Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #58591 28 lutego 2014, 10:37

oleska83 Supermama
Jeszcze tylko w temacie dziecka poczętego z miłości. Pierwszeństwo żeby tak mówić mają prawo pary które nie stosują żadnych metod mających na celu przyspieszenie procesu zajścia w ciążę. Czyli nie stosują metody kalendarzykowej, nie mierzą temperatury, nie biorą suplementów diety wpływających na płodność, nie robią testów owulacyjnych itp. Kochają się dla przyjemności wtedy kiedy chcą nie myśląc że dziś trzeba bo jest szansa że sie uda. I to są pary które mają dzieci poczęte z miłości
Wczoraj do Ciebie nie nalezy. Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje...

Zgłoś nadużycie #58592 28 lutego 2014, 10:39

MarzenieSmakowe Gotowa na wszystko

oleska83 napisał(a)

Jeszcze tylko w temacie dziecka poczętego z miłości. Pierwszeństwo żeby tak mówić mają prawo pary które nie stosują żadnych metod mających na celu przyspieszenie procesu zajścia w ciążę. Czyli nie stosują metody kalendarzykowej, nie mierzą temperatury, nie biorą suplementów diety wpływających na płodność, nie robią testów owulacyjnych itp. Kochają się dla przyjemności wtedy kiedy chcą nie myśląc że dziś trzeba bo jest szansa że sie uda. I to są pary które mają dzieci poczęte z miłości

brawo!!!!calkowicie sie z toba zgadzam.

Zgłoś nadużycie #58593 28 lutego 2014, 10:44

nie_perfekcyjna Zadomowiona
A ta najbardziej zainteresowana, która rozpętała burzę - uciekła, albo traktuje nasze posty jak widmo. Przyjdzie za 2-3h z obstawą. - cała staraczka.
Powodzenia dla starających się i spokojnej ciąży dla brzuchatek!

Zgłoś nadużycie #58594 28 lutego 2014, 10:44

Konto usunięte
Hej dziewczyny, widzę, że naszych dziewczyn do testowania brak :( Beata79, majaLuk?! CO z wami?!!!!

Zgłoś nadużycie #58595 28 lutego 2014, 10:45

staraczka Supermama

MarzenieSmakowe napisał(a)

sorry ale nie ja to raczej nie jestem kłotliwa ale nie uważasz ze sztuczne jest kochanie sie na zawołanie i codzienne ciagniecia meża na minute barabara to jest dziecko z miłosci hmmm aha nie wiedziałam....

a czy ja smuszam meza albo siedzie do stosunkow ? no raczej nei bo jak nie mam ochoty albo maz nei ma to poprostu dajemy sobie spokoj/

Zgłoś nadużycie #58596 28 lutego 2014, 10:46

staraczka Supermama

nie_perfekcyjna napisał(a)

A ta najbardziej zainteresowana, która rozpętała burzę - uciekła, albo traktuje nasze posty jak widmo. Przyjdzie za 2-3h z obstawą. - cała staraczka.
Powodzenia dla starających się i spokojnej ciąży dla brzuchatek!

fajnie ze tak twierdzisz - dla uscislenia jestem w pracy i nie mogę btyc caly czas na fm ;.

Zgłoś nadużycie #58597 28 lutego 2014, 10:47

staraczka Supermama

oleska83 napisał(a)

Staraczka po prostu wyraziłaś swoje zdanie i teraz wszystkie wiemy jakie masz podejście do in vitro...Masz prawo wyrażać swoje zdanie jak każda z nas dlatego również i ja napisałam to co myślę. Nie odbieraj tego jednak jako naskoku na Ciebie.
Myślę że powinnaś stanąć twarzą w twarz z kobietą która jest matką dzięki in vitro...może byś zrozumiała dlaczego napisałam to co napisałam
I myślę że warto na tym zakończyć ten temat

stalam twarza w twarz, nie przeszkadza mi to ze ktos decyduje sie na in vitro czy inseminacje. nie napisalam ze takie osoby sa gorsze !  kazdy robi jak chce.
Jesli tak bardzo Was to zabolalo to przepraszam - nie mialam zlych intencji ;]

Zgłoś nadużycie #58598 28 lutego 2014, 10:47

staraczka Supermama

motyl1909 napisał(a)

Hej dziewczyny, widzę, że naszych dziewczyn do testowania brak :( Beata79, majaLuk?! CO z wami?!!!!

czesc. no niestety nie przyszly.

Zgłoś nadużycie #58599 28 lutego 2014, 10:48

staraczka napisał(a)

a czy ja smuszam meza albo siedzie do stosunkow ? no raczej nei bo jak nie mam ochoty albo maz nei ma to poprostu dajemy sobie spokoj/

powiedzmy.... ja nie zamierzam z toba dyskutować bo nie ma o czym bo jestes bardzo agresywna a ja sie nie chce kłocic po prostu uwazam tak jak oleska na temat dzieci poczętych z miłosci

Zgłoś nadużycie #58600 28 lutego 2014, 10:49

staraczka napisał(a)

stalam twarza w twarz, nie przeszkadza mi to ze ktos decyduje sie na in vitro czy inseminacje. nie napisalam ze takie osoby sa gorsze !  kazdy robi jak chce.
Jesli tak bardzo Was to zabolalo to przepraszam - nie mialam zlych intencji ;]

nie nas przepros tylko te matki i co powiedzialas ze ma dziecko poczete z kij wie czego prosto w oczy to grtuluje naprawde odwagi lepiej skonczyc ten temat jak napisala Oleska.

Zgłoś nadużycie #58601 28 lutego 2014, 10:51

Szpilkka Supermama

oleska83 napisał(a)

Idealnie to ujęłaś bo nie oszukujmy się jeśli któraś wie że ma dzisiaj owulację to obstawiam że każda liczyła by na sex wieczorny bez względu na to czy ma ochotę czy nie ;-)

Zgłoś nadużycie #58602 28 lutego 2014, 10:52

Szpilkka napisał(a)

Idealnie to ujęłaś bo nie oszukujmy się jeśli któraś wie że ma dzisiaj owulację to obstawiam że każda liczyła by na sex wieczorny bez względu na to czy ma ochotę czy nie ;-)

oczywiscie.... :) tez tak uwazam

Zgłoś nadużycie #58603 28 lutego 2014, 10:59

Konto usunięte
Jeny, nie ma co się kłócić. Staraczka, nieładnie to powiedziałaś. Nikt tu nie ma pretensji o to, że powiedziałaś swoje zdanie. Bardziej chodzi oto w jaki sposób to powiedziałaś. Pomyśl teraz jak nasza koleżanka takasobieja mogła się poczuć? Przecież ona korzysta z metody inseminacji! Uważa, że to co napisała jedna koleżanka nie pamiętam która to prawda. Na Twoim miejwscu bym się zastanowiła czego chcesz, bo mówisz , że starasz się o dziecko, a zamiast skorzystać z pomocy naprawdę dobrego specjalisty, to ciągle działasz na własną rękę, a to Ci jak widać nie pomaga. Troszkę to co robisz jest niedojrzałe.
Jeśli chodzi o in-vitro to nie mam nic przeciwko i uważam, że jeśli temu ktoś w końcu może zostać rodzicem - to jestem jak najbardziej za. Ba, wtedy takie dziecko "z próbówki" jak to nazwałaś, jest bardzo często mocniej kochane, niż takie dziecko z patologicznej rodziny poczętę metodą naturalną ale przypadkiem. Więc nie masz prawa mówić, że takie dziecko jest gorsze...

Zgłoś nadużycie #58604 28 lutego 2014, 11:01

oleska83 Supermama

Szpilkka napisał(a)

dlatego otwarcie mogę powiedzieć że moje dzieci zostały zmajstrowane całkowicie świadomie z pomocą termometru hahaha =)
Wczoraj do Ciebie nie nalezy. Jutro niepewne...Tylko dziś jest Twoje...

Zgłoś nadużycie #58605 28 lutego 2014, 11:03

dokladnie o to chodzi nikt nie zamierza sie z nikim kłocic ale sa na forum dziewczyny ktore być może bedą musiałay skorzystac z takiej metody i co maja dziecko niekochane z kij wie czego?Mozna miec poglady bardzo rozne naprawde i kazdy moze wyrazic swoje ale chyba tak zeby nie zranić innych osób

Zgłoś nadużycie #58606 28 lutego 2014, 11:04

oleska83 napisał(a)

dlatego otwarcie mogę powiedzieć że moje dzieci zostały zmajstrowane całkowicie świadomie z pomocą termometru hahaha =)

hhahhaha moje jedno bardzo z miłosci :) a drugie testy owulacyjne jak nic :)

Zgłoś nadużycie #58607 28 lutego 2014, 11:06

staraczka Supermama
motyl rozumiem to co napisalas, ale proszę niech ktoras z Was zacytuje mi tresc mojej wypowiedzi w której jest napisane ze takie dziecko jest gorsze.
nie mam zamiaru się z nikim klocic i uważam dyskusje za zamknieta :)

Zgłoś nadużycie #58608 28 lutego 2014, 11:08

staraczka Supermama
takasobieja - zostalas urazona ? jeśli tak to przepraszam ,ale mysle ze wiesz co miałam na myśli ;]

Zgłoś nadużycie #58609 28 lutego 2014, 11:09

"bo chce miec dziecko z milosci a nie z probowki czy z kij wie czego. "to co uwazasz ze dziecko z probowki jest nie kochane nie z milosci ?? ? no tak z kij wie czego tu obrazilas wlasnie te osoby

Zgłoś nadużycie #58610 28 lutego 2014, 11:10

Konto usunięte
Nic mi się dziś nie chce, pogoda do du***, pada deszcz, a dziś mężu jedzie do Kołobrzegu na ryby dorsze :D i jedzie wieczorem, i wraca jutro wieczorem... :P