Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #57611 25 lutego 2014, 13:01

Tasiemka Supermama

takasobieja napisał(a)

hej hej ;) jesteśmy po andrologu.... były małe jaja :P z moim :P był tak zestresowany, że masakra... Pan dr dał mu pojemniczek :D i miał iść do pokoiku, hehe, dał mu gazetkę :D już widziałam minę mojego męża jak zobaczył gazetkę :D poszedł, wrócił i mówi "nic z tego nie wyjdzie...ta gazetka mnie w ogole nie kręci, ciągle ktoś łazi i go rozprasza za drzwiami"... no i co teraz? Powiedziałam lekarzowi, że jedziemy do domu, może w domu się skupi :P . Przyjechaliśmy do domu, oczywiście wyzywał, że to ostatni raz :P i w domu przy filmie poszło raz raz :D a że mamy mega blisko, to 2 min i nasionka były u lekarza :D musimy się zarejestrować do urologa na usg jąder. Jutro wyniki ;) ok 14. No i też wyniki prolaktyny jutro.

hehe tak sobie myślę, że mój to pewnie mnie by zawołał do tego pokoju żebym go "nakręciła" :D haha :D ostatnio stwierdził, że gazetki i filmy to nie działają na niego tak jak ja :P

Zgłoś nadużycie #57612 25 lutego 2014, 13:02

Tasiemka Supermama

Szpilkka napisał(a)

Wróciłam :-) Pani w urzędzie pracy "i co tam u pani słychac" O_o hehe, jestem w szoku bo aż dwa kursy pani mi zaproponowała :-) Podpis złożony, żadnych ofert nie dostałam czyli standardowo. Dermatolog - przemiły pan z którym uśmiałam się jak nigdy :D stwierdził że nic groźnego, samo przejdzie, może byc spowodowane wirusem np przeziębienia - nazywają to uczuleniem na samą siebie hehehe zaczęłam się śmiac jak to powiedział ;-) przepisał mi generalnie leki na przeziębienie, wapno, rutinacea a jeszcze jeden ale nie pamiętam nazwy. Ma przejsc do 10 dni jak nie to z powrotem do niego :-)

o no to fajno :) wszystko z górki :P

Zgłoś nadużycie #57613 25 lutego 2014, 13:05

Tasiemka Supermama

Szpilkka napisał(a)

Dziewczyny wpisujcie się w tabelkę https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AqaU9d3ORq0pdC1MY1FaYVd3Z09FVTl3RlhaOHZSWUE&usp=sharing#gid=0

fajnie, że zrobiłaś porządek ;)

Zgłoś nadużycie #57614 25 lutego 2014, 13:07

Tasiemka Supermama
ja już odkurzyłam i nawet umyłam z "grubsza" autko :)

pogoda zarąbista, słoneczko boskie, tylko trochę wieje... ale ciepło fajnie ;)

u mnie dzisiaj żurek :P lecę go robić ;)

Zgłoś nadużycie #57615 25 lutego 2014, 13:07

takasobieja Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

hehe tak sobie myślę, że mój to pewnie mnie by zawołał do tego pokoju żebym go "nakręciła" :D haha :D ostatnio stwierdził, że gazetki i filmy to nie działają na niego tak jak ja :P

No to zawsze chyba tak jest :) w grę wchodzą tu też uczucia :)
niestety jeśli on wie, że musi to oddać do pojemniczka to przy mnie się krępuje.
Lekarz sam twierdzi, że przy oddawaniu nasienia się przymyka oko na ilość w ml, ponieważ sztuczna stymulacja to nie to samo co normalne współżycie :) . Zreszta sama widzę, ile wylatuje nasienia ze mnie, a ile oddaje tylko do pojemniczka :D

Zgłoś nadużycie #57616 25 lutego 2014, 13:08

takasobieja Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

ja już odkurzyłam i nawet umyłam z "grubsza" autko :)

pogoda zarąbista, słoneczko boskie, tylko trochę wieje... ale ciepło fajnie ;)

u mnie dzisiaj żurek :P lecę go robić ;)

kurde tak bym musiała umyć okna... może mnie zmobilizowałaś... ale kurde jak mam po dachu chodzić to hmm...

Zgłoś nadużycie #57617 25 lutego 2014, 13:09

Tasiemka Supermama

takasobieja napisał(a)

kurde tak bym musiała umyć okna... może mnie zmobilizowałaś... ale kurde jak mam po dachu chodzić to hmm...

jeśli pogoda się do jutra nie zmieni to jutro myję okna :)

Zgłoś nadużycie #57618 25 lutego 2014, 13:11

takasobieja Fajna mama
Oglądajcie dziś rozmowy w toku o 16 :) będzie o tym, że pragną mieć dziecko, a nie wychodzi!
Zdjęcia dodaje, jakby ktoś nie wiedział, co znaczy myć okna na daszku :P na 2 piętrze bez barierki :P

Zgłoś nadużycie #57619 25 lutego 2014, 13:16

Szpilkka Supermama

takasobieja napisał(a)

Oglądajcie dziś rozmowy w toku o 16 :) będzie o tym, że pragną mieć dziecko, a nie wychodzi!
Zdjęcia dodaje, jakby ktoś nie wiedział, co znaczy myć okna na daszku :P na 2 piętrze bez barierki :P

Noo tak koniecznie musze to obejrzec, będą wyniki badań na wizji odczytywac ;-)

Zgłoś nadużycie #57620 25 lutego 2014, 13:18

Tasiemka Supermama

takasobieja napisał(a)

zawsze to wygodniej :D heheh :D

tak się zastanawiam w sumie czy nie zacząć myć dzisiaj... :P w sumie nie mam nic innego do roboty... ;)

ja mam okien tyle... że majsakra... zawsze myjemy z mamą na pół ona na dole ja na górze :P

Zgłoś nadużycie #57621 25 lutego 2014, 13:19

Tasiemka Supermama

Szpilkka napisał(a)

Noo tak koniecznie musze to obejrzec, będą wyniki badań na wizji odczytywac ;-)

ciekawe ile w tym prawdy... bo ktoś mi gadał kiedyś, że to wszystko w tych rozmowach w toku jest wyreżyserowane - żeby oglądalność wzrosła... ;/ ale może powiedzą coś ciekawego ;) będę oglądała mimo wszystko ;)

Zgłoś nadużycie #57622 25 lutego 2014, 13:21

Szpilkka Supermama

Tasiemka napisał(a)

a mam okien tyle... że majsakra... zawsze myjemy z mamą na pół ona na dole ja na górze :P

To tak jak u mnie, okien i podłóg w cholere ;/ okna myje z mamą na połowe, ale podłogi no niestety sama jadę z tym koksem. Najpierw odkurzanie potem mycie i na deser jeszcze pastowanie ;/;/ właśnie dzisiaj je myłam bo wszyscy z pracy więc mam luzik, nikt mi nie łazi, nie depcze świeżo umytej podłogi :D na górze u siebie chyba jutro umyje.

Zgłoś nadużycie #57623 25 lutego 2014, 13:22

takasobieja Fajna mama
No oczywiscie że tak jest :) ludzie jadą i wiedzą co mają mówic :) ale itak to jest ciekawe :D

Zgłoś nadużycie #57624 25 lutego 2014, 13:24

Szpilkka Supermama

Tasiemka napisał(a)

ciekawe ile w tym prawdy... bo ktoś mi gadał kiedyś, że to wszystko w tych rozmowach w toku jest wyreżyserowane - żeby oglądalność wzrosła... ;/ ale może powiedzą coś ciekawego ;) będę oglądała mimo wszystko ;)

Jak nie mają chętnych żeby wystąpili w programie to musza sobie jakoś radzic i na pewno nie wszyscy są prawdziwymi postaciami ;-) słyszałam tylko że 500zł płacą za wystąpienie w programie.

To tak jak Sablewskiej sposób na modę - trzy razy widziałam w programie kobiety które występowały w Ukryta prawda czyli po prostu aktorki ;-)

Zgłoś nadużycie #57625 25 lutego 2014, 13:24

takasobieja Fajna mama
Ja całe szczęscie teraz mam do sprzątania tylko 42,5 m2. ;) Niedługo będzie 65,78 m2 :P Odkurzyć to ja też dziś muszę... i zmyć podłogi, na szczęscie mam wszedzie kafelki, wiec pastować nie muszę :P

Zgłoś nadużycie #57626 25 lutego 2014, 13:24

Tasiemka Supermama

Szpilkka napisał(a)

To tak jak u mnie, okien i podłóg w cholere ;/ okna myje z mamą na połowe, ale podłogi no niestety sama jadę z tym koksem. Najpierw odkurzanie potem mycie i na deser jeszcze pastowanie ;/;/ właśnie dzisiaj je myłam bo wszyscy z pracy więc mam luzik, nikt mi nie łazi, nie depcze świeżo umytej podłogi :D na górze u siebie chyba jutro umyje.

no to widzę, że mamy ten sam tok sprzątania hehe :D u mnie identyk :D

ale ja posprzątam koło czwartku, wtedy chłopaki starają się już "nie bałaganić" na weekend :D

Zgłoś nadużycie #57627 25 lutego 2014, 13:25

takasobieja Fajna mama

Szpilkka napisał(a)

Jak nie mają chętnych żeby wystąpili w programie to musza sobie jakoś radzic i na pewno nie wszyscy są prawdziwymi postaciami ;-) słyszałam tylko że 500zł płacą za wystąpienie w programie.

To tak jak Sablewskiej sposób na modę - trzy razy widziałam w programie kobiety które występowały w Ukryta prawda czyli po prostu aktorki ;-)

Ja sablewskiej programu nigdy nie widziałam. 500zł to nie dużo za zrobienie z siebie idioty :P

Zgłoś nadużycie #57628 25 lutego 2014, 13:28

takasobieja Fajna mama
Dobra idę myć ;D bo nie mogę na nie patrzeć :P trzymajcie kciuki żebym nie spadła i się nie połamała :P

Zgłoś nadużycie #57629 25 lutego 2014, 13:29

Tasiemka Supermama

Szpilkka napisał(a)

ja też kiedyś oglądałam i ja nawet nie zauważyłam, ale Mój mówi - ona byla w ukrytej prawdzie :D , mówię kurdę... :D on tak niby nie ogląda, bo patrzy w kompa, ale ja połowy z tego nie pamiętam, a ten wie wszystko :D skurczybyk ma podzielną uwagę :D

Zgłoś nadużycie #57630 25 lutego 2014, 13:30

Tasiemka Supermama
siedząc na widowni dostajesz 50 zł, jeśli zadasz pytanie to 100 zł :D

możnaby się kiedyś wybrać na tydzień :D hehe :D

mała wypłata :P