Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #58311 27 lutego 2014, 11:45

staraczka Supermama
dziewzyny probuje rozplanować kolor saypialni i nie wiem czy tak będzie, dobrze jak myślicie ?
ja myslalam żeby jedna sciane ta nad lozkiem pomalować na taki kolor jak jest na pierwszym zdjęciu i przykleić napis " Zawsze caluj mnie na dobranoc" i napis bylby nad lozkiem, a reszta scian w bezu albo jasniutkim rozowym pudru, chyba ze macie jakiś inny pomysl ? bo nei chce calosci malować na ciemny kolor bo będę się czula jak w pudelku haha

Zgłoś nadużycie #58312 27 lutego 2014, 11:48

Szpilkka Supermama

staraczka napisał(a)

dziewzyny probuje rozplanować kolor saypialni i nie wiem czy tak będzie, dobrze jak myślicie ?
ja myslalam żeby jedna sciane ta nad lozkiem pomalować na taki kolor jak jest na pierwszym zdjęciu i przykleić napis " Zawsze caluj mnie na dobranoc" i napis bylby nad lozkiem, a reszta scian w bezu albo jasniutkim rozowym pudru, chyba ze macie jakiś inny pomysl ? bo nei chce calosci malować na ciemny kolor bo będę się czula jak w pudelku haha

Wybrała bym beż do tego koloru co jest na pierwszym foto. Pomysł rewelacja, bardzo fajny napis :-) A co z tym ostatnim foto? z tym fioletem ?

Zgłoś nadużycie #58313 27 lutego 2014, 11:48

staraczka Supermama
takasobieja a po co do ina jedziecie ? :) mój malz mowil ze cie wczoraj widział :) a w ogole slyszalam ze w TU macie ladna starowke ? :D

Zgłoś nadużycie #58314 27 lutego 2014, 11:49

Konto usunięte
ogarnełam troszke
My kobiety jesteśmy aniołami,
gdy nam sie podetnie skrzydła lecimy dalej -
na miotłach bo wkoncu jesteśmy elastyczne ;)

Zgłoś nadużycie #58315 27 lutego 2014, 11:50

Szpilkka Supermama

takasobieja napisał(a)

Ja zawsze mówię że już cisza, nie chce z nim dyskutować a on jeszcze bardziej! :[
ee to bedziemy wracać z ina pewnie :(

Bo to są takie sytuacje kiedy ktoś wie za dużo. Ile my wysłuchaliśmy się po naszym weselu co było nie tak, co mogliśmy zrobic inaczej itd .... wtedy zmieniłam taktykę, a w zasadzie zmieniliśmy i nic nikomu nie gadamy np co zamierzamy zrobić, na co nam kasy nie wystarczy , bo potem są zbędne dyskusje i pretensje, a mnie takie coś denerwuje bo to nasze życie, nikt inny za nas go nie przeżyje

Zgłoś nadużycie #58316 27 lutego 2014, 11:50

staraczka Supermama

Szpilkka napisał(a)

Wybrała bym beż do tego koloru co jest na pierwszym foto. Pomysł rewelacja, bardzo fajny napis :-) A co z tym ostatnim foto? z tym fioletem ?

dodałam je zebyscie wiedizaly o co chodzi z napisem ;-)

Zgłoś nadużycie #58317 27 lutego 2014, 11:55

Szpilkka Supermama

staraczka napisał(a)

dodałam je zebyscie wiedizaly o co chodzi z napisem ;-)

aaaa :-)

Zgłoś nadużycie #58318 27 lutego 2014, 11:56

takasobieja Fajna mama

staraczka napisał(a)

takasobieja a po co do ina jedziecie ? :) mój malz mowil ze cie wczoraj widział :) a w ogole slyszalam ze w TU macie ladna starowke ? :D

Do ina na usg jąderek :D widział mnie? Kiedy... My o 8.15 wyjechaliśmy do TU :) a wrociliśmy ok 20 :) aaa stał jak wyjeżdżaliśmy autem z naszego parkingu :D ale zmieniliśmy auto na złomka bo tańsze części itd, nie pomyślałam, że nas pozna w nim :P zawsze prosiłam go o przejazd w leonie xD

Zgłoś nadużycie #58319 27 lutego 2014, 11:56

Konto usunięte

Szpilkka napisał(a)

Bo to są takie sytuacje kiedy ktoś wie za dużo. Ile my wysłuchaliśmy się po naszym weselu co było nie tak, co mogliśmy zrobic inaczej itd .... wtedy zmieniłam taktykę, a w zasadzie zmieniliśmy i nic nikomu nie gadamy np co zamierzamy zrobić, na co nam kasy nie wystarczy , bo potem są zbędne dyskusje i pretensje, a mnie takie coś denerwuje bo to nasze życie, nikt inny za nas go nie przeżyje

o wlasnie u nas tez nikt nie wie ile zarabiamy, ile wydajemy i ile odkładamy.

no padłam ze w rok mozna 50 tys odłożyc to trzeba by było 4000 miesiecznie odkladac, spoko my bysmy dali rade jedzac tekture zamias chleba, popijajac woda ze studni a na wiosne luksus trawe razem z koniem :P :D
My kobiety jesteśmy aniołami,
gdy nam sie podetnie skrzydła lecimy dalej -
na miotłach bo wkoncu jesteśmy elastyczne ;)

Zgłoś nadużycie #58320 27 lutego 2014, 11:57

takasobieja Fajna mama
Kiedys jak leonem przejeżdżałam, to nie chciał mi otworzyć, zrobiłam oczy jak kot ze shreka i złożyłam ręce jak w kościele i mnie puścił :P hehe

Zgłoś nadużycie #58321 27 lutego 2014, 11:58

staraczka Supermama

takasobieja napisał(a)

Do ina na usg jąderek :D widział mnie? Kiedy... My o 8.15 wyjechaliśmy do TU :) a wrociliśmy ok 20 :) aaa stał jak wyjeżdżaliśmy autem z naszego parkingu :D ale zmieniliśmy auto na złomka bo tańsze części itd, nie pomyślałam, że nas pozna w nim :P zawsze prosiłam go o przejazd w leonie xD

no to nie mogl was widziec bo on tak wczesnie nie pracuje an i tak pozno nie konczy :D cos mu sie pokicialo :D

Zgłoś nadużycie #58322 27 lutego 2014, 11:58

Edka82 Fajna mama

takasobieja napisał(a)

To smutne Edka. Mój teść ma ostatnio co raz większy tupet. Kazał mi sprzedać mieszkanie, które posiadamy w CTU żeby wziać mniejszy kredyt. I się wydzierał wręcz na mnie, i mówił co mamy robic, a ja mówię, że nie chce sprzedać, bo po pierwsze mamy kasę z odstępnego, a po drugie chce mieć kiedyś coś dla dzieci, żeby ich nie zostawić z gołą dupą, jak oni zostawili synka. Zarabiaja więcej niż moi rodzice, a on ma czelność takie rzeczy mówić. I zaglądać komuś w kieszeń. Tamto mieszkanie nie jest cudów warte, może 100tys. Więc moja mama powiedziała tak, ok! My sprzedajemy to mieszkanie, dajemy Wam 100tys ale teść bierze kredyt na tyle samo pieniędzy na siebie, i gadka sie skończyła. On nam mówi, że w rok idzie odłożyć 50 tys :D szkoda, że on tych 50 nie odłożył :D :/ wrr.. poza tym, mówiłam kiedyś, że mój tatuś inteligentny - zawsze na walentynki kupuje mamie kwiaty, a na dzien kobiet wszystkim kobietom w rodzinie i rozwozi (bo ten wieśniak, nawet teściowej raz w życiu kwiatów nie kupił), a on mi mówi, że to czy ktoś jest inteligenty się wie, jak się zachowuje jak wypije litr wódki :D , to mu powiedziałam, że w takim razie mu gratuluje, sam siebie podsumował, bo on po litrze wódki jest wieśniakiem jakich malo. To jeszcze ze mną walczył, i mówł, Twoj tata nie pije bo się boi swojego zachowania bo nie jest inteligenty. A powiedziałam mu, że mój nie pije bo nie lubi, po pierwsze, a po drugie wiem jak się zachowuje i nigdy w życiu przez wszystkie imprezy na jakich miał wypite nie najadłam się z nim tyle wstydu co z moim teściem przez każdą pojedyńczą :/. A o szwagierce nie wspomnę... żal.

co smutne? mój stary alkoholik? ja do tego już dawno tak nie podchodzę :)

Zgłoś nadużycie #58323 27 lutego 2014, 11:59

staraczka Supermama

takasobieja napisał(a)

Kiedys jak leonem przejeżdżałam, to nie chciał mi otworzyć, zrobiłam oczy jak kot ze shreka i złożyłam ręce jak w kościele i mnie puścił :P hehe

hehe bo ogolnie miał zakaz :)

Zgłoś nadużycie #58324 27 lutego 2014, 12:00

Szpilkka Supermama

Klementyna napisał(a)

no padłam ze w rok mozna 50 tys odłożyc to trzeba by było 4000 miesiecznie odkladac, spoko my bysmy dali rade jedzac tekture zamias chleba, popijajac woda ze studni a na wiosne luksus trawe razem z koniem :P :D

Wiesz lepiej pomylic się i powiedziec za dużo niż za mało ;-) . Co kogo to obchodzi ...

Zgłoś nadużycie #58325 27 lutego 2014, 12:00

takasobieja Fajna mama

Klementyna napisał(a)

Haha ;D no właśnie :D jak ja nie pracuje to nie jesteśmy w stanie nic odłożyć... bo mojemu odciągają za licencje przez 3 lata po 400zł... :/ bo firma dopłacała tylko 6tys, a kosztowala 20tys... :/ no więc... eh ... skąd odkładać? Jak płacę 1100-1200 za mieszkanie wynajęte... Dlatego też sprzedaliśmy moje UKOCHANE auto ;( i mamy to co mamy :( bo tańsze... a zawsze 5 tys do przodu, żeby dołożyć do mebli czy coś - na swoim.
Staraczka ładny ten czerwony! Ale z kremem! Pudrowy róż to już za dużo :P

Zgłoś nadużycie #58326 27 lutego 2014, 12:01

Edka82 Fajna mama
: :) ) Kupiłam właśnie bilety na kwiecień na Stand-up Bez Cenzury :) )

Zgłoś nadużycie #58327 27 lutego 2014, 12:02

takasobieja Fajna mama
Ale kurde ja go chyba widziałam wczoraj o tej 8.15... to nie możliwe? Nie wiem teraz czy to było wczoraj czy przed wczoraj... ale stał z jakimś facetem i gadał koło busa

Zgłoś nadużycie #58328 27 lutego 2014, 12:05

staraczka Supermama
no tez mi się wydaje ze bez będzie najlepszym rozwiązaniem

Zgłoś nadużycie #58329 27 lutego 2014, 12:06

takasobieja Fajna mama
kurde mam bałagan znowu i znowu muszę sprzątać! No ile można

Zgłoś nadużycie #58330 27 lutego 2014, 12:08

staraczka Supermama

takasobieja napisał(a)

kurde mam bałagan znowu i znowu muszę sprzątać! No ile można

codziennie :D