Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #58211 27 lutego 2014, 9:28

Aniussia Gotowa na wszystko
Tasiemka ja juz 2 paczka jem :) a kawe juz wypiłam :D mniami :) moja tesciowa jest bekowa :D zawsze jej pyskuje a ona mi :P ja do niej mowie bezosobowo bo mamo nie umiem do niej mowic :) ;p a do tescia po imieniu mowie ;) a moj małź do taty mojego mowi "prezes" hahahah :D

Zgłoś nadużycie #58212 27 lutego 2014, 9:30

Tasiemka Supermama

Aniussia napisał(a)

Tasiemka ja juz 2 paczka jem :) a kawe juz wypiłam :D mniami :) moja tesciowa jest bekowa :D zawsze jej pyskuje a ona mi :P ja do niej mowie bezosobowo bo mamo nie umiem do niej mowic :) ;p a do tescia po imieniu mowie ;) a moj małź do taty mojego mowi "prezes" hahahah :D

przynajmniej jest wesoło hehe :D a ja się przełamałam, żeby powiedzieć mamo jak się ścieły ze szwagierką i to tak konkretnie, bo teściowa jest młodą wdową i znalazła sobie faceta.. a szwagirka nie mogła tego skumać i zaakceptować , wyzywała ją od różnych.. i kiedyś zaczęła mi się żalić, płakać... i wtedy powiedziałam do niej "mamo"... i zostało...

Zgłoś nadużycie #58213 27 lutego 2014, 9:31

Konto usunięte
Ja muszę się ubrać i śmigać po pączki, bo mi ochotki narobiłyście :D a tu ani jednego w domku ni ma :P

Zgłoś nadużycie #58214 27 lutego 2014, 9:33

Tasiemka Supermama

motyl1909 napisał(a)

Ja muszę się ubrać i śmigać po pączki, bo mi ochotki narobiłyście :D a tu ani jednego w domku ni ma :P

to tanich pączków i smacznego :D

Zgłoś nadużycie #58215 27 lutego 2014, 9:40

Tasiemka Supermama
wylałam se kawe, fu^k.... idę se zrobić drugą i zaprać narzutkę... ;/

Zgłoś nadużycie #58216 27 lutego 2014, 9:43

Aniussia Gotowa na wszystko
a ja dzisiaj ledwo co wstałam rano i teraz tez mi sie chce spac... ide chyba sobie strzelic 2 kawke bo zasne na siedzaco...

Zgłoś nadużycie #58217 27 lutego 2014, 9:50

Tasiemka Supermama
ech ech :D jestem już z druga kawą hehe :D

Zgłoś nadużycie #58218 27 lutego 2014, 9:53

gusiaa Supermama
Własnie doczytałam to co wczoraj pisałyscie dziekuje bardzo dziewczyny za miłe słowa... :*
Jeszcze jakąs nadzieje mam dziside prywatnie do lekarza mam nadzieje ze powie mi cos wiecej..
Aniołek (*) 9tc.. 1.03.14 :(

Zgłoś nadużycie #58219 27 lutego 2014, 9:56

maslanka Fajna mama

gusiaa napisał(a)

Własnie doczytałam to co wczoraj pisałyscie dziekuje bardzo dziewczyny za miłe słowa... :*
Jeszcze jakąs nadzieje mam dziside prywatnie do lekarza mam nadzieje ze powie mi cos wiecej..

Całym sercem jesteśmy z Tobą kochana!!!! trzymamy kciuki za dzidzie :*

Zgłoś nadużycie #58220 27 lutego 2014, 9:58

Konto usunięte
motyl ha ha ha ja do swoich tesciow mamo tato zaczęłam mowiec tylko 3 lata po slubie wiec spoko masz jeszcze troche czasu :D
My kobiety jesteśmy aniołami,
gdy nam sie podetnie skrzydła lecimy dalej -
na miotłach bo wkoncu jesteśmy elastyczne ;)

Zgłoś nadużycie #58221 27 lutego 2014, 10:00

Tasiemka Supermama

gusiaa napisał(a)

Będzie dobrze!!! Wiara w to, że będzie dobrze jest najważniejsza!!

Zgłoś nadużycie #58222 27 lutego 2014, 10:05

staraczka Supermama
hej.
cos mnie ominelo ?

Zgłoś nadużycie #58223 27 lutego 2014, 10:05

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

Wczoraj mieliśmy rozmowę, bo oczywiście mój teśc nie może wbić sobie do głowy, że skoro on nie miał problemów i nikt w rodzinie ze spłodzeniem dziecka, to pewnie moja wina. Mówię, że ja już przeszłam wszystkie możliwe badania, wiem co mi jest. A on "jesteś tego taka pewna?, na pewno wszystko sprawdzialas?" ://. To zabolało, tym bardziej, że ja przez rok obwiniałam tylko siebie za tą sytuacje, że pewnie tarczyca :/... A teraz on.. no i mój powiedział, że nie mam się przejmować, że zrobiłam wszystko co mogłam, wiem co jest, i że jest oki, a teraz przyszedł czas na niego, i mówił, że nie mam jego rodzicom mówić co i jak... to jego sprawa, nie chce mówić o swoim problemie nikomu, ale jakie badania jeszcze będzie musiał zrobic i zabiegi to zrobi. :) ))

oj u mnie to samo , ze niy przez to ze bralam tabletki antykoncepcyjne, ze przeciez tesc ma 4 dzieci, brat ma dzieci to napewno moja wia, kiedys im wykrzyczalam jak maz sie upil ze to wszystko jego wina ze on ma problemy i od tej pory cud sie stał, przestali mi dogadywac i teraz tylko czasem mowia o wnukach

Zgłoś nadużycie #58224 27 lutego 2014, 10:05

Konto usunięte

gusiaa napisał(a)

idź gusiaa, wiesz , ja zanim trafiłam na porządnego ginka, to było za późno by coś działać, każdy mnie zignorował. Wydałam kupę kasy na prywatne wizyty i nikt nic mi nie potrafił powiedzieć. Jak będziesz po wizycie, to daj nam koniecznie znać :*

Zgłoś nadużycie #58225 27 lutego 2014, 10:06

Konto usunięte

staraczka napisał(a)

hej.
cos mnie ominelo ?

nie wiem jeszcze nie doczytalam, narzekania na tesców :D

Zgłoś nadużycie #58226 27 lutego 2014, 10:07

Tasiemka Supermama

staraczka napisał(a)

hej.
cos mnie ominelo ?

hej,
angel miał negatywa... :(

Zgłoś nadużycie #58227 27 lutego 2014, 10:07

Konto usunięte
a ja sobie ponarzekam na szwagierke :D znowu sie na mnie obraziła i wyzywala od najgorszych :D i coraz mniej mnie to rusza :D :D

Zgłoś nadużycie #58228 27 lutego 2014, 10:07

Konto usunięte

Klementyna napisał(a)

oj u mnie to samo , ze niy przez to ze bralam tabletki antykoncepcyjne, ze przeciez tesc ma 4 dzieci, brat ma dzieci to napewno moja wia, kiedys im wykrzyczalam jak maz sie upil ze to wszystko jego wina ze on ma problemy i od tej pory cud sie stał, przestali mi dogadywac i teraz tylko czasem mowia o wnukach

to tzw. "terapia wstrząsowa". Jak ja moim coś wykrzyczę, to też się zamykają :P

Zgłoś nadużycie #58229 27 lutego 2014, 10:08

staraczka Supermama
ja o swoim tsciu owle nie gadac :D jendo jest pewne - nie usłyszy z moich ust słowa " tato " :)

Zgłoś nadużycie #58230 27 lutego 2014, 10:08

Konto usunięte

Klementyna napisał(a)

a ja sobie ponarzekam na szwagierke :D znowu sie na mnie obraziła i wyzywala od najgorszych :D i coraz mniej mnie to rusza :D :D

cóż za dzika satysfakcja :D