Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #65631 22 lipca 2016, 11:47

kasik84 Gotowa na wszystko
Maaga my doperio za dwa lata mamy plan. Tak mamy mieszkanie w Pl i teraz jade e sierpniu do siebie bo mam zamiar wystawić je na sprzedaż bo dla naszej czwórki już będzie z małe

Zgłoś nadużycie #65632 22 lipca 2016, 12:09

tandem Supermama
Maaga u mnie: wszystko wyprostowane, teraz tylko czekamy.
A w linku mam tabelkę 2016, możesz skontrolować kto jeszcze został na placu boju staraczkowego :)

kasik będę trzymać kciuki za sprzedaż, zrób ładne zdjęcia, to bardzo ważne :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #65633 22 lipca 2016, 12:18

Laviaa Fajna mama
Maaga od 18 tyg czuje sie lepiej , troszke puchne ostatnio ale nie narzekam.

Zgłoś nadużycie #65634 22 lipca 2016, 20:11

Kaari Fajna mama
Cześć Dziewczyny :)

tandem napisał(a)

Kaari dziękuję. O, Ty już zaraz 31 tc! Trzymam kciuki za wytrwałość, szkoda, że tak. Fajnie, że już się obrócił :) Jakie imię wybraliście?

Synek będzie miał na imię Witek :) Tandem gratuluję Wam zrzucenia wagi no i życzę udanego urlopu :)

Motylku, faktycznie przypomniałaś mi, że Ciebie też straszyli. Mam nadzieję, że u mnie będzie podobnie :) współczuję sytuacji z tym żłobkiem. U nas też łatwo nie będzie więc będziemy kombinować.

Laviaa ja wiem, że zleci mnie bardziej martwi czy ta moja szyjka wytrwa bo na nią niestety wpływu nie mam. A żałuję bo bym jej nagadała ;) Trzymam kciuki za wtorkową morfologię, mi po tych burakach lekko drgnęła.

Lidzia serdecznie gratuluję. Rozalka to prawdziwa kruszynka :)

Jadzia nie martw się, ja też zaczęłam tyć dopiero po 19 tygodniu. Obecnie mam 8,5 kg na plusie i gin żartowała że mogę bardziej szaleć z jedzeniem ale ja naprawdę jem wszystko na co mam ochotę (poza rzeczami zakazanymi ;) )

Paola mam nadzieję, że to mleko pomoże Różyczce. Moja koleżanka też się teraz męczyła i w końcu stwierdzili skazę białkową i rzeczywiście jest lepiej.

Motocyklistka ale masz malutki brzusio. No i trzymam kciuki żeby Ci się wszystko poukładało.

Zgłoś nadużycie #65635 22 lipca 2016, 21:26

Maaga Gotowa na wszystko
Kasik...
Super!w takim razie powodzenia ;-)

Zgłoś nadużycie #65636 22 lipca 2016, 21:27

Maaga Gotowa na wszystko

tandem napisał(a)

Maaga u mnie: wszystko wyprostowane, teraz tylko czekamy.
A w linku mam tabelkę 2016, możesz skontrolować kto jeszcze został na placu boju staraczkowego :)

kasik będę trzymać kciuki za sprzedaż, zrób ładne zdjęcia, to bardzo ważne :)

Jeeeeeejku no to pięknie :-) w takim razie mocno 3mam kciuki :-)

Zgłoś nadużycie #65637 22 lipca 2016, 21:41

Paola_33 Supermama
Maaga, gratki ząbków, piękne !! I życzę 2.dzidziusia 😊

Lavia, ja tez trzymam kciuki za db. morfologię !

Tandem, Ty przez 20 lat miałaś skazę białk. ?? Czym zastępowałas mleko, jak dostarczałaś wapń ?? ??
Gratuluję schudnięcia, oczyszczenia i zaoszczędz. kasy 😉
Miłego urlopu !!

Kasik - Synek jadl mleko bez glukozy (tak pisalas), czy bez laktozy ??
Co jeszcze jadl poza mlekiem ?

Kaari - gratuluję oryg.wyboru im. 😊

Motyl - brzmi jak db.plan !! Synek będzie zaopiekowany , nadrobisz po pracy. Przed Wmi wieele g.zabaw i przytulanek !!
Melissa    
Idalia 

Zgłoś nadużycie #65638 22 lipca 2016, 22:01

kasik84 Gotowa na wszystko

Paola_33 napisał(a)

Maaga, gratki ząbków, piękne !! I życzę 2.dzidziusia 😊
Lavia, ja tez trzymam kciuki za db. morfologię !
Tandem, Ty przez 20 lat miałaś skazę białk. ?? Czym zastępowałas mleko, jak dostarczałaś wapń ?? ??
Gratuluję schudnięcia, oczyszczenia i zaoszczędz. kasy 😉
Miłego urlopu !!
Kasik - Synek jadl mleko bez glukozy (tak pisalas), czy bez laktozy ??
Co jeszcze jadl poza mlekiem ?
Kaari - gratuluję oryg.wyboru im. 😊
Motyl - brzmi jak db.plan !! Synek będzie zaopiekowany , nadrobisz po pracy. Przed Wmi wieele g.zabaw i przytulanek !!

Paola bez laktozy mój tel czasem sam pisze co chce 
Owoce warzywa jadl normalnie  jak był starszy 
Jogurty tez bez laktozy jadl no a później po roku po malu wprowadzałam juz normalny nabial

Zgłoś nadużycie #65639 23 lipca 2016, 6:46

murron Supermama
Maaga cudny synek.
Kaari, ja mam na osiedlu dwóch Witków i jeden i drugi bardzo fajny :) tylko 8, 5 kg, a mi jeszcze do zrzucenia zostało 4,5 kg, ale cały czas kp więc się nie odchudzam.
Motylek, sprytnie to wymyśliliście ;)
Tandem, udanego wyjazdu.
Moto trzymam kciuki za rozmowę.
Koko jak po wizycie?
Laavia dobrze, że się lepiej czujesz, trzymam kciuki za wtorek.
my w przyszły weekend planujemy obskoczyć jakąś niedaleką agroturystykę.

Zgłoś nadużycie #65640 23 lipca 2016, 7:43

Motocyklistka Zaprawiona w bojach
Dziewczyny wszystko wróciło do normy :) nadal jesteśmy razem i szczerze ta kłótnia dobrze nam zrobiła bo uswiadomiła nam.ile dla siebie znaczymy i jak ważni dla siebie jesteśmy; :) a po 2 w końcu teraz tworzymy rodzinę bo nie jestemy tylko we 2 ale już niedługo będziemy we 3 :) jutro idziemy po pierścionek zareczynowy :*

Zgłoś nadużycie #65641 23 lipca 2016, 9:42

koko83 Fajna mama
Witam

a więc pani doktor (nie nasza bo naszej nie było) powiedziała że mam ją dalej obserwować jeżeli jestem wstanie ją sama uspokoić tzn te drżenia to nie powinno byc coś złego ale jeżeli chce to dała mi skierowanie na oddział neurologiczny że oni tam zrobią usg przezciemiączkowe (miałą dwa razy w szpitalu robione) i EEG
ale nie pojechałam wczoraj wogóle tak nie robiła zobaczymy przez weekend

a i jeszcze kazała obserwować czy w domu też tak robi bo zauważyłam tylko na dworze jak mocno śpi
Lilianka 35 tc 19.04.2014-20.04.2014

Zgłoś nadużycie #65642 23 lipca 2016, 10:11

Laviaa Fajna mama
Koko mam nadzieję, że wszystko będzie ok.
Tandem udanego urlopu!
Marluna jak sie macie? dziewczynki dają znać o sobie?

Zgłoś nadużycie #65643 23 lipca 2016, 14:24

Sorki ale muszę się pochwalic :*
Właśnie się zareczylismy :*

Zgłoś nadużycie #65644 23 lipca 2016, 15:22

Monia82 Fajna mama
koko widze że piszesz o jakichs drzeniach.. moj synek mial jal go karmilam piersią - glowka mu latała na boki - podejrzenie padaczki. Okazało sie ze to mioklonie przysenne, jak dziecko zapada w faze snu rem, szybciej niz dorosli.
przepraszam za chaotyczne pisanie...
Lidzie gratuluje narodzin blizniaków!!!! :) zdrowka dla Was!
Ja mam od tygodnia mega migreny ze stresów - maz ma podejrzenie nowotworu i na cito skierowanie do lekarza. Na razie odpuscilismy pakowanie sie do Rumunii, do czasu wizyty...
a ja znowu cykl z cieniami na testach hcg przy negatywnej becie.
23.02.2016 r. - :( 8 tc cp /  26.12.2015 r. :( 4 tc
Aniołek (*) - 14.08.2015 r. :( 10 tc

Zgłoś nadużycie #65645 23 lipca 2016, 15:48

asaguarela Fajna mama

Monia82 napisał(a)

koko widze że piszesz o jakichs drzeniach.. moj synek mial jal go karmilam piersią - glowka mu latała na boki - podejrzenie padaczki. Okazało sie ze to mioklonie przysenne, jak dziecko zapada w faze snu rem, szybciej niz dorosli.
przepraszam za chaotyczne pisanie...
Lidzie gratuluje narodzin blizniaków!!!! :) zdrowka dla Was!
Ja mam od tygodnia mega migreny ze stresów - maz ma podejrzenie nowotworu i na cito skierowanie do lekarza. Na razie odpuscilismy pakowanie sie do Rumunii, do czasu wizyty...
a ja znowu cykl z cieniami na testach hcg przy negatywnej becie.

Jejku,Monia 😞,bardzo trzymam kciuki,żeby wszystko było dobrze...
Wiem,co przezywacie,myśmy przez to przechodzili dwa lata temu....
Musi być dobrze

Zgłoś nadużycie #65646 23 lipca 2016, 15:48

marluna Gotowa na wszystko
Hej dziewczyny, u nas w miare spokojnie, w srode mam wizyte w szpitalu i zobaczymy jak dziewczynki rosna , przedewszystkim martwie sie o ta mniejsza z mniejsza iloscia wod plodowych.Ostatnio mi je podgladneli przy krzywej cukrowej czyli poltora tygodnia temu.Wod bylo wystarczajaco a co do wagi dziewczynek to powiedzieli ze musi minac 3 tygodnie od ostatniego pomiaru czyli teraz 3 tygodnie minie w srode zeby cos stwierdzic.
Iza twoja ciaza jest tygodniowo podobna do mojej(u mnie 26 tydzien i 3vdzien),jak u Ciebie jest z ruchami czasem mam wrazenie ze ta jedna wieksza rusza sie, po czym sa dni ze ta mniejsza nadrabia ruchami.Jednak mam wrazenie ze one nigdy nie ruszaja sie rownoczesnie i raczej nie sa jakos specjalnie ruchliwe ogolnie.Jak jest u Ciebie?
Moto ladny pierscionek.
Monia trzymaj sie, sprawdzalas jajniki, moze masz jakas duza cyste dlatego te testy sa pozytywne.Zrob sobie marker ca.125 wrazie cyst bedziesz wiedziala co z dalsza diagnostyka jajnikow w po tym markerze.Duzo zrowka dla twojego meza.Ostatnio moja mama miala przeboje z bledna diagnoza lekarska co do nowotworu, stwierdzili u niej raka trzustki a potem sie okazalo ze ma tylko kamienie w przewodach zolciowych.Strachu i nerwow bylo co nie miara, ja po tych nerwach w 19 tygodniu dostalam krwotoku i przedwczesnych skurczy z ktorymi czasami do dzis sie zmagam.Mysle ze dzis lekarze przedwczesnie szafuja diagnizami odnosnie nowotworow.
Jest taka strona "policzymy sie z rakiem" tam mozna wiele informacji otrzymac od doswiadczonych pacjetow oraz ich rodzin.
Lidzia gratulacje z okazji narodzin twoich bombalkow.Duzo zdrowka tobie i maluszkom
Pozdrawiam serdecznie wszystkie dziewczyny.

Zgłoś nadużycie #65647 23 lipca 2016, 15:50

asaguarela Fajna mama
Lidzia,gratuluję maluszków 😊
Dużo,dużo zdrówka dla Was 😘,urodziły się w moje urodziny 😉

Zgłoś nadużycie #65648 23 lipca 2016, 17:17

Muron ślicznie dziękuję :)  
A dokładnie wygląda tak w pudełku :D

Zgłoś nadużycie #65649 23 lipca 2016, 18:56

pepitka50 Fajna mama
czesc;D magda fajnie ze się odezwałaś! ale ten Twój synek szybk urósł i jak szybko mu urosły ząbki;D cudny jest ;) zaglądaj do nas częściej :) Monia wspóczuje ci bardz;/ cały czas masz stresujące sytuacje masakra życzę zdrowia dla Was, i trzymaj się jako i tak jesteś silna . Moto gratuluje zaręczyn;D kiedy ślub? koko Ty niedawno urdziłaś a już córcia ma miesiąc! ja się pytam kiedy to zleciało! byłam w szoku jak to napisałaś;D wydawało mi się że jakieś 2 tygodnie dopiero minęły od Twojego porodu a tu proszę! mój Tomuś zaczął interesować się zabawkami i dzisiaj prawie cały dzień bawił się sam w łóżeczku gugając do karuzeli a potem na macie;D jestem w szoku;D

Zgłoś nadużycie #65650 23 lipca 2016, 19:10

Paola_33 Supermama
Monia, mam nadzieję, że b. szybko Go zdiagnozują i wyleczą, trzymam kciuki by to się okazało niegroźną błahostką !!! Wysyłam pozytywne fale !!
I b. mi przykro, że takie masz dziwne, niejednoznaczne wyniki z testu/ hcg. Współczuję migren, straszne chol*****o.

Asequella - spelnienia marzeń i planów, zdrowia i szczęścia, Jubilatko !!!!!!!!!

Marluna - trzymam kciuki za środową wizytę !! Oby dziewczynki odpowiednio podrosły, i u Cb. było wszystko ok.

Pepitka - wszystkiego najsłodszego dla Tomusia z ok. 3 miechów !! Niedługo zacznie gaaadaać !! Już Cię nie dopuści do słowa ;-)

Tandem, wszystko u Cb. ok ?? Nie zniknij jak Gusia, rzadki ptak ;-)
Melissa    
Idalia