja to znam. U mnie tez przeważnie o dzwonienie itd czyli pierdoły.

Zgłoś nadużycie #59061 3 marca 2014, 10:55

takasobieja Fajna mama
Edka a z jednej strony, jeśli nie pękł i się zrobi torbiel to lutka powinna pomóc się jej wchłonąć.

Zgłoś nadużycie #59062 3 marca 2014, 10:56

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

A tego to prawie żaden facet sie nie domyśli, ostatnio wywalilam 2 garnki, wyjechałem na tydzien zostawiam mu jedzenie a on zjadł i zostawił garnki, ja wracam a tam sie antybiotyki hoduje :|

Zgłoś nadużycie #59063 3 marca 2014, 10:57

Konto usunięte
U mnie slonko, bezchmurne ale zimno :(

Zgłoś nadużycie #59064 3 marca 2014, 10:57

Szpilkka Supermama

motyl1909 napisał(a)

idź idź, może powie coś konkretnego :)

Motyl skoro w pierwszej kolumnie są daty testowań to czy same będą się segregować i wystarczy przy swoim nicku wpisac nową datę, czy trzeba każdą linijkę usuwać i na dole wpisywać ?

Zgłoś nadużycie #59065 3 marca 2014, 11:14

staraczka Supermama

Szpilkka napisał(a)

Motyl skoro w pierwszej kolumnie są daty testowań to czy same będą się segregować i wystarczy przy swoim nicku wpisac nową datę, czy trzeba każdą linijkę usuwać i na dole wpisywać ?

chyba automatycznie się segregują.

Zgłoś nadużycie #59066 3 marca 2014, 11:43

maslanka Fajna mama

Szpilkka napisał(a)

Jeżeli Ci chodzi o nasza tabelke to trzeba zaznaczyć cały swój "wiersz" kliknąć aż się pokaże taka łapka i szara linijka i przesuwać w dowolne miejsce :) musisz to wyczuć :P

Zgłoś nadużycie #59067 3 marca 2014, 11:44

maslanka Fajna mama
U mnie też słonecznie ale czy zimno to nie wiem bo jeszcze z domu nie wychodziłam :)

Zgłoś nadużycie #59068 3 marca 2014, 11:46

Konto usunięte
Szpilkka, teoretycznie powinno samo się segregować. Spróbuj zmienić datę, to zobaczysz czy się przesuwa :)

No ja po spotkaniu :/ masakra, typowe call center :/

Zgłoś nadużycie #59069 3 marca 2014, 11:46

Konto usunięte
Dzisiaj albo jutro oddaję wózek do komisu :(

Zgłoś nadużycie #59070 3 marca 2014, 11:46

Tasiemka Supermama
U mnie pochmurno, zimno i wieje aż huczy... :(