Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #55891 19 lutego 2014, 9:28

Konto usunięte
irving ja też widzę więc gratulacje ! :*

hakuna.matata dzięki za radę, upiłam się ale noc przespana ! :)

Zgłoś nadużycie #55892 19 lutego 2014, 9:28

Tasiemka Supermama
witam wszystkich !! :)

widzę, że radosne wieści z rana! :) extra irving gratulacje! ja też widze cieniowaty cienia cień!!!! : :) :) :) :) :)

a chłopem się nie przejmuj... napewno gdzieś w środku się cieszy, ale chciał zachować zimną krew... ;/ faceci już tacy są...

Mój tak się mnie pytał po co testy ciażowe zamawiam jak mam @? :P "Żeby były pod ręką" mówię :D

yyyy.... czy my wczoraj rozmawiałyśmy o bezsenności ?? ;>
kurka wodna budziłam się co trochę, wstałam teraz z takim bólem głowy, że majsakra... ;/

Zgłoś nadużycie #55893 19 lutego 2014, 9:30

irving23 Supermama

hakuna.matata napisał(a)

hehe i my też mamy zrytą wyobraźnię, bo wszystkie widzimy kreskę :D
Rany nie mogę się doczekać potwierdzenia!!! Nie to, ze nie wierzę, ale sama rozumiesz? :D Jak beta albo lekarz potwierdzi to już tak inaczej :D Tak na serio :D

bo ja bym pojechała dzis na betę, ale przyjaciółka mnie straszy że może nie wyjść... :P
"Pod moim sercem, inne bije serce, Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane"

Zgłoś nadużycie #55894 19 lutego 2014, 9:30

hakuna.matata Supermama

darien napisał(a)

irving ja też widzę więc gratulacje ! :*

hakuna.matata dzięki za radę, upiłam się ale noc przespana ! :)

hehe cieszę sie że pomogłam tylko teraz sama zastanawiam się czy lampka wina codziennie/co dwa dni, to nie alkoholizm? :D
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #55895 19 lutego 2014, 9:31

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

widzę, że radosne wieści z rana! :) extra irving gratulacje! ja też widze cieniowaty cienia cień!!!! : :) :) :) :) :)

a chłopem się nie przejmuj... napewno gdzieś w środku się cieszy, ale chciał zachować zimną krew... ;/ faceci już tacy są...

Mój tak się mnie pytał po co testy ciażowe zamawiam jak mam @? :P "Żeby były pod ręką" mówię :D

kurka wodna budziłam się co trochę, wstałam teraz z takim bólem głowy, że majsakra... ;/

rozmawiałaysmy i moja bezsennosc pewnie przeszła na Ciebie bo ja przespałam całą noc :)

Zgłoś nadużycie #55896 19 lutego 2014, 9:31

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

rozmawiałaysmy i moja bezsennosc pewnie przeszła na Ciebie bo ja przespałam całą noc :)

Zgłoś nadużycie #55897 19 lutego 2014, 9:31

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

Zgłoś nadużycie #55898 19 lutego 2014, 9:32

hakuna.matata Supermama

irving23 napisał(a)

bo ja bym pojechała dzis na betę, ale przyjaciółka mnie straszy że może nie wyjść... :P

Ja się nie znam, ale skoro na teście wyszły || to wydaje mi się że krew tym bardziej powinna pokazać ciążę! :) Ale ja się nie znam... :P
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #55899 19 lutego 2014, 9:32

Konto usunięte

hakuna.matata napisał(a)

hehe cieszę sie że pomogłam tylko teraz sama zastanawiam się czy lampka wina codziennie/co dwa dni, to nie alkoholizm? :D

właśnie też się zastanawiam :D ale chyba nie :D jest pysznie więc co się tam przemowac pierdołami, ważne ze mnie uśpilo :)

Zgłoś nadużycie #55900 19 lutego 2014, 9:36

maslanka Fajna mama

irving23 napisał(a)

dzieki, ja wiem, ale chodzi o to ze wymyslam :P i boje sie ze dostane w brzuch, są 3 dziewczyny reszta facetów oni mocno odbijaja, powiem dzis ze jestem rezerwowa :P :P

Ja bardzo uwielbiam grać w siatkę.....i nie przypominam sobie żebym kiedykolwiek w brzuch dostała ;/ w ręczną to ok ale w siatkę ;/

Zgłoś nadużycie #55901 19 lutego 2014, 9:38

irving23 Supermama
powiedzcie mi szybko dziewczyny :P

pojechałybyście dziś na betę, mąż mnie puścił, mogę jechać - tylko czy to nie za wcześnie?
Juz wiem ze jak jadłam i piłam to nic...

Zgłoś nadużycie #55902 19 lutego 2014, 9:40

Konto usunięte

irving23 napisał(a)

powiedzcie mi szybko dziewczyny :P

pojechałybyście dziś na betę, mąż mnie puścił, mogę jechać - tylko czy to nie za wcześnie?
Juz wiem ze jak jadłam i piłam to nic...

jedz jutro!

Zgłoś nadużycie #55903 19 lutego 2014, 9:42

Konto usunięte

karolka0304 napisał(a)

mi w szpitalu powiedzieli ze 6 msc,moj ginek., ze wystarcza 3 cykle...

ja w czerwcu zeszłego roku miałam zabieg - również puste jajo płodowe. Lekarka pozwoliła mi się starać od razu, ale jak widać, do tej pory bezskutecznie... :/

Zgłoś nadużycie #55904 19 lutego 2014, 9:46

nutka86 Fajna mama
irving suuuuper gratki :D A nie mówilam że razem będziemy na pażdziernik :p !!!! JA też widze kreseczkę słabiutka ale jest!
a co do siatkówki to bymsobie odpóścila po co masz się przemęczać jak cię brzuch boli ;-) usiądz odpocznij i ciesz się szczęsciem :*

Zgłoś nadużycie #55905 19 lutego 2014, 9:57

Konto usunięte
irving, ja też widzę, więc to nie wytwmór Twojej wyobraźni ;) moje gratulacje! leć na betę jak najszybciej i zmykaj na październikowe mamy ;)

Zgłoś nadużycie #55906 19 lutego 2014, 9:58

staraczka Supermama
irving idz na bete.

Zgłoś nadużycie #55907 19 lutego 2014, 9:59

Konto usunięte
Co do ćwiczeń, wzięłam się na poważnie, mam tą książkę Ewki "Rok z Ewą Chodakowską" i pwoiem wam , że jest całkiem spoko. Co 2 dni ćwiczę na początek SKALPEL, a w pozostałe 2 dni ćwiczenia akurat w tym miesiącu na brzuch z tej książki ;) fajna sprawa, do tego moja dietka i powinno być oki ;)

Zgłoś nadużycie #55908 19 lutego 2014, 10:00

staraczka Supermama
motyl ile kosztuje jej ksiazka ?

Zgłoś nadużycie #55909 19 lutego 2014, 10:05

irving23 Supermama
beta do 16, siedze i mysle :P

Zgłoś nadużycie #55910 19 lutego 2014, 10:07

Konto usunięte

staraczka napisał(a)

motyl ile kosztuje jej ksiazka ?

ja zapłaciłam 20 zł.