Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #56851 21 lutego 2014, 19:28

angel Fajna mama

Szpilkka napisał(a)

bo ja je usuwam. dobra wstawie ostatni raz ale potem usune :-)

bardzo ladna masz sypialnie przytulna a to najwazniejsze :-)

Zgłoś nadużycie #56852 21 lutego 2014, 19:39

staraczka Supermama

Szpilkka napisał(a)

Na pewno śliczny :-)

Wiesz co sama nie wiem .... bo jak to coś poważnego się okaże? chociaż w sumie ospe już miałam a różyczka to to nie jest ....

zrobisz jak chcesz ,  ale na moje to z powodu wysypki nie ma sensu tracic kolejnego cyklu..  jesli byloby to cos powaznego mialabys goraczke, ropne krosty albo powiekszaloby ci sie to :)

Zgłoś nadużycie #56853 21 lutego 2014, 19:42

pinka Gotowa na wszystko
Witajcie dziewczyny.
Przyszłam się z wami pożegnać ponieważ z mężem stwierdziliśmy, że trzeba przełożyć jeszcze w czasie starania o dziecko. Musimy najpierw uporządkować parę ważnych spraw.
Dziękuję wam bardzo za wasze wsparcie. Życzę wam szybkiego zafasolkowania, spokojnej ciąży i zdrowych maleństw. Nie będę do was już zaglądać żeby się trochę myślami odciąć od tematu starań. Kiedyś tu wrócę i mam nadzieję, że już żadnej z was tu na tym wątku nie będzie. Trzymam za was wszystkie kciuki. Powodzenia. :-)

Zgłoś nadużycie #56854 21 lutego 2014, 19:44

angel Fajna mama

pinka napisał(a)

Witajcie dziewczyny.
Przyszłam się z wami pożegnać ponieważ z mężem stwierdziliśmy, że trzeba przełożyć jeszcze w czasie starania o dziecko. Musimy najpierw uporządkować parę ważnych spraw.
Dziękuję wam bardzo za wasze wsparcie. Życzę wam szybkiego zafasolkowania, spokojnej ciąży i zdrowych maleństw. Nie będę do was już zaglądać żeby się trochę myślami odciąć od tematu starań. Kiedyś tu wrócę i mam nadzieję, że już żadnej z was tu na tym wątku nie będzie. Trzymam za was wszystkie kciuki. Powodzenia. :-)

:-( :-( :-(

Zgłoś nadużycie #56855 21 lutego 2014, 19:44

staraczka Supermama

pinka napisał(a)

Witajcie dziewczyny.

szkoda ze odchodzisz, ale to wasza decyzja, wierze ze niedlugo tu wrocisz albo na watek staraniowy albo juz zafasolkowany bo wiele dziewczyn po odejsciu wracala z fasolkami ;-)
ja trzymam za was kciuki :*

Zgłoś nadużycie #56856 21 lutego 2014, 19:49

Szpilkka Supermama

pinka napisał(a)

Witajcie dziewczyny.

Szkoda :-( ale jeśli mus to mus :-) Jak tylko wrócicie do staran to wracaj!

Zgłoś nadużycie #56857 21 lutego 2014, 19:56

Konto usunięte

madziorek napisał(a)

Sorki ze zmieniam temat ale przeczytajcie :) )
Usmialam sie :)

http://ciaza.co.uk/rozwoj-plodu/opowiesc-nienarodzonego-dziecka/

Fajne polecam

Zgłoś nadużycie #56858 21 lutego 2014, 19:58

Konto usunięte

pinka napisał(a)

Witajcie dziewczyny.
Przyszłam się z wami pożegnać . :-)

:-/

Zgłoś nadużycie #56859 21 lutego 2014, 20:06

hakuna.matata Supermama

madziorek napisał(a)

Sorki ze zmieniam temat ale przeczytajcie :) )
Usmialam sie :)
http://ciaza.co.uk/rozwoj-plodu/opowiesc-nienarodzonego-dziecka/

Rewelacja, przy fragmecie:
"Udało mi się nawiązać kontakt z mamą! Hura! Zaczynałem już wątpić, że to możliwe. Kopałem, kopałem i nic. Aż któregoś dnia źle wyliczyłem zakręt i z całym impetem moich 30 deko uderzyłem w ścianę macicy. I wtedy mama… poklepała się w to miejsce. Odpuknąłem jej. A ona się rozpłakała! Normalnie mnie zamurowało. Ach, te kobiety… "
popłakałam się :D
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #56860 21 lutego 2014, 20:07

Tasiemka Supermama

darien napisał(a)

faceci to są jednak niedomyślni.. ja pierdziele

facetom to trzeba wszystko łopatologicznie, inaczej nie skumają :)

jestem już :)

Zgłoś nadużycie #56861 21 lutego 2014, 20:11

Tasiemka Supermama

pinka napisał(a)

Witajcie dziewczyny.

wielka szkoda :(
ale skoro ma Wam to pomóc, to trzymam kciuki za wszystkie sprawy, które macie uporządkować! :)
i wracaj jeśli tylko poczujesz taką potrzebę! ;)

SZCZĘŚCIA I POWODZENIA!!!

Zgłoś nadużycie #56862 21 lutego 2014, 20:12

Tasiemka Supermama

hakuna.matata napisał(a)

Rewelacja, przy fragmecie:
"Udało mi się nawiązać kontakt z mamą! Hura! Zaczynałem już wątpić, że to możliwe. Kopałem, kopałem i nic. Aż któregoś dnia źle wyliczyłem zakręt i z całym impetem moich 30 deko uderzyłem w ścianę macicy. I wtedy mama… poklepała się w to miejsce. Odpuknąłem jej. A ona się rozpłakała! Normalnie mnie zamurowało. Ach, te kobiety… "
popłakałam się :D

Czytałam to kiedyś :D dobre to jest :D

Zgłoś nadużycie #56863 21 lutego 2014, 20:43

maslanka Fajna mama

pinka napisał(a)

Witajcie dziewczyny.

Rozumiem Twoja decyzje....
Życzę Ci, zebys jak najszybciej wróciła ale do wątku mam oczekujących na dzidzie....wszystko się pouklada...powodzenia kochana :)

Zgłoś nadużycie #56864 21 lutego 2014, 20:48

maslanka Fajna mama
Widzę, że tu typowo weekendowo....wszystkich wywialo :P

Zgłoś nadużycie #56865 21 lutego 2014, 20:51

Tasiemka Supermama
ee ja jestem :D

Zgłoś nadużycie #56866 21 lutego 2014, 21:15

irving23 Supermama
Dziewczyny,

a głaskałyście brzuszki ciężarnych? Uważalam to za mit :P heheh ale przed Wigilią mialam spotkanie Wigilijne ze znajomymi i po raz pierwszy odważyłam się dotknąć brzuch ciężarnej - jakoś wcześniej mnie to jakoś nie rajcowało :) No i kolezanka była 3 tyg. przed porodem :) i pomacałam i proszę :)

Trzeba próbować wszystkiego ;-)
"Pod moim sercem, inne bije serce, Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane"

Zgłoś nadużycie #56867 21 lutego 2014, 21:19

Konto usunięte

irving23 napisał(a)

Dziewczyny,

a głaskałyście brzuszki ciężarnych? Uważalam to za mit :P heheh ale przed Wigilią mialam spotkanie Wigilijne ze znajomymi i po raz pierwszy odważyłam się dotknąć brzuch ciężarnej - jakoś wcześniej mnie to jakoś nie rajcowało :) No i kolezanka była 3 tyg. przed porodem :) i pomacałam i proszę :)

Trzeba próbować wszystkiego ;-)

tylko gdzie ja znajdę cięzarną teraz!

Zgłoś nadużycie #56868 21 lutego 2014, 21:21

Tasiemka Supermama
dopiero wczoraj pisałam z siostrą, która mowiła, że da mi wyglaskać swój brzuch :D ona też głaskała swojej koleżance i zaszła :D

Zgłoś nadużycie #56869 21 lutego 2014, 21:21

staraczka Supermama
ciezarna na mnie nie dziala ;/

Zgłoś nadużycie #56870 21 lutego 2014, 21:22

Konto usunięte

staraczka napisał(a)

ciezarna na mnie nie dziala ;/

bo może słabo głaskałaś :D