Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #57311 24 lutego 2014, 11:54

Tasiemka Supermama

takasobieja napisał(a)

Przykro mi :( nie martw się tak! nadrobicie to!

aa bo tak sobie cudownie wyobrażałam ten cykl... a tu dupa blada... zdaję się będzie z tego wszystkiego...

Zgłoś nadużycie #57312 24 lutego 2014, 11:54

Edka82 Fajna mama
No a teraz ta obiecana ze 2 miesiące temu kuchnia i sypialnia, w kuchni muszę zmienić oświetlenie górne, bo mi nie pasuje i się nie podoba i zamontować listwy ledowe pod szafkami, listwy już są tylko czasu w weekend zabrakło. Jeszcze chciałam rurkę do zawieszania rożnych pierdół. A do sypialni narzutę :) Musiałam nawrzucac tyle fot, bo mi sie całość w obiektywie nie mieściła. Szare dzwi w kuchni prowadza do łazienki, a te przesówne do sypialni

Zgłoś nadużycie #57313 24 lutego 2014, 11:56

Konto usunięte
jejj jak sie dzis fatalnie czuję... cisnienie mam 95/58!!!!!!!! tak mi się w głowie kreci że szok..

Zgłoś nadużycie #57314 24 lutego 2014, 11:57

Edka82 Fajna mama

takasobieja napisał(a)

Ja pisałam licencjat na temat kary śmierci w opinii skazanych ;) teraz mgr - profil sprawcy przemocy seksualnej wobec dziecka na przykładach kazirodczych ;)
gigant? Czubek! ZNowu stuka i próbuje je otworzyć! Skąd on wie, że to drzwi... :P

wiem, wiem ;)

Zgłoś nadużycie #57315 24 lutego 2014, 11:57

Szpilkka Supermama

Edka82 napisał(a)

No a teraz ta obiecana ze 2 miesiące temu kuchnia i sypialnia, w kuchni muszę zmienić oświetlenie górne, bo mi nie pasuje i się nie podoba i zamontować listwy ledowe pod szafkami, listwy już są tylko czasu w weekend zabrakło. Jeszcze chciałam rurkę do zawieszania rożnych pierdół. A do sypialni narzutę :) Musiałam nawrzucac tyle fot, bo mi sie całość w obiektywie nie mieściła. Szare dzwi w kuchni prowadza do łazienki, a te przesówne do sypialni

Ten kot jest zarąbisty na tym blacie :-)

Zgłoś nadużycie #57316 24 lutego 2014, 11:58

Tasiemka Supermama

Edka82 napisał(a)

fiu fiu... :) wszystko fajnie, ładnie, ale nie bałaś się białych mebli? :P ja jakoś nie mam przekonania... żyłabym w stresie, że będą zawsze "uflogane" :D moja koleżanka ma identyczny model mebli tylko szafka krem z pomarańczem na zmianę ;) sypialenka faktycznie maleńka :) ale najważniejsze - ciasne, ale własne :D nawet kocur się załapał :)

fajnie, zazdroszę wam własnego kątka ;)

Zgłoś nadużycie #57317 24 lutego 2014, 11:58

Edka82 Fajna mama

Szpilkka napisał(a)

Ten kot jest zarąbisty na tym blacie :-)

On musiał znaleźć się na fotce :P

Zgłoś nadużycie #57318 24 lutego 2014, 11:59

Edka82 Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

fiu fiu... :) wszystko fajnie, ładnie, ale nie bałaś się białych mebli? :P ja jakoś nie mam przekonania... żyłabym w stresie, że będą zawsze "uflogane" :D moja koleżanka ma identyczny model mebli tylko szafka krem z pomarańczem na zmianę ;) sypialenka faktycznie maleńka :) ale najważniejsze - ciasne, ale własne :D nawet kocur się załapał :)

ale ja nie mam białych mebli, szare sa

Zgłoś nadużycie #57319 24 lutego 2014, 12:00

Tasiemka Supermama

Edka82 napisał(a)

ale ja nie mam białych mebli

ej to jako to kolor ? :P na moim lapku ewidentna biel :P

Zgłoś nadużycie #57320 24 lutego 2014, 12:00

Tasiemka Supermama

Tasiemka napisał(a)

no to zwracam honor ;)

Zgłoś nadużycie #57321 24 lutego 2014, 12:01

Tasiemka Supermama
ogólnie podobają mi się te meble z połyskiem ;)

Zgłoś nadużycie #57322 24 lutego 2014, 12:02

Edka82 Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

szare, ton jaśniejsze niż drzwi do łazienki

Zgłoś nadużycie #57323 24 lutego 2014, 12:06

Szpilkka Supermama

Tasiemka napisał(a)

Ja zawsze bałam się białych mebli, ale że sypialnię mamy małą i dosyc ciemną bo jest tylko małe okno to musiałam wybrac chociaż szafeczki i łóżko z kremowymi przodami, z tyłu są brązowe. Komode i szafe też mam z kremowym przodem- to był cały system i na prawde nie żałuje, nie ma się czego bac :-) Jedyne czego bym się obawiała to meble z połyskiem, wtedy każdy palec widac ;-)

Zgłoś nadużycie #57324 24 lutego 2014, 12:08

Aniussia Gotowa na wszystko
Edka fajna kuchnia :) i u mnie na lapku meble maja kolo szary :D

Zgłoś nadużycie #57325 24 lutego 2014, 12:10

Tasiemka Supermama

Szpilkka napisał(a)

Ja zawsze bałam się białych mebli, ale że sypialnię mamy małą i dosyc ciemną bo jest tylko małe okno to musiałam wybrac chociaż szafeczki i łóżko z kremowymi przodami, z tyłu są brązowe. Komode i szafe też mam z kremowym przodem- to był cały system i na prawde nie żałuje, nie ma się czego bac :-) Jedyne czego bym się obawiała to meble z połyskiem, wtedy każdy palec widac ;-)

nie to jeśli takie coś to spoko - do pokoju nie ma problemu, chodzi mi tylko o kuchnię i białe meble, bo teraz nawet ponoć taka moda :D mnie osobiście nie przekonuję...

ja w swojej kuchni mam niebieskie meble :P właściwie to w rodziców kuchni :P ale mają już ponad 10 lat :D chociaż moim zdaniem nie starzeją się :P

Zgłoś nadużycie #57326 24 lutego 2014, 12:11

hakuna.matata Supermama

Edka82 napisał(a)

hakuna.matata mam coś dla Ciebie :D

hehe fajne fajne :D

Tasiemka napisał(a)

kurka wodna znowu będę miała ograniczony dostęp do forum... :(
bo mamy taki "wtykany" internet z t-mobile i mążu zabierze :(

muszę coś wykombinować z tym telefonem!! ;/

http://www.aero2.pl/
darmowy, polecam :)

takasobieja napisał(a)

Ja pisałam licencjat na temat kary śmierci w opinii skazanych ;) teraz mgr - profil sprawcy przemocy seksualnej wobec dziecka na przykładach kazirodczych ;)
gigant? Czubek! ZNowu stuka i próbuje je otworzyć! Skąd on wie, że to drzwi... :P

co Ty studiowałaś ?? ? :D Nie masz gdzieś tej licencjackiej na necie bo chętnie bym przeczytała? skąd miałaś materiały?
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #57327 24 lutego 2014, 12:11

Tasiemka Supermama
Edka ale fajne są te zielone akcenty :) bardzo mi się podobają ;)

Zgłoś nadużycie #57328 24 lutego 2014, 12:12

Edka82 Fajna mama

Szpilkka napisał(a)

u mnie nie widać, uwierzcie mi, nawet kocich łap, jedynie na blacie :P widac jak z bliska sie podejdzie i pod kątem patrzy, nie wiem muzę, ze są w takim kolorze, na czarnych na bank by było widać

Zgłoś nadużycie #57329 24 lutego 2014, 12:12

Tasiemka Supermama
hakuna.matata właśnie mąż mi mówił, że coś takiego jest i mamy to zamówić ;)

Zgłoś nadużycie #57330 24 lutego 2014, 12:12

hakuna.matata Supermama
Edka, piękna kuchnia, najbardziej urzekła mnie marchewka z bananem :D Ja nie zdecydowała bym się na jasne meble z połyskiem, ale wyglądają bardzo ładnie :)
"No worries for the rest of your days"