Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #56191 19 lutego 2014, 16:40

hakuna.matata Supermama
znalezione w necie:

Kiedy wykonać beta hCG?

Beta hCG pojawia się najpierw we krwi, a z czasem też w moczu. Dlatego też test ciążowy z krwi (badanie beta hCG) można wykonać wcześniej, niż test ciążowy z moczu.

Za pomocą badania beta hCG ciążę najwcześniej można potwierdzić około tygodnia od zapłodnienia. Beta hCG pojawia się we krwi kobiety po zagnieżdżeniu się zapłodnionej komórki jajowej w macicy, czyli 6-8 dni od dnia zapłodnienia. Beta hCG w moczu pojawia się po 10-14 dniach od zapłodnienia czyli w okresie spodziewanej miesiączki.

:)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #56192 19 lutego 2014, 16:40

AnALi Supermama
a masz dzwonic czy isc po wynik? o ktorej?

Zgłoś nadużycie #56193 19 lutego 2014, 16:40

takasobieja Fajna mama
Mój mnie dzis wkurzył bo miał postój z jakąś lafiryndą konduktorką, i jej powiedział, że jestem mega zazdrośnica. A co ja to? Wkurzył mnie, że takie rzeczy opowiada! Nie wydzwaniam do niego w ogole jak jest w pracy, a że sam stara się mnie wkurzać żebym była zazdrosna, to sam sobie może za to podziękować. A najlepsze jest to, że jak mu powiedziałam, że mi się to nie podoba, to mi powiedział, że ja też wszystko piszę na moim "forum" nawet że mu mają jajka badać :P no dobra racja :P no ale opowiadam to kobietom, a on sobie rozmawia z koleżankami... :[

Zgłoś nadużycie #56194 19 lutego 2014, 16:40

staraczka Supermama

irving23 napisał(a)

zgadza się... mam nawet dziś, posprzątałam troszke w domu aby czas mi zleciał, ale nie leci... włącze sobieTV... na pewno dam znać po becie bo będziecie musiały mi pomóc zinterpretować wynik :*

ok. na pewno normy ci podadza. ciaza jest jak jest powyżej 5.

Zgłoś nadużycie #56195 19 lutego 2014, 16:41

hakuna.matata Supermama
Poziom beta HCG powyżej 5 mIU/ml oznacza ciążę. Do około 12 tygodnia ciąży poziom beta hCG regularnie rośnie, a potem zaczyna spadać. W pierwszych tygodniach ciąży poziom beta hCG powinien podwajać się co dwa, trzy dni.
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #56196 19 lutego 2014, 16:42

staraczka Supermama
[QUOTE=takasobieja;2218247]Mój mnie dzis wkurzył bo miał postój z jakąś lafiryndą konduktorką, i jej powiedział, że jestem mega zazdrośnica. A co ja to? Wkurzył mnie, że takie rzeczy opowiada! Nie wydzwaniam do niego w ogole jak jest w pracy, a że sam stara się mnie wkurzać żebym była zazdrosna, to sam sobie może za to podziękować. A najlepsze jest to, że jak mu powiedziałam, że mi się to nie podoba, to mi powiedział, że ja też wszystko piszę na moim "forum" nawet że mu mają jajka badać :P no dobra racja :P no ale opowiadam to kobietom, a on sobie rozmawia z koleżankami... :
tez bylabym zla ! nienawidzę jak ktyos opowiada o problemach znajomym co innego na forum a co innego qakolezanka czy kolega z pracy, no dajze spokoj.

Zgłoś nadużycie #56197 19 lutego 2014, 16:44

takasobieja Fajna mama

irving23 napisał(a)

zgadza się... mam nawet dziś, posprzątałam troszke w domu aby czas mi zleciał, ale nie leci... włącze sobieTV... na pewno dam znać po becie bo będziecie musiały mi pomóc zinterpretować wynik :*

A co tam intepretować :D dostaniesz wynik w cyferkach i wyznaczniki od jakiego do jakiego tyg powinien być dany wynik ;) na podstawie tego w czym sie będziesz mieścić to wiesz jaki to tydzień :D

Zgłoś nadużycie #56198 19 lutego 2014, 16:48

takasobieja Fajna mama

staraczka napisał(a)

tez bylabym zla ! nienawidzę jak ktyos opowiada o problemach znajomym co innego na forum a co innego qakolezanka czy kolega z pracy, no dajze spokoj.

Wiesz on w sumie o problemach nie opowiada... bo zazdrość to nie bóg wie co, że staramy się o dziecko i nie wiem no hmm.. regularnie pokazuje pi*ę u gina... takich rzeczy on nie opowiada, bo nie lubi o tym mówić, a przede wszystkim o seksie nie rozmawia z nikim, uważa, ze to nasze sprawy. Ale po co w ogole z nią o tym gada? Wkurza mnie, bo ona się właśnie rozwodzi i niech się zajmie swoim życiem. I wtedy on sie dziwi ze zazdrosna jestem, a ta mu jeszcze na to "ze się nie dziwi, bo ona też by była jakby jej mąż z kobietami pracował" :/. Dobrze, że jej chociaż powiedział, że ze mną się nie zadziera :D że jakby jakaś się do niego przystawiała, to firma by się jej na zęby zrzucała :P

Zgłoś nadużycie #56199 19 lutego 2014, 16:51

takasobieja Fajna mama
Wydaje mi się, że on specjalnie to robi i mi opowiada, żebym była zazdrosna. Co gorsza! Ja myślałam, że mój M. z nikim w pracy zbytnio nie rozmawia, bo jest ogólnie małomówny, a tu się okazuje, że z koleżaneczkami to on rozmaaawia. I do tego samymi młodymi... :) ja mu pokaze.

Zgłoś nadużycie #56200 19 lutego 2014, 16:53

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

Wiesz on w sumie o problemach nie opowiada... bo zazdrość to nie bóg wie co, że staramy się o dziecko i nie wiem no hmm.. regularnie pokazuje pi*ę u gina... takich rzeczy on nie opowiada, bo nie lubi o tym mówić, a przede wszystkim o seksie nie rozmawia z nikim, uważa, ze to nasze sprawy. Ale po co w ogole z nią o tym gada? Wkurza mnie, bo ona się właśnie rozwodzi i niech się zajmie swoim życiem. I wtedy on sie dziwi ze zazdrosna jestem, a ta mu jeszcze na to "ze się nie dziwi, bo ona też by była jakby jej mąż z kobietami pracował" :/. Dobrze, że jej chociaż powiedział, że ze mną się nie zadziera :D że jakby jakaś się do niego przystawiała, to firma by się jej na zęby zrzucała :P

ja jestem straszą zazdrosnica! przeciez nikt nie moze byc lepszy ode mnie czyż nie? :D

Zgłoś nadużycie #56201 19 lutego 2014, 17:00

staraczka Supermama
takasobieja - podziwiam.
mojego meza koleżanki ze skzoly to mi się klaniaja na ulicy bo wiedza ze ze mna się nei zadziera. jedna to urwala całkowicie kontakt - i dobrze ! prawie po pyszczky dostala ode mnie. ale nie ważne ;-)

Zgłoś nadużycie #56202 19 lutego 2014, 17:07

takasobieja Fajna mama

staraczka napisał(a)

takasobieja - podziwiam.
mojego meza koleżanki ze skzoly to mi się klaniaja na ulicy bo wiedza ze ze mna się nei zadziera. jedna to urwala całkowicie kontakt - i dobrze ! prawie po pyszczky dostala ode mnie. ale nie ważne ;-)

A co mogłam zrobić? Nie no wiem, że mu po głowie nie chodzą zdrady, ale skąd wiem co mu kiedyś strzeli? Jedna tam jest taka, co już dwa małżeństwa rozbiła, stare! Brała się za starych chłopów, a ma 23lata. Oni mieli dzieci w jej wieku... Do jednego jechała i się darła pod oknem że go kocha, to otworzył okno i ją opluł xD. No ale ja wiem, czy się nie będą przystawiać, jak on jest młody, a one za każdymi się oglądają? Co zrobię, chciał isć tam do pracy, bo ma lżej niż w mechanice... i kasa lepsza, odprowadzają od tylu ile zarabia, a nie od najniższej, ale czy ja to wytrzymam. :/

Zgłoś nadużycie #56203 19 lutego 2014, 17:08

takasobieja Fajna mama

darien napisał(a)

ja jestem straszą zazdrosnica! przeciez nikt nie moze byc lepszy ode mnie czyż nie? :D

No ja mu ciągle to powtarzam, że lepszej nie znajdzie :P ale i tak się pewniej przez to nie czuje...

Zgłoś nadużycie #56204 19 lutego 2014, 17:09

Szpilkka Supermama
oj przepraszam , że dopiero teraz wstawiam link ale nie było mnie przez chwile na FM. Oto one : http://allegro.pl/test-ciazowy-10miu-mi-testy-ciazowe-expres-i3936492472.html

Zgłoś nadużycie #56205 19 lutego 2014, 17:10

Szpilkka Supermama
będę za dwie godzinki bo jadę do babci :-) Na tych testach jest nadruk że mają czułosc 10 więc nie ma wątpliwości, na pewno sprzedawca nie robi w bambuko :-)

Zgłoś nadużycie #56206 19 lutego 2014, 17:11

takasobieja Fajna mama
Ogólnie to wiem, że modela to ja w domu nie mam, też długo musiałam się przełamać do jego mankamentów zewnętrznych, ale jak mega laski zbałamucają starych dziadów, że chcą potem popełniać samobójstwo, to ja tam wiem... poza tym tam prawie wszystkie małżeństwa po rozwodzie są, jest kilku maszynistów co ma tam byłe żony konduktorki, a teraz każdy ma nowego maszynistę i nową konduktorkę :D normalnie burdel :D

Zgłoś nadużycie #56207 19 lutego 2014, 17:13

staraczka Supermama
no ja bym nie wytrzymala... a już zwłaszcza jakby mój na nocki chodzil.
on wie ze na nocki chodzic nigdy nei będzie ani jezdzenie w delegacje. to mowilam od samego pcozatku i tak będzie, a jak będzie chciał zmienić prace niech zmieni tez zone bo ja się nei zgadzam ;-)

Zgłoś nadużycie #56208 19 lutego 2014, 17:18

staraczka Supermama
irving czekam z niecierpliwoscia, niestety nie będzie mnie jak już bedzieszsprawdzac wyniki ale wejde kolo 20 ;)

Zgłoś nadużycie #56209 19 lutego 2014, 17:24

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

No ja mu ciągle to powtarzam, że lepszej nie znajdzie :P ale i tak się pewniej przez to nie czuje...

ja także... ja i tak się dziwię, żę komuś zaufałam. mój tato miał kochankę... ciężko to przeszłam wszystko. córeczka tatusia, był dla mnie wzorem a tu nagle takie coś.. jest z nami do tej pory, nie odszedł do tamtej. przez kilka lat miałam facetów za nic, dopiero jak pojawił sie moj powoli mu zaufałam ale cięzko było... i dlatego jestem teraz taka przewrazliwiona..

Zgłoś nadużycie #56210 19 lutego 2014, 17:25

takasobieja Fajna mama
Nocki akurat spoko, bo ma tzw depo :) więc tankuje, oddaje pociąg do sprzątania, śpi sobie trochę ;D robi manewry, tam nie ma żadnych konduktorek :) gorzej nie lubie jak ma dzionki ;) bo wtedy jeździ z tymi lafiryndami :/