Witaj na Forum FajnaMama!

Oglądasz nasze forum jako Gość, co nie daje Ci pełnego dostępu do wszystkich opcji i możliwości forum.

Nie będąc zarejestrowanym, nie możesz także brać udziału w dyskusjach. Gorąco zachęcamy do darmowej rejestracji,
co umożliwi Ci pisanie wiadomości, branie udziału w sondach, zamieszczanie własnych zdjęć oraz dostęp do wielu innych udogodnień.

Rejestracja jest szybka i łatwa. Zarejestruj się.

Starania by zostac mama w 2016

Zgłoś nadużycie #74151 12 stycznia 2017, 10:28

klaudia91 Gotowa na wszystko

Tauriel napisał(a)

Turbo pd środy miała wysoką gorączkę i antybiotyk. Do piątku zabijaliśmy co 6-8 godzin a ona ciagle wracała, wieczorem miała atak duszącego kaszlu, inhalacja nie pomogła, zapakowałam ją do auta i przyjechaliśmy do szpitala - zapalenie prawego płuca.. i tak nam tydzień zleciał, gorączka odpuściła dopiero w niedziele rano a dzisiaj juz wychodzimy go domu
Kamila zmierz jeszcze temp przez 2-3 dni, moze owu jeszcze bedzie ?
Klaudia a brałaś cos na unormowanie/skrócenie cyklu ? Ja brałam Cyclodynon chyba przez półtora cyklu i się udało 😉 A tez mi się strasznie wydłużyły

brałam zawsze po odstawieniu jest to samo 2mce góra i znowu cykle w cały świat :/

Zgłoś nadużycie #74152 12 stycznia 2017, 10:30

tandem Supermama
tauriel dobrze,że szybko zadziałałaś i już po wszystkim :)

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1vFZOk0IAp5fbW_YYScCoKOn9OvRjp8o5-6qQOz7BZwM/edit#gid=0 

Zgłoś nadużycie #74153 12 stycznia 2017, 11:03

kamila19880 Fajna mama
Turoel żeby na dostanie owu temp jest zawysoka jak na mnie ja nie chcem owulacji ja chcem okres żeby zacząć nowy stymulując. Mam 31 dc dzis na owu za późno ;) ile ja sie naczytałam o ciąży a testy negatywne haha No ale to noe u mnie. Ogólnie macica mi cmi troche takie delikatne pobolewanie nie skorcze ale to nie okresowe jest bo całkiem inny ból. Jaki życie potrafi byc podle ;) kłody pod nogi masakra haha człowiek chce dziecko nie ma dziecka człowiek chce okres nie ma okresu
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #74154 12 stycznia 2017, 11:49

Tauriel Fajna mama

klaudia91 napisał(a)

brałam zawsze po odstawieniu jest to samo 2mce góra i znowu cykle w cały świat :/

A po co odstawiałaś ? Jeszcze Inofolic piłam i szybciej była owu a co za tym idzie krótsze cykle
Kamila jak po owu a ciazy nie ma to polecam lampkę czerwonego wina, relaks w wannie i serducha - @ powinna przyjść i nowy cykl, za który mocno trzymam kciuki !!

Zgłoś nadużycie #74155 12 stycznia 2017, 11:58

stencel_ka Fajna mama

kamila19880 napisał(a)

Turoel żeby na dostanie owu temp jest zawysoka jak na mnie ja nie chcem owulacji ja chcem okres żeby zacząć nowy stymulując. Mam 31 dc dzis na owu za późno ;) ile ja sie naczytałam o ciąży a testy negatywne haha No ale to noe u mnie. Ogólnie macica mi cmi troche takie delikatne pobolewanie nie skorcze ale to nie okresowe jest bo całkiem inny ból. Jaki życie potrafi byc podle ;) kłody pod nogi masakra haha człowiek chce dziecko nie ma dziecka człowiek chce okres nie ma okresu

Obawiam się że trzeba będzie najpierw to wszystko wyregulować...torbiele i endometrioza...może do zapłodnienia dochodzi tylko zarodek sie nie zagnieżdźa.

Zgłoś nadużycie #74156 12 stycznia 2017, 12:37

kamila19880 Fajna mama
Czyli jak dostanę @ mam nie brać clo? Mi lekarz mowil ze zamale żeby usunąć a nie chcem min 3 miesięcy czekac aż urosną nic nie robiąc moze jak pobiorę cło to szybciej beda rosły żeby usunąć. ?
https://docs.google.com/spreadsheets/d/1ph4SmteBn2oDPUu3ilhg5jyza8jUpRkOci1ddP57...

Zgłoś nadużycie #74157 12 stycznia 2017, 12:38

kamila19880 Fajna mama
Z koleżanka pisałam i ona powiedziała ze jej wyszedł dopiero tydzien po terminie :)

Zgłoś nadużycie #74158 12 stycznia 2017, 14:00

klaudia91 Gotowa na wszystko

Tauriel napisał(a)

A po co odstawiałaś ? Jeszcze Inofolic piłam i szybciej była owu a co za tym idzie krótsze cykle
Kamila jak po owu a ciazy nie ma to polecam lampkę czerwonego wina, relaks w wannie i serducha - @ powinna przyjść i nowy cykl, za który mocno trzymam kciuki !!

pod kontrola lekarzy roznych bralam rozne leki np clo i inne i to nic nie dawalo lekarz z kliniki nieplodnosci stwierdzil ze tak juz mam i tyle widocznie blokuje sie psychicznie to sa jego slowa

Zgłoś nadużycie #74159 12 stycznia 2017, 15:53

turboslimak Fajna mama

kamila19880 napisał(a)

u mnie negatyw :(
no coż czego moglam sie spodziewadz :( a wiec sa 4 wyjscia
a) to jest cykl bezowulacyjny dlatego nie widzial pecherzyka i mam torbiele otrzewnej dlatego był ten płyn w zatoce
b)owulacja mi sie przesunela o tyle dni ze nie widac bylo pecherzykow jakichkolwiek bo dopiero zaczeły rosnac np od nastepnego dnia a tak wogole ile dni przed owulacja widac komorke?
c) jestem antytestowa i mi testy nie wychodza za kazdym razem robie pink test
d) torbiele mi zablokowały okres
a i ostatnie moja tempp od 3 dni to 36.80 zawsze po owu mialam rowno 37 a przed ok 36.44 wiec te 36.80 to swiadczy ze moze byc cykl bezowulacyjny ze niska jak na mnie? i czy w cyklu bezowulacyjnych temp rosnie wogole i czy progesteron sie podnosi ?

kamilkapink test to najgorszy badziew :D zero czulosci niby napisane od 25 mlu ale to gowno nie testy ...ja bylam w zaawansowanej ciazy jak go zrobilam i byl bladzioch :D :D :D
takze tylko amil, dr maxx albo facelle paskowy z rossmana :)

Zgłoś nadużycie #74160 12 stycznia 2017, 15:57

turboslimak Fajna mama

Tauriel napisał(a)

Turbo pd środy miała wysoką gorączkę i antybiotyk. Do piątku zabijaliśmy co 6-8 godzin a ona ciagle wracała, wieczorem miała atak duszącego kaszlu, inhalacja nie pomogła, zapakowałam ją do auta i przyjechaliśmy do szpitala - zapalenie prawego płuca.. i tak nam tydzień zleciał, gorączka odpuściła dopiero w niedziele rano a dzisiaj juz wychodzimy go domu
Kamila zmierz jeszcze temp przez 2-3 dni, moze owu jeszcze bedzie ?
Klaudia a brałaś cos na unormowanie/skrócenie cyklu ? Ja brałam Cyclodynon chyba przez półtora cyklu i się udało 😉 A tez mi się strasznie wydłużyły

jezu. bedny maluch. najgorsze to jak dziecko ma goraczke..przelewa sie przez rece....dobrze ze pojechaliscie do szpitala. noi super ze juz wychodzicie. yeaaahhhh

Zgłoś nadużycie #74161 12 stycznia 2017, 16:32

kamila19880 Fajna mama

turboslimak napisał(a)

kamilkapink test to najgorszy badziew :D zero czulosci niby napisane od 25 mlu ale to gowno nie testy ...ja bylam w zaawansowanej ciazy jak go zrobilam i byl bladzioch :D :D :D
takze tylko amil, dr maxx albo facelle paskowy z rossmana :)

oooo dzieki ze piszesz nie wiedzialam myslalam ze test jak test, tu rosmana niestety nie mam :) to moze dlatego mi nie wychodzi :) jutro skocze do apteki i kupie bo dzis mi sie juz wstawac nie chce  chyba ze nie wytrzymam apteki do 18 wiec moze :)  dałas mi nadzieje hehehe

Zgłoś nadużycie #74162 12 stycznia 2017, 18:03

Tauriel Fajna mama

klaudia91 napisał(a)

pod kontrola lekarzy roznych bralam rozne leki np clo i inne i to nic nie dawalo lekarz z kliniki nieplodnosci stwierdzil ze tak juz mam i tyle widocznie blokuje sie psychicznie to sa jego slowa

EHh to rzeczywiście.. a pijesz siemię ? Moze by na ten cykl spróbować wyłączyć wszystko i spróbować tylko z jakimś konkretnym stymulatorem ? Pod monitoringiem ?
Kamilka nie martw się tą torbielą, ja w ciazy z synkiem miałam jedna ok 5 cm ale się wchłonęła, Onet mogą wydłużać cykle, bo to niepekniete pecherzyki.. i muszą urosnąć nowe i jak pękną to dopiero bedzie @.. robiłaś TO ? Byc moze owu była całkiem niedawno ;) masz jakies jeszcze objawy ? Ile trwa Twoja faza lutealna ?
Turbo no horror przeżyłam, na szczęście juz po wszystkim :) :) :)

Zgłoś nadużycie #74163 12 stycznia 2017, 18:12

kamila19880 Fajna mama

Tauriel napisał(a)

EHh to rzeczywiście.. a pijesz siemię ? Moze by na ten cykl spróbować wyłączyć wszystko i spróbować tylko z jakimś konkretnym stymulatorem ? Pod monitoringiem ?
Kamilka nie martw się tą torbielą, ja w ciazy z synkiem miałam jedna ok 5 cm ale się wchłonęła, Onet mogą wydłużać cykle, bo to niepekniete pecherzyki.. i muszą urosnąć nowe i jak pękną to dopiero bedzie @.. robiłaś TO ? Byc moze owu była całkiem niedawno ;) masz jakies jeszcze objawy ? Ile trwa Twoja faza lutealna ?
Turbo no horror przeżyłam, na szczęście juz po wszystkim :) :) :)

tyle ze u mnie to nie pekniety pecherzyk tylko endometrioza z krwia w srodku u mnie sie nie wchlonie on, testow owulcyjnych nie robilam, moja faza trwa ok 10-13 dni przewaznie 12, ostatnio. Dzis mnie glowa bolała no i ten brzuch mnie tak cmił a tak to nie jedynie w dniu ukresu bolałao mnie w pachwonach taki ucisk i jakby ciagniecie macicy z jednej pachwony do drugiej a tak to nic,  no i te mokro
tylko wiecie ja zrobilam dzis ten test i znow był jakis  zjebany bo cały był na rozowo nie wchlona sie przez kilka h i niedalo sie nic zauwazyc cienia nawet bo caly byl rozowy jedynie sie rozruzniała ta kreska kontrolna, nie tak jak u was cały bialy, i kreski jedynie, a jak wrocilam z pracy to byl do polowy wchłoniety chociaz woloo dalej widac rozowe a  po powrocie to ze zdjeciaa, wczesniej byl caly taki

Zgłoś nadużycie #74164 12 stycznia 2017, 18:19

kamila19880 Fajna mama
i po powrocie z roboty nie wiem czy wtedy tez byl taki bladzioch tylko przez to ze zalało test nie dalo sie rozczytac czy to poprostu reakcja od leżenia, te pink testy naprawde sa do dupy w dniu okr  2 zalane całkowicie zaden mi dobrze nie wyszedł tylko zalane były

Zgłoś nadużycie #74165 12 stycznia 2017, 20:19

Tauriel Fajna mama
KAmila a Ty tam nie za duzo tego siku lejesz ? Moze kup inny albo na betę gnaj !

Zgłoś nadużycie #74166 12 stycznia 2017, 20:29

kamila19880 Fajna mama
Wydaje mi sie ze normalnie sama juz nie wiem ;/ na bete mówiłam ze nie moge sie nie wyrobie bo za długo trwa dopiero wyniki na wtorek gdzies by były wiec to mnie nie ratuje bo weekend bedzie

Zgłoś nadużycie #74167 12 stycznia 2017, 20:52

murron Supermama

kamila19880 napisał(a)

Wydaje mi sie ze normalnie sama juz nie wiem ;/ na bete mówiłam ze nie moge sie nie wyrobie bo za długo trwa dopiero wyniki na wtorek gdzies by były wiec to mnie nie ratuje bo weekend bedzie

a jutro uda Ci się zrobić test?

Zgłoś nadużycie #74168 12 stycznia 2017, 20:55

kamila19880 Fajna mama
Tak, byłam w aptece kupiłam jakiś

Zgłoś nadużycie #74169 12 stycznia 2017, 21:17

PaulaG Gotowa na wszystko
Ej bo normalnie na tym zdjęciu jest druga kreska!!! Ciekawe czy faktycznie od tego badziewia czy ciążunia...
Czekam na test jutro!

Zgłoś nadużycie #74170 12 stycznia 2017, 21:25

kamila19880 Fajna mama
na zywo ja mocniej widac, masakra u mnie z testami w tym cyklu jakies fatum:/