Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania - zostać mamą w 2015 roku :)

Zgłoś nadużycie #55431 17 lutego 2014, 21:40

Konto usunięte

Inezka napisał(a)

I wogole jakbyscie mialy ochotę w kilku zdaniach cos o sobie napisac...bedzie mi milo :)

Ja też jestem na forum od niedawna, w styczniu mój mąż po długich namowach uległ i zgodził się na drugie dziecko, jestem prawie cztery tygodnie po wyjęciu wkładki, teraz zaczynamy starania,
Teraz ty coś o sobie :-)

Zgłoś nadużycie #55432 17 lutego 2014, 21:41

Inezka Gotowa na wszystko
Moj oglada mordobicie i tylko slysze zza sciany:
Ullllllaaaa
Pif-paf,
Trutututuuuuuuuuuuuuu
Aaaaaaaaa!!!!!!
Tru tu tu tuuuuuuuuuu.....

; p
Jak co wieczor zreszta ;)

Zgłoś nadużycie #55433 17 lutego 2014, 21:42

Konto usunięte
Witam wieczorem, błagam przypomnijcie za kogo trzymać kciuki, bo nie dam rady wszystkiego przeczytac ;)

Ja siedzę ciagle na telefonie bo szybciej ;) siedzę z ksiazka bo tylko teraz można coś poczytać, choć dziś oficjalnie mam pierwszy dzień urlopu ;)

Zgłoś nadużycie #55434 17 lutego 2014, 21:42

takasobieja Fajna mama

staraczka napisał(a)

mezus sie stresuje ?

Dziś się uśmiałam ;D mówiłam pół dnia że idzie do androloga :) ... a teraz pytałam czy sie stresuje, a on mi na to "jak to?" no mówie że badaniem, bo będzie musiał pokazać fasolke, a on na to "jaaaaaaaaaaaaaa? jak to ?? ?? ? To ty nie idziesz? Tylko ja?!" a ja na to "przecież Ci cały dzień mówiłam" a on "myślałem, że to Ty idziesz, ja sie nie dam nigdzie dotykać!" :D

Zgłoś nadużycie #55435 17 lutego 2014, 21:45

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

Dziś się uśmiałam ;D mówiłam pół dnia że idzie do androloga :) ... a teraz pytałam czy sie stresuje, a on mi na to "jak to?" no mówie że badaniem, bo będzie musiał pokazać fasolke, a on na to "jaaaaaaaaaaaaaa? jak to ?? ?? ? To ty nie idziesz? Tylko ja?!" a ja na to "przecież Ci cały dzień mówiłam" a on "myślałem, że to Ty idziesz, ja sie nie dam nigdzie dotykać!" :D

Ha ha ha dobre, ach ci nasi faceci....

Zgłoś nadużycie #55436 17 lutego 2014, 21:47

Ja mam 31 lat (rocznikiem 32), mam 4 letnia corke Marysie, i w 2013 stracilam ciaze blizniacza w 21 tygodniu, po kilku miesiacach walki..braklo mi 2 tyg.zeby mialy szanse na przezycie...

Jestem z Lodzi, zdeklarowana zakupoholiczka, prauje jako projektantka wnetrz. Mamy z mezem mala dzialalnosc.

Zgłoś nadużycie #55437 17 lutego 2014, 21:49

madziorek Zaprawiona w bojach
Oj dziewczyny trzymam mocno kciukasy za Was, bo chwilowo to chyba nie ma nikogo na listopadowkach bo nawet takiego forum nie ma ;]

Wiec zycze stosunkowo udanej nocy tej i wszystkich kolejnych :) :*
Do jutra :)

Zgłoś nadużycie #55438 17 lutego 2014, 21:50

irving23 Supermama

Inezka napisał(a)

A wy jaki macie stan cywilny, bo chcialabym Was troche poznac, a calego watku jie jestem w stanie przeczytac :)
I wogole jakbyscie mialy ochotę w kilku zdaniach cos o sobie napisac...bedzie mi milo :)

ja jestem żoną od ponad roku :) a razem 3,5 roku :)
i cóż więcej, ja mam 24 lata, mój M. 35 i staramy się o pierwszego dzidziusia :)
ah no i staramy się 7 cykl, zaraz zacznie się 8...
"Pod moim sercem, inne bije serce, Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane"

Zgłoś nadużycie #55439 17 lutego 2014, 21:50

Konto usunięte
O rety, a co się stało?

Zgłoś nadużycie #55440 17 lutego 2014, 21:50

staraczka Supermama

takasobieja napisał(a)

bedzie zmuszony, neistety albo chce dziecko albo nie.

Zgłoś nadużycie #55441 17 lutego 2014, 21:51

takasobieja napisał(a)

Dobre:d a jak nam paluchy obcy wpychaja to ok a on pokazac to juz nieeee...HEH ;)

Zgłoś nadużycie #55442 17 lutego 2014, 21:52

Konto usunięte
Nawetnie potrafię sobie wyobrazić przez co przeszłas, tule mocno.

Zgłoś nadużycie #55443 17 lutego 2014, 21:52

hakuna.matata Supermama

staraczka napisał(a)

hakuna matata niekoniecznie musialabyc owulacja zeby @ byla.
u mnie jak nie ma owu to nie ma @ ale nie wszyscy tak maja..
szpilka mniam !

To jestem trochę spokojniejsza, bo myślałam, że jak jest @ to znaczy że nie trafiłam w płodne a z tego co piszesz, to nie musi być moje przeoczenie, tylko @ przyszła bo za mną tęskniła? :P

Inezka napisał(a)

A wy jaki macie stan cywilny, bo chcialabym Was troche poznac, a calego watku jie jestem w stanie przeczytac :)

Ja to panienka jestem :P A najważniejsze info w suwaczkach - 8 miesięczny synuś, a z tym starszym jestem ponad 3 lata. Staramy się o drugie maleństwo, ale moje PCO płata mi figle, więc może być ciężko. Ślub planuję jak dwójka dzieci będzie już chodzić ;)
"No worries for the rest of your days"

Zgłoś nadużycie #55444 17 lutego 2014, 21:53

Konto usunięte
Hej :) my jesteśmy ze sobą o zgrozo 9 lat, po ślubie 5 minie nam we wrześniu. Jestem z Wrocławia, nauczyciel ;) mamy syna prawie 2 letniego :) jestem uzależniona od kawy, sprawdzania maili i forum :P

Zgłoś nadużycie #55445 17 lutego 2014, 21:57

anastazjaaa napisał(a)

O rety, a co się stało?

Dzialo sie zle od poczatku, ale lezalam w CZMP i walczylam o nie. Az w koncu odkleilo sie jedno z lozysk, wdalo sie zakazenie, i musieli ratowac moje zycie...grozila mi sepsa..
Szczegolow wole nie pisac bo to ma byc optymistyczny watek.

Zgłoś nadużycie #55446 17 lutego 2014, 21:59

Super, dzieciaczki beda dumnie kroczyc przed Wami z obraczkami :) :)

Zgłoś nadużycie #55447 17 lutego 2014, 21:59

takasobieja Fajna mama
Już jest spoko :P wziął to na klate :) mówiłam, że pewnie worki pomaca :P zeby wiedzieć czy ok :) a on sie zmartwił "że pewnie jest cos nie tak" :( Na moje oko jest wszystko jak należy, a nawet i lepiej :P ale ja nie androlog

Zgłoś nadużycie #55448 17 lutego 2014, 22:00

Konto usunięte
Och kochana strasznie ci współczuję, takie rzeczy nie powinny mieć miejsca, ale niestety się zdarzają, a my musimy się podnieść i żyć dajej, ściskam mocno.

Zgłoś nadużycie #55449 17 lutego 2014, 22:01

takasobieja napisał(a)

Już jest spoko :P wziął to na klate :) mówiłam, że pewnie worki pomaca :P zeby wiedzieć czy ok :) a on sie zmartwił "że pewnie jest cos nie tak" :( Na moje oko jest wszystko jak należy, a nawet i lepiej :P ale ja nie androlog

A po co te badania bom nie w temacie?

Zgłoś nadużycie #55450 17 lutego 2014, 22:02

Konto usunięte

takasobieja napisał(a)

Wzorowa postawa, napewno wszystko będzie ok