Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #57331 24 lutego 2014, 12:12

Edka82 Fajna mama
szpilka na bank masz większa sypialnie niż ja :P

Zgłoś nadużycie #57332 24 lutego 2014, 12:15

Szpilkka Supermama

Edka82 napisał(a)

szpilka na bank masz większa sypialnie niż ja :P

Nie sądzę :-) Chyba są podobnej wielkości, ja mam gorzej bo jest skos :-)

Zgłoś nadużycie #57333 24 lutego 2014, 12:17

Edka82 Fajna mama

Szpilkka napisał(a)

Nie sądzę :-) Chyba są podobnej wielkości, ja mam gorzej bo jest skos :-)

No cos ty, Ty masz szafę i komodę, ja nic oprócz jeszcze łóżeczka dla dziecka tam nie wcisnę, do tego to kształt trapezu :/

Zgłoś nadużycie #57334 24 lutego 2014, 12:21

takasobieja Fajna mama
Kurde mojemu meżowi zmienili służbę, i nie wiem teraz o której wróci a tu syf :P musze się ogarnąć :P tzn dom i siebie hhee. DOpiero zjadłam śniadanie ;D.
Ja bylam na pracy socjalnej na licencjacie, teraz jestem na reso :) ... kurcze gdzieś mam moją pracę, ale chyba u rodziców na dysku... materiały... no skąd? Są jakieś książki o karze śmierci ;) aspekt prawny, historyczny itd. Mam nawet zawarty wywiad z trynkiewiczem :D jest książka o tytule "czekając na kata" i tam jest z nim wywiad :) i nie tylko z nim. Ogólnie chcialam sama sobie udowodnić, że kara śmierci dla skazanych jest średnim rozwiązaniem :) bo wolą umrzeć niż męczyć się dożywotnio :D oni się śmierci nie boją, a dożywocia tak :)

Zgłoś nadużycie #57335 24 lutego 2014, 12:21

Tasiemka Supermama
mój ślubny właśnie wpadł, wziął torbę i pojechał :(

na razie podkradam internet Młodemu :D

Zgłoś nadużycie #57336 24 lutego 2014, 12:22

Szpilkka Supermama

Edka82 napisał(a)

No cos ty, Ty masz szafę i komodę, ja nic oprócz jeszcze łóżeczka dla dziecka tam nie wcisnę, do tego to kształt trapezu :/

Nie nie źle mnie zrozumiałaś :-) szafę i komodę mam w drugim pokoju. Pierwotnie chciałam zmieścic do sypialni wszystko ale po wykończeniu pomieszczenia okazało się to nie możliwe, może gdyby nie było skosu ... W sypialni mieści się tylko łóżko z szafeczkami i akwarium z wiatrakiem ;-)

Zgłoś nadużycie #57337 24 lutego 2014, 12:22

takasobieja Fajna mama
ja w mojej aktualnej sypialni nie zmieszczę nawet łózeczka xD za to w nowym mieszkanku już miejsce będzie ;D

Zgłoś nadużycie #57338 24 lutego 2014, 12:24

takasobieja Fajna mama
Nie kupujcie sobie żółwi! Boże co to za głupie stworzenia! Próbuje jeść plamki na kafelkach, które po prostu mają taki wzór :P poza tym sieje postrach, boje się własnego żółwia, zeby znowu mnie nie ugryzł w palec :P

Zgłoś nadużycie #57339 24 lutego 2014, 12:25

Tasiemka Supermama

takasobieja napisał(a)

Nie kupujcie sobie żółwi! Boże co to za głupie stworzenia! Próbuje jeść plamki na kafelkach, które po prostu mają taki wzór :P poza tym sieje postrach, boje się własnego żółwia, zeby znowu mnie nie ugryzł w palec :P

ale masz "przygody" :D

Zgłoś nadużycie #57340 24 lutego 2014, 12:26

maslanka Fajna mama

takasobieja napisał(a)

Ja na pewno nie kupię bo się po prostu boję.... :D

Zgłoś nadużycie #57341 24 lutego 2014, 12:26

Edka82 Fajna mama
Dobra, zmykam się ubrać, bo jeszcze w piżamie jestem :) ) Jak urlop, to urlop :D

Zgłoś nadużycie #57342 24 lutego 2014, 12:27

Edka82 Fajna mama

Szpilkka napisał(a)

Nie nie źle mnie zrozumiałaś :-) szafę i komodę mam w drugim pokoju. Pierwotnie chciałam zmieścic do sypialni wszystko ale po wykończeniu pomieszczenia okazało się to nie możliwe, może gdyby nie było skosu ... W sypialni mieści się tylko łóżko z szafeczkami i akwarium z wiatrakiem ;-)

aaaaaaa no kumam :)

Zgłoś nadużycie #57343 24 lutego 2014, 12:29

takasobieja Fajna mama
Za szczury dałam po 10zł za sztukę, za żółwia 350zł. A kurde mózg i inteligencja szczura a zółwia to aż szkoda słów na komentarz. Kiedyś chciałam mojej kuzynki synkowi (mial 2 lata) pokazać jak żółw je :) trzymałam liść roszponki i tak mnie czapnął za palec, że machałam ręką i ciągnęłam za żółwia a on nie chciał puścić :P od tamtej pory Fifi nie lubi żółwi :P bo ciocia krzyczała

Zgłoś nadużycie #57344 24 lutego 2014, 12:30

takasobieja Fajna mama

Edka82 napisał(a)

Dobra, zmykam się ubrać, bo jeszcze w piżamie jestem :) ) Jak urlop, to urlop :D

jeeeeeeeeeeeeeeest! nie jestem sama :P już mi głupio było, bo listonoszowy przyszedł a ja w piżamie xD myślałam, że jestem sama :D

Zgłoś nadużycie #57345 24 lutego 2014, 12:32

Szpilkka Supermama

takasobieja napisał(a)

jeeeeeeeeeeeeeeest! nie jestem sama :P już mi głupio było, bo listonoszowy przyszedł a ja w piżamie xD myślałam, że jestem sama :D

Do mnie jeszcze listonosz nie przyszedł a pasowało by bo na testy czekam :D

Zgłoś nadużycie #57346 24 lutego 2014, 12:34

Edka82 Fajna mama
Miałam zacząć testy owu od jutra, bo ostatni cykl miałam 27, ale wychodzi mi średnia długość 26 to zacznę już dziś :)

Zgłoś nadużycie #57347 24 lutego 2014, 12:34

hakuna.matata Supermama

takasobieja napisał(a)

Kurde mojemu meżowi zmienili służbę, i nie wiem teraz o której wróci a tu syf :P musze się ogarnąć :P tzn dom i siebie hhee. DOpiero zjadłam śniadanie ;D.
Ja bylam na pracy socjalnej na licencjacie, teraz jestem na reso :) ... kurcze gdzieś mam moją pracę, ale chyba u rodziców na dysku... materiały... no skąd? Są jakieś książki o karze śmierci ;) aspekt prawny, historyczny itd. Mam nawet zawarty wywiad z trynkiewiczem :D jest książka o tytule "czekając na kata" i tam jest z nim wywiad :) i nie tylko z nim. Ogólnie chcialam sama sobie udowodnić, że kara śmierci dla skazanych jest średnim rozwiązaniem :) bo wolą umrzeć niż męczyć się dożywotnio :D oni się śmierci nie boją, a dożywocia tak :)

Jasne, ze kara smierci jest "prostszym" wyjściem.
Ja uważam, ze lepiej było by zabić niż utrzymywać zwyrodnialca do końca życia żeby żył lepiej niż biedni staruszkowie w naszym kraju :(
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #57348 24 lutego 2014, 12:40

Edka82 Fajna mama

hakuna.matata napisał(a)

Ja uważam, ze lepiej było by zabić niż utrzymywać zwyrodnialca do końca życia żeby żył lepiej niż biedni staruszkowie w naszym kraju :(

Ja tez mam podobne zdanie :D aaa wracając do zabobonów, to ja wbrew wszystkiemu za mąż wychodziłam 13 w piątek, trzynastka to mo9ja ulubiona liczba, a jak czarny kot przebiega mi drogę, to się cieszę, bo lubię czarnulce. w czasach kolonialnych pewnie by mnie spalili na stosie ;)

Zgłoś nadużycie #57349 24 lutego 2014, 12:40

Szpilkka Supermama

hakuna.matata napisał(a)

Dokładnie. Przecież na jego utrzymanie idzie tyle pieniędzy z naszych podatków że się włos na głowie jeży. Normalny człowiek za morderstwo idzie na dożywocie a on zamordował chyba 3czy 4 chłopców i poszedł na 25 lat. Wyszedł, i zabije znowu to tylko kwestia czasu bo sam przyznał się że nie może się powstrzymac.

Zgłoś nadużycie #57350 24 lutego 2014, 12:44

MarzenieSmakowe Gotowa na wszystko

takasobieja napisał(a)

Przepraszam ze skomentuje ale mam odmienne zdanie. Po 1 mam dwoje dzieci i sreddnio mi sie usmiecha zeby taki trynkiewicz czy inni wychodzili po ilus latach za dobre sprawowanie a po 2, pracujesz? bo ja tak i to ciezko i srednia jest przyjemnoscia zyc ze swiadomoscia ze z moich ciezko zarobionych pieniedzy kasa idzie na takiego człowieka o ile można nazwać go człowiekiem. Oczywiscie nie potepiam Ciebie czy twoich teorii tylko chciałam wyrazić swoja jeśli mozna. Pozdrowki :)