Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #58871 2 marca 2014, 10:22

maslanka Fajna mama
Edka spokojnie czekaj na dalszy bieg wydarzeń....może jutro odbije :) A testy testami, mi gin lekko sie rozesmial jak mu powiedziałam o testach owulacyjnych, powiedział, że nie zawsze są wiarygodne i żebym się skoncentrowała na mierzeniu tempki ;) Trzymam kciuki żeby jutro mocno wystrzeliła :D

Zgłoś nadużycie #58872 2 marca 2014, 10:49

Tasiemka Supermama
heeej wszystkim :)

ja ledwo żyje, koło 4 położyłam się do łóżka tak się impreza u cioteczki rozwinęła :P
była kuzynka w 10 tygodniu ciąży, to ją wygłaskałam, wymasowałam i daję Wam wszystkiim wirusy &&&& :P
myślałam, że pęknę ze śmiechu jak przegryzała śledzia bananem :D

co do testów to ja już ich nie zrobię nigdy! :P ;/

Zgłoś nadużycie #58873 2 marca 2014, 11:05

Szpilkka Supermama

Edka82 napisał(a)

Dobry, ja dziś z lekkim dołem, miał być skok tempki a tu nic :( Test wczoraj juz wyszedł mi negatywny, ale robiłam innym niż te wcześniejsze, sama nie wiem co o tym myśleć, może to testy przekłamują, bo tempka owulacji nie pokazuje, a może wcale jej nie będzie? o godz. 6 miałam 36,31, myślałam może że termometr się popsuł, ale działa, o 8 jak wstałam to miałam 36,49, czyli, ze poranna temp była prawdziwa, termometr sprawny. Sprawdzę, jeszcze dziś testem owu co tam pokaże :/

Robiłaś Lh test ?? mi właśnie wychodziły w poprzednim cyklu pozytywnie a potem nagle w 32 dc testy z allegro wyszły mi też mega pozytywnie. Tak, że to domowe laboratorium Lh test chyba trochę ściemnia ;/

Zgłoś nadużycie #58874 2 marca 2014, 11:06

paola Fajna mama
Odbieram wirusy od ciebie Tasiemka :)

Zgłoś nadużycie #58875 2 marca 2014, 11:06

Szpilkka Supermama

Edka82 napisał(a)

:( http://ovufriend.pl/graph/17bfd124242ccf491f3f5a3ca4c8a2e9

wydaje mi się że spadek temperatury będzie jutro, bo z wykresu wynika że jeszcze owulacji nie miałaś

Zgłoś nadużycie #58876 2 marca 2014, 11:10

paola Fajna mama
Tasiemka tak wogóle to blisko siebie testujemy. Ja mam jednak złe przeczucia. po kolejnym @ mam kontrole u gin żeby sprawczic dokładniej co mam na lewym jajniku, mam nadzieje ze będzie ok i nie będe miała żadnego zabiegu.

Zgłoś nadużycie #58877 2 marca 2014, 11:13

Tasiemka Supermama

paola napisał(a)

Tasiemka tak wogóle to blisko siebie testujemy. Ja mam jednak złe przeczucia. po kolejnym @ mam kontrole u gin żeby sprawczic dokładniej co mam na lewym jajniku, mam nadzieje ze będzie ok i nie będe miała żadnego zabiegu.

mnie jajnik kuł i też panikowałam, ale wszytko gra... ja nie mam jak na razie żadnych przeczuć... bolą mnie sutki od wczoraj tak, że zwariować można, nawet mąż stwierdził, że wyglądają jak przypuchnięte, a ja mam wrażenie, że zaraz strzelą... ;/

Zgłoś nadużycie #58878 2 marca 2014, 11:14

Tasiemka Supermama
jakby któraś kochana i doświadczona w temperaturach :P mogła zerknąć na mój wykres i powiedzieć coś :P żeby mnie oświecić... kurde, zastanawiam się nad wykupieniem pakietu na ovu... ale nie wiem...

Zgłoś nadużycie #58879 2 marca 2014, 11:16

paola Fajna mama
Mój mąż tez mi powiedział ze jakoś tak mi się piersi jędrniejsze zrobiły.
z tym moim jajnikiem to tak że miałam dwa lata temu torbiel i potem niby znikł sam ale chyba znów jest. Ale nie ma co na zapas mysleć. teraz jestem od 2 tyg zajęta "myslowo" remontem sypialni.

Zgłoś nadużycie #58880 2 marca 2014, 11:19

Tasiemka Supermama

paola napisał(a)

Mój mąż tez mi powiedział ze jakoś tak mi się piersi jędrniejsze zrobiły.
z tym moim jajnikiem to tak że miałam dwa lata temu torbiel i potem niby znikł sam ale chyba znów jest. Ale nie ma co na zapas mysleć. teraz jestem od 2 tyg zajęta "myslowo" remontem sypialni.

to jest najlepsze, nie mysleć i nie nakręcać się... wczoraj na tych urodzinach... każdy się pytał, no a wy kiedy? a planujecie coś czy czekacie aż się "trafi"? już nie mogłam tego słuchać... :( serce mnie bolało, bo chciałabym się pochwalić, ale na razie nie mam czym, bo nie ma efektów... ;/

Zgłoś nadużycie #58881 2 marca 2014, 11:26

paola Fajna mama
znam ten ból... jak mąż będzie miał urodziny 15-tego to każdy będzie życzył mu dzidzie, jakos będe musiała zrobic dobra mine. tesciowa tak sypała kiedy i kiedy ale powiedziałam męzowi żeby jej powiedział zeby przy mnie nie mówiła bo mi przykro jest.

Zgłoś nadużycie #58882 2 marca 2014, 11:29

Tasiemka Supermama

paola napisał(a)

znam ten ból... jak mąż będzie miał urodziny 15-tego to każdy będzie życzył mu dzidzie, jakos będe musiała zrobic dobra mine. tesciowa tak sypała kiedy i kiedy ale powiedziałam męzowi żeby jej powiedział zeby przy mnie nie mówiła bo mi przykro jest.

my jesteśmy dwa lata po ślubie prawie i kiedyś ktoś, żeby niby nas wybronić, powiedział, że oni są jeszcze młodzi ,muszą się sobą na cieszyć i na razie im się nie spieszy... a ja uciekłam do łazienki i rykłam płaczem, bo my bardzo byśmy chcięli, ale cóż... :( moi rodzice i teściowa na razie nie drążą tego tematu... gorzej z resztą rodziny...

Zgłoś nadużycie #58883 2 marca 2014, 11:33

paola Fajna mama
my krótko po slubie ale przed bylismy ze sobą 9 lat i wszyscy nas wyprzedzali i może dlatego każdy tak pyta. Na szczęscie moja mama jest w temacie i nie mówi nic.

Zgłoś nadużycie #58884 2 marca 2014, 11:34

Tasiemka Supermama
no to chociaż tyle... ja jeszcze pod kołdrą i w pidżamie, więc spadam się ogarnąć ;)

Zgłoś nadużycie #58885 2 marca 2014, 12:14

Szpilkka Supermama

Tasiemka napisał(a)

jakby któraś kochana i doświadczona w temperaturach :P mogła zerknąć na mój wykres i powiedzieć coś :P żeby mnie oświecić... kurde, zastanawiam się nad wykupieniem pakietu na ovu... ale nie wiem...

Ja z poczatku mialam nie kupowac pakietu, ale dlugo nie wytrzymalam i wykupilam. Lubie ogladac te czerwone serduszka, w.czarno bialych barwach wszystko jest dziwne, i niektore opcje sa poblokowane :) najkozystniej wychodzi pakiet na 3 miesiace chyba

Zgłoś nadużycie #58886 2 marca 2014, 12:18

Szpilkka Supermama

Tasiemka napisał(a)

my jesteśmy dwa lata po ślubie prawie i kiedyś ktoś, żeby niby nas wybronić, powiedział, że oni są jeszcze młodzi ,muszą się sobą na cieszyć i na razie im się nie spieszy... a ja uciekłam do łazienki i rykłam płaczem, bo my bardzo byśmy chcięli, ale cóż... :( moi rodzice i teściowa na razie nie drążą tego tematu... gorzej z resztą rodziny...

Jak u mnie w gronie rodziny zapada cisza to jaki temat wchodzi? Oczywiscie nasz, i to glupie pytanie .... a kiedy to wy sie postaracie o malenstwo albo chceli bysmy miec juz wnuczusia. Ja zawsze odpowiadam ze najpier musimy pieska wychowac ... a w glowie sobie mysle "gdyby to bylo takie proste to juz druzyne pilkarska bym miala". :(

Zgłoś nadużycie #58887 2 marca 2014, 12:56

takasobieja Fajna mama
Dziewczyny u mnie 13dc! A mnie tak napiernicza prawy jajnik, że aż rwie noga! Już mam drugą kreskę na teście, jutro max po jutrze będzie pozytyw :/ nie mogę uwierzyć! To nie możliwe! Ja piłam te zioła ks. Sroki myślałam, że to pic na wodę, foto montaż! A to kurde działa! Jaka beka :/ ale mi to mega przyspiesza owu!

Zgłoś nadużycie #58888 2 marca 2014, 13:05

Szpilkka Supermama

takasobieja napisał(a)

Dziewczyny u mnie 13dc! A mnie tak napiernicza prawy jajnik, że aż rwie noga! Już mam drugą kreskę na teście, jutro max po jutrze będzie pozytyw :/ nie mogę uwierzyć! To nie możliwe! Ja piłam te zioła ks. Sroki myślałam, że to pic na wodę, foto montaż! A to kurde działa! Jaka beka :/ ale mi to mega przyspiesza owu!

To tylko pogratulować :-) mnie wczoraj po bara bara bolał brzuch jak na okres, ale owulacji jeszcze nie było chociaż mam od dwóch dni rozciągliwy śluz i nie wiem czy on faktycznie jest rozciągliwy czy to skutek sexu ??

Zgłoś nadużycie #58889 2 marca 2014, 13:32

Konto usunięte

Szpilkka napisał(a)

Robiłaś Lh test ?? mi właśnie wychodziły w poprzednim cyklu pozytywnie a potem nagle w 32 dc testy z allegro wyszły mi też mega pozytywnie. Tak, że to domowe laboratorium Lh test chyba trochę ściemnia ;/

u mnie domowe laboratorium nie przekłamuje i pokazuje mi owulkę prawidłowo :)

Zgłoś nadużycie #58890 2 marca 2014, 13:35

Konto usunięte
Heeeej, u mnie niedzielka z mężem :) zaraz obiad i zmykamy na spacerek :) Miłego dnia kochane! :)