Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #73851 8 stycznia 2017, 21:39

Ania85 Supermama

Smutna96 napisał(a)

Wiec u mnie też może być inny problem z tym ze niemoge zajść w ciążę ......
Ci co nie chcą szybką zachodzą a ci co pragną nie osiągają tego. .
Jak to mówią nic na siłę wszystko przyjdzie z czasem ☺

Dokładnie zwłaszcza,że jesteś bardzo młoda....

A co do tego,że Ci co nie chcą.... to może własnie dlatego,że idą na "spontan" (tak to chyba młodzi mówią :) ) Smutna kochanie się przede wszystkim musi być kochaniem się a nie próbą zapłodnienia - macie tak wiele jeszcze czasu na dzieci, nie musicie się tak ukierunkowywać, sprowadzać życia tylko do jednego -lepiej poznać siebie, swoje ciało i przygotowac się przede wszystkim psychicznie na dziecko - bo na razie z Twoich postów wywnioskowałam,że strasznie się spinacie - nawet jak wycztałaś na ulotce że najlepiej kochać się 24h po owulacji to jak w zegarkiem w ręce po 24 godzinach serduchowaliście. Jeśli tak zaczniecie robić to w końcu Wasz związek sprowadzicie do stresów związanych z zajściem w ciąże.

Może łatwo mi mówić bo mam już dwójkę dzieci ale starając sie o pierwsze podeszłam do tego z dystansem - wiedziałam,że może się nie udać wcale, liczyłam się z tą sytuacją (moi rodzice zawsze chcieli więcej dzieci, trafiłam się ja zaraz po ślubie a potem przez kolejnych 15 lat ani jednego zajścia w ciążę i w końcu dali sobie spokój) wiedziałam,że są inne wyjścia i wiedziałam,że można starać się kilka lat na próżno - na szczęście udało się Nam i udało się też drugi raz i tego Ci życzę, zresztą jak każdej tu dziewczynie :)

Zgłoś nadużycie #73852 8 stycznia 2017, 21:44

Smutna96 Początkująca
Ania nie dziękuję może I mi się niedługo uda😊

Zgłoś nadużycie #73853 8 stycznia 2017, 21:57

turboslimak Fajna mama
Heeeeeeeeejjjjjjjjjjjj

Jadzia karolcia piekna. Czytalam was ale chwili nie bylo by pisac
Malej mojej zaczal sie okropny kaszel akumulator padl nie mam jak pojechac do lekarza mazxwyjechal bu.

Smutna ja tu bro n boze chamska byc nie chce...ale ja w wieku 21 lat tez chcialam dziecka myslac ze mi poprawi to kryzys w zwiazku.
Uwierz mi masz jeszcze czas wybaw sie I wyszalej. Moja dobra rada bo.macierzynstwo to.nie lada wyzwanie I na bibe nie pojdziesz.pomysl o studiach bo przy dziecku trudno to pogodzic
Czemu do tej pory nie poszlas do gina?
Uwierz mi ze zatesknisz za mloda wolnoscia.

Mala biedna jestes :( nienawidze antybiotykow ...

Zgłoś nadużycie #73854 8 stycznia 2017, 22:06

turboslimak Fajna mama

mala2 napisał(a)

Dzięki dziewczyny 😘

Ania nie miałam zszywanego ,zobaczymy co jutro mi powiedzą.Jak miał 8 rwana to tez tyle co tego samego dnia coś tak popolewał i było ok a teraz cały czas boli a od wtorku już jednak parę dni minęło a brałam antybiotyk na te moje gardło czyli tez na stany zapalne wiec by i na zab pomogło a jednak nic z tego.

Moze sie zrobil suchy zebodol? :(

Zgłoś nadużycie #73855 8 stycznia 2017, 22:11

asaguarela Fajna mama
Dobry wieczór 😉
Ale normalnie naskrobałyście 😌,😁
Ja dzisiaj w pracy byłam od 9do 19 😌,uff,jak dobrze,że już mam niedzielę za sobą.

Mala,kiepsko u Ciebie,życzę zdrowia,mnie też bolało długo po rwanej ósemce,antybiotyk i tak jak pisze Ania,puchłam,jechałam na pogotowie dentystyczne,dopiero antybiotyk zaczął troszkę pomagać.
Nie wiem,co robić jutro,bo mam rano tego chirurga,ale nie wiem,czy @mi się już kończy 😐...poważnie,strasznie dziwne mam teraz cykle...po tym clo ?? ?

Trzy dni się rozkręcała,w piątek mocniej,od soboty do południa do dziś juz prawie nic 😐,jak mam wziąć od 5dc,no to od piątku muszę liczyć,ale dziwnie,
Mala Ty śluz,a mnie dzisiaj prawy jajnik kłuje....

Motylku,super pokój 😉,my młodemu też na szaro malowaliśmy nie dawno,tylko dwa odcienie 😉

Murron,no podają,że ogólnie bardzo duży smog w Polsce 😞

Klaudia 91,witaj 😁,ja niestety Ciebie nie kojarzę.
Przykro mi,z powodu straty 😞😞,trzymam kciuki,żeby szybciutko się udało 😊

Buba,wierzę,że nie dowierzasz,ale pomyśl jak fajnie 😁,że tak od razu się udało,...jak ja bym chciała...

Smutna,nie spinaj się tak,wszystko w swoim czasie,tak jak piszą dziewczyny,musisz poznać swoje ciało,obserwuj się,mierz temperaturę,spróbuj na monitoring.
Jesteście młodzi,spokojnie.

Paula,no to kciuki zaciśnięte ,żeby z tej pięknej owu,piękny dzidziol był 😉
A z tym odpuszczeniem,hmmm..,chyba nie do końca,tak jest niestety 😔😞

Kiwi, ?? ?? ,gdzie jesteś ??

Staraczka,kiedy wybierasz się do Gina od Malej ??

Tandem,haloo😉,
Monia nam zamilkła 😏

Weerka,więc powodzenia,na ostatnim egzaminie i na praktykach 😄

Zgłoś nadużycie #73856 8 stycznia 2017, 22:12

Smutna96 Początkująca
Turbo byłam u ginekologa w listopadzie I przepisał mi Provene na unormowanie okresu bo mam nieregularny.. robiłam wyniki Tsh Ft3 Ft4 i w czwartek mam do endokrynologa☺

Zgłoś nadużycie #73857 8 stycznia 2017, 22:17

turboslimak Fajna mama

Smutna96 napisał(a)

Turbo byłam u ginekologa w listopadzie I przepisał mi Provene na unormowanie okresu bo mam nieregularny.. robiłam wyniki Tsh Ft3 Ft4 i w czwartek mam do endokrynologa☺

Pokaz te wyniki to zerkniemy.

Zgłoś nadużycie #73858 8 stycznia 2017, 22:18

turboslimak Fajna mama

asaguarela napisał(a)

Dobry wieczór 😉
Ale normalnie naskrobałyście 😌,😁
Ja dzisiaj w pracy byłam od 9do 19 😌,uff,jak dobrze,że już mam niedzielę za sobą.

Mala,kiepsko u Ciebie,życzę zdrowia,mnie też bolało długo po rwanej ósemce,antybiotyk i tak jak pisze Ania,puchłam,jechałam na pogotowie dentystyczne,dopiero antybiotyk zaczął troszkę pomagać.
Nie wiem,co robić jutro,bo mam rano tego chirurga,ale nie wiem,czy @mi się już kończy 😐...poważnie,strasznie dziwne mam teraz cykle...po tym clo ?? ?

Trzy dni się rozkręcała,w piątek mocniej,od soboty do południa do dziś juz prawie nic 😐,jak mam wziąć od 5dc,no to od piątku muszę liczyć,ale dziwnie,
Mala Ty śluz,a mnie dzisiaj prawy jajnik kłuje....

Motylku,super pokój 😉,my młodemu też na szaro malowaliśmy nie dawno,tylko dwa odcienie 😉

Murron,no podają,że ogólnie bardzo duży smog w Polsce 😞

Klaudia 91,witaj 😁,ja niestety Ciebie nie kojarzę.
Przykro mi,z powodu straty 😞😞,trzymam kciuki,żeby szybciutko się udało 😊

Buba,wierzę,że nie dowierzasz,ale pomyśl jak fajnie 😁,że tak od razu się udało,...jak ja bym chciała...

Smutna,nie spinaj się tak,wszystko w swoim czasie,tak jak piszą dziewczyny,musisz poznać swoje ciało,obserwuj się,mierz temperaturę,spróbuj na monitoring.
Jesteście młodzi,spokojnie.

Paula,no to kciuki zaciśnięte ,żeby z tej pięknej owu,piękny dzidziol był 😉
A z tym odpuszczeniem,hmmm..,chyba nie do końca,tak jest niestety 😔😞

Kiwi, ?? ?? ,gdzie jesteś ??

Staraczka,kiedy wybierasz się do Gina od Malej ??

Tandem,haloo😉,
Monia nam zamilkła 😏

Weerka,więc powodzenia,na ostatnim egzaminie i na praktykach 😄

Pracujace niedziele skad ja to znam... :) ja,dzis tez praowalam I najtrudniej sie zmobilizowac wlasnie w niedziele!!!!!! :)

Zgłoś nadużycie #73859 8 stycznia 2017, 22:19

motylek1909 Supermama

Smutna96 napisał(a)

Pokaż wyniki. Mam niedoczynność i hashimoto wiec może pomogę
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #73860 8 stycznia 2017, 22:20

motylek1909 Supermama
Witaj Klaudia! Pamiętam Cie z czasów starań! Miałaś być chyba majowa mamusia? :( bardzo mi przykro ze Cie to spotkało. Ale mam nadzieje ze się nie poddajesz i walczysz dalej! :)
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1sAKNZYPwP0e_npNL6Netx2lBNfmTFlnd9vO0Y8zE...

Zgłoś nadużycie #73861 8 stycznia 2017, 22:40

Smutna96 Początkująca
Robiłam cytologie i krew i widzę że tu prolaktyna  też jest....

Zgłoś nadużycie #73862 9 stycznia 2017, 6:20

Paola_33 Supermama
ŚLIMACZKU, SPECJALNIE DLA Ciebie !!!
WYSZUKAŁAM - http://babyonline.pl/13-klamstw-potrzebnych-mamie-by-przetrwac,cialo-i-emocje-ar...

...BO zaraz Córki wstają, więc na szybko, na wariata weszłam na fm, przeczytałam, co u Was, tylko ost. kilka stron, jakiś czas mnie nie było (SUPEER POGODA, POMIJAJĄC SMOG :-/ GIRLS LEPIEJ JUŻ, TAK NA SZYBKO, STRESZCZENIE ;-) )

WITAM SERDECZNIE WSZYSTKIE NOWE STARACZKI, JAK PISAŁAM Z PÓŁ R. TEMU, WOREK URODZAJU SIĘ WYSYPAŁ - BĘDĄ NOWE OSOBY + +TESTY !!!!!!! :-D :-D

WERKAA -POWODZENIA NA OST. PROSTEJ Z EGZAMINAMI, ZAJĘCIAMI,
i B. B. GRATULUJĘ dotychczasowych sukcesów również !!!

WITAM SERDECZNIE KASIULKĘ, oraz Anię85 ponownie Smutną96, POWODZENIA !!!!!!!!!!!!!!!!!

Małe ostrzeżenie dla Smutnej96 - fot. z fm można łatwo zapisać , i wykorzystać, dlatego b-j doświadczone dziewczyny zaraz je usuwają, NIE PODAWAJ SWOICH DANYCH !! ŻADNYCH !! USUŃ TO ZDJĘCIE dla własnego bezpieczenstwa (masz fajną datę urodzin, na marginesie :-D ) !!
;-)

Mala, Asaqurela - PRZYKRO MI, ale jeszcze nie czas na poddawanie się !!

BUKA, MONIA - JESZCZE RAZ Wam gratuluję !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

JADZIU - i TOBIE !!!!!!!!!! jeszcze RAZ !!!!!!!!!!
NIESTETY nie zdążyłam :-( na fo. oraz podziwianie malusiej, na pewno cudnej Karolci ale mam nadzieję niedługo Ją zobaczyć :-) :-) :-* Gratuluję własnego, najlepszego nektaru dla Małej, nie ma to jak kp, jeśli jest laktacja... :-) :-)

Buka - cudna BETA znaczy wynik gonadotropiny kosmówkowej :-D :-D
Chyba Córeczkaaa ?? ?? ?

U Tandem jakoś też się skłaniam ku Lady :-p

Tylko u ŚLimaczka.... CHŁOPCZYK ?? ??

Jakoś zajętą mam głowę rozpoczynającym się tygodniem (wiele spraw na głowie, jakieś przeładowanie totalne i brak czasu na cokolwiek...), z milszych tylko Jasełka u dzieci i odbiór podwójnych :-D sanek :-D
chaotycznie pewnie piszę, no i ta godzina... Przepraszam.
Nawet jeszcze nie kładłam się spać, za dużo do zrobienia.
Kończę wreszcie poświąteczne porządki...

A propo's gratulacje dla Motyla - super fajnego pokoiku (no i fantastycznie mieć czas dla Jedynaka - u nas tak lawinowo poszło, Misia niedługo się nacieszyła Jedynactwem i rodzicami tylko dla siebie...
- gratulacje wagi, i wzrostu słusznego - 9 mies. minęło... jak jeden dzień... ;-) Fila !!! Piękny jest!!!!!!!!!!!!!!

My też z M. na diecie, jakimś cudem zaskoczył, i też postuje, jak ja jest na diecie :-o :-o
W TEN CUD SAMA NIE WIERZYŁAM !!
Wiara jednak czyni CUDA...

TRZYMAM kciuki za 13-tego, Buka, piątek nie piątek,będzie ok. Udanej wizyty !!

Ja '13-tki' b. lubię :-p

Trzymajcie się CIEPŁO WSZYSTKIE na fm., i takowoż ubierajcie....
(Nad Wawą, fakt, SMOG ogromny, Murron....!!)

Fajnie Ty, Natalia, Jadzia odpisałyście Ślimaczkowi.... Oj, tak macierzyństwo, i urlop mac. bywają trudneee...
Pamiętam jeszcze fajne, ciepłe, miłe posty Asaqureli (jak zawsze :-) ) , Mali, Pauli, Jadzi, Kaari...
I rozśmieszyła mnie Ania :

[Smutna96 napisał(a)
A czy któraś z was ma tarczyce I problemy z zajściem ☺☺☺
bo u mnie to może być powodem

Smutna my tu wszystkie mamy tarczycę u niektórych tylko ona szwankuje - ale pisałaś,że gin dała Ci wieksze dawki leków - więc wrzuć na luz - wiem,że ciężko powiedzieć ale kiedy za bardzo się chce to wtedy nic z tego...]
;-)

Tauriel - ZDROWIA DLA CAŁEJ Rodziny... Oj, wiem, jak to zdrowienie wygląda czasami, mimo probiotyków, suplementacji wit., jak wit. D3, etc. (...) Powodzenia !!!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #73863 9 stycznia 2017, 6:38

kiwi Fajna mama
As zagladam ale nie mam ochoty pisać dopadla mnie chandra :-( za duzo mysli w glowie... przytlacza mnie fakt ze pojawiaja sie nowe osoby ktore za miesiac, trzy zajda w ciaze ... a ja? Dalej w tym samym miejscu moze czas podjac probe zrezygnowania z forum tylko nie wiem czy to juz nie jest jakies uzależnienie :-) najdluzej wytrzymalam miesiąc bez zagladania tu. Nad leczeniem.tez sie zastanawiam bo efektow nie ma i przyczyny moze po jakimś czasie udalo by sie od tak jak czasami bywa. A moze.w.ogole sie nie uda i bede miała do siebie zal ze nie walczylam...

Turbo, Smutna kazdy wiek jest dobry na.ciaze jezeli ktos pragnie.w danej chwili dziecka. Ja w wieku 20 lat mialam inne priorytety ale to nie.znaczy.ze.kazda ma tak miec. Nikt za nas nie przezyje zycia robmy wg.siebie i swoich wartosci, przekonan.

Zgłoś nadużycie #73864 9 stycznia 2017, 7:50

klaudia91 Gotowa na wszystko
Smutna96 wspolczuje ja znam duzo zafowolonych mlodych matek odnoszac sie do tego co pisza dziewczyny faktycznie dziecko nie jest lekarstwem na rozpad zwiazku ale czasem sie po prostu chce . Ja tez chcialam byc wczesnie matka nie wyszlo ...
Motylku tak mialo byc a teraz lecze rany po stracie na poczatku nawet o staraniach nie chcialam myslec .
Kiwi a myslalas o adopcji ja czesto mysle ale m ... nie czuje sie gotowy :/ 3maj sie i jak to mowia nie mysl o tym .... wiem ze trudno ale mi np forum jednak bardziej pomaga niz szkodzi ... troche lzej jak sie czlowiek wygada.

Zgłoś nadużycie #73865 9 stycznia 2017, 8:00

staraczka33 Fajna mama
Dobry😀😃w nowym tygodniu,jak ja nie lubię poniedziałku a jeszcze jestem w pracy😑Asa kiedy wybieram się do ginaalej?jeszcze nie wiem ciężko mi się zmotywować nic mi się nie chce,a no dostałam @😎

Zgłoś nadużycie #73866 9 stycznia 2017, 8:01

staraczka33 Fajna mama
Paola chcesz pobić postami Tandem?a ciekawe co u Tandem ostatnio rzadko się do nas odzywa

Zgłoś nadużycie #73867 9 stycznia 2017, 8:07

kiwi Fajna mama
Klaudia mysle ale to nie. Jest dla mnie ponieważ ja nie chce dziecka..po tozeby je miec tylko.chec dziecko mojego meza - nasze biologiczne. Jezeli kiedys zycie postawiło by mnie w takiej sytuacji nie mowie ze nie jednak swiadomie nie bede sie statac o adopcję. W koncu swiat nie konczy sie na dzieciach. Trzeba.sie tym pogodzic i zaakceptowac cieszyc tym co sie maa czego często sie nie docenia. Nie wiem o.co chodzi z tym ratowaniem związku i dzieckiem ale napewno tak to nie dziala nawet w przypadku dobrych.zwiazkow pojawienie sie dziecka powoduje różne kryzysy wiec co.dopiero jak kryzys juz jest!
Staraczka znam ten bol ja dzis w pracy po 4 dniach wolnego a bylo mi w domu tak dobrze :-)

Zgłoś nadużycie #73868 9 stycznia 2017, 8:43

PaulaG Gotowa na wszystko
Cześć wam !
Normalnie leże w łóżku ( bo mam urlop...) alw boli mnie podbrzusze?! No wiecie ... Od dwóch dni. A miałam nie robić sobie nadziei a jednak znowu ' a może teraz się udał' a ' może to było zagnieżdżenie?' matko boska umre normalnie...
Miłego dnia!

Zgłoś nadużycie #73869 9 stycznia 2017, 8:56

Smutna96 Początkująca
Mogę wyniki pokazać tylko wytne swoje dane

Zgłoś nadużycie #73870 9 stycznia 2017, 9:23

kamila19880 Fajna mama
Ja dzis mam pecha tylko co wstałam ;/ próbowałam test zrobic i oto co wyszło na dwóch hahaha 3 nie moge bo sikow nie mam juz, dodam ze to innej marki testy
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...