Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #91 5 lutego 2015, 17:25

Aniula Fajna mama
Magga to tak jak mój mąż, mówił mi żebym dowiedziała się od gina jakie on ma zrobić badania.

Zgłoś nadużycie #92 5 lutego 2015, 17:28

Aniula Fajna mama
Fajnie by było odpuścić ale jak to zrobić jak się czegoś bardzo pragnie ?? ?

Zgłoś nadużycie #93 5 lutego 2015, 17:32

Konto usunięte
no niby tak, ale ponoc sie sprawdza.

Zgłoś nadużycie #94 5 lutego 2015, 17:34

Aniula Fajna mama
Wiem bo znam też takie przypadki.

Ale mój mały zbój rozrabia, skąd on ma tyle energii? :-)

Zgłoś nadużycie #95 5 lutego 2015, 17:39

Konto usunięte
no my w lipcu wyjezdzamy na wakacje mam nadzieje ze wtedy sie uda

Zgłoś nadużycie #96 5 lutego 2015, 17:47

Maaga Gotowa na wszystko
Kochane,
Ja sama wierzyłam w to, ze to musi przyjść po prostu samo kiedy sie nie liczy,nie myśli po każdym współżyciu czy to mógłby być ten raz do póki u nas to tyle nie trwało :-(
Dlatego wlasnie jesli teraz sie nie uda to chcemy sie przebadać.jesli wszystko bedzie ok to znowu wrzucamy na luz.a jesli nie to będziemy sie po prostu badać!!!

Zgłoś nadużycie #97 5 lutego 2015, 17:51

Konto usunięte
no ja zaczne ta stymulacje jajnikow

Zgłoś nadużycie #98 5 lutego 2015, 18:10

izabelka1987 Gotowa na wszystko
Maaga właśnie u mnie jest inny problem to też może mieć znaczenie ponieważ u nas się raz udało i bez starań... chociaż nie do końca ponieważ lek. się zdziwił że od 4 lat regularnego współżycia bez takiej naprawdę antykoncepcji się udało dopiero teraz (czyli po 4 latach) mieliśmy stosunek przerywany i nie traktowaliśmy jako antykoncepcję doskonałą ale jednak dawała nam poczucie że jakoś tak odbiegamy od tematu dziecka później wyszło tak że postanowiliśmy iść na całość i nie wiem dokładnie kiedy to było ? luty ? marzec? może maj? nie wiem poprostu się nie zastanawialiśmy się nad tym i już normalnie współżyliśmy w dni płodne i stało się... jednak nieszczęśliwie ponieważ straciliśmy nasze dzieciątko i już wiemy że ja jestem zdolna do posiadania dziecka i mój mąż czyli jesteśmy płodni...ale nie chcemy tego przezywac jeszcze raz. Jest taka możliwość że jednak może coś z plemnikami jest nie tak ale to jest mały procent...
8 tc (*) Kochamy Cię mocno ;* na zawsze w serduszku ;-*

Zgłoś nadużycie #99 5 lutego 2015, 21:00

Maaga Gotowa na wszystko
Iza Bardzo mi przykro z powodu waszego aniołka.straszne to jest gdy sie słucha i czyta o tym wszystkim.moja siostra pierwsze maleństwo straciła tez jakoś w tym czasie z druga ciąża miała ogromne problemy ale na szczęście dziś Julka ma prawie 3,5 roku.jutro moja przyjaciółka dowie sie czy ciąża prawidłowo sie rozwija 17tc,bo miała duży krwotok ,krwiak na 5 cm :-( zreszta, pełno wokół jakiś smutnych sytuacji ale pocieszać sie trzeba ze po burzy przychodzi słońce.musimy wierzyć ze bedzie dobrze!!!
A faktycznie dziwne ze po tylu latach sie wam udało ;-) ale tak jak mówisz wiecie juz przynajmniej ze jesteście zdrowi.a ponoć niestety dużo pierwszych ciąż tak nieszczęśliwie sie kończy!!!mi mój lekarz tez powiedział ze uważanie czy stosunek przerywanie to nie antykoncepcja ;-) a my przez 3 lata uważaliśmy a kolejne prawie 2 na luzie.
Aha a co do prawdopodobieństwa ze to u mężczyzny jest coś nie tak jest duża.ponoc na dzień dzisiejszy większy procent problemu zajścia w ciąże jest wlasnie po stronie facetów.mon lekarz tez o tym powiedział takze najlepiej po dłuższym czasie jesli sie nie udaje przebadać sie i wiedzieć na czym sie stoi.
Pozdrawiam was,spokojnej nocy i do usłyszenia ;-)

Zgłoś nadużycie #100 6 lutego 2015, 10:12

Aniula Fajna mama
Dzień dobry :-)
U mnie już prawie całe choróbsko przeszło, jestem jeszcze troche słaba, ale to minie, musze powoli zacząć jeść wmiare normalnie a nie tylko sucharki i wode.
Szkoda że nie ma sloneczka za oknem, od razu człowiek inaczej nastawia sie do życia.
Jakie macie plany na dzisiaj? Co dobrego robicie na obiad?
Ja zrobie rosółek i kotleciki z polędwiczki, ziemniaki i mizerie :-)

Zgłoś nadużycie #101 6 lutego 2015, 11:42

Slonce83 Zadomowiona
Dzień dobry :)
Ja w pracy od 7 ale nie miałam czasu, żeby zajrzeć...
Dziewczyny ja uważam, że do roku można wrzucać na luz i iść na żywioł, ale jak długo się próbuje i nie wychodzi to trzeba się badać :) ja cytologię miałam w zeszłym roku, w tym też będę robić jak nie zajdę do marca-kwietnia, i nic więcej, bo zaszłam bez problemu i dziecko mam. Może nie wytrzymam do roku starań z tymi badaniami i pójdę wcześniej, ewentualnie tak na wiosnę. Jeszcze zobaczę :) Na razie jakoś nie czuję presji :)

Izka, przykro mi z powodu Twojej straty :(
Maaga, u mnie syn jest właśnie z takiego "uważanego" stosunku :) . Właściwie po dziś dzień nie wiem, czy to z dnia z akcji "do końca" w dnie niepłodne, czy uważanego w dni bardziej niebezpieczne...Ale czy to ważne? :)
Aniula, ja dzisiaj skromnie naleśniki, bo cały tydzień miałam mięsko rożne i muszę odmięsować się :)
A jutro weekend :)

Zgłoś nadużycie #102 6 lutego 2015, 11:58

Konto usunięte
Dzien dobry ;) iza przykto mi z powodu dziecka.
Edyta no to zdrowa jestes sskoro juz jedno masz. A ja ani jednego nie mam;(
Ja nie rozumiem jak 18 i 16 zachodza, a ja 23 i nie moge zajsc no;(
Ja dzisiaj robie chinskie danie z kurczakiem i ryzem.
Dzis cos w glowie mi sie kreci i cos duzo sluzu mam, a w niedz okres mam. Miec

Zgłoś nadużycie #103 6 lutego 2015, 13:19

Slonce83 Zadomowiona
Emilka, może to pierwsze objawy ciąży? :) Trzymam mocno kciuki :)

Zgłoś nadużycie #104 6 lutego 2015, 13:38

Konto usunięte
no zobaczymy ,ale pewnie okres przyjdzie jak zawsze :(

Zgłoś nadużycie #105 6 lutego 2015, 13:47

Slonce83 Zadomowiona
Tego nie wiesz :) Może akurat....Ale rozumiem. Jak się człowiek tak stara kilka m-cy, to jakby z każdą @ wiara, że ujrzy się II kreski jest coraz mniejsza. Jednak wierzę, że się uda :) Niektórym udaje się szybciej, innym później, ale się uda :) Tobie życzę nie przyjścia @ w niedzielę ;)

Zgłoś nadużycie #106 6 lutego 2015, 14:12

Konto usunięte
Nie dziekuje by nie zapeszac ;) )

Zgłoś nadużycie #107 6 lutego 2015, 14:39

Maaga Gotowa na wszystko
Cześć dziewczyny :-)
Ja na obiadem mam rybkę z brązowym ryżem i jakaś salateczka ;-)
Emilka ja rownież życzę żeby to była ciąża, aczkolwiek ja po moich ostatnich podejrzeniach ciąży juz ani razu sie nie będę nakręcac i robić TC wcześniej niż 2dni po planowanej@.
O 16 robię kolejny TO i jesli nic sie nie poprzesuwalo to dziś powinny być ||.takze do usłyszenia pozniej ;-)

Zgłoś nadużycie #108 6 lutego 2015, 16:11

Maaga Gotowa na wszystko
No i są dwie kreski.jedna mało wyraźna ale jest takze wychodzi dokładnie tak samo jak dwa cykle temu czyli tego samego jajnika ;-)
Miłego reszty dnia wam życzę :-)

Zgłoś nadużycie #109 6 lutego 2015, 17:56

Aniula Fajna mama
Emilka życze Ci z całego serca i trzymam mocno kciuki żeby @ nie przyszła i żebyś zobaczyła 2 krechy :D

Ja spędzam popołudnie sama z miśkiem bo mój ślubny z przyjacielem pojechali po pracy na narty. Ja niestety jeszcze za słaba jestem na wysiłek.

Mam straszną ochote przeczytać jakąś dobrą książkę, możecie mi coś polecić ??

Zgłoś nadużycie #110 6 lutego 2015, 18:21

Maaga Gotowa na wszystko
Ania proponuje coś prostego i baaaaardzo wciagajacego są to trzy części:
Kwiaty na poddaszu / Płatki na wietrze / A jeśli ciernie
Autor:
Andrews Virginia C.
A coś na wzmocnienie swojego pozytywnego myślenia :
Sekret
Książka autorstwa: Rhonda Byrne