Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #55671 18 lutego 2014, 17:21

staraczka Supermama
macie pozdrowienia :)

Zgłoś nadużycie #55672 18 lutego 2014, 17:22

Konto usunięte
Dziękujemy, dziękujemy

Zgłoś nadużycie #55673 18 lutego 2014, 17:22

mitsuko Zaprawiona w bojach
Cześć Dziewczyny :) Dostałam zaproszenia do tej części forum. Przywitałam już się w ibnnym wątku, ale mogę powtórzyć :) Jestem Gosia, staramy się dopiero drugi cykl - ale właśnie teraz się rozłożyłam - jakieś grypsko, do tego allegra i ból ósemek( Chciałam się zaptać czy są tu jakieś osoby też walcząca z alergią? Jak sobie radzą przy planowaniu, podczas ciąży? Moja zawsze zaczyna się na początku wiosny i trwa do 2 miesięcy... Na razie miałam tak mocne obvjawy przy teh grypie ze skusiłam się na allegre, antybiotyku przepisanego przez lekarza nie wzielam i terazpytanie - czy mamy odczekać do kolejnego cyklu? Co sądzicie ?? a może powinnam założyć gdzieś osobny wątek o allergowiczkach? :) Wolałam najpierw zapytać, nie chcę robić bałaganu :) pozdrawiam!

Zgłoś nadużycie #55674 18 lutego 2014, 17:24

Co do ćwiczeń - jestem faną Ewki i super polecam :) :) Sama robię regularnie, no oprócz teraz , przy tym choróbsku :(

Zgłoś nadużycie #55675 18 lutego 2014, 17:24

Tasiemka Supermama

staraczka napisał(a)

macie pozdrowienia :)

haha nawzajem! :)

Zgłoś nadużycie #55676 18 lutego 2014, 17:24

maslanka Fajna mama

staraczka napisał(a)

no dlatego jak mojego nie ma to siedze ale jak jest w pobliżu to wychdoze i ukratkiem was podczytuje haha
co do Chodakowskiej mysle wlansie o tym xczy nie zacząć cwiczyc..

No tym bardziej, że coraz cieplej się robi....a lato tuż tuż więc trzeba się troche przygotowac

Zgłoś nadużycie #55677 18 lutego 2014, 17:26

Tasiemka Supermama

mitsuko napisał(a)

Cześć Dziewczyny :) Dostałam zaproszenia do tej części forum. Przywitałam już się w ibnnym wątku, ale mogę powtórzyć :) Jestem Gosia, staramy się dopiero drugi cykl - ale właśnie teraz się rozłożyłam - jakieś grypsko, do tego allegra i ból ósemek( Chciałam się zaptać czy są tu jakieś osoby też walcząca z alergią? Jak sobie radzą przy planowaniu, podczas ciąży? Moja zawsze zaczyna się na początku wiosny i trwa do 2 miesięcy... Na razie miałam tak mocne obvjawy przy teh grypie ze skusiłam się na allegre, antybiotyku przepisanego przez lekarza nie wzielam i terazpytanie - czy mamy odczekać do kolejnego cyklu? Co sądzicie ?? a może powinnam założyć gdzieś osobny wątek o allergowiczkach? :) Wolałam najpierw zapytać, nie chcę robić bałaganu :) pozdrawiam!

hej witaj u nas w staraczkach :)

a co do alergii to nie wiem czy są u nas jakieś allegrowiczki :)

Zgłoś nadużycie #55678 18 lutego 2014, 17:27

Tasiemka Supermama

anastazjaaa napisał(a)

Ja do pracy jadę rowerem i po pracy mam już w nosie ćwiczenia ;)

ja chyba swój wyciągnę :D musze go odkurzyć, teraz ładna pogoda więc możnaby pośmigać ;)

Zgłoś nadużycie #55679 18 lutego 2014, 17:27

takasobieja Fajna mama

staraczka napisał(a)

takasobieja - licze ze zaraz wejdziesz i zdasz relacje :)

Zdaje :) nie ma badań dotykowych! :D haha... podejrzewa u męża niski testosteron, nie oddaliśmy dziś nasienia bo wczoraj i przed wczoraj były serudszka. W czwartek idziemy znowu z wynikami i oddajemy nasionka :) jesli to testosteron to poprawimy ilosc po lekach :) i niestety powiedział, że głównie niepowodzenia są przez to. Oczywiście może się "udać" ale ogólnie min. do naturalnego zapłodnienia potrzebne jest min 15mln na ml. Więc jeszcze raz tyle ;) . Szkoda, że tyle to kosztuje. Ale się naśmialiśmy za to xD było wesoło. Jesli w czw będzie cos nie tak z nasionkami pod mikroskopem to wtedy badania dotykowe ;D

Zgłoś nadużycie #55680 18 lutego 2014, 17:28

takasobieja Fajna mama

Tasiemka napisał(a)

mój tylko na mnie zerka i mówi " co chciałabyś już pewnie komputer :D co? koleżaneczki czekają co? :P " i tak się piernik drażni :P

a te moje zachcianki @-we :D to są prze giganty, MÓJ mówi, ja to sie boję jakie ty będziesz miała zachcianki w ciąży :D ja w ciąży to będę szafa 3 drzwiowa jak nic :D o ile zajdę... ;/

Mój mówi to samo :P a jak mówie "bo koleżanka...." to on na to "jaka koleżanka? nawet się z nią nie spotkałaś :P "

Zgłoś nadużycie #55681 18 lutego 2014, 17:28

Konto usunięte

mitsuko napisał(a)

Chciałam się zaptać czy są tu jakieś osoby też walcząca z alergią? !

Ja jestem alergiczka, ale u mnie to alergia zywieniowa wiec po prostu nie jem tego czego nie mogę

Zgłoś nadużycie #55682 18 lutego 2014, 17:31

takasobieja Fajna mama
A na co ta alergia?

Zgłoś nadużycie #55683 18 lutego 2014, 17:31

Konto usunięte

Tasiemka napisał(a)

hej witaj u nas w staraczkach :)

a co do alergii to nie wiem czy są u nas jakieś allegrowiczki :)

O kurcze to źle ze mną, bo ja i alergiczka i allegrowiczka..

Zgłoś nadużycie #55684 18 lutego 2014, 17:33

hakuna.matata Supermama
Pozdrowienia dla mężów i partnerów Staraczek - rozumiem, ze nie musicie przekazywać, sami przeczytają :D
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #55685 18 lutego 2014, 17:35

hakuna.matata Supermama
Ewy Chodakowskiej nie lubie i raczej nie polecam. Uwazam że jej ćwiczenia to nie jest dobry sposób na chudnięcie. Ja wyznaję zasadnę, ze ćwiczenia nie powinny być dodatkiem do życia, tylko zyciem. Każdy dodatek kiedyś odstawiamy na tor boczny a organizm przyzwyczajony do większego wysiłku po jego przerwaniu zaczyna tyć. Natomiast ćwiczenia dla przyjemnosci, regularne ale nie za częste pozwalają na schudnięcie i utrzymanie wagi.
Dlatego ja biegam wtedy kiedy mam ochote i tyle ile mam ochote. Dzięki temu jak nie biegam w zimę to nie przybieram na wadze :)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #55686 18 lutego 2014, 17:37

hehe, no takie dziwne słowotwórstwo mi wyszło. Oczywisćie jestem alergiczka. Nie do końca wiem na co, na pewno na coś co pokazuje się w powietrzu na początku wiosny (czyżby już wiosna ?? ?) i trwa ok 2 miesiące. Katar, łzawienie i swędzenie oczu, swędzenie w gardle i takie o :( ( Normalnie biorę na to leki, co roku ibnne, bo szybko się organizm uodparnia, ale teraz nie chce, kupiłam wapno i pije tylko wapno na razie..

Zgłoś nadużycie #55687 18 lutego 2014, 17:42

hakuna.matata napisał(a)

Ewy Chodakowskiej nie lubie i raczej nie polecam. Uwazam że jej ćwiczenia to nie jest dobry sposób na chudnięcie. Ja wyznaję zasadnę, ze ćwiczenia nie powinny być dodatkiem do życia, tylko zyciem. Każdy dodatek kiedyś odstawiamy na tor boczny a organizm przyzwyczajony do większego wysiłku po jego przerwaniu zaczyna tyć. Natomiast ćwiczenia dla przyjemnosci, regularne ale nie za częste pozwalają na schudnięcie i utrzymanie wagi.
Dlatego ja biegam wtedy kiedy mam ochote i tyle ile mam ochote. Dzięki temu jak nie biegam w zimę to nie przybieram na wadze :)

Co do Chodakowskiej, wiadomo, każdy robi to, co lubi. Ja nie cwiczzę jej dla schudnięcia, tylko dla lepszej kondycji. Co do przerw - ćwiczę ja od roku z kilkoma nawet miesięcznymi przerwami, nigdy w tej przerwie nie wróciłam do stanu sprzed ćwiczeń ani w kwestii wagi ani procentu sadełka czy kondycji. Kiedyś ćwiczyłam 6 weidera i właśnie w niej mnie denerwowało, że jak się przerwie to mieęie natychmikast prawie wracały do stanu sprzed ćwiczeń, to było frustrujące, przy Ewce tak nie ma. Ale biegać też lubię :) :)

Zgłoś nadużycie #55688 18 lutego 2014, 18:09

karolka0304 Początkująca
Hej Dziewczyny
Zaczełam od niedawna was podczytywac :) Chciałam przyłaczyć się do tego wątku :)
W zeszłym roku w sierpniu poroniłam swoją pierwszą ciążę...Żadnych złych sygnałów,żadnego krwawienia,ale niestety...;(puste jajo płodowe...W tym roku chcielibyśmy z mężem postarać sie o kolejną dzidzię...Mam do Was pytanie, napewno część z nas zaczyna starania po poronieniu, chciałam zapytać czy robiłyście jakieś badania ?? Mnie czeka w czwartek 20 lutego wizyta u gine. i mam nadzięję że dostaniemy ZIELONE ŚWIATŁO :) Moje cykle były idealne przed jak i po zabiegu...Pewnie moglibysmy już zacząć wcześniej starania, ale w miedzy czasie mąż miał operacje...więć woleliśmy poczekać...
Także przyłączam się do Was przyszłe mamuśki :) :)

Zgłoś nadużycie #55689 18 lutego 2014, 18:16

angel Fajna mama

karolka0304 napisał(a)

Hej Dziewczyny
Zaczełam od niedawna was podczytywac :) Chciałam przyłaczyć się do tego wątku :)
W zeszłym roku w sierpniu poroniłam swoją pierwszą ciążę...Żadnych złych sygnałów,żadnego krwawienia,ale niestety...;(puste jajo płodowe...W tym roku chcielibyśmy z mężem postarać sie o kolejną dzidzię...Mam do Was pytanie, napewno część z nas zaczyna starania po poronieniu, chciałam zapytać czy robiłyście jakieś badania ?? Mnie czeka w czwartek 20 lutego wizyta u gine. i mam nadzięję że dostaniemy ZIELONE ŚWIATŁO :) Moje cykle były idealne przed jak i po zabiegu...Pewnie moglibysmy już zacząć wcześniej starania, ale w miedzy czasie mąż miał operacje...więć woleliśmy poczekać...
Także przyłączam się do Was przyszłe mamuśki :) :)

witamy oczywiscie zapraszamy :-)

Zgłoś nadużycie #55690 18 lutego 2014, 18:17

angel Fajna mama
a dokladnie kiedy mialas zabieg?