Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #58631 28 lutego 2014, 11:46

takasobieja Fajna mama
Co prawda jak się kochamy to robimy dziecko ;D ale trochę czasem na mus :D
a w ogole to nie lubię jak ktoś się loguje pod innym nickiem i piszę na kogoś, nie macie odwagi powiedzieć wprost? Bądźmy szczere i tyle :) ja ogólnie jestem człowiekiem co ma wiele rzeczy w du^pie i wolę się nie odzywać żeby się nie kłócić :D ale bez sensu pisać pod innym nickiem, bo to niedojrzałe. :/ niestety

Zgłoś nadużycie #58632 28 lutego 2014, 11:49

Konto usunięte
Ja tam powiedziałam wprost. I też wielokrotnie zostałam oczerniona przez kogoś z innego nicku.

Zgłoś nadużycie #58633 28 lutego 2014, 11:49

Szpilkka Supermama

takasobieja napisał(a)

Co prawda jak się kochamy to robimy dziecko ;D ale trochę czasem na mus :D
a w ogole to nie lubię jak ktoś się loguje pod innym nickiem i piszę na kogoś, nie macie odwagi powiedzieć wprost? Bądźmy szczere i tyle :) ja ogólnie jestem człowiekiem co ma wiele rzeczy w du^pie i wolę się nie odzywać żeby się nie kłócić :D ale bez sensu pisać pod innym nickiem, bo to niedojrzałe. :/ niestety

Mnie też to denerwuje ... dlatego ja pisze swoje zdanie pod swoim nickiem, dziewczyny które się wypowiadały też i to jest fer bo staraczka też napisała to co myśli pod swoim nickiem , mogła by przecież się zalogowac pod innym ale nie zrobiła tego :-) w przeciwieństwie do innych ..... poczytują, wiedzą o nas wszystko, mają pewnie tutaj tez konto ale co tam lepiej się zalogowac pod innym i nablizgac co im szkodzi napisac to co myślą pod swoim ?

Zgłoś nadużycie #58634 28 lutego 2014, 11:54

Tasiemka Supermama
heeej wszystkim :)

wchodzę, żeby się pochwalić jaki miałam cudowny dzień...a tu takie "burdy", ale ja się już w to nie chce mieszać :)

co do wczoraj - dzień kosmiczny :) noc jeszcze bardziej :D :D :D mąż się postarał, haleczkę dostałam, ale długo jej na sobie nie miałam :D :D :D mąż stwierdził ,że MIŁA w dotyku jak się ją ściągało :D hehehe :)

wczoraj byłam na ciuchlandach :P nakupowałam se bluzek :P a dzisiaj mama mnie wyciągnęła na targ ;) i znowu bluzka :P

aa jeśli ktoś używa suchego szamponu z Rossmana to jest promocja :D

lecę na kawę, bo mnie mama woła, wpadnę później !!! Miłego dnia!! :)

Ps. u mnie cudowna pogoda, aż skakam z radości :D

Zgłoś nadużycie #58635 28 lutego 2014, 11:56

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

heeej wszystkim :)

wchodzę, żeby się pochwalić jaki miałam cudowny dzień...a tu takie "burdy", ale ja się już w to nie chce mieszać :)

co do wczoraj - dzień kosmiczny :) noc jeszcze bardziej :D :D :D mąż się postarał, haleczkę dostałam, ale długo jej na sobie nie miałam :D :D :D mąż stwierdził ,że MIŁA w dotyku jak się ją ściągało :D hehehe :)

wczoraj byłam na ciuchlandach :P nakupowałam se bluzek :P a dzisiaj mama mnie wyciągnęła na targ ;) i znowu bluzka :P

aa jeśli ktoś używa suchego szamponu z Rossmana to jest promocja :D

lecę na kawę, bo mnie mama woła, wpadnę później !!! Miłego dnia!! :)

Ps. u mnie cudowna pogoda, aż skakam z radości :D

to moja piękna pogoda poszła do Ciebie :D gratuluję udanej nocy, oby owocnej :D

Zgłoś nadużycie #58636 28 lutego 2014, 11:57

Konto usunięte
kopnijcie mnie, bo muszę się ubrać i umyć głowę w końcu :D

Zgłoś nadużycie #58637 28 lutego 2014, 12:00

Szpilkka Supermama
Tasiemka to twój mąż mówi tak jak mój. Kiedyś dostałam od niego chyba z okazji walentynek seksowną halkę, ale od razu zapytał "po co ją zakładasz skoro zaraz ją ściągnę" ;p heh.

Motyl - u mnie też słonko! pogoda jest po prostu cudna! Mój pies ciągle chce byc na dworze, wczoraj z tej radości wytarzał się w zgniłych liściach cwaniara gdzie ona je znalazła nie wiem, musiałam ją wykąpac bo cała śmierdziała :D

Zgłoś nadużycie #58638 28 lutego 2014, 12:01

Konto usunięte

Szpilkka napisał(a)

Tasiemka to twój mąż mówi tak jak mój. Kiedyś dostałam od niego chyba z okazji walentynek seksowną halkę, ale od razu zapytał "po co ją zakładasz skoro zaraz ją ściągnę" ;p heh.

Motyl - u mnie też słonko! pogoda jest po prostu cudna! Mój pies ciągle chce byc na dworze, wczoraj z tej radości wytarzał się w zgniłych liściach cwaniara gdzie ona je znalazła nie wiem, musiałam ją wykąpac bo cała śmierdziała :D

haha, no tak, bo ja na zachodzie, więc wszystko co u mnie idzie potem do was :P u mnie chwilowo przestało padać :P hihi ;p

Zgłoś nadużycie #58639 28 lutego 2014, 12:01

Szpilkka Supermama
haha motyl masz ;p

Zgłoś nadużycie #58640 28 lutego 2014, 12:10

Tasiemka Supermama
a tak w ogóle to z wrażenia zapomniałam :D :D

dziekuję za życzenia!!! :* :* :*

Zgłoś nadużycie #58641 28 lutego 2014, 12:13

staraczka Supermama
motyl kopam cie w tylek :P

Zgłoś nadużycie #58642 28 lutego 2014, 12:14

staraczka Supermama
co do wpisow z nowego nicku - popieram was szpilka i motyl, jak ktoś nie ma odwagi napisac wprost to ma problem ;]

Zgłoś nadużycie #58643 28 lutego 2014, 12:20

Konto usunięte
Nooooo, głowa umyta :D hihi :D czas się ubrać :D

Zgłoś nadużycie #58644 28 lutego 2014, 12:51

takasobieja Fajna mama
Ja skończyłam robić prezentacje... lecę :)

Zgłoś nadużycie #58645 28 lutego 2014, 13:17

Konto usunięte
A ja przygotowałam obiadek i czekam na męża, dziś pracuje do 14 :P

Zgłoś nadużycie #58646 28 lutego 2014, 13:31

agniesia2569 Fajna mama

staraczka napisał(a)

nie omijam postow a tym bardziej nie udaje ze ich nei widze. czasem wpadam tu dorywczo i nei nadrabiam wszystkich postow bo poprostu nie mam na to czasu jak siedze w pracy. jestem osoba pracujaca a nie siedzaca na tylku w domu i majaca na wszystko czas.- to tak na marginesie.
rozumiem, udaje czy nei udaje. te co chca to wiedza.
poza tym kazdy z nas ma swoje zasady i ja nie mam zamiaru ich lamac. nei bede sie zmuszac do inseminacji czy do in vitro bo chce miec dziecko z milosci a nie z probowki czy z kij wie czego.
i nie zmienie swojego postanowienia. jak przyjdzie czas bede miec dziecko i tyle.
jak ktos chce prosze bardzo niech ma inseminacje i inne rzeczy mi to nie przeszkadza, kazdy ma do tego prawo.
bylam u kilkunastu lekarzy, ostatnio mialam wizyte w klinice i wybacz ale to chyba ty tylko "podczytujesz" bo nie jestes na biezaco !
w klinice baba powiedziala ze wyyniki mam w normie, mialam miec owu jednak pecherzyk nie urosl - trudno przezyje.
jesli mialabym to olewac to uwierz ze nie bylabym w tej pieprzonej klinice w ktorej mnie poniekad olali. na to chwile nie stac mnie chodzic prywatnie po lekarzach, jak chcesz to cvhodz sobie na nfz ale ja w nasza sluzbe zdrowia poprostu nie wierze !

nie musisz się od razu rzucać do mnie :) wyraziłam swoje zdanie. A dziecko z "próbówki" też jest dzieckiem z miłości. Skoro nie miewasz owu to nie może być wszystko ok, le spoko, nie moja sprawa, ja tylko napisałam jak to wygląda patrząc z boku.

Zgłoś nadużycie #58647 28 lutego 2014, 13:44

agniesia2569 Fajna mama

staraczka napisał(a)

co do wpisow z nowego nicku - popieram was szpilka i motyl, jak ktoś nie ma odwagi napisac wprost to ma problem ;]

ja napisałam ze swojego konta i wiem dokładnie czemu napisałaś zdanie o in vitro i w kogo było skierowane, dziewczyny nie czepiajmy się słówek :) Współczuję podejścia do życia, ciekawe czy nie zmieni Ci się jak (nie życzę Ci tego, żeby nie było) za jakieś 10lat nadal nie będziesz miała bobasa, a lekarz powie Ci, że pozostało tylko in vitro, a Ty powiesz "nie dziękuję"? Jeśli tak to szacun.

Zgłoś nadużycie #58648 28 lutego 2014, 13:55

Szpilkka Supermama
A ja siedze sobie teraz w promieniach sloneczka i czuje sie z tym wspaniale. To tak zmieniajac temat :-)

Zgłoś nadużycie #58649 28 lutego 2014, 13:59

irving23 Supermama
Szpilka - a ile Ty massz lat ??
"Pod moim sercem, inne bije serce, Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane"

Zgłoś nadużycie #58650 28 lutego 2014, 14:00

Szpilkka Supermama

irving23 napisał(a)

Szpilka - a ile Ty massz lat ??

23 a co ?